МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІДЕЯ: Акція "Єдність"

11/12/2006 | Пані
Лист нашого читача і форумця-новачка (нік - Русин), який я виношу на загальне обговорення, оскількі він адресованим, насправді, до всіх. Абсолютно весь офтопік і гав-гав з обговорення я рубитиму нещадно.

----------
Шановні адміністратори Майдану!

Я нещодавно зареєструвався на Вашому сайті, але він вже встиг мені сподобатись в першу чергу своїм демократизмом, тим що можно відправити статтю і вона вже на сайті, не кажучи вже про обговорення на форумах. Був я на форумі Ураїнської правди, так там користувачі дуже нарікали на модераторів: "Для себе вимагають свободи слова, а нам рота затикають".

Вільний форум це дуже добре, більшість його користувачів справжні патріоти України, висловлюють цікаві думки, але на жаль не вони впливають на розвиток подій в нашій державі. А ті політики, які мали б втілити в життя сподівання наших українських громадян і зараз, як і на протязі всієї історії України, ганебно гризуться між собою, віддаючи український народ на поталу чужинцям. Єднання, єднання, єднання - це єдине, що може врятувати український народ від остаточного етнічного поневолення і знищення як нації. Це неможливо без єдиної політичної партії, яка б згуртувала народ, без авторитетного національного лідера.

На очах наших політиків у партії регіонів об'єдналися перед виборами усі, кого там раніше і близько не було, усі проросійські сили, а наші і в опозиції не можуть об'єднатися. Мені здається, що у Вас є можливість зробити свій внесок в поліпшення ситуації.

Я пропоную створити постійно діючий до результату проект "Єдність", в складі якого міг би бути і такий тематичний форум, а головне, так би мовити, віртуальний конференцзал для політиків, в якому вони б розповіли народу навіщо їм півтори сотні партій, які в них такі принципові розбіжності, і хто їм платить за розкол України. Для еффективної роботи доступ на цей спецфорум має бути обмеженим.

До участі у ньому доцільно запрошувати в першу чергу тих, хто може щось практично зробити для справи обєднання українців: керівників БЮТ, НУ, ПОРИ, усих отих маленьких проукраїнських партій, впливових громадських організацій, патріотичних молодіжних організацій, авторитетних свідомих політологів, науковців, журналістів. Керувати усіма цими обговореннями повинен дуже кваліфікований, незаангажований ніким окрім неньки-України модератор, в якого болить серце за народ і країну. Дуже важливо забезпечити якусь форму участі у цій справі таких патріархів як Павличко, Ільєнко та їх соратників, засновників Народного руху України.

А усі інші користувачі сайту повинні мати можливість на окремому тематичному форумі вільно висловити своє відношення до змісту та учасників основного обговорення. Обов'язково повинні бути опитання по важливим ідеям та пропозиціям. Це буде такий не зайвий для політиків зворотній зв'язок.

Але це не повинно бути обговоренням заради обговорення. Практичним результатом усієї цієї акції повинна бути розробка конкретної політичної платформи, яка до наступних виборів об'єднала б усі проукраїнськи сили в єдиний народний фронт захисту України від усіх посягань на її єдність та самостійність. Це життєво важливо для України, якій сьогодні потрібні свої Мінін і Пожарскій.

Якщо Ви не зможете взятись за цю справу,то можливо знаєте, кому це під силу.

Відповіді

 • 2006.11.12 | Предсказамус

  Очень вовремя ты предупредила про "гав-гав"

  Сильно смахивает на "лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным".
  Единственный более-менее заметный политик (причем не первой шеренги), который более-менее регулярно бывает на форуме, это Аваков. Больше не видел ни одного. Автор идеи знает способ их приманить?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.12 | Пані

   Re: Очень вовремя ты предупредила про "гав-гав"

   Предсказамус пише:
   > Сильно смахивает на "лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным".
   > Единственный более-менее заметный политик (причем не первой шеренги), который более-менее регулярно бывает на форуме, это Аваков. Больше не видел ни одного. Автор идеи знает способ их приманить?

   Моя справа перепостити ідею :) Я її навіть не коментуватиму, щоб не спотворити обговорення.
 • 2006.11.12 | Хвізик

  Re: ІДЕЯ: Акція "Єдність"

  > Але це не повинно бути обговоренням заради обговорення. Практичним результатом усієї цієї акції повинна бути розробка конкретної політичної платформи, яка до наступних виборів об'єднала б усі проукраїнськи сили в єдиний народний фронт захисту України від усіх посягань на її єдність та самостійність. Це життєво важливо для України, якій сьогодні потрібні свої Мінін і Пожарскій.
  е ні...
  для єдності нам більш за все потрібен спільний ворог
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.13 | Свiдомий

   Re: ІДЕЯ: Акція "Єдність"

   Хвізик пише:
   > > Але це не повинно бути обговоренням заради обговорення. Практичним результатом усієї цієї акції повинна бути розробка конкретної політичної платформи, яка до наступних виборів об'єднала б усі проукраїнськи сили в єдиний народний фронт захисту України від усіх посягань на її єдність та самостійність. Це життєво важливо для України, якій сьогодні потрібні свої Мінін і Пожарскій.
   > е ні...
   > для єдності нам більш за все потрібен спільний ворог
   Це придуркам для єдностi потрiбен спiльний ворог. А нормальним людям - спiльнi iнтереси.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.12 | samopal

  Акція "ЗА Єдність УКРАЇНИ". Звідки у ідей ростуть ноги

  Досить поглянути лиш на те, кого цей "русин" (мо' ще й скаже. що із Закарпаття?) ставить у приклад об'єднання: Мініна і Пожарського (!)
  Тут недавно одні пацани пробували відзначити їхній "празднік". Маршем.
  Невже на думку не спадає якийсь більш переконливий приклад. Чи "інших" просто "не вивчали"?
  НУ, і друге: Дуже переконлива думка, що САМЕ ЗАРАЗ об'єднати країну НІКОМУ. НУ, просто нікому, і все. І не сумнівайтесь, боронь Боже. І не задумуйтесь... Зате дуже добре переключитися на ПОШУКИ ОЧОЛЮВАЧА об'єднаних і розробки якоїсь НОВОЇ ПРОГРАМИ так, щоб дотягти аж ДО НАСТУПНИХ ВИБОРІВ. Тобто, ще п'ять років тихенько смоктати "стабілізатор".
  Цю "cвіжу думку" можна було почути зовсім недавно. Буквально вчора. На з'їзді НСНУ... Від одного незрозумілого міністра. Той лиш не додумавсь ставити Мініна з Пожарським у приклад. Бо недавно "стикався"...
 • 2006.11.12 | ziggy_freud

  бренд вже зайнятий

  малопулярною київською партією, що об*єднувала переважно чиновництво. Від того, що Черновецький останнім часом поводить си відомо як, стара гвардія Омельченка кращою не стала.

  Крім того, є "Народний рух за Єдність" і був блок "За єдину Україну".

  Очікуваний пазітіф від акції - ще один дохлий під-форум. Хай пан автор спочатку викладе свою об*єднавчу ідею у зрозумілій формі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.13 | stefan

   краще бути молодим,. богатим і здоровим

   Крім "абстрактної" ідеї, русин не видав "на-гора" ніякого конкретного
   механізму об"єднання.
   Можливо, українців тільки наявність "загального" явного сильного ворога може заставити об"єднатися, як каже хвізик.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.13 | ziggy_freud

    таки краще (+)

    stefan пише:
    > Крім "абстрактної" ідеї, русин не видав "на-гора" ніякого конкретного
    > механізму об"єднання.

    Таким "механізмом" насправді є факт наявності спільної культури, що робить Україну не-Росією (не-Польщею, не-Молдовою і т.д.). Спільні інтереси? Спочатку треба з*ясувати, які саме інтереси є спільними. І хто їм найбільше шкодить.

    Донецьких грошей на всіх не вистачить, тут замість об*єднання буде бійка за першочерговий доступ до годівниці. І те, що вони витратили на хабарі по створенню коаліції, пацани збираються відбивати ;-\

    > Можливо, українців тільки наявність "загального" явного сильного ворога може заставити об"єднатися, як каже хвізик.

    Еге-ж. Але краще об*єднатись до розстрілу, ніж за годину після. Парадокс полягає в тому, що малоросу в середньому потрапити у владу хочеться набагато більше, ніж українцю. Для того імперія і вивела цю породу людей.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.13 | stefan

     малоросу у владу хочеться набагато більше, ніж українцю

     ziggy_freud пише:
     >
     > > Можливо, українців тільки наявність "загального" явного сильного ворога може заставити об"єднатися, як каже хвізик.
     >
     > Еге-ж. Але краще об*єднатись до розстрілу, ніж за годину після.
     :):):)

     Парадокс полягає в тому, що малоросу в середньому потрапити у владу хочеться набагато більше, ніж українцю. Для того імперія і вивела цю породу людей.
     ***
     Істинна правда.Наскільки пам"ятаю, нормальні українці ніколи не рвалися до влади, в т.ч. в часи СССР.
     Рахувалося нескромно, некультурно, хто рвався у владу для нормальних інтелігентних людей.
     Але це була помилка.
     Так в 1991р. у владі виявилися напів-бандити, які скривалися під квитками "членів КПСС".Українська національна еліта була в науці, інженерії, мистецтві.Але не у владі.А саме старі владні структури були
     найбільше готові до політики.
     Чому вони так легко перехопили "нову" українську владу?Бо не було практично готової альтернативи-опозиції.
     І тому майже вся власність заводів, фабрик та земля пішли "з-під молотка" в їхні руки та руки бандитів, які також уже встигли "вирости
     з маленьких порток".
 • 2006.11.13 | Свiдомий

  Iдея-фiкс з циклу "Палiтiкi, на "Майдан" - шагом марш!"

 • 2006.11.13 | So_matika

  Ім"я дійсно вже забито, але

  від цього задум не стає гіршим. Тільки ось ця гора навряд чи припхається до Магомета сама. Треба йти до політиків самим і брати у них інтерв"ю, залучати на веб-конференції, тощо. Практика акцій "питання-відповідь" у Майдана є (див. рубрику "прямі ефіри"), і цей напрямок непогано б розвинути і розпіарити якнайбільше.


  > Практичним результатом усієї цієї акції повинна бути розробка конкретної політичної платформи, яка до наступних виборів об'єднала б усі проукраїнськи сили в єдиний народний фронт захисту України від усіх посягань на її єдність та самостійність.
  Хороша мисля. Тільки ось як ви визначатимете кандидатів в лави "проукраїнських"? Зараз проукраїнською себе піарить і кожна екстремістська шушера, і комсомольсько-грантососна "ЖП Пора", і номенклатурна "Наша Україна", і бізнес-клуб БЮТ.


  > Це життєво важливо для України, якій сьогодні потрібні свої Мінін і Пожарскій.
  Знов сподівання на гарного лідера? Це вже було, і призвело до Облому-2006. Треба силенну купу мініних-пожарських, в кожному окремо взятому вуличному комітеті :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.13 | Свiдомий

   Re: Ім"я дійсно вже забито, але

   So_matika пише:
   > від цього задум не стає гіршим. Тільки ось ця гора навряд чи припхається до Магомета сама. Треба йти до політиків самим і брати у них інтерв"ю, залучати на веб-конференції, тощо. Практика акцій "питання-відповідь" у Майдана є (див. рубрику "прямі ефіри"), і цей напрямок непогано б розвинути і розпіарити якнайбільше.
   Повнiстю згоден. Лише так полiтики дiзнаються про нас та зацiкавляться сайтом "Майдан".

   Однак чи є у нас можливостi для органiзацiї iнтерв'ю та онлайн-конференцiй з вiдомими полiтиками? До них не так легко пiдступитися - треба мати для цього "канали".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.13 | So_matika

    Re: Ім"я дійсно вже забито, але

    Свiдомий пише:
    > Повнiстю згоден. Лише так полiтики дiзнаються про нас та зацiкавляться сайтом "Майдан".
    Вони знають, і навіть цікавляться.


    > Однак чи є у нас можливостi для органiзацiї iнтерв'ю та онлайн-конференцiй з вiдомими полiтиками? До них не так легко пiдступитися - треба мати для цього "канали".
    При потребі все вирішується. Було б бажання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.13 | Свiдомий

     Re: Ім"я дійсно вже забито, але

     So_matika пише:
     > Свiдомий пише:
     > > Повнiстю згоден. Лише так полiтики дiзнаються про нас та зацiкавляться сайтом "Майдан".
     > Вони знають, і навіть цікавляться.
     >
     >
     > > Однак чи є у нас можливостi для органiзацiї iнтерв'ю та онлайн-конференцiй з вiдомими полiтиками? До них не так легко пiдступитися - треба мати для цього "канали".
     > При потребі все вирішується. Було б бажання.
     Уявiмо собi, що я зараз в Києвi i маю час та бажання провести онлайн-конференцiю для "Майдану" з кимось з лiдерiв НУ, не маючи, однак, жодного виходу на їхню верхiвку. Наскiльки б це було реально?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.13 | So_matika

      Re: Ім"я дійсно вже забито, але

      Свiдомий пише:
      > Уявiмо собi, що я зараз в Києвi i маю час та бажання провести онлайн-конференцiю для "Майдану" з кимось з лiдерiв НУ, не маючи, однак, жодного виходу на їхню верхiвку. Наскiльки б це було реально?
      Берете Дедді, знаходите вихід на НУ, домовляєтесь про конференцію :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.13 | Свiдомий

       Re: Ім"я дійсно вже забито, але

       So_matika пише:
       > Свiдомий пише:
       > > Уявiмо собi, що я зараз в Києвi i маю час та бажання провести онлайн-конференцiю для "Майдану" з кимось з лiдерiв НУ, не маючи, однак, жодного виходу на їхню верхiвку. Наскiльки б це було реально?
       > Берете Дедді, знаходите вихід на НУ, домовляєтесь про конференцію :)
       Клас! А якби, наприклад, я хотiв провести конференцiю з кимось з лiдерiв БЮТу, то це теж можна було б зорганiзувати?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.13 | So_matika

        Re: Ім"я дійсно вже забито, але

        Свiдомий пише:
        > Клас! А якби, наприклад, я хотiв провести конференцiю з кимось з лiдерiв БЮТу, то це теж можна було б зорганiзувати?
        Це до Свистовича і його корефана Томенка :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua