МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Референдум про НАТО" - це що за самодіяльність? (/)

11/17/2006 | толя дейнека
В Криму призначений день проведення Всекримського народного референдуму з питання вступу України до НАТО – він відбудеться 16 грудня. Таке рішення ухвалене сьогодні в Сімферополі на Всекримському народному зборі.
В зборі взяло участь більше тисячі представників різних регіонів автономії. Сьогодні вони створили Всекримську громадську раду із захисту конституційних прав Автономної Республіки Крим, якій делеговані повноваження Виборчої комісії. Очолив раду лідер кримських комуністів, народний депутат України Леонід Грач, повідомляє «Новий Регіон».
Крім того, присутні створили в республіці 25 виборчих округів, що охоплюють всю територію півострова, і затвердили зміст бюлетеня для голосування.
В бюлетені буде тільки одне запитання: «Чи згодні ви з політикою Президента Віктора Ющенка на вступ України до НАТО?»
За твердженням організаторів Всекримського збору, у всіх населених пунктах автономії будуть створені дільниці, на яких кримчани зможуть виразити своє відношення до євроатлантичних спрямувань керівництва України.
http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/11/17/150728.html

Відповіді

 • 2006.11.17 | Tatarchuk

  це комуняки піаряться + новий регіон як завжди "перебільшує"

  в Криму електорат комуняків стрімко тає, він вже і зараз тяжіє до магічних 3% плюс мінус похибка. В Ялті та інших регіонах з білогвардейщіною в голові комуняк на дух не переварюють - ані перестроєшників, ані сталіністів, аніяких.

  А натинатовські настрої популярні. В вітренчихи затишшя (безбаббя, ось як). Ниша пустує. Тре наздоганяти. Новий регіон активно рекламує акції, за які отримує мізерню платню тій чи інший "власкор".

  Ну і увагу від тарифів можна (думають вони) відвернути ніяк інакше ніж НАТО. Бо руський марш з грохотом провалився, 7 ноября і то не зуміли трьох калег зібрати.

  Динозаври виходять на мітинг динозаврів "Скажемо рішуче НІ! кайнозойскій ері"
 • 2006.11.17 | Чучхе

  На форумі нового регіону є відгук, з яким я погоджуюсь /

  до 16 декабря организовать референдум невозможно За три недели референдумы не проводятся, это нереально даже организационно. Грач как никто знает это, то есть осознаёт, что никакого референдума в реальности не будет

  Тим більше, що референдуми проводяться або органами місцевої влади (ВР АРК на це не піде, їх Москаль поставив раком), або за народною ініціативою (теж нереально через складність закону)

  тобто - мильна булька
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.17 | damoradan

   А жаль

   На самом деле, идея регионального крымского референдума - подарок сторонникам НАТО. Любой результат меньше, чем 70% "против" НАТО, будет воспринят как поражение антинатовцев. При этом даже если будет 99%, особой их победой это не назовешь - регион-то специфический. Кроме того - никакого, даже политического, значения в масштабах страны. А вот провести хорошую кампанию и "за" НАТО, и против ПР одновременно - можно было бы даже очень и очень. И посмотреть, что получится.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.17 | Чучхе

    Ідея у вас хороша, я сам про це думав

    Але ініціатива не має належати особам на ктшталт Грача. Хай це "Наша Україна" (напр.) проведе. Тим більше, що навіть формулюванням питання можна добавити/відняти 10% голосів. Взагалі, найкраще питання було на горбачовському референдумі березня 1991-го. Переносячи на Кримський грунт, можна сформулювати так "хотите ли вы свободного использования русского языка, как неотъемлемого условия вступления Украины в НАТО"?

    :lol:

    НБ. Я завжди казав, що на рихверендуми мають виноситися тільки вже готові законопроекти...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.17 | damoradan

     Лучше пусть сами организовывают

     Грач же, падло, думает, что ему не дадут провести. А вот дать ему, все быстренько утвердить.

     Начинается кампания - русские чемоданы повезут. Задержать парочку курьеров, поставить перед СМИ, пусть расскажут кто их и зачем посылал. ПР встрянет - дерьмом перед всем миром облить. Не встрянет - пусть их коммуняки сами дерьмом обливают (коллаборационисты, мол). Короче, за раз можно перессорить Россию, комми и ПР между собой - красота.

     В результате процентов 25 на референдум придут, из них 60% проголосуют против НАТО. Итого 15% населения. Раздуть этот факт, и вообще отказаться от украинского референдума, новым составом ВР вступить в НАТО и забить на всех.

     Бинго!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua