МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент розглядає справу Щербаня

11/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко вважає прибуття в Україну зі США колишнього голови Сумської облдержадміністрації Володимира Щербаня «видворенням людини, яка на Батьківщині підозрюється у кількох дуже серйозних злочинах». Глава держави вдячний американській стороні, яка повернула українським правоохоронцям їхнього підслідного. В.Ющенко розглядає справу екс-губернатора виключно в юридичній площині, «без жодних політичних домішок», – цитує слова Глави держави його прес-секретар Ірина Ванникова. «Ті, хто називає у діях правоохоронців стосовно Щербаня інші мотиви, окрім вимог закону, свідомо вводять суспільство в оману», – заявив Президент. На його думку, будь-які спроби представити справу колишнього губернатора Сумщини у політичному світлі безвідповідальні і недопустимі.

У цьому зв’язку Глава держави відзначив, що взяття Щербаня на поруки народними депутатами з парламентської більшості є «красномовним, але вельми сумнівним жестом». Президент застерігає політиків, насамперед із депутатськими мандатами, від втручання у слідство і судочинство. «Щербань всіляко ховався від правосуддя, втік від нього аж за океан, розшукувався Інтерполом», – зауважив В.Ющенко. Взявши підозрюваного у кримінальних злочинах на поруки, народні депутати, очевидно, «добре усвідомлюють всі можливі правові та репутаційні наслідки такого кроку».
Президент наголошує, що остаточне слово у справі Щербаня має сказати тільки суд. «Перед правосуддям рівні всі. Сьогодні слідство має кваліфіковано довести обґрунтованість звинувачень. У цьому зацікавлені всі: і сам Щербань, і правоохоронці, і суспільство, і уряд, і парламент, і Президент», – підкреслив Глава держави.

Джерело: прес-служба Президента України

Відповіді

 • 2006.11.05 | 121

  Re: Президент розглядає справу Щербаня

  У цьому зв’язку Глава держави відзначив, що взяття Щербаня на поруки народними депутатами з парламентської більшості є «красномовним, але вельми сумнівним жестом». Президент застерігає політиків, насамперед із депутатськими мандатами, від втручання у слідство і судочинство.

  Это и есть прямое вмешательство в расследование уголовного дела, прямее не бывает.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.05 | ОРИШКА

   Re: Президент розглядає справу Щербаня

   Щербань тепер ліву дулю покаже Луценку, а праву - Президенту. І це буде початок вистави "Наслідки придурковатого Миморандуму". Кінець, погодьтеся, шановній публіці уже відомий.
  • 2006.11.06 | Михайло Свистович

   Re: Президент розглядає справу Щербаня

   121 пише:
   >
   > Это и есть прямое вмешательство в расследование уголовного дела

   Не є

   >
   > прямее не бывает

   буває
 • 2006.11.05 | Oleg

  Re: Президент розглядає справу Щербаня

  Весьма симптоматично. Щербань не дурак. И если он вернулся, то это красноречивое свидетельство, что президенту п-ец. Теперь только кукла ряженая. Небось друзья ему сообщили, давай Вова, приезжай, у нас тут уже все схвачено. И дел невпроворот, рассчитаться кое с кем нужно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua