МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко звинувачує Генпрокуратуру у політичній розправі

11/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО вважає, що Генеральна прокуратура стала на шлях політичної розправи з ним.

Таким чином Ю.ЛУЦЕНКО прокоментував сьогодні у Львові заяву заступника генерального прокурора Рената КУЗЬМІНА про виявлені факти корупційних дій у роботі міністра.

Ю.ЛУЦЕНКО вважає, що Генпрокуратура саботує розслідування резонансних кримінальних справ проти високопосадовців, які порушили органи МВС.

За словами Ю.ЛУЦЕНКА, заява Р.КУЗЬМІНА – це «заява Генеральної прокуратури, яка стала центром милосердя до порушників закону і центром політичних розправ з політичним підтекстом». Міністр наголосив, що заява Р.КУЗЬМІНА його «турбує в останню чергу».

«На даний час я більше переймаюся розкриттям злочинів, а також того кримінального свавілля, яке чиниться в Україні», - сказав Ю.ЛУЦЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, учора заступник генпрокурора України Ренат КУЗЬМІН заявив, що Генеральна прокуратура України знайшла факт корупційних діянь в роботі міністра внутрішніх справ Ю.ЛУЦЕНКА, розслідуючи справу про вбивство співробітника УБОЗу Романа Єрохіна.

«Мова йде, - зазначив Р.КУЗЬМІН, - про незаконне присвоєння спеціальних звань офіцерському складу керівництва МВС. Мова йде про незаконну видачу бойових пістолетів громадянам, які не мають права на носіння зброї. Ну і багато іншого…».

Джерело: УНІАН

Відповіді

  • 2006.11.15 | Александр

    Re: Луценко звинувачує Генпрокуратуру у політичній розправі

    Юрий Витальевич!
    Пока не еще не поздно организуйте Украинскую поддержку Вам и старайтесь убрадь Медведко, не смотря на то, что его будет опекать Ющенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua