МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Рівному двісті студентів без попередження викинули на вулицю

08/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
200 СТУДЕНТІВ СЛОВ’ЯЗНОЗНАВСТВА ПОСТОЛОВСЬКИЙ ВИКИДАЄ НА ВУЛИЦЮ!!!
Сьогодні, 30 серпня 2006 року о 10:30 в гуртожитку №2 Рівнеського Державного Гуманітарного Університету (вул. Котляревського 16) відбудеться акція протесту проти раптового виселення студентів Рівненського інституту словянознавства Київського славістичного Університету з усіх гуртожитків РДГУ. Акція відбуватиметься у формі поселення студентів прямо в холі гуртожитку, розкладання спальних мішків, організації нужників та облаштування території майбутнього проживання. На честь новосілля журналістів пригощатимуть студентським харчем на новій „кухні”.

Кілька сотень студентів РІС КСУ, що продовж останніх років мешкали в гуртожитках РДГУ мають у дводенний термін звільнити свої кімнати. Про це хлопці та дівчата почули від комендантів лише вчора, які посилалися на наказ ректора РДГУ від 15 липня цього року! За відповідями на запитання „чому?” вони взнали про це рішення лише сьогодні та „чим?” воно аргументується, комендант порадив звертатися до керівництва вузу. Просидівши кілька годин під кабінетом виконуючого директора РІС КСУ Шилюк Л.О., студенти почули лише слова секретаря - що пані директор не має на них часу, а з усіма іншими питаннями порадила звертатися безпосередньо до ректора. Який, в свою чергу, знаходиться на лікарняному. Шукаючи розуміння у одного з проректорів, студенти почули обіцянку спростити процедуру переходу на заочне відділення... „Бомжів по неволі” не влаштовує таке вирішення цієї проблеми і вони готують до цілого ряду акцій непокори.

Відповіді

  • 2006.09.01 | Артемчук Іван

    Re: У Рівному двісті студентів без попередження викинули на вулицю

    На Майдані вже декілька разів публікувалися новини на кшталт цієї. Мається на увазі, що хтось виселяє когось із приміщень гуртожитків. Кожного разу скликаються акції протесту. Невже хоч одна допомогла, саме в такій ситуації?
  • 2006.09.01 | poltavec

    Re: У Рівному двісті студентів без попередження викинули на вулицю

    Це не дивно. Більшість ректорів мають "гарні" біографії. Може, щось коаліційний міністр-соціаліст Ніколаєнко зробить?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua