МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юля требует денег от бюджета и Власти (л)

09/06/2006 | alx_1904
Читаем законопроект от юли:
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=27810

интересные там статейки...:
>Парламентська опозиція для здійснення своєї діяльності також має право:
>1) безпосередньо брати пряму участь в управлінні державними справами....
>2) здійснювати альтернативне[???????] управління державними справами[???????]
.....
>9) на формування порядку денного Верховної Ради України;
>10) на формування бюджетної та податкової політики;
(т.е. коалиция не имеет права на это)
.......
>13) брати пряму участь в роботі Кабінету Міністрів України шляхом участі в засіданнях, робочих групах, дорадчих консультативних органах створених Кабінетом Міністрів України, Президентом України.......

>3. Права суб’єктів парламентської опозиції, визначені Конституцією України та цим Законом, за будь-яких обставин не можуть бути обмежені іншими законами України.

т.е. этот закон до скончания времён ;)

>3. На вимогу парламентської опозиції Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, має прийняти рішення про звільнення з посад посадових осіб, обраних за квотою парламентської опозиції
я плакалъъъъъ

>5. Парламентська опозиція має право накласти вето на будь яке рішення Кабінету Міністрів України
пипец.....

>5. Парламентська коаліція не має права вето на кандидатури, запропоновані за квотою парламентською опозицією ....

>2. Політичні партії (блоки), що увійшли до парламентської опозиції розподіляють між собою посади у Верховній Раді України та в органах державної влади на власний розсуд про що підписують відповідну Угоду.
>3. Угода є обов’язковою для прийняття рішень Верховної Ради України, Кабінетом Міністрів України...

>1. Парламентська опозиція приймає пряму участь в управлінні державними справами шляхом участі у формуванні та управлінні державними органами влади, в тому числі контролюючими....

>2. Верховна Рада України призначає трьох членів Ради Національного банку України від парламентської коаліції та чотирьох членів Ради Національного Банку України від парламентської опозиції шляхом прийняття відповідної Постанови.

>4. Члени опозиційного Уряду приймає участь в засіданнях Кабінету Міністрів України та органів державної влади.
>5. Участь членів опозиційного Уряду в цих засіданнях є обов’язковою

Правда хватило совести написать:
>7. Пропозиції парламентської опозиції або опозиційного Уряду державним органів – є консультативними.

А теперь о деньгах:
>5. Оплата праці Прем’єр-міністра опозиційного Уряду та членів опозиційного Уряду здійснюється як оплата праці народних депутатів. Суміщення посад в опозиційному Уряді і наявність депутатського мандату не є суміщенням посад.
>6. Оплата праці членів опозиційного Уряду здійснюється в розмірі передбаченому чинним законодавством для відповідних категорій державних службовців відповідно до кошторису парламентської опозиції, який обов’язково затверджується Верховною Радою України під час затвердження Державного бюджету України окремим рядком. Преміювання цих посадових осіб здійснюється в межах коштів передбачених на фінансування опозиційного Уряду.

>Стаття 51. Фінансування парламентської опозиції і матеріально-технічне забезпечення опозиції
>1. Для здійснення повноважень покладених на парламентську опозицію і систематичного здійснення опозиційної діяльності, політичним партіям (блоки) Верховної Ради України, які увійшли до парламентської опозиції надаються щорічно асигнування, пропорційно, відповідно до кількості учасників парламентської опозиції від видатків на фінансування діяльності Верховної Ради України.
>2. Кошти передбачені для парламентської опозиції передбачаються в Державному бюджеті на відповідний рік окремим рядком.
>3. Кабінет Міністрів України зобов’язаний надати приміщення для опозиційного Уряду, його Секретаріату.
>Ці приміщення повинні відповідати технічним, санітарно-гігієнічним нормам та забезпечувати розміщення працівників Секретаріату та членів опозиційного Уряду в повному обсязі.
>Опозиційний Уряд та Секретаріат опозиційного Уряду забезпечуються автотранспортними засобами на рівні центральних органів виконавчої влади.
>Прем’єр-міністр опозиційного Уряду, віце-премєр-міністри, інші члени Уряду, Голова Секретаріату, його заступники забезпечуються автотранспортними засобами, засобами зв’язку на рівні відповідних керівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, їх заступників.


Мдаааа, а кто это, как не Юля требовала весной лишить оппозицию всех комитетов, т.к. иначе её правительство не сможет работать, а....
ИМХО с ней поступили на порядок порядочнее, чем она заслуживала после тех требований.

Відповіді

 • 2006.09.06 | Illia

  А яник їх просто бере (тобто вже взяв)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | Shooter

   Причому, супер нахабним чином

   Азаров повернув "донецьким" подвійний ПДВ
   www.ПРАВДА.com.ua, 06.09.2006, 10:19
   Протягом серпня підприємства Донецької області отримали від уряду відшкодування ПДВ у подвійному розмірі.

   Про це у середу пише "Україна молода" із посиланням на документ, "отриманий із достовірних джерел".

   За інформацією видання, замість 313 мільйонів 934 тисяч гривень відшкодування ПДВ зазначені підприємства отримали від уряду 696 мільйонів 235 тисяч. Причому з них 153 801 000 - в останній банківський день.

   "Не образили "донецькі" урядовці й сусідську Луганщину: замість 66 818 тис. грн., передбачених бюджетним розписом на серпень, сюди було спрямовано 87 395 тис. грн. відшкодування", - зазначається у статті.

   "Тоді як, для прикладу, на Київ, де також розташовано чимало підприємств-експортерів, уряд "пожертвував" "аж" 60 млн. 243 тис. грн. із запланованих 376 млн. 20 тис. грн.", - додає автор.

   Водночас Полтавській області з 57 824 000 дісталося 6 887 000 відшкодування, а Волинській - з 16 мільйонів 836 тисяч - 459 тисяч гривень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | Illia

    Так що пан "любитель галубых" ви спочатку зі своїми

    розберіться. Хто отримує і владу і бабло з бюджету на шару.
    Вам просто "канкретна" повезло з презом. У випадку Юльки-преза ваші галубці зараз би позалазили в нори, а хто б і за гратами вже б сидів.
    Так що насолоджуйтесь життям (поки ще є можливість)
 • 2006.09.06 | Illia

  І взагалі, тема ні про що. Хіба що бульки задом попускатиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua