МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чат із Безсмертним - це круто

11/03/2006 | Нестор
Роман Петрович вирішив що краще не відповідати на незручні питання і просто ігнорував їх. Натомість він просвітив громадськість з таких важливих питань як:

Почему Вас не было на "Сезонах моды"?
Романе Петровичу, а у вас є власні песики?


Я нажаль так і не отримав відповіді на свої запитання :(
Ось вони. може хтось з місцевих несунів відповість ;)
______________________________________________________________________________
В веб-конференції 23 вересня 2005 р. на http://www.korrespondent.net/main/131615 ви заявили, що блок "Наша Україна" виграє вибори і візьме в межах 230 місць в парламенті. А на минулому чаті на "Українській правді" http://pravda.com.ua/conf/bezsmertny_2006.htm?rnd=0.2494127808453684 зпрогнозували, що "в Київраді нашоукраїнців буде половина". В зв'язку з цим питання:

Ви просто так погано розумієтеся на політиці, чи ви тоді брехали?
____________________________________________________________________________

На минулому чаті на "Українській правді" http://pravda.com.ua/conf/bezsmertny_2006.htm?rnd=0.2494127808453684
ви стверджували, що "про об'єднання з Партією регіонів мова не йде і йти не може".

Прокоментуйте цю свою брехню з огляду на те, що "Наша Україна" декілька місяців вела переговори про коаліцію з Партією регіонів. Чи не було б чесніше перед виборами не брехати, а казати правду про можливість таких переговорів і про бажання об'єднати Україну таким специфічним чином?
_____________________________________________________________________________

Недавні опитування у вересні http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/25/49608.htm свідчать про те, що 58 % ваших виборців, які голосували за блок "Наша Україна" розчаровані своїм вибором. Зараз сумарний рейтинг шести партій вашого блоку складає 5,9 %.

Перечисліть будь-ласка по пунктах причини такого провалу. Та якою, на вашу думку, повинна бути відповідальність за такий стан справ почесного та непочесного голів партії НСНУ та голів інших партій блоку?
____________________________________________________________________________

На недавньому з'їзді партії НСНУ президент України та почесний голова партії НСНУ розкритикував усіх крім себе. Потім ви за вказівкою почесного голови партії закрили з'їзд навіть не цікавлячись думкою делегатів з'їзду з цього приводу. В зв'язку з цим питання:

Чи в партії НСНУ є хоч одна людина, яка здатна вказати фактичному голові партії Ющенку на очевидний факт ЙОГО головної відповідальності за провальний стан справ в партії. Чи всі далі будуть слухняно виконувати роль масовки, як тиждень тому і робити вигляд, що винен будь-хто крім фактичного голови партії?
_____________________________________________________________________________

Треба віддати належне і адмінам Української правди, що заблокували коменти до чату з Безсмертним, щоб максимально захистити Ромця ;)

Відповіді

 • 2006.11.03 | Ігорко

  Re: Чат із Безсмертним - це круто

  На так провокативно й неввічливо поставлені запитання я теж не відповідав би на його місці, якби не хотів перелайки замість дискусії. З иншого боку, я певен, що він не відповів би й на чемно сформульовані запитання такого змісту.


  > Треба віддати належне і адмінам Української правди, що заблокували коменти до чату з Безсмертним, щоб максимально захистити Ромця ;)
  А кому вона належить нині?

  Ігорко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua