МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суддівська [без]відповідальність

09/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вища рада юстиції України на запит майданівця повідомляє (лист № С-45/1-3771/0/9-06 від 08.09.06 за підписом в.о.голови Ради Л.Ізовітової):

"Повідомляємо, що у 2005 році Вищою радою юстиції, як колегіальним, незалежним органом, за результатами розгляду пропозицій про звільнення суддів з посад за порушення присяги було внесено 5 подань, а саме: 2 подання Президенту України та 3 подання до Верховної Ради України. Стосовно 11 суддів затверджені результати проведених перевірок, оскільки наведені у зверненнях дані не знайшли свого підтвердження.

За шість місяців 2006 року Вищою радою юстиції винесено 64 ухвали про затвердження результатів перевірок стосовно суддів, оскільки наведених у зверненнях підстав для притягнення суддів до відповідальності не було встановлено, а саме: звернення народних депутатів - 22, скарги громадян та установ - 41, звернення голови суду - 1.

Відмовлено у пропозиції членів Вищої ради юстиції про внесення подань про звільнення суддів з посад за порушення присяги - 3. Також відмовлено у відкритті дисциплінарних проваджень за зверненнями народних депутатів - 1 та Верховного Суду України - 1".

Відповіді

  • 2006.09.12 | 121

    Re: Суддівська [без]відповідальність

    Скоро в Украине установят судейскую олигофренократию, тогда и заплачем за бджолярем, дважды несудимым, коррумпрированой радой и ....
  • 2006.09.12 | Albes

    Вот где ангелы гнездятся !

    В судейских кабинетах. И в судейских мантиях. А всякие изображения с крылышками - это фольклор. Ангелы - они в черном, с красным подбоем и медалькой на груди.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua