МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інститут СВУ у Львові як перемога здорового глузду

09/04/2006 | keymaster
Перемогою здорового глузду назвав міністр оборони України Анатолій Гриценко створення у Львові на базі військового інституту при НУ “Львівська політехніка” базового ВНЗ Сухопутних військ. “Не треба сприймати це як перемогу Львова над Одесою чи перемогу президента над урядом, а як перемогу здорового глузду” – сказав він під час прес-конференції після урочистої присяги, що її склали 134 курсанти інституту.

За його словами, до Львова та Одеси вирушили члени уряду, аби порівняти умови та перспективи в обох вузах і навіть ті урядовці, які були проти передислокування Інституту сухопутних військ до Львова, мусили визнати першість тутешнього військового навчального закладу.

Також міністр зауважив, що поступово буде вирішена проблема забезпечення житлом викладачів, які переїхали до Львова з інших міст, адже вузи, де готували офіцерів для сухопутних військ були крім Одеси, ще й у Харкові та Сумах. Звідти прибуло ще й понад 350 курсантів і зараз їх число у Львові наблизилося до тисячі осіб.

Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник зауважив, що уже наприкінці вересня буде розпочато будівництво 120-квартирного будинку, у якому нададуть службове житло для викладачів Інституту сухопутних військ.

Львівський портал

Відповіді

  • 2006.09.04 | matsukm

    Re: Інститут СВУ у Львові як перемога здорового глузду

    Рішення Президента України підтримую. Є надія, що у Львові буде налагоджено нормальне національно-патріотичне виховання майбутніх офіцерів. Я - одесит і мав можливість предметно знайомитися з роботою Одеського інституту сухопутних військ. Враження від виховної роботи в інституті негативне. Чому регіонали, комуністи, вітренківці горою стояли за його збереження? Здогадатися не важко. Якби в інституті виховували справжніх патріотів України, жоден із названих представників п"ятої колони не поворушив би пальцем заради його захисту. Українці, подумайте над цим фактом і подякуйте тим, хто перевів інститут в у Львів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua