МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Microsoft розповів про ціни на нову оперативну систему Windows

09/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Windows Vista приходить на зміну Windows XP, і Microsoft офіційно проінформував, почім для кого нова операційна система. Практично підтвердились ціни, помилково опубліковані в серпні на канадському порталі Microsoft. Найдешевша версія нової віндози для індивідуальних юзерів коштуватиме $199, а найкрутіша Vista Ultimate потягне 399 USD. Для для власників ліцензованої Windows XP ціна коливатиметься в межах 99-259 USD (залежить від версії нової системи). Windows Vista для фірм буде готовий у листопаді, в роздрібний продаж нова операційна система потрапить на початку наступного року.

За матеріялами www.microsoft.com

Відповіді

 • 2006.09.07 | Polyn

  Re: Microsoft розповів про ціни ...

  Бажаю україномовним дистрибутивам Linux розвиватись та поширюватись. При такій ціновій політиці MS є додаткові аргументи для законопослушних громадян із збереженою самоповагою. Долучайтесь!

  (Про Лінукс читайте: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D0%BD%D1%83%D0%BA%D1%81 )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.07 | Illia

   Пірати й житимуть далі.

   А лінь (лінукс) до рівня десктопа буде ще рости. І взагалі тема для www.linux.org.ua
   І ще, слова "законопослушний" в тлумачному словнику укр. мови щось я не знайшов :-)
  • 2006.09.07 | digger

   Треба не менше витрачати, а більше заробляти

   Якщо Ви фахівець і Вам для більш швидкого (наприклад 4-ри місяця замість 5-ти) виконання завдання треба купити Windows Server (1000$) то для підприємства значно більш вигідно заплатити ці 1к Microsoft ніж Вам платити 5к зайвий місяць. Тобто порівняно з зарплатою (на заході) ці ціни є маленькими.
   Справа у тому що в нашій країні люди не звикли платити за ПЗ взагалі, тому і ціни виглядають великими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | Polyn

    І менше витрачати, і більше заробляти

    Згідний з Вашими думками на 50%

    Уявімо, що після покупки першого за 1000 потрібно купити ще 3, 4, 5 серверів (можна ще десяток/сотню клієнтських) скільки там це коштує?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.07 | digger

     Саме витрачати більше :)

     Polyn пише:
     > Згідний з Вашими думками на 50%
     >
     > Уявімо, що після покупки першого за 1000 потрібно купити ще 3, 4, 5 серверів (можна ще десяток/сотню клієнтських) скільки там це коштує?

     Тоді і ІТ фахівців буде 3,4,5 пропорційно. Але справа не в наявності Activedirectory, SUS ітд, а в тому що я бачив багато "підприємців" які економлять на ПЗ так само як і на зарплаті ІТ фахівцям. Тобто якщо купляють ПЗ то і зарплати і ставлення до ІТ там на рівні. Така емпіріка виходить :)
 • 2006.09.07 | CYM-XAPKIB

  Для чого купувати дорого з проблемами,

  коли можно безкоштовно використовувати Linux? В масштабах держави закуповувати дороге упрограмування для освітніх закладів, державних установ і при цьому казати, що немає грошей на зарплати лікарям, вчителям чи ремонт доріг- це просто злочин. Неправду кажуть, що працювати в Linux - важко. Проста та зручна система, у якої немає проблем із вірусами, зависаннями та мовою інтерфейсу. Просто шляхом підкупів Microsoft досягнув того, що в школах та університетах вчать користувачів фактично ЛИШЕ Windows. До цього ж постійно з'являються замовлені публікації, де Linux описується, як щось дуже складне та незрозуміле. Для тих, кому складно, просто треба спробувати пройти невеликі курси (місяць-два) з Linux та працювати в цій системі. Я сам ніяких курсів не проходив, але почав працювати в ній одразу й без проблем.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua