МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсмертний зовсім збожеволів (\)

11/03/2006 | Чучхе
В квартире Бессмертного размножаются кролики

На безобидный вопрос в чате «Есть ли у вас собственные песики?», глава фракции «НУ» Роман Бессмертный неожиданно наговорил такого, что ни в сказке сказать, ни пером описать.


«Очень люблю собак, у меня их две – ротвейлер Бони и восточноевропейская овчарка Алан. А еще у меня есть кролик Вася. Он дружит с крольчихой Данной, причем это все происходит в моей квартире. :) В этом году вывелось четверо крольчат. Двух мы отдали соседям, двух отвез к маме в село. Это голландские декоративные кролики. В квартире есть аквариум 700 литров на семь рыбок. Там сомы и еще кто-то, но кто именно – я и сам не знаю:) А еще у меня есть два барана, три козы, три свиньи, две цесарки, с полсотни кур, восемь уток-шипунов и около трех десятков кроликов породы «Серый великан» – но все это у мамы в Мотыжине. Еще есть маленький пруд с рыбой – скорее даже лужица».

Відповіді

 • 2006.11.03 | Предсказамус

  Бессмертный ли?

  Чучхе пише:
  > На безобидный вопрос в чате «Есть ли у вас собственные песики?», глава фракции «НУ» Роман Бессмертный неожиданно наговорил такого, что ни в сказке сказать, ни пером описать.
  Мда. Это, наверное, новая волна в нашей прессе, зоофобия :)
 • 2006.11.03 | Хвізик

  як на мене - класно.

 • 2006.11.03 | samopal

  Вчора увечері Ющ вправляв мізки усій фракції

  Може вивихнув ненароком? :D
  А ващє, "наши" кролікі - ета ні тока ценний мєх...
 • 2006.11.03 | So_matika

  Чому це?

  Якщо розміри квартири пана Романа дозволяють - хоч би й зоопарк власний тримав, нічого божевільного в цьому немає. Кролики собі і кролики.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | samopal

   З дошки оголошень для депутатів ВР

   Прадайоца афтамабіль Ауді еС8. Палтара года. Полний фарш. Прабєг - пять тищ, - чіста па квартірє єзділ...
 • 2006.11.03 | Нестор

  Вже давно. А ви щойно помітили?

  Ще в лютому на минулому чаті Безсмертного на УП я задав питання:

  Питання: На зустрічі в Національному університеті "Львівська політехніка" прем"єр-міністру Єханурову буде присуджено звання професора національного університету.

  Чи не в курсі Ви, коли встигає займатися науковою роботою Єхануров?

  Як називається кандидатська та докторська дисертація першого номера Вашого списку Єханурова? Чи не варто Єханурову на деякий час полишити наукову роботу на користь роботи в уряді? Бо не зовсім ясно, хто керує країною, коли президент різьбить тарілки, а прем"єр-міністр пише дисертацію?

  І отриамв відповідь про ... крольчиху

  Відповідь:
  Юрій Іванович Єхануров є справжнім професором, кандидатом економічних наук, який постійно останні роки займався викладацькою діяльністю, читаючи спецкурс по темі інвестицій у київських вузах.

  Щодо тарілок - коли в далекі часи трипільські жінки сердилися на своїх чоловіків, вони били глеки, тарілки. Влітку минулого року також було багато набито горшків. А тепер ми мусимо їх ліпити.

  Сам я у вільний час займаюся вазонами, вирощуванням хатніх рослин і кроликів. У хаті понад 100 вазонів, кролик Вася і кролиця Дана.
 • 2006.11.03 | yalovets

  Так-так, це просто жахливо - любити тварин :)

 • 2006.11.03 | SpokusXalepniy

  За що я поважаю Чучхе, так це...

  ... за його спроможність ухопити саму суть явища за хвіст.

  Чучхе пише:
  > На безобидный вопрос в чате «Есть ли у вас собственные песики?», глава фракции «НУ» Роман Бессмертный неожиданно наговорил такого, что ни в сказке сказать, ни пером описать.
  > «Очень люблю собак, у меня их две – ротвейлер Бони и восточноевропейская овчарка Алан. А еще у меня есть кролик Вася. Он дружит с крольчихой Данной, причем это все происходит в моей квартире. :) В этом году вывелось четверо крольчат. Двух мы отдали соседям, двух отвез к маме в село. Это голландские декоративные кролики. В квартире есть аквариум 700 литров на семь рыбок. Там сомы и еще кто-то, но кто именно – я и сам не знаю:) А еще у меня есть два барана, три козы, три свиньи, две цесарки, с полсотни кур, восемь уток-шипунов и около трех десятков кроликов породы «Серый великан» – но все это у мамы в Мотыжине. Еще есть маленький пруд с рыбой – скорее даже лужица».
  > Безсмертний зовсім збожеволів

  Головне, головне ухопили! Найважливіше в інтерв"ю!
  Що можна сказати? Профффесія вимушує.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua