МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніколка злиться, що не вдається ЄЕПнуться

09/27/2006 | Illia
Перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров заявляє, що Україна вже випала з переговорного процесу по ЄЕП.

"Багато спекуляцій на цю тему. Ми вже випали з цього переговорного процесу. Говорять, це імперський російський проект", - сказав Азаров. Він також зазначив, що 16 серпня Янукович був у Сочі і підтвердив бажання України інтегруватися в переговорний процес по ЄЕП.

"Пройшов місяць. Від Росії нема ніяких пропозицій, і ніякого інтересу до нас нема. Я завжди говорив про це і повторюю, що ЄЕП насамперед було вигідно Україні. Хоча б з погляду надійного доступу до енергоносіїв і збереження на перехідний період низьких цін на енергоносії.

Навіть заради одного цього варто було створювати ЄЕП. Зараз, після того як півтора року влада займалася антиросійською риторикою, відновити колишній рівень довіри дуже важко. Тому я не дивуюся нинішній позиції росіян", - сказав Азаров.

Відповідаючи на питання, чи буде Україна форсувати переговори по ЄЕП, Азаров сказав: "Будь-яка економічна ідея повинна бути взаємовигідною. Тоді, я думаю, переговори відновляться. Крім того, ще продовжуються такі казуси. Бойко їде в Москву як міністр палива й енергетики на переговори щодо газу. У цей же день Тарасюк шле ноту з вимогою повернути маяки.

Я задаю на засіданні уряду питання: а почекати з цією нотою не можна було? Треба було саме тоді, коли Бойко полетів на ці складні переговори, ноту посилати? І ніхто не може дати відповідь. Дуже важко буде реалізовувати економічну політику, якщо їй буде суперечити зовнішня політика".

Відповіді

 • 2006.09.27 | Зверопупс

  Re: а вас радует то, что газ и т.д. дороже будут?

  МЗС выступает в качестве экономического врага своего народа. А нациков это забавляет.Потрясающее подтверждение того, что всеми вами руководит не любовь к Украине, а ненависть к русским.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.27 | Timeo

   А яка бабця вам сказала, що від ЄЄПів газ подешевшає?

  • 2006.09.27 | Illia

   Він просто в це вірить. Пояснення йому не требаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua