МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визнати Голодомор геноцидом!

11/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Глави Української православної церкви Київського патріархату, Української греко-католицької церкви та Української римо-католицької церкви закликають Верховну Раду визнати Голодомор 1932-33 років актом геноциду українського народу.

Про це йдеться у зверненні патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА, Верховного Архієпископа Української греко-католицької церкви кардинала ЛЮБОМИРА та глави Конференції римсько-католицьких єпископів України кардинала Мар’яна ЯВОРСЬКОГО, переданому УНІАН.

У документі нагадується, що “з ідеологічних мотивів у 1932-33 роках представниками радянської влади було заплановано та здійснено одну з найбільш масових у світовій історії акцій винищення мирного населення. У межах колишньої УРСР, а також у місцевостях, де у значній кількості проживали українці, свідомо і цілеспрямовано за вказівками найвищого керівництва СРСР місцева влада вилучала всі продукти харчування, у першу чергу – зерно”.

Глави церков наголошують, що “результатом цієї акції стало знищення шляхом штучного голодомору від 7 до 10 мільйонів наших співвітчизників. Смерть цих людей стала наслідком не природних катаклізмів, військових дій чи епідемій, а нелюдської жорстокості владоможців, які свідомо прирекли їх на винищення. Незважаючи на спроби десятиліттями замовчувати факт Голодомору, про нього беззаперечно свідчать численні документи та очевидці”.

Вони висловлюють переконання, що “законодавче визнання штучного голоду 1932-33 рр. актом геноциду українського народу буде справедливою оцінкою подіям минулого, вшануванням пам’яті мільйонів невинних жертв, пересторогою нинішньому та прийдешнім поколінням”.

Тому від імені своїх церков патріарх ФІЛАРЕТ, кардинали ЛЮБОМИР та Мар’ян ЯВОРСЬКИЙ підтримують внесений Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ законопроект про визнання Голодомору 1932-33 рр. актом геноциду українського народу.

Вони просять голову Верховної Ради Олександра МОРОЗА і народних депутатів підтримати цей законопроект та законодавчо визнати геноцидом одну з найбільших трагедій української й світової історії.

16 листопада Віктор ЮЩЕНКО звернувся до народних депутатів України із закликом підтримати цей проект закону.

Відповіді

 • 2006.11.17 | Александр

  Re: Визнати Голодомор геноцидом!

  Могут ли дебилы признавать других глупыми!? Могут ли маразматики критиковать глупцов!?
 • 2006.11.19 | володимир

  Re: Визнати Голодомор геноцидом!

  Не має сумніву,що голод це геноцид проти народів і якщо Росія не поважає власний народ то українці мусять знищити рабську психогію що в голоді винні самі селяни.Маю докази організації голоду в Старобільському окрузі це півніщ Луганщини де нищився і нищиться український дух
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.20 | Volodymir

   +1 volodymir -

 • 2006.11.20 | Andrij

  Партія Рігіонав, КПУ, СПУ - україножерські партії

  що допомогають Путіну нищити Україну та українське.
 • 2006.11.20 | Soft

  Третья сила.

  Есть еще третье решение - устроить геноцид россиян в Украине, как логичное восстановление исторической справедливости.

  Уничтожь россиянина - отомсти за Голодомор!
 • 2006.11.20 | alx_1904

  Т.е. вы утверждаете, что т.к.

  Голодомор был геноцидом против Украинской нации, то все неукраинцы не голодали, а прекрасно питались и жировали в то же время на территории Украины (и не только)?
  (см. определение геноцида)
  И заодно в пром. городах всем продавали продукты, только если они докажут, что они не украинцы?

  Блин, да сколько можно пытаться заработать на политической ниве на этом кошмаре, который был ДЛЯ ВСЕХ живущих в сёлах и не пошедших в колхозы ВНЕ ЗАВИСИМОСТИ от национальности?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.20 | klepton

   Это ваши больные фантазии

   alx_1904 пише:
   > Голодомор был геноцидом против Украинской нации, то все неукраинцы не голодали, а прекрасно питались и жировали в то же время на территории Украины (и не только)?
   > (см. определение геноцида)
   > И заодно в пром. городах всем продавали продукты, только если они докажут, что они не украинцы?

   Никто этого не говорил. Не обманывайте людей и не пытайтесь, переводя стрелки на собственное дрочилово, отвлекать от темы.
  • 2006.11.20 | Volodymir

   херня какая

   надо Вам почитать таки т. Сталина, кто есть враг большевиков (украинское крестьянсво, а не жители сел), рекомендации т. Ленина, что делать с врагом, если он не сдается (уничтожать, вменение вины объективное, т.е. по принадлежности), и Вышинского о том, что законность не должно сдерживать пролетариат. Иными словами, указания вождей имели смысл даже не законов, а животворящего источника социалистического права.
   После этого конкретные постановления о организации голодомора, практика в отчетах продотрядов, будут восприниматься более целостно. Голодали везде, где компактно жили украинцы (на Кубани, в Поволжье). И даже под румынской оккупацией, и даже молдаване (основной аргумент социалистический блядей).
   Но отого, что убивали по принадлежности еще кого-то (например, евреев), устраивая концлагеря (окрежая села, лишая свободы передвижения), конкретная трагедия не становиться меньше.
   И даже, может, найдете некую систему в продразверстке ради голодающих боевых отрядов. Как сказал один урод из коммуняк, крестьяне не отдавали бесплатно зерно, пытались задушить революционный пролетариат, их уничтожили. Только бизнес, ничего личного.
   Если простые факты не понятны, значит надо делать выводы.
   Я вот,плюну в морду тому самому коммунисту. Для начала. И сделаю это всенепременно, как минимально возможное действие по отношению к ублюдку.
   Хотя товарищи заслужили к себе чисто делового отношения.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua