МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Здай кров - врятуй життя!”

11/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В грудні цього року у провідних вищих навчальних закладах Києва відбудуться тематичні зустрічі із студентами «Здай кров – врятуй життя!».

У такий спосіб Всеукраїнська молодіжна організація «СЯЙВО» - організатор Програми пропаганди донорства - вирішила привернути увагу студентської молоді до гострої проблеми нестачі в Україні донорської крові!

Партнером організації та проведення зустрічей виступив Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України.

Програма «Здай кров – врятуй життя!» спрямована на порятунок дітей, хворих на онкологічні захворювання. ВМО «СЯЙВО», у співпраці з провідними профільними медичними установами – Київським міським центром крові, Дитячою клінічною лікарнею №1, ОХМАТДИТ та Київською обласною лікарнею, збирає інформацію про дітей, що знаходяться в цих лікарнях у вкрай важкому стані та потребують невідкладної донорської допомоги.

Інформація про цих дітей розміщена на офіційному сайті /www.shine.org.ua/ та в Інформаційному бюлетені Програми. Їх єдина надія на Життя – наша Небайдужість.

Саме тому ВМО «СЯЙВО» вбачає своїм першочерговим завданням донести цю інформацію до якомога більшої кількості молодих людей – потенційних Донорів.

Тож мета тематичних зустрічей «Здай кров – врятуй життя!» із студентами столичних ВУЗів - привернути увагу молоді до цінностей милосердя та взаємодопомоги та залучити студентів віком від 18 років до безоплатного адресного давання крові. Студенти матимуть можливість отримати вичерпну компетентну інформацію про сучасні процедури давання крові та її компонентів, дізнатись про можливість врятувати життя тих дітей, які цього потребують!

Офіційними Представниками Програми «Здай кров – врятуй життя!» є видатні українські спортсмени – Ганна Бессонова, Наталія Годунко, Олег Лісогор, гравці національної збірної України з футболу - Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Владислав Ващук, та популярні музичні виконавці – Альона Вінницька, Валерій Харчишин (гурт „Друга ріка”), Сашко Положинський (гурт „Тартак”), Марта, гурти „Таліта Кум” та „Авіатор”.

В 2006 році Програма реалізується за підтримки Міністрества України у справах сім’ї, молоді та спорту та у партнерстві з Національним Комітетом Товариства Червоного Хреста України.

Відповіді

  • 2006.11.22 | Orysja

    Re: „Здай кров - врятуй життя!”

    Я регулярно здаю кров, коли в цьому є потреба у моїх знайомих. Безплатно єссно... Можу здавати і більше, але компанії для цього не знаходжу навіть серед тих людей, хто як і я, робить це спокійно в разі потреби. Тому коли хтось хоче - нехай вийде на зв"язок. Напишіть мені особистий лист на "Е-демократії".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua