МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Може візьмемо за зразок

11/15/2006 | Illia
Ірину Білик закидали яйцями
Кореспондент.net

15 Листопада 2006, 12:00

Тернопільські правоохронці передали в суд протоколи щодо трьох молодиків, що на концерті Ірини Білик кидали в співачку яйця.

Як повідомили в прес-службі Тернопільського обласного управління міліції, зловмисників затримали відразу ж під час концерту 9 листопада. З чотирьох кинутих ними з балкона яєць на сцену долетіли три, жодне в співачку не потрапило. Свої дії хлопці пояснили протестом проти виконання українськими співаками російськомовних пісень.

Хлопці - 18-20 років, один з них за аналогічні дії вже залучався до відповідальності. Напередодні виборів 2006 року він кинув яйцем у тодішнього депутата Верховної Ради з Тернополя, представника Комуністичної партії Володимира Сімонова.

За дрібне хуліганство їм загрожує штраф у межах 100 гривень.

У Тернополі вже не перший раз представники націонал-патріотичних організацій закидають у російськомовних виконавців яйцями. Таким чином свій протест вони уже висловлювали на концертах "ВІА гри" і Вєркі Сердючки.

Відповіді

  • 2006.11.15 | Зверопупс

    Re: Може візьмемо за зразок

    Рекомендуете взять за образец? Ок, швырну яйцом в ту же Билык, когда она будет петь на украинском)) Бедная Билык - между двумя яйцами зажата ))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua