МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Питання до того, хто ставив матеріал "сволочі" на першу

09/20/2006 | Чучхе
Якщо ви зможете надіслати мені на адресу NikolaiPolischuk (АТ)pk.kiev.ua більш якісне фото http://maidanua.org/news/view.php3?site=maidan&bn=maidan_foto&key=1158702272 , а також пояснити історію його появи, воно має шанс потрапити як ілюстрацію до статті проти відродження практики чиновницьких полювань в одній популярній газеті

Відповіді

 • 2006.09.20 | Night Watch

  Re: Питання до того, хто ставив матеріал "сволочі" на першу

  лови в пошті
 • 2006.09.20 | один_козак

  А не хотіли б туди ж додати фото розритих

  козацьких могил у Трахтемирові?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.20 | Чучхе

   Це можна буде потім

   бо тут готується матеріал про мисливство взагалі, а могили є в Трахтемирові зокрема.

   Але якщо Ви зможете мені прислати бекграунд і порекомендувати нормального знавця проблеми, не дилетанта, пишіть на адресу, що вище. Якщо начальство схвалить напрямок, то пуркуа па?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.20 | один_козак

    Якщо ідеєю є

    захист диких свиней, то краще потім. А якщо ідеєю є висвітлити свинство чиновників, то краще об'єднувати. Там - жирні свинства відбувалися до втечі Бакая. Якщо будете братися, то я попитаю, хто з козаків краще розкаже. Можу познайомити вас із тими диваками, що жили тривалий час у Трахтемирові у землянці і мріяли та певним чином сприяли створенню там такого собі історично-відпочинкового центру для дітей та молоді, допоки Бакай не випер звідтіля тих козаків та не завіз диких кабанів для полювання. А в процесі побудови "заїмочки" було поплюндроване кладовище, де були могили в т.ч. знаменитих козацьких отаманів з характерними надгробками років 400 давнини. В надгрібку, здається, отамана Мухи варвари таки побачили якусь цінність і не викинули його, а перенесли на інше місце та по-жлобському "оздобили" брехчею.
    Я не готовий моментально відповісти, хто в нас знає це питання найкраще, але поговорити з хлопцями та визначити таких можна.
    Кілька фотографій мені доступні. Зокрема - облаплений тою брехчею стародавній козацький хрест і кістки, що стирчать там, де попрацювали бульдозери.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.20 | Чучхе

     Re: Якщо ідеєю є

     один_козак пише:
     > Якщо будете братися, то я попитаю, хто з козаків краще розкаже. Можу познайомити вас із тими диваками, що жили тривалий час у Трахтемирові у землянці і мріяли та певним чином сприяли створенню там такого собі історично-відпочинкового центру для дітей та молоді, допоки Бакай не випер звідтіля тих козаків та не завіз диких кабанів для полювання.

     А козаків бува часом звати не Арсен Паскаленко? Я знав ще кількох із них, що там жили...

     > Я не готовий моментально відповісти, хто в нас знає це питання найкраще, але поговорити з хлопцями та визначити таких можна.
     > Кілька фотографій мені доступні. Зокрема - облаплений тою брехчею стародавній козацький хрест і кістки, що стирчать там, де попрацювали бульдозери.

     Попитайте й повідомте мені десь до п"ятниці. Бо є велика помилка, коли люди вважають, що журналіст щось побачив і тут же написав. Матеріал, тим більш нарисовий, заявляється і обговорюється задовго до написання, він може не підійти не через його соціальну значимвість, а напр. бо події відбуваються не в Києві... Побачимо. Шукайте експерта і контактуйте зі мною.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.21 | один_козак

      Цей наче десь також поруч був.

      Чучхе пише:
      > А козаків бува часом звати не Арсен Паскаленко? Я знав ще кількох із них, що там жили...

      Цей наче десь також поруч був. Але трохи окремо.

      > Попитайте й повідомте мені десь до п"ятниці. Бо є велика помилка, коли люди вважають, що журналіст щось побачив і тут же написав. Матеріал, тим більш нарисовий, заявляється і обговорюється задовго до написання, він може не підійти не через його соціальну значимвість, а напр. бо події відбуваються не в Києві...
      Та я вкурсі.))

      > Шукайте експерта і контактуйте зі мною.
      То з вами є зв'язок тільки через того мейла? Зараз я напишу. А у відповідь прошу повідомити, про яке видання ми говоримо і як вас представити хлопцям, чиї телефони вам повідомлю.
  • 2006.09.20 | DADDY

   Re: А не хотіли б туди ж додати фото розритих

   НМД це було б дуже корисно і доречно.
 • 2006.09.20 | Чучхе

  Спасибі автору. Листа отримав. Матеріал в роботіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua