МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кондопога "зняла" федерального служаку Міхайлова

09/23/2006 | Роост
Рапорт про добровільну відставку з поста міністра внутрішніх справ Республіки Карелія написав Дмітрій Міхайлов.
http://www.ugraina.org/news/read/1840.htm

Генерал Міхайлов - типовий федеральний служака, що брав участь у відправленні карельських загонів МВС до Ічкерії - на "зачистки". Але після етнічної різанини в Кондопозі - під носом у генерал-лейтенанта - йому дали змогу тихо піти "за власним бажанням".

За часи правління цього міністра, в Республіці збільшилася нелегальна міграція, в чому звинувачують корумповані органи внутрішніх справ. Однак сам Міхайлов завжди заперечував цей факт, імітуючи боротьбу з нею лише на "чеченському фронті". Так, за кілька років до подій у Кондопозі він давав такі інтерв'ю газеті "Карельская губерния":

- Чи зросло притікання чеченців до нашої республіки за останній час? Чи існують серйозні фінансові зв'язки діяспори з Чечнею?

— Ні. Як я вже казав, число чеченців — жителів Карелії — є постійним і невеликим. Наша республіка не така багата. До того ж чеченці не займають провідних місць в карельському бізнесі".

Показово, що в органах карельського МВС фактично відкрито провели сегрегацію громадян РФ за національною ознакою, обмежуючи їх конституційне право на пересування по країні та розглядаючи їх ділову активність як "прелюдію" до тероризму. Не дивно, що саме чеченські родини стали жертвами погромів у Кондопозі на початку вересня 2006 року.

Тепер цей федеральний "фахівець" мирно йде на пенсію. Міжнаціональна ворожнеча таки розбурхана...

ОК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua