МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Така країна нам не потрібна

09/11/2006 | Illia
Цікава стаття. Основна ідея - "патріотизм - це погано, бо це на руку олігархам і чиновникам". Автор в статті намагається це довести. І пропонує всім вийти з прапорами Польщі (чи можливо Росії, якщо хтось вважає її пристойною країною) і сказати керівництву країни: "ви нас дістали, хочемо в Польщу". Тобто: "давайте оголосимо війну Польщі і здамось" :-))))

http://pravda.com.ua/news/2006/9/11/47186.htm

Мало хто з розумних людей справді сподівався, що Ющенко, Мороз і команда бувших комсомольців та напівбандитів, вирішили змінити УРСР на щось справді європейське.

Питання полягає в тому, для чого власне українцям їхня держава? Аби "віддати за неї життя"?

Тоді без проблем: чим країна гірше, тим легше віддати оте життя. Якщо ж для того, аби всім в Україні сущім, стало легше жити, то це інша справа. Якщо ж на зло москалям – це теж інший підхід.

Автор сподівався що опісля Майдану українці знають, навіщо їм власна держава. Та виявилося, що значна кількість людей готова голодними і холодними стояти на морозі, аби лишень мати можливість прикласти руку до серця і заспівати. Чи то видати Універсал?

Одна назва – аж мороз по шкірі... Та, хіба забули, якою виявилася подальша доля тих універсалів? Пустих красивих слів, які насправді вилилися в громадянську війну, голод, нестатки, погроми євреїв, розшматування України. А потім в УРСР і до цього дня.

На день Незалежності Ющенко нарешті відкрив в Крутах пам'ятник. Але ані слова про ганебний, кошмарний злочин тодішньої української влади. Кинути проти сотень тисяч озброєних мужиків, триста студентів, яких нормальна влада Естонії, чи Бельгії, насильно б вивезла у Польщу чи в Німеччину! Мали б зараз іншу еліту.

Хіба не те саме робилося на Майдані, коли пролунало повідомлення про російських десантників? Хіба не студенти Києво-Могилянки знову б, не дай Господь, полягли б на Хрещатику? Може досить пустих слів, а поглянемо в бік вітчизняних МВС та СБУ, що мають захищати своїх громадян?

А в Україні тим часом сперечаються: чи голова СБУ - людина президента, чи то людина Регіонів... Хіба він не мусить бути людиною, яка захищає народ?

І чому взагалі вирішили, що Ющенко щось там "здав"? Він хотів побудувати Інститут пам'яті, алею Героїв, захапати будинок з химерами (нікому навіть до голови не прийшло – а може спробувати знайти нащадків власників того чуда?), накупити собі ще дерев'яних ложок…

Коли СБУ видала на поталу узбецькому диктатору біженців з Фергани – хіба президент, хоч якось тим переймався? Хіба Турчинов намагався реформувати СБУ? Хіба Луценко реформував МВС? Чи хоча б намагався? Та де там…

Все те було грою. Коли заступником голови академії наук стає плагіатор – хтось активно виступив проти в середовищі інтелектуалів?

А в Європі б журналісти бігали за Литвином, аби вхопити кадр – потисне йому хоч хто не будь руку, чи ні? Чи знайдеться герой, з якого потім можна стьобатися до схочу...

А що Рада? Та там вже майже як в ЦК КПРС.

Помаранчеві програли. І не дивно. Але сказати, що виграли сили реваншу (тим більш Союзного реваншу, чи то комуністичного) теж не можна.

Партія регіонів вже не уособлює ані Кучму, ані КПРС... Вони, скоріше, ті самі "бандити, які мають сидіти в тюрмах". Проте зараз в цьому ніхто не переконаний, навіть сам Ющенко, який цей лозунг запропонував...

А сучасні переможці? Тимошенко хоче робити Україну солідарістською, тобто такою, якою хоче бачити Італію внучка Муссоліні.

Воно б і нехай, однак її команда дещо лякає. Поєднання цілковито комсомольських облич, із радикалами-націоналами – дивна річ. Або звична, якщо згадувати російський блок "Родина" та йому подібні організації закордоном. Щоправда на захід від України подібні блоки не набирають й 10%.

Присутність ліберального спектру, що уособлює НУ, теж доволі умовна. Варто переглянути списки, аби не мати ілюзій стосовно можливих домовленостей між Порошенко, Червоненко та Кушнарьовим чи Ахметовим. Це люди з подібними біографіями, манерами, краватками.

Можливо Червоненко знає хто то є Ахматова, та тільки тому, що у нього вдома стовбичать її томи. Бо буржуазному Києві так треба. В Донецьку не треба. І, на авторів погляд, це краще. Краще відвертість ніж конформізм.

Український виборець голосує або за відвертих протестувальників, або за тих хто уособлює владу, останніх завжди десь 14%.

Йому набридлі пусті балачки про "державотворення", бо ота розбудова держави – то розбудова апарату чиновництва і навкологуманітарної напівісторичної, напівістеричної частини суспільства, що хизується мовою, прапором, сорочкою і тому подібними аксесуарами, які вийшли з моди на початку ХYІІІ століття.

Зрозуміло, що "помаранчеві" мали б створити ту довгоочікувану коаліцію. Але чи допомогло б то Україні?

Як можна пролізти в Європу, якщо Тимошенко, Лук'яненко, Шкіль прагнуть аби українська економіка була підпорядкована уряду, земля ні в якому разі не продавалася, Росія полетіла б на Марс, Білорусі взагалі не існувало, а нафту отримувати з Ірану?

Практики – то "регіони" і нашоукраїнці, у яких схожі економічні підходи. Роз'єднує їх несуттєві для бізнесменів речі – якась там мова, чи то бажання частіше зависати в Москві, або у Варшаві.

Кінець кінців, можна мінятися – бригади Ахметова посилати до Лондона, а бригади Порошенка до Москви. Чи навпаки?

В цих бізнесменів є лише власні інтереси і вони звичайно можуть домовитися. Погано це чи добре? З моральної точки зору – надто погано. Але з політичної точки зору – чому б ні? Якщо вони будуть реформувати Україну.

Але проблема полягає в тому, що ані перші, ані другі реформи робити не будуть. Вони їх не робили за Кучми і так само не робитимуть за Ющенка. Адже саме відсутність реформ є необхідною умовою для їхнього бізнесу.

Майдан зробив середній бізнес, що направду втомився від так званих "олігархів". Однак ті середні бізнесмени там само лишилися де й були, і нам добре відоме це місце…

Тому що немає приватної власності на землю, тому що все залежить від чиновника і яка різниця – помаранчевий він чи біло-голубий? Жовто-синій чи російський?

Таким чином маємо "антикризову коаліцію", і коаліціянти, як і раніше, продовжать тягнути лямку "на шляху до Європи". Або до світлого майбутнього. Зрозуміло, без жодного поступу.

А президент продовжуватиме збирати старожитності (це й за СРСР було безпечно), відкривати пам'ятники, промовляти гарні слова, нагороджувати синів геройські загиблих синів.

Та хіба за це ж не нагороджують! За це засуджують катів, що лишили дітей без батьків. Чому ж нікого не засуджено?

Україна грається в Європу, ринок, демократію, накопичуючи проблеми в душах, головах та гаманцях.

Що ж лишається робити? Знову лежати на морозі, псувати своє здоров'я, аби опісля зняли чергового Масола?

В чому ж річ, що українці роблять не так як в Європі? В Європі, якщо після революції нічого не відбувається, кажуть: така країна нам не потрібна.

І тоді на день Незалежності не виходять напиватися пивом за останні гроші, відібрані від дітей, а виходять з прапорами пристойної сусідньої держави і кажуть чиновникам: "Пішли ви під три чорти, а то й далі! Ми вирішили приєднатися до Польщі і прохаємо там політичного притулку".

Так робили німці з НДР, і тої НДР просто не стало. Так робили поляки, чехи, ірландці й кінець кінців ті їхні чиновники щось почали розуміти.

Та лишається ще велика частина люду, яка виходить з прапорами на майдани і каже: "Життя треба віддати Україні!"

І щиро вважає, що ота якась Україна з радістю візьме те жалюгідне життя і потому прилаштує оту героїчну душу в якомусь-такому раю, а з того раю ота душа буде бачити, як її фото пришпандьорять в навчальному посібнику і діти, похиливши голови будуть вдивлятися в фото, а вчитель указкою буде гамселити їм по головах і казати: "Читайте про героя гади, любіть Україну!"

От з цією зовсім не європейською ментальністю необхідно кінчати. Але "поводирі" вважають, що навпаки, той патріотизм треба виховувати. Чому?

Тому що інакше вони будуть не президентами, а бухгалтерами на заводі. Не прем'єрами, а директорами автобаз. Не депутатами, а керівниками маленьких фірмочок з продажу жувальних гумок. Не поетами, а коректорами.

Тож давайте розоремо їх. Давайте вихопимо наших дітей з їхніх "патріотичних" обійм. Давайте згадаймо, що ми перш за все люди, а потім вже можливо українці, а можливо й американці, чи росіяни.

А ті що хочуть, аби їх слухали мільйони,повинні дати тим мільйонам можливість гідно жити.

І тоді мільйони любитимуть державний прапор, а не тому, що є таке свято, коли директор прийшов до завхоза і наказав повісити оту "тряпку". Досить з нас завхозів.

Тоді нарешті з'явиться приватна власність, повернуть награбоване більшовиками майно, тоді буде парламент, а не Верховний Совєт з вихідцями райкомів трьох поколінь.

Від року 2006 українці мусять нарешті зрозуміти – пуста патріотична риторика, патетичні прикладання рук до грудей, мова, сорочки та запопадливість перед кобзарями – нічого не означають.

Радянські політики брешуть, нічого не змінюють і не хочуть змінювати, тому що така ситуація їх влаштовує.

Українці знову і знову мусять зрозуміти – ця держави існує не для того, аби піклуватися і захищати власних громадян, а для того, аби їх обдерти, виставити ідіотами та плювати їм в обличчя.

Відповіді

 • 2006.09.11 | Хвізик

  уявляю собі, яка була би радість в Московії, якби на майдан вийш

  вийшов 100 000 натовп під московськими прапорами

  не виключаю, що ми би вже дійсно жили в іншій країні. Малоросійській губернії Московського царства

  невже такому розумному чоловікові, як автор цієї замітки, ще й досі незрозуміло, що ніхто НІХТО не принесе нам щастя - ні кацапи, ні поляки, ні молдавани з білорусами, ні навіть американці????

  у амерів ставлення до народу нашої країни приблизно таке:
  мають вони бандитську владу - їхнє суверенне право. безпеці США українські бандити аж ніяк не загрожують.

  крім того, щось я не пам"ятаю, щоб чехи чи поляки виходили на свої майдани під прапорами чужих країн. кажуть, таке бувало в Австрії, перед аншлюсом з нацистською Німеччиною

  що ж. в постколоніальній країні і журналістика постколоніальна
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.11 | stefan

   хочеш, чи не хочеш, а слабих і бідних ніхто

   не любить.
   Оце було по***ство, коли Цар Леонід 1-й віддав "на шару" ядерні боєголовки.
   Можна було кожному українцеві за них виторгувати по 1млн.долярів(США).
   От і маємо, те що маємо:
   "who is who?"
   ***
   І, звичайно, ніхто нам "манну небесну" не пнринесе "на шару" -ні ЄвроКолгосп ні США.
   ,,,
   Уже маленький приклад Болгарії є:
   не встигли ще вступити в ЄС, як прийняли закон про віковий пенсійний ценз:жінки-з 60 років, мужики з-65.
   А рівень життя у них - не сильно кращий ніж у нас.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.11 | Хвізик

    Re: хочеш, чи не хочеш, а слабих і бідних ніхто

    stefan пише:
    > не любить.
    > Оце було по***ство, коли Цар Леонід 1-й віддав "на шару" ядерні боєголовки.
    > Можна було кожному українцеві за них виторгувати по 1млн.долярів(США).
    були ще гірші випадки - кучмо під тиском ЄС закрило діючі енергоблоки на ЧАЕС. заєбісь зробили - сперш вклали купу бабла, перетворивши їх на чм не найбезпечніші у світі, а потім позакривали на хрін. бо європа так схтіла.
    а літаки-бомбардувальники попиляли
    а ракети демонтували
    до хріна ділов наробили під тиском доброзичливих наших сусідів
   • 2006.09.11 | Illia

    Re: хочеш, чи не хочеш, а слабих і бідних ніхто

    У нас теж пенсійний вік піднімуть хоть і ЄС далеко.
    По статистиці, якщо ти дожив по пенсійного віку, то маєш всі шанси дожити до 70-75.
    Якраз проблемоє є дожити до 55-60 років.

    А позакривали і попиляли, бо "добрі сусіди" боялися. Боялися і не довіряли. Що будемо бряцати зброєю, що знову бахне де бахкало. Бо крали гроші на ремонт.
   • 2006.09.11 | Volodymir

    Re: хочеш, чи не хочеш, а слабих і бідних ніхто

    Якщо пенсію платити достойну не можемо, то щодо пенсійного цензу виникають не такі і прості питання. Забезпечте пенсію - потім борітеся. Якщо все за демографією йде до того (так вде склалося), що один робітник буде забезпечувати п'тьох, ы цей робітник може ымыгрувати - треба думати. Статистика э у Посланні Прехзидента до ВР "Про реформу пенсійної", яка, до речі, не виконуються. Тож давайте тулити голову у землю, і вимагати щоб хтось за безцінь продавав нам енергоносії, ми будемо перепродавати і з того сплачувати пенсії.
    Звісно, мужик після сорока не мужик, одні болячки. Мого знайомого на минулій неділі викунули з роботи на пенсію (з державного АО). Молодим усюди дорога, старперам Багами. Людина до останього надіялася, жалілася: Володю, мені ще тільки шістдесят, я повний сил.
    Вчора його вже запрошували повернутися, бо конкретну роботу (будівництво) робити нікому.

    > Уже маленький приклад Болгарії є:
    > не встигли ще вступити в ЄС, як прийняли закон про віковий пенсійний ценз:жінки-з 60 років, мужики з-65.
    > А рівень життя у них - не сильно кращий ніж у нас.

    Як кажуть Болгари, България - неглобалното село. Навремето у нас човекът уж беше национален продукт номер едно. Сега нещата са се променили...
 • 2006.09.11 | Мтм

  Обзовут космополитом, но

  волна автора понятна. Тяжело жить в "царстве небесном". Воистину.
 • 2006.09.11 | Pavlo

  Такі автори мені не потрібні.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.12 | Михайло Свистович

   Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

   Світ широкий.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.12 | stefan

    Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14*дує наф.

   • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

    Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

    Да, собственно, приличные люди давно так и сделали ин мас. Одни "плюралисты", "демократы" и "неолибералы" остались. Ну, и 40-45 миллионов быдла, на которых они паразитируют.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.12 | Illia

     Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

     Да. Мої двоюрідні брати в 96 і 2001 переїхали до Нью-Йорка і Торонто.
     Тепер жалкують. Хоча й живуть нормально.
     Товариш по МФТИ після четвертого курсу поїхав у Берклі. Довчився і повернувся до Москви. Залишатись не захотів, хоча і міг.
     Так що те, що ви виїхали, ще не значить, що ви "вищий" тих хто тут залишився. Можливо, ми вже повернулися. А ви ще живете американською мрією :-)))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

      Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

      Вы, извините, не по адресу. Я-то как раз никуда ниуезжал, посему являюсь быдлом. А вот выше -- стремящиеся в три первых пиречисленых категории.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

       И, вообще, омирзительное отношение к людям иных взглядов.

       Тем более, к своим соотечественнекам -- бывшим или, нынишним!
       Тожы мне, "ЧВИ"
      • 2006.09.12 | Михайло Свистович

       Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

       Baruch_Spnz пише:
       > Вы, извините, не по адресу. Я-то как раз никуда ниуезжал, посему являюсь быдлом.

       Самокритично. Але не треба всіх, хто не виїхав, судити по собі. В мене, наприклад, було багато можливостей, але я ніколи навіть не думав ними скористатися.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

        Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

        Михайло Свистович пише:
        > Baruch_Spnz пише:
        > > Вы, извините, не по адресу. Я-то как раз никуда ниуезжал, посему являюсь быдлом.
        >
        > Самокритично.

        Ни разу! Суровая правда жызни: своим трудом я кормлю кучу всивазможных разнацветных ублюдков, называющих сибя властью. Паэтому быдло и есть.

        > Але не треба всіх, хто не виїхав, судити по собі. В мене, наприклад, було багато можливостей, але я ніколи навіть не думав ними скористатися.

        Тю. Вы нескалько иная категория: зачем ехать, если и тут ниплоха кормят, да исчо есть шанс перейти в блокфюреры?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.09.12 | Михайло Свистович

         Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

         Baruch_Spnz пише:
         >
         > Тю. Вы нескалько иная категория: зачем ехать, если и тут ниплоха кормят

         Звідки Ви це взяли? В мене зараз боргів на 5 тисяч доларів. Минулий тиждень я щоденно позичав гроші, щоб купити їжу дітям та полікувати зубі молодшій дитині.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

          Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

          Михайло Свистович пише:
          > Baruch_Spnz пише:
          > >
          > > Тю. Вы нескалько иная категория: зачем ехать, если и тут ниплоха кормят
          >
          > Звідки Ви це взяли? В мене зараз боргів на 5 тисяч доларів. Минулий тиждень я щоденно позичав гроші, щоб купити їжу дітям та полікувати зубі молодшій дитині.

          Да? И Вам это нравиться? Тогда, простите, я Вас нипанимаю!
          Либоже, возннаграждение в виде звания блокфюрера Вас "манит и слепит".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.09.13 | Михайло Свистович

           Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

           Baruch_Spnz пише:
           >
           > И Вам это нравиться?

           Ні

           >
           > Тогда, простите, я Вас нипанимаю!

           Вірю. Бо я - ідеаліст, а Ви - меркантильний

           > Либоже, возннаграждение в виде звания блокфюрера Вас "манит и слепит".

           Мені його ніхто ніколи не дасть, бо для цього я не маю необхідної риси - вірності вождю у всьому без винятку
     • 2006.09.12 | Михайло Свистович

      Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

      Illia пише:
      > Да. Мої двоюрідні брати в 96 і 2001 переїхали до Нью-Йорка і Торонто.
      > Тепер жалкують. Хоча й живуть нормально.

      То хай повернуться, якщо жалкують.
    • 2006.09.12 | Михайло Свистович

     Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

     Baruch_Spnz пише:
     > Да, собственно, приличные люди давно так и сделали ин мас.

     В кожного свої поняття про прилічія. Але це до лікаря.

     > Одни "плюралисты", "демократы" и "неолибералы" остались. Ну, и 40-45 миллионов быдла, на которых они паразитируют.

     Не судіть усіх по собі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

      Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

      Михайло Свистович пише:
      > Baruch_Spnz пише:
      > > Да, собственно, приличные люди давно так и сделали ин мас.
      >
      > В кожного свої поняття про прилічія. Але це до лікаря.


      Да до какого там ликаря, Я вас умоляю! Конкурентнаспасобность Украины в мире проилюстрируите? Нобелевские лауреаты? мировые дастижения? выдаюшчиеся открытия? Вот именно! Вот риальные плоды действий украинскай "илиты".
      Зато куча инастранных деятелей украинского праисхаждения, включая женщину-касманавта. Американку.

      >
      > > Одни "плюралисты", "демократы" и "неолибералы" остались. Ну, и 40-45 миллионов быдла, на которых они паразитируют.
      >
      > Не судіть усіх по собі.

      Да нет, ну я понял, что мне всегда найдуться желающие указать на дверь под разным придлогам. Толька что-то это неулучшает жизнь указавших.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.12 | Михайло Свистович

       Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

       Baruch_Spnz пише:
       >
       > Да до какого там ликаря, Я вас умоляю! Конкурентнаспасобность Украины в мире проилюстрируите? Нобелевские лауреаты? мировые дастижения? выдаюшчиеся открытия? Вот именно! Вот риальные плоды действий украинскай "илиты".

       І до чого тут прілічія?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.09.12 | Baruch_Spnz

        Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

        Ну, знаете!
        Это мне, старому больному человеку еще можно забыть, а чем пост сверху говорили! А Вам-то?
        Это к тому, что лучшые, ниважно какой нацыональности! все -- украинцы -- давно уже сделали выводы и абагатили сваим интилектом и трудалюбием страны, где их дастойно оцинили.
        И правильно сделали! Показав этим разноцветным ублюдкам, называюсчим сибя властью, заслужинную фигу! И ни в кармане, заметьте, по старой малороской превычке! А реальную! Реальную фигу! Под нос!
        И кто от этого выйграл?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.09.13 | Михайло Свистович

         Re: Мені теж. Якщо йому не потрібна країна - хай 3,14дує наф.

         Baruch_Spnz пише:
         >
         > Это к тому, что лучшые, ниважно какой нацыональности! все -- украинцы -- давно уже сделали выводы и абагатили сваим интилектом и трудалюбием страны, где их дастойно оцинили.

         Не всі

         > Показав этим разноцветным ублюдкам, называюсчим сибя властью, заслужинную фигу! И ни в кармане, заметьте, по старой малороской превычке! А реальную! Реальную фигу! Под нос!

         Ніякої фіги вони їм під ніс не показали, бо ублюдкам від"їзд цих кращих глибоко по-барабану.

         > И кто от этого выйграл?

         Не Україна
      • 2006.09.12 | Хвізик

       пачему ашыбак мнока?

 • 2006.09.11 | Карт

  Істерика ..

 • 2006.09.11 | Sean

  Розрізняйте країну і державу

 • 2006.09.11 | Shooter

  Черговий д'Артаньян, якому навколо ввижаються...

  ...виключно одні підераси.

  Насправді ж, як частенько доказує дійсність, самі подібні бузини нетрадиційного гатунку належать до не цілком адекватних, м'яко кажучи, особистостей.

  Відповідно й їхній епатажний вереск з розбрискування слини навколо себе повністю заслуговує на повний ігнор.
 • 2006.09.12 | Зверопупс

  Re: Страна у нас - красавица. Государство - дерьмо

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.13 | vvkornilov

   Re: Страна у нас - красавица. Государство - дерьмо

   обома руками:)

   в країні почне свіжішати повітря тільки тоді, коли з неї почнуть виїджати нацюки -- добровільно, примусово, добровільно-примусово. Примусово - не демократично, добровільно -- просвітянські розкрадачі не поїдуть, тому буде добровільно-примусово. "Типу, ах, паньство, тут мене не розуміють, все обмоскалене, фуй-фуй, прокляті (пшекленті) малороси, нічим дихатиии". І на Київ-Варшаву. Ту-туууууу. Зробили ручкою. Полегшено зітхнули. Здається ніби сто кг поїхали, а насправді -- декілька тон. І стане, нарешті, Андрухович -- Andruchowichem, а всі решта, ну трохи змінють ПокальчАк і т.д. Одни Подерев-янський залишиться, бо він таки українець і громадянин України, а не лях і ляшський нишпірка....:))))). Ну як власне і автор статті.

   "Виздихаєте і самі від свого кокаїну" -- Павло Корчагін.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua