МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кременчук: А скільки у вас за квартиру?

09/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прожиткового мінімуму на квартплату не вистачить

У перші дні вересня добросовісні платники комунальних послуг стояли в чергах, щоб сплатити за квартиру за серпень. Суми, які називали касири, байдужими могли залишити хіба що мертвого. Незважаючи на попередження про зростання цін на комунальні послуги, кременчужани були здивовані настільки вражаючою різницею. Квартплата виросла більше ніж в 2 рази.

Ось такий вигляд має тепер квитанція по квартплаті для сім’ї з трьох чоловік, що живуть у двокімнатній квартирі без лічильників:

Вода холодна 37,50
Вода гаряча 101,22
Каналізація 35,61
Експлуатаційні витрати 29,07
Газ 13,05
Опалення 170,37
Електроенергія 19,50
Ліфт 4,85
Вивіз сміття 3,39
Всього: 414,56

Як ви бачите, левову частку грошей тепер з’їдають опалення та гаряча вода. З 1 вересня на чверть підніметься ще й вартість електроенергії, що полегшить... кишені ще на 3-5 гривень. А минулого тижня ще одну неприємну новину підкинув господарський суд. Як писав «ТелеграфЪ», зростання ціни на газ було зупинене 14 серпня господарським судом Києва. Це вселяло в людей надію на повернення старих тарифів. Але 31 серпня суд відмінив своє рішення і залишив у дії, підвищені тарифи на блакитне паливо. Та й на цьому, схоже, картину «Квартплата» малювати не завершено. На черзі – послуги ЖЕДів.

Станіслав Константинов.

Джерело: Кременчуцький ТелеграфЪ.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua