МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські націоналісти зупинили т. зв. "русскій імпєрскій марш"

11/07/2006 | Таля
Українські націоналісти зупинили т. зв. "русскій імпєрскій марш"


4 листопада українські націоналісти з ГО "Патріот України", ВО "Свобода", УНА-УНСО, Культурного товариства імені Курбаса, ВО "Тризуб" імені Степана Бандери та інших організацій дали відсіч кремлівським найманцям, які намагались провести т. зв. "русскій імпєрскій марш" в столиці України.

Цього дня кияни стали свідками брутальної спроби вчинити антидержавний шабаш в центрі Києва. Однак нахабство московських шовіністів, які з антиукраїнськими гаслами намагались пронести вулицями української столиці прапори Російської імперії та триколори РФ, було буквально розтрощене українською молоддю. Саме українські націоналісти, а не правоохоронці не дозволили шовіністичній наволочі ступити й кроку на Хрещатик. Так званий "русскій імпєрскій марш" розбігся, відчувши силу духу і міцність кулаків українців.

Такий самий "прийом" очікував українофобів на Софійській площі. Адже коли влада не виконує своїх прямих обов'язків із захисту громадян, народ захищає себе сам. Так було завжди. Так сталося і на цей раз. Неадекватною під час цих подій була поведінка київських правоохоронців, які з незрозумілих причин затримували тільки українських патріотів. За офіційними повідомленнями міліція з допомогою полку "Беркута" затримала 39 осіб. Водночас немає жодного повідомлення про затримання іноземних громадян, які вчинили провокацію з т. зв. "русскім імпєрскім маршем". Це ще раз підтверджує, що міліція працювала цілеспрямовано проти українців.

Під час виконання своїх професійних обов'язків було затримано кілька журналістів, зокрема Руслана Шеленка, Вадима Рябченка, Андрія Гончара, Ігоря Скрипника, Ольгу Худецьку. У відношенні до журналістів міліція вела себе брутально, наприклад у В. Рябченка працівники МВС відібрали журналістське посвідчення, а командир полку "Беркуту" майор пан Костюк заявив, що "Рябченко - це активний учасник" (!?). Таким чином правоохоронці не лише завадили журналістам виконувати свій професійний обов'язок, але й помстилися їм за намагання донести об'єктивну інформацію про "марш". На сьогодні трьох журналістів засуджено й вони перебувають під арештом.

Не маючи жодних доказів щодо вчинення українськими націоналістами протиправних дій, міліція "пришила" їм нецензурну лайку в громадському місці, що є явною брехнею і наклепом на українських патріотів. "Відкритий" суд, який відбувався в суботу ввечері після 19-00 за закритими дверима, підтвердив висновки міліцейських "лінгвістів" і засудив понад двадцять п'ять українських націоналістів до трьох діб адміністративного арешту (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Окремо відзначаємо, що внаслідок бездіяльності правоохоронних органів України т. зв. "русскій імпєрскій марш" відбувся в Одесі, Харкові, Севастополі та Сімферополі, куди також прибули російські емісари. Гасла, під якими в цих містах пройшов "марш" є не просто образливими для українців, але й становлять загрозу державному суверенітету та національній безпеці України.

Нагадуємо українським правоохоронцям, що є такі поняття як честь нації, гордість за свою державу, громадський і службовий обов'язок. І якщо молоді українські патріоти, для яких ці поняття невід'ємні, не дали кремлівським найманцям та п'ятій колоні здійснити наругу в столиці України, то правоохоронці проявили себе як запопадливі слуги Москви.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє рішучий протест проти бездіяльності Служби безпеки України, яка дозволила громадянами РФ безперешкодно приїхати до України та не завадили провокації, спрямованої проти української державності. Нагадуємо працівникам СБУ московську імперську максиму: "русская зємля там, гдє стал сапог русского солдата". Оскільки ЄСМ є кремлівською диверсійною структурою, основна діяльність якої спрямована на гуртування п'ятої колони та підрив української державності, то жодної їхньої ноги не має бути не лише на Хрещатику, але й будь-де на території України.

У зв'язку з цим вимагаємо від Служби безпеки України вжити заходів щодо припинення на території України діяльності антидержавних антиукраїнських організацій, зокрема ЄСМ, НБФ, "Русскій блок", "Союз православних граждан" та інших їм подібних, які, по суті, є філіями російських структур.

Вважаємо, що СБУ зобов'язана порушити кримінальну справу за фактом втручання іноземних громадян у внутрішні справи України та заборонити в'їзд на територію України всім без виключення іноземцям - членам зазначених організацій.

Вимагаємо від Міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка провести службове розслідування і притягнути до відповідальності офіцерів міліції, які сфальшували справи проти українських націоналістів і дали завідомо неправдиві свідчення в суді, внаслідок чого українці були засуджені за правопорушення, яких не скоювали.

Закликаємо українців дати рішучу відсіч намаганням п'ятої колони дестабілізувати ситуацію в Україні.

Пам'ятаймо, що ми на своїй, Богом даній землі!

Прес-служба ВО "Свобода"

Відповіді

 • 2006.11.07 | SpokusXalepniy

  ... і розпочали свій, "тягнибоківський", зі зміною мови.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Таля

   Так, зі зміною кацапської на рідну мову, у рідному краї

 • 2006.11.07 | damoradan

  "Украинские националисты" чуть не сделали "русский марш"

  успешным, т.к. его успехом, по замыслу организаторов, наверняка были бы драки между русскими и украинскими "националистами".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | один_козак

   Не "чуть", а таки "здєлали".

   Младошовінюги аж роздуваються від гордощів. Віртуально прнаймні.)) Але це як раз і говорить, що свій стрес на Хрещатику та героїчні зусилля наших націоналістів вони збираються поексплуатувати максимально і навіть більше. Інформацйійний та піар-привід єесемам створено. І тут, абсолютно безкорисливо, доклали своїх рук молоді українські патріоти, додавши до жалюгідної жменьки учасників події з проімперського боку чисельно переважаючі українські пітріотичні сили.

   ПиСи: Хоча, щиро кажучи, слово "розтрощили" в даному контексті звучить вельми солодко.))
 • 2006.11.07 | Дядя Вова

  Националисты героически пропагандировали «Русский марш».

  Впрочем, именно это же заметили все предыдущие комментаторы, поэтому я хотел бы остановиться на другом.

  На одной из веток есть срез участников акции. Это нигде не работающие 23-летние дети, плюс студентики, плюс охранники, плюс вэб-дизайнер (третья по распространенности, по-моему, профессия среди молодёжи после строителя и охранника). Когда читаю этот список, то вспоминаю 17-й год. Помните, пришёл матрос Железняк и закрыл Думу. Кому, блин, доверишь национальную идею, тем она и закончится. Опять же, как в 17-ом.

  Впрочем, если дети дурью маются не по своей вине, если в Киеве просто не хватает рабочих мест, то я частично беру свои слова назад. Тогда это им нужно краснеть за нас, а не нам за них.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua