МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НРУ: Чому Животенко, а не Матковський

11/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Нещодавні збори Полтавської міської організації Народного Руху України пройшли в режимі жвавого обговорення питань, що не лишають байдужими як членів партії, так і пересічних мешканців міста.

Про вплив Народного Руху на формування загальнополітичної ситуації в Україні присутніх поінформував голова обласної організації НРУ, депутат обласної ради Олег Пустовгар. Як відомо, НРУ перебуває в опозиції до так званої „антикризової коаліції”. Основною причиною такого рішення є невиконання останньою ключових положень Універсалу Національної Єдності.

Гарячу дискусію викликало актуальне для полтавців питання виборів міського голови. Обласна організація НРУ відмовила у підтримці кандидатури на цю посаду нинішнього секретаря міськради Андрія Матковського. Перш за все, це продиктовано відвертим ігноруванням Матковським державної мови в офіційному спілкуванні (пряме порушення законів України). За п’ять місяців перебування на посаді – жодного інтерв’ю українською мовою! Як висловився голова міського осередку ВУТ „Просвіта”, рухівець Тарас Пустовіт, „українство має з народження бути в крові людини”. Прикро, що цього не розуміє особа, яка воліє стати керівником міста Полтави – серця України.

Тиждень тому провід ПОО НРУ ухвалив рішення підтримати кандидатуру Віктора Животенка на посаду міського голови м. Полтави.

21 жовтня виступаючи на зборах міської організації НРУ, Віктор Животенко виклав своє бачення шляхів розв’язання питань, що турбують мешканців міста. Як досвідчений господарник (наразі – голова Київської районної у м. Полтаві ради) він не з чужих слів знайомий з багатьма проблемами полтавців, які йому доводиться вирішувати. А загальний підхід такий: посадова особа, зокрема, мер міста, має бути найманим працівником, що отримує зарплату від територіальної громади. Відповідно, відстоює інтереси цієї громади, надає допомогу людям, які до неї входять, і є зацікавленим у поліпшенні матеріальних, соціальних, духовних умов життя мешканців міста.

Відрізняє Віктора Животенка ще одна риса: відсутність порожніх передвиборчих обіцянок. „Якби я хотів вам сподобатись, сказав би: з тою чи іншою проблемою я легко впораюсь. Насправді це досить довго, складно, часом майже неможливо”. Проте, наголошує він, маючи людську підтримку, можна зробити дуже багато. А про підтримку свідчить і 41 відсоток голосів полтавців, набраний Животенком на минулих виборах.

Отже, 21 жовтня більшістю голосів Полтавська міська організація Народного Руху України вирішила підтримати Віктора Животенка в боротьбі за посаду міського голови м. Полтави. Тепер – слово за виборцями, - повідомляє сайт полтавських рухівців.

Відповіді

 • 2006.11.01 | сябр

  Re: НРУ: Чому Животенко, а не Матковський

  Широка коаліція в дії-ПР і Рух підтримують того самого кандидата. до речі, свіжоспеченого члена ПР. Нічого дивного, що НРУ дійшов до того жалюгідного становища, в якому перебуває зараз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | Семен

   Re: НРУ: Чому Животенко, а не Матковський

   А коли це пан Животенко став членом Партії регіонів???? Цікаво! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | Семен

    Re: НРУ: Чому Животенко, а не Матковський

    М чи Ж - ні це не туалет. Це має бути вибір полтавців, який їм готують ляльководи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua