МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грузія, Молдова, тепер і Україна.

09/11/2006 | Illia
Росспоживчнагляд почав перевірку якості вин виробництва України й Китаю, які надійшли на територію Росії.

Про це в неділю ввечері повідомив голова відомства, головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.

"У рамках роботи, що почалася, по контролю за якістю вин, що замінюють сьогодні на російському алкогольному ринку спиртовмісні рідини виробництва Грузії і Молдови, відібрані зразки вин виробництва Китаю й України, - розповів Онищенко. - З 45 зразків українського вина два не відповідали показникам безпеки людини, 11 не відповідали вимогам по органолептичним даним (смак, аромат, колір). З восьми зразків китайських вин вимогам не відповідало п’ять".

За словами голови Росспоживнагляду, "партії вин, що показали некондиційність продукції, заборонено до реалізації. До власників зазначеної продукції застосовано адміністративні санкції".

Про намір перевірити якість вин, які замінюють на алкогольному ринку Росії спиртовмісні рідини з Грузії і Молдови, Геннадій Онищенко оголосив 8 вересня. За його словами, в основному перевірять вина країн Європи і Південної Америки, а також Китаю, України й Білорусії.

Нагадаємо, з 27 березня нинішнього року на території Росії заборонено реалізацію і ввіз молдавських, а також грузинських вин через виявлення в них великої кількості шкідливих домішок.

За даними Онищенка, незважаючи на заборону вина Грузії і Молдови поки продовжують надходити на територію Росії. "Усього з березня нинішнього року забраковано більше трьох мільйонів літрів спиртовмісних розчинів зазначених країн. Тільки за останній тиждень забраковано 14 тисяч 572 літри цих розчинів", - заявив головний санітарний лікар Росії.

Крім того, глава Росспоживнагляду розповів про хід боротьби з неякісною російською горілкою. "За останній тиждень забраковано 1049 літрів вітчизняної горілки, а всього, починаючи в березня, забраковано 170 тисяч 880 літрів російської горілки", - повідомив Онищенко.


Скоро кацапчеги будуть виключно краснодарське вино пити (хве-е).
Цікаво, а чи дійде черга до Франції, Іспанії чи Італії? Чи кишка тонка?

Відповіді

 • 2006.09.11 | Раціо

  Правильно! Нічого псувати якісний диетилфталат підозрілим вином

  "Общее число отравившихся алкогольным суррогатом в трех российских областях превысило 500 человек.
  ...
  Сбои в работе системы учета ЕГАИС приводят к тому, что дешевое, но легальное спиртное не может пробиться на прилавки и немедленно замещается контрафактной водкой, которую производят из суррогатов."

  http://www.newsru.com/russia/08sep2006/tver.html

  Автоматизовану систему збору хабарів роз'їла корупція :-) Але головна мета досягнута: винні тепер конпутери.
 • 2006.09.11 | stefan

  Органолептичний аналіз - це досить суб"єктивний процес  Illia:
  >Грузія, Молдова, тепер і Україна.

  >

  >Росспоживчнагляд почав перевірку якості вин виробництва України й Китаю, які надійшли на територію Росії.  >"У рамках роботи, що почалася, по контролю за якістю вин, що замінюють сьогодні на російському алкогольному ринку спиртовмісні рідини виробництва Грузії і Молдови, відібрані зразки вин виробництва Китаю й України, - розповів Онищенко. - З 45 зразків українського вина два не відповідали показникам безпеки людини, 11 не відповідали вимогам по органолептичним даним (смак, аромат, колір).
  ***
  Органолептичний аналіз - це досить суб"єктивний процес.Це процес дегустації.
  Об"єктивним являється лише хімічний аналіз(незалежний).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua