МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анульовано ліцензію Тернопільського інституту МАУП

11/02/2006 | keymaster
Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензію Міжрегіональної академії управління персоналом (у формі акціонерного товариства закритого типу) для Тернопільського інституту МАУП

Відповідні документи з Києва надійшли в управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії, Міносвіти відмовило Міжрегіональній академії управління персоналом у формі акціонерного товариства закритого типу у виготовленні дипломів у кількості 4655 штук у зв’язку з перевищенням ліцензованого обсягу та порушенням чинного законодавства.

Вищому навчальному закладу рекомендовано подати в установленому порядку матеріали з ліцензування спеціальностей, за якими був перевищений ліцензований обсяг.

Експертним радам Державної акредитаційної комісії належить розглянути на позачергових засіданнях подані ліцензійні матеріали і внести відповідні пропозиції Державній акредитаційній комісії щодо можливості одноразового збільшення ліцензованого обсягу.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.11.02 | aleks

  Re: Анульовано ліцензію Тернопільського інституту МАУП

  сколько можно поддавать испытаниям частное образование в Украиаине, хватит пану Николаенку мучать студентов и их родителей, пусть лучше развивает С/Х вузы они ведь находятся в ужастном состоянии!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | igor

   Re: Анульовано ліцензію Тернопільського інституту МАУП

   aleks пише:
   > сколько можно поддавать испытаниям частное образование в Украиаине, хватит пану Николаенку мучать студентов и их родителей, пусть лучше развивает С/Х вузы они ведь находятся в ужастном состоянии!!!

   Шановний aleks, перед тим як захищати, треба знати кого і за що. Я не схвалюю роботу МОН в цілому, але в даному випадку вони праві. Бо треба бачити, що робиться в МАУП в Тернополі. Я бачив. І знаю, як "навчаються" їхні студенти. Можна було би ще багато чого сказати про МАУП, як в Тернополі, так і в Києві, тільки, думаю, цензура не пропустить...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua