МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Телефонний Марафон: Що насправді коїться в Севастополі?

11/18/2006 | один_козак
Майдан-ІНФОРМ: 18-11-2006 11:44 // // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1163843053.html

Протягом більше тиждня з того моменту, як почалися незрозумілі операції із водою в Севастополі, правди не стало більше.
Загалновідомої інформації дуже мало. Мешканці різних районів Севастополю надають геть протилежні свідчення про те що відбувається.
Одни кажуть - вода шкідлива навіть помитися. Інші - її можна навіть пити. Треті - пити не можна і що всі покупають воду.
Ще більш різним є ставлення до проблеми. Майдан пропонує кожному хто має знайомих в Севастополі, зателефонувати та запитати - чи надзвичайною є ситуація. Чи потрібна допомога від населення, від влади. Якщо потрібна, то в чому саме.
Будь-ласка, не забувайте вточнювати район або вулицю, бо географічно Севастополь дуже великий та різномаїтний.

Прохання всіх хто дозвонився вивішувати результати на Вільному Форумі.
==============================================================
В цю тему зливаємо всі результати дзвінків знайомим відповідно до заклику "Пямої дії"

Відповіді

 • 2006.11.18 | один_козак

  Від 17-11-2006 10:31 Севастополець сказав, що все ОК! (ред18-11+

  17-11-2006 10:31, один_козак
  Тю! Севастополець сказав, що все ОК!

  Перекласти (eng рус укр)

  Я попригадував, хто в мене є знайомий в Севастополі, й одному вже дзвонив. Каже - нє, все вже нормалізовано... Що про це думати? Жертва пропаганди? Але ж від пропаганди вода не припинить смердіти...

  18-11-2006 10:01, один_козак
  У мене вчора вранці був подібний дзвінок.

  Приятель впевненим у всьому найкращому голосом сказав, що проблему розв'язано вже давно і тон розмови, яка до того ж вібувалася в момент, коли могли дзонити замість мере клієнти та постачальники якось робив незручними мої подальші розпитування про "а чи в тому районі ти живеш" та "а може вас обдурили злі владноможці".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | один_козак

   Re: 17-11-2006 10:39, Tatarchuk

   17-11-2006 10:39, Tatarchuk
   а в якому районі він мешкає

   Перекласти (eng рус укр)

   я ж казав, що кілька традиційно благополучних районів живуть і далі чікі-пукі.
   Северная Сторона - це 1/2 района городу, а районів там 4, два з них включають купу сел та селищ. Ті села що по краям також не відчули проблем, бо й так користуються родниками.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.18 | один_козак

    Re: 17-11-2006 12:02, один_козак

    17-11-2006 12:02, один_козак
    Хто зна. Дзвінок був під час роботи. Щось попитав, щось - ні.

    Перекласти (eng рус укр)

    Але він переконано говорив за весь Севастополь. Чи може бути така інформаційна блокада? Дійсно як під час Чорнобильської аварії...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.18 | один_козак

     Re: 17-11-2006 12:39, Tatarchuk

     17-11-2006 12:39, Tatarchuk
     Привыкли

     один_козак пише:
     > Але він переконано говорив за весь Севастополь. Чи може бути така інформаційна блокада? Дійсно як під час Чорнобильської аварії...


     От як робити висновок, коли кожен севастополєць каже за "весь Севастополь"?
     Тиждень тому я теж спілкувався саме з тими севастівцями, в яких іншого слова крім "панікьори" не було. І сміялися з дурнуватих жителів іншого району, які бігають із баклашками. Потім - два, три дні - ті ж самі починають панікувати. Бо бачте, цього разу вже йому особисто воду відключили, або навпаки почали давати вонючу.

     хтось миється із хлоркою та каже, що це не страшно. Хтось каже що в нього почнається алєргія від води.

     Висновок невтішний - севастопольці вкрай неорганізовані щодо всього, що не стосується символічних ресурсів. Проти НАТО виступить - разом, а водичку пити - коремо. Звісно я округляю, втім результат є. В кого наразі все гаразд, той сміється над іншими, "чево ви кіпешуєтє".

     Главврач всім на камеру рекомендує пити воду з крану... а потім зізнається що сам він, бачте, пиє мінеральну "Водограй" і друзям те ж саме радить.
 • 2006.11.18 | один_козак

  Інфа від Альберта.(л)

  18-11-2006 10:03, один_козак
  Дивіться, він змінив зміст теми.(л)

  Перекласти (eng рус укр)

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1163712680&first=1163836890&last=1163790772
 • 2006.11.18 | Boris Abramovich

  Re: Телефонний Марафон: Що насправді коїться в Севастополі?

  Размахивание кулаками после драки, когда все закончилось. Звнил 10 минут назад. Район "Летчики". Ну было, да неделю назад отключение воды на один день. Потом дали, правда вода в первое время была вонючей. Вроде бы были случаи отравления животных этой водой (непроверенные слухи).
  Что случилось - так никто и не узнал. Есть версия, что в водохранилище завелись какие-то водоросли. По другой версии, вода была отравлена боевиками "Студенческого братства" в целях посеять панику и, пользуясь этим совершить нападение на маяки ЧФ.
  Сейчас - все в прошлом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | сябр

   Re: Телефонний Марафон: Що насправді коїться в Севастополі?

   все це демонструє швидше не фізичне, а психічне нездоров'я севастопольців. Версія з бойовиками зі "Студентського братства" - просто супер! хоч зараз вміщуй до підручника психіатрії у розділ "паранойя".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.20 | Tatarchuk

    Наслідки розмови з Севінфо

    18-11-2006 10:33, Tatarchuk
    Поговорив із "опонентом". Пропозиції такі

    Перекласти (eng рус укр)

    Контактна особа яку мені дали "опоненти" - це активіст сайту Севінфо.

    Каже що не може і не хоче оформлювати на себе рахунки через можливі незручності. Каже, самі заводьте, а загалу надавайте докази того як гроши витрачалися.

    Щодо коштів він впевнений що із водою є ситуація погана, тобто митися можна, а пити ні. Цитата - "люді продолжают покупать воду, нікто із крана не пьйот".

    Далі каже що найдоцільніше роздавати воду "прямо на площаді Нахімова", бо це єдина точка міста, через яку проходять всі транспортні магістралі.
    На моє запитання чи буде це зручно людям, їхати через все місто, він висловів повну впевненість що безкоштовна вода - це головне, все інше люди самі подбають. Ну типу на халяву хто ж не приїде
    (додам власне міркування - там же пенсіонерів дофігіща, в них проїзд безкоштовний і часу повно).

    Далі контактна особа каже що воду на його переконання треба брати вже запаковану та сертифіковану, бо інакше будуть непереборні проблеми: від прямого запрєту влади до поганих слухів що там за вода насправді.

    Рекомендував "Водограй", але на моє зауваження що не можна одну тількі фірму продавати, погодвися. Додав, що можливо якась фірма додумається приєднатися до акції - при нашій умові, щоб тую воду в них не покупати, нехай рекламуються.

    Кошти також на бензін для подвозу.

    Воду з водохранок не рекомендує бо невідома речовіна може бути і там, далі що проблеми із сертифікацією, і що вьодрами воду давати заборонено (ким не знаю, не вточнив).
    А воду з родників каже запарімся набирати бо це довго та більшість з них також не сертифікована.

    Політичні аспекти - висловів позицію що треба роздавати воду без прапорів, а нехай ЗМІ самі кажуть правду, хто це робить.

    (до речі ми ж не партія, та й Севінфо теж не партія).


    Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 49 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1163838784

    19-11-2006 14:20, RedBagira
    Он мне сегодня звонил.

    Перекласти (eng рус укр)

    По 2 бутылки на семью бз маленьких детей хватит. Если есть ребенок, давать надо больше, т.к. мамы боятся купать детей в водопроводной воде.

    Тут обсуждались проблемы. Поясню.
    1. Родники есть сертифицированные и несертифицированные. У сертифицированных огромные очереди, потому взять там воду и привезти в город займет полдня на одну машину. Если брать из несертифицированных, наедет санэпидстанция. Кроме того, к части из них вообще нет подъезда, т.к. они расположены в рекреационной зоне.
    2. По счету. Оказывается, в нашей стране дебильное законодательство, которое запрещает посылать деньги на благотворительность всем, кроме благотворительных фондов. Связаться с фондом - точно разворуют. Потому Татарчук с нашим координатором в понедельник созвонятся, чтобы обсудить, как это обойти.

    18-11-2006 11:58, Tatarchuk
    Re: То знову повертаємося до бутелів?

    Перекласти (eng рус укр)

    "Контактна особа" каже що на власному досвіді (він водичку покупає, з крану не піє) - на руки кращє давати від 5 до 10 літрів, тобто 1 чи 2 жбани. Цього каже вистачить на 1 сімю на 3 дні, відносно того сімя велика чи мала.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.20 | Севастополец Андрей

     В Севастополе все спокойно

     Чего вы шум-то подняли? У нас в городе воды не было от силы сутки. Ну как-то мы эти сутки пережили себе - мне 2 литра минералки хватило. Ничего нам не надо, обычная штатная авария - устранили и забыли. В

     А то что народ паникер, стал кичать, что это чуть ли не терракт, что люди гибнут, что от воды выпадают зубы и желтеет кожа... Ну, любят люди себя попугать...

     ПС
     Смешно: укронаионалисты с Майдана связались с русскими националистами с Севинфо с целью помочь севастопольцам)))) Мы и без вас обойдемся, ребята, не надо к нам со своей помощью лезть, на наших проблемах пиариться со своими обращениями и сбором благотворительной водицы.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua