МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

11/23/2006 | Боррачо
Браво. Павло, так і згадується "Сікстінайн": http://ghetto.in.ua/article.php?ID=9&AID=78
;)

До речі, вийшов новий альбом.

Повернути Батьківщину
Дмитро Крапивенко, Павло Солодько, для УП, 22.11.2006, 10:48

Дисклеймер: Це – ще один матеріал до 22 листопада. Автори зосередилися на темі "повернення Батьківщини". Тема доволі трансцендентальна, утопічна та пафосна. Але хіба те, що сталося два роки тому, не було пафосним і утопічним?

У дитинстві ми дихали вільно. Піонерська краватка не стискала горло, від книжок про Тимура та команду та інших дітей-героїв віяло звитягою та пригодами. Повітря здавалося найкращим, як і все в нашій країні.

Дітей не позбавляли свободи слова, ніхто не обмежував наших зібрань, а школа не потребувала воєнізованої охорони.

Ми не здогадувалися, що там, у дорослому житті, люди "стукають" одне на одного в КДБ, вступають в КПРС здебільшого заради кар'єри, а не для боротьби за щастя усіх народів, дають хабарі, несуть (крадуть) з роботи, купують дефіцити по блату.

Ми, народжені у 70-х, дізналися про це постфактум, із розповідей старших, коли вони почали трощити країну, в якій нам – дітям – було тепло та затишно.
Тоді, коли в нас вперше забирали Батьківщину, ми підсвідомо розуміли, що дорослі щось роблять не так. Вони паплюжили героїв, чиї імена носили наші піонерські загони, скуповували в беззубих і зневірених дідів бойові ордени "на експорт".

Водночас, сором'язливо замовчували свою вчорашню партійність, не прагнули видати на-гора списки кгбешних стукачів, конвертували тарифи хабарів у долари, розкрадали свої заводи та НДІ.

Ми ж тим часом уже куштували немолочними зубами перші снікерси, дихали імпортними цигарками, хімічним запахом польських лікерів, приносили перші жертви кримінальним бригадам і наркотикам.

Уривчасто, абияк, але дізналися, що українська державність – давня мрія предків, за яку вони змагалися не менш завзято, ніж наші діди за Союз, а самостійна Україна і є нашою справжньою Батьківщиною.

Ми вже були здатні любити та полюбили нову Батьківщину. Хоча тоді в моду увійшли визначення "ця країна", "краще гавкати по-німецьки, ніж жити за купони", "валити звідси треба", кравчучки, торбеги в клітинку, турецькі светри.

Ми бачили це в тому віці, в якому наші діди йшли на фронт, батьки – на цілину і БАМ, старші брати – в Афган.

Сила, яка зростала для того, щоб прикластися там, де попросить Батьківщина, потроху вивітрювалася.

У кримінальних розборках, емігрантських поневіряннях, базарному смороді, безплідних вузівських авдиторіях.

Дорослі продовжували брехати. Ті, хто боровся за вільну Україну ще за радянських часів, постійно програвали вибори, сварились один із одним, втрачали своїх лідерів.

Вчорашні герої студентського голодування 90-го року розчинилися десь у морі великої політики, потонули у хвилях дикого капіталізму.

Нам не було місця в їхніх іграх – ну так, хіба що для масовки. Хто не збайдужів до Батьківщини в базарно-купонні роки, не сів на голку, не застряг у побуті – той вийшов на Майдан у 2000-му, щоб сказати Кучмі "Геть!"

Повернулися туди восени 2004-го і оголосили, що свободу не спинити.

На той час ми вже трохи поварилися у котлі ринкової економіки, знайшли місце у житті, одружилися, народили перших дітей.

Нам подобалося жити, працювати і молитися вдома, а не за кордоном – але ми не відчували Батьківщини. Так, ми створювали Батьківщину довкола себе, у своїй тусовці.

Бо більше ніде її не було. З одного боку були націонал-параноїки з плачами про "українськість" та "европейськість", з іншого – "міцні господарники" з мантрами про дружбу з Росією.

Ми їздили по світу, і там нашу нову Батьківщину знали як країну корупції, інфляції та Чорнобиля. Все! А, ні – багато іноземців також знали, що наша Батьківщина віддала Америці та Росії ядерну зброю.

Ні про український внесок у перемогу над фашизмом, ні про українську науку, ні про українську православну культуру вони не знали. Наша влада віддала це все на відкуп, а сама створити нічого не змогла.

Тому ми не йшли на Майдан заробляти – на наші сплачені податки утримувалася армія та міліція по той бік барикад.

Ми навіть не з'їли жодної тарілки каші з польової кухні на Хрещатику, бо мали достатньо власних грошей, щоби прохарчуватися у найближчих фаст-фудах.

Просто тоді дихалося, як у дитинстві над сторінками Гайдара, як у піонертаборі на прощальній лінійці, як у юннатських походах партизанськими стежками Карпат.
Це був наш Конотоп, Сталінград, ДніпроГЕС. Це був наш Інститут Глушкова, Нерюнгрі, Байконур. Велика Батьківщина поверталася.

Але невдовзі після гарячих майданівських днів те ж саме зіпсоване чергами за дефіцитом, кухонними посиденьками та першими кооперативами покоління затіяло новий розпродаж країни.

Незалежна і соборна їх вже не влаштовує – тому в нас знову відбирають Батьківщину. Одні тягнуть її до Росії – через ЄЕП. Інші – до ЄС через НАТО. Їхня Україна вже не єдина, до того ж – економічно відстала, тобто ними ж розкрадена.

Їм не вперше чіпляти ярлики бандерівців, московських запроданців, американських шпигунів, сепаратистів.

Вони засмерділи українське повітря мультикультурними викидами Макдональдза та "єдиним" перегаром російської горілки.

Вони знову забирають нашу Батьківщину в ім'я своїх бізнес-інтересів. Забирають із затятістю нацистського гауляйтера, який упевнений у вищості своєї раси та тисячолітті рейха.

Іноді складається враження, що світ у екрані телевізора справді з'їхав з глузду. Політики ділять громадян на єврооптимістів і москвофілів, до крові зіштовхують нас у віртуальному просторі, а самі обіймаються в реальних кулуарах.

Замість розвивати науку та економіку, вони інвестують у піар. Вони вже живуть у цьому телевізорі.

А якщо жити в телевізорі довго, то можна справді повірити – Батьківщини вже немає, а є лише людські та матеріальні ресурси. Можна повірити, що половина країни піде за проєвроатлантичним піаром, а половина – за піаром промосковським.

І якось забувається, що в Україні ще живе чимало розумних людей, які уособлюють іншу Батьківщину.

Які не хочуть приєднуватися ані до мертвого режиму Путіна, ані до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє. Ці люди хочуть бачити свою Батьківщину вільною і військово та економічно самодостатньою.

Ці люди – покоління 25-40-річних – вже сказали своє слово два роки тому. Зараз вони спостерігають.

Даний суспільний прошарок не має речників і – на щастя – не представлений нинішніми політичними крикунами.

Це – не маргінали, а цілком успішні українці. Вони пам'ятають про велич своєї країни і знають справжню ціну капіталізму.

Вони знайдуть у своєму житті місце для подвигу. :-) І приберуть із політичної арени клоунів і невдах, народжених у 40-х і 50-х роках минулого століття.

Батьківщині буде повернуто чисте повітря наших молодих почуттів – справжню незалежність. Всім, кожному.

Хай ніхто не піде ображеним.

http://pravda.com.ua/news/2006/11/21/51131.htm

Відповіді

 • 2006.11.23 | Чучхе

  шо це за європейське слово "Дисклеймер" ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.23 | НеДохтор

   = Disclaimer

   Можете глянути в анг. словники чи вікіпедію що означає це слово Disclaimer в оригіналі.

   Так часто називають якесь попереднє пояснення,
   яке в собі містить якусь відмову від якоїсь відповідальності,

   інколи це просто попередження, котре автор вважає за необхідне подати читачеві перед основним текстом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.23 | Чучхе

    Блін. Тільки Коробовій його не говоріть

 • 2006.11.23 | Abbot

  Re: Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

  Понравилось почти все. Кроме "ветеранского клуба НАТО".

  Ибо тут остаться в сторонке не получится - у "мертвого режима Путина" еще хватит сил для того, чтобы вонзить нам в шею ядовитые клыки. А далее - процедура инициации, как и положено в фэнтези-страшилках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.23 | Боррачо

   Re: Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

   Abbot пише:
   > Понравилось почти все. Кроме "ветеранского клуба НАТО".
   >
   > Ибо тут остаться в сторонке не получится - у "мертвого режима Путина" еще хватит сил для того, чтобы вонзить нам в шею ядовитые клыки. А далее - процедура инициации, как и положено в фэнтези-страшилках.

   Справа в тому, що ікла НАТО нічим не ліпші.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.23 | Abbot

    Re: Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

    Одна справа - "ікла" блоку країн, більшість з яких ставляться до України або нейтрально або дружньо. Інша справа - загроза від країни, для якої саме наше існування як країни є небажаним.

    Одна справа - "ікла" блоку країн, де існує справжня демократія, і де будь-який уряд може злетіти до дідька за "неправильну" військову операцію. Інша - Західна Монголія(с),де владу ніхто не контролює (та й не в змозі проконтролювати).

    НАТО я б порівняв з озброєним чолов'ягою, який (принаймні зараз) не має підстав для агресії. Росія - це мавпа з гранатою.

    Хіба вибір не очевидний?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.23 | Cтопудів

     а навіщо вибір?

    • 2006.11.23 | Стопудів

     хіба вибір не очевидний? - А навіщо вибір?

    • 2006.11.23 | Боррачо

     Re: Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

     Abbot пише:

     > Одна справа - "ікла" блоку країн, де існує справжня демократія, і де будь-який уряд може злетіти до дідька за "неправильну" військову операцію.

     Що, невже Буш злетів? Чи Блер? Ви самі хоч вірите в ці несинітниці?

     > НАТО я б порівняв з озброєним чолов'ягою, який (принаймні зараз) не має підстав для агресії.

     Країни НАТО - агресор номер один у сучасній світовій практиці. Достатньо лише згадати Югославію, Ірак та Афганістан. В Павла Солодька - одного з співавторів статті, - є книга "Четверта революція", де українські партизани борються з ЄЕсівськими окупантами. І я дійсно добре уявляю собі польський "миротворчий контингент" на Волині, угорський - у Закарпатті, або румунський - на Буковині. Чи американських морпехів у Криму - що нічим не ліпше, аніж ЧФ РФ.

     >Росія - це мавпа з гранатою.

     Хоч би як я не любив Путіна, але до Буша йому в мавпячому сенсі рости й рости. А отже - навіщо нам приятелювати з мавпами Заходу чи Сходу?

     > Хіба вибір не очевидний?

     Хіба що для ангажованих, малоінформованих людей. Які, до того ж, не звертають увагу на думку мільйонів своїх співвітчизників.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.24 | Abbot

      Re: Крапивенко, Солодько. Стаття на УП

      Вибачте, але іноді здається, що під Вашим ніком пише пані Вітренко.

      Називати НАТО найбільшим агресором у світі - ідіотизм. Якщо Ви згадаєте історію конфлікту з Іраком, то будете змушені визнати, що НАТО там не було - була коаліція двох мавп, себто Буша з Блером, а вже потім, на миротворчій стадії, приєдналися інші держави. Ані Франція, ані Німеччина не бажали брати участі в агресії, хочби якою б потворою був Саддам...

      Інша справа - Югославія. Там справді брало участь багато країн НАТО. Але чому ж Ви, чоловіче, не згадаєте про причини? Про те, як серби за підтримки "етнічно чистої" ЮНА масово нищили повсталих хорватів чи бошняків? Мілошевич був потворою, і це визнають серби, які зараз, не пробачивши агресорам, вже міркують про приєднання до них - себто до НАТО і ЄС.

      Та й до чого тут Буш? Якщо Ви, шановний, погано поінформовані, то я нагадаю: "мавпи" програли вщент останні вибори, і тепер правимуть бал інтелігентні демократи. Слава Богу, до Вашого улюбленця Путіна вони ставляться не краще, ніж "мавпа" Буш.

      І останнє. В кожній країні є агресори та радикальні націоналісти. Але в Румунії чи Польщі ви знайдете хіба що купку маргіналів, які мріяли б про війну з Україною...а їм і не дадуть розгорнутися, бо відсутність конфліктів є вимогою для членства цих країн у НАТО чи ЄС... На відміну від Росії, де імперство культивується, населення виховується у дусі зневаги, презирства та ненависті до "сусідів", по вулицях вже марширують скінхеди-путінюгендці, і вже щодня вбивають людей за колір шкіри:(((

      Тож не треба вводити людей у оману. НАТО могло б стати єдиним гарантом безпеки України.
     • 2006.11.24 | Габелок

      Re: Говорячи про малоінформованих людей

      Хочу зразу сказати, що я не вважаю людей напханих кремльовською пропагандою "багатоінформаваними" людьми. А саме до такого висновку я й прийшов прочитавши цей допис, але зупинимося на деталях:

      Боррачо пише:
      > Abbot пише:
      >
      > > Одна справа - "ікла" блоку країн, де існує справжня демократія, і де будь-який уряд може злетіти до дідька за "неправильну" військову операцію.
      >
      > Що, невже Буш злетів? Чи Блер? Ви самі хоч вірите в ці несинітниці?

      По-перше, треба "багатоінформованому" панству знати, що є різниця між НАТО та окремими країнами, які входять до НАТО (я розумію, що в Совдєпії, що НАТО, що США то все валилося до однієї західної імперіалистичної купи й все ще Кремль продовжує проштовхувати таку ж думку у голови "багатоінформованих". Але ж пане Боррачо, якщо Ви не знаєте, що таке НАТО, то це не значить, що всі люди є невігласами). Деякі країни члени НАТО підтримують політику США, деякі - ні. Наприклад, в Іраці США діє позаблоково. До Іракської війни НАТО немає ніякого стосунку.

      Але все ж повернемося до наслідків Іракської війни для Буша та Блера. Я так розумію, що насправді у Вас є сумніви не в політиці НАТО а в засадничих інституціях західних демократій таких як США та Велика Британія.

      Ну що ж почнемо з Блера. Я не знаю, чи Вам вже передали новину, що Блер йде у відставку, чи ні? Цій "новині" вже кілька місяців.

      Що ж до Буша, то так, він ще є президентом й буде він президентом до 2008 року. Але, цього місяця в США відбулися вибори до Конгресу, які як вважалося були своєрідним референдумом на політику Буша в Іраці. Республіканці програли вибори, чим позбавили Буша значної частини влади. Тепер американці готуються до виводу військ з Іраку.
      >
      > > НАТО я б порівняв з озброєним чолов'ягою, який (принаймні зараз) не має підстав для агресії.
      >
      > Країни НАТО - агресор номер один у сучасній світовій практиці. Достатньо лише згадати Югославію, Ірак та Афганістан. В Павла Солодька - одного з співавторів статті, - є книга "Четверта революція", де українські партизани борються з ЄЕсівськими окупантами. І я дійсно добре уявляю собі польський "миротворчий контингент" на Волині, угорський - у Закарпатті, або румунський - на Буковині. Чи американських морпехів у Криму - що нічим не ліпше, аніж ЧФ РФ.

      Пане, ну це вже зовсім маячня. Пану натівські танки ввижаються на вулицях українських міст? Такі речі коментувати може тільки психіатр. Перепрошую, але допомогти я Вам тут не можу.

      >
      > >Росія - це мавпа з гранатою.
      >
      > Хоч би як я не любив Путіна, але до Буша йому в мавпячому сенсі рости й рости. А отже - навіщо нам приятелювати з мавпами Заходу чи Сходу?

      Пане, з сумом констатую, що Ви зовсім не знаєте, що таке демократія. Керівника демократичної держави, не зважаючи на те, яким ідіотом він є (а Буш є таки ідіотом, хоча дуже "багатоінформованим") не можливо порівнювати з диктатором, яким є кремлівський Кукуй. У керівника демократичної держави влада є обмеженою й через те особистий ідіотизм керівника може бути тільки тимчасовою проблемою для країни. В авторитарній державі, якою є Росія, особисті вади диктатора прирівнюються до політики країни.
      >
      > > Хіба вибір не очевидний?
      >
      > Хіба що для ангажованих, малоінформованих людей. Які, до того ж, не звертають увагу на думку мільйонів своїх співвітчизників.

      Тут з Вами я мушу погодитися. Якщо більшість не хоче до НАТО, то на те немає ради. Доведеться дочекатися коли залякане НАТО старе покоління відімре, й нове покоління, яке буде знати правду, проголосує за приєднання до НАТО. Ми маємо час, - почекаємо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.23 | Shooter

  В загальному ОК. Тільки одне питання щодо д'Артаньянівсього ...

  ...патосу щодо себе і всіх решти ако підерасів.

  В статті ся пише:

  > Які не хочуть приєднуватися .....до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє.

  Гм...хтось останнім часом тільки те й робить, що окуповує країни НАТО? де і коли?
  Це якщо вже забути, що НАТО сьогодні - це вже далеко не тільки військова організація.

  І невже ВСІ, повтроюю ВСІ постсоцкраїни європи (окрім постсовіцьких) і навіть частина постсовіцьких такі нерозумні і недалекі, що приєдналися або хочуть приєднатися до НАТО? Одні ми, д'Артаньяни, за всіх розумніші. Бо фіґу в кишені тримаєм. Як найнадійніший засіб забезпечити нашу безпеку.

  > Ці люди хочуть бачити свою Батьківщину вільною

  Це ґут

  > військово самодостатньою.

  :) Військово самодостанім сьогодні в світі є лише США (якщо не брати до уваги ядерну зброю). І якщо одна сучасна установка ППО коштує четвертину бюджету України - то яким саме чином автори патосу пропонують забезпечити безпеку України? І автори ніколи не задумувалися, чому у ситуації, коли військовий бюджет Польщі дорівнює всьому бюджету України, Польща намагалася чимшвидше стати членом НАТО (і стала як і решта)?

  І чому навіть такі економічно та військово потужні країни як Франція, Німеччина та Великобританія все більше і більше орієнтуються на спільні проекти як в галузі озброєння (Єврофайтер і Єврокоптер - дууууже добрі приклади), так і взагалі в галузі безпеки?

  > та економічно самодостатньою.

  Економічно самодостатнім не є ніхто, хоча найближче до цього стану перебувають країни "золотого мільярду".
  А "економічну самодостаню" Україну будував всі ці роки посилено Кучма з братанами...збудували :(

  Проте декому таки свербить продовжувати воювати з телевізорами в епоху телебачення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.23 | Боррачо

   Re: В загальному ОК. Тільки одне питання щодо д'Артаньянівсього ...

   Shooter пише:
   > ...патосу щодо себе і всіх решти ако підерасів.
   >
   > В статті ся пише:

   Цікаво, чим вам не до вподоби українська мова? ;)

   > > Які не хочуть приєднуватися .....до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє.
   >
   > Гм...хтось останнім часом тільки те й робить, що окуповує країни НАТО?

   Так, це НАТО окуповує інші країни. Вам це подобається? Кортить побути окупантом? Хіба не вистачило Іраку?

   > І невже ВСІ, повтроюю ВСІ постсоцкраїни європи (окрім постсовіцьких) і навіть частина постсовіцьких такі нерозумні і недалекі, що приєдналися або хочуть приєднатися до НАТО?

   Вони просто не самостійні. В економічному, політичному, культурному, та всіх інших сенсах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.23 | Чучхе

    "Не верю я в стойкость юных, не бреющих бороды" (с)

    Боррачо пише:
    >
    > > > Які не хочуть приєднуватися .....до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє.

    Ситуація, коли проти НАТО починають боротися особи, що послуговуються словом "дисклеймер" російською усною мовою називається "што-то подпізжіваєт"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.23 | Боррачо

     Re: "Не верю я в стойкость юных, не бреющих бороды" (с)

     Чучхе пише:
     > Боррачо пише:
     > >
     > > > > Які не хочуть приєднуватися .....до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє.
     >
     > Ситуація, коли проти НАТО починають боротися особи, що послуговуються словом "дисклеймер" російською усною мовою називається "што-то подпізжіваєт"

     Ну, в їх статті більше нема іншомовних слів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.24 | Чучхе

      Re: "Не верю я в стойкость юных, не бреющих бороды" (с)

      Боррачо пише:
      >
      >
      > Ну, в їх статті більше нема іншомовних слів.

      Ага. І автори ні разу не були в Європі і не отримували грантів
    • 2006.11.23 | Стопудів

     Не вірив у мужність хлопця, Який ще не мав бороди.

     Та ні, це тільки свідчить про їхнє знання англійської мови та інтернет-лексики. А що тут поганого?

     Чи відчули конкурентів на антиєвропейському полі? Боїтеся втратити унікальність, гг?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.24 | Чучхе

      Натякаю, що вони програли битву до її початку

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.24 | Стопудів

       може, й так

       але життя все одно прекрасне!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.24 | Чучхе

        Але ідеалу не має

        Якби європейці виздихали, життя було б ще прекраснішим
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.24 | Стопудів

         нє, є там і наші люди

         ми вже агентурну мережу сформували, коли стопом і походами їздили :)

         коли україни вступить у єс, це вже буде не єс, сподіваються вони
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.24 | Чучхе

          Без сумніву, після вимирання європейців

          континент має бути колонізований більш пристосованими до життя та розмноження народами Великої Азії, Україна ж є її авангардом
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.24 | Стопудів

           він уже колонізований

           особливо париж і німеччина. наші тільки починають експансію.

           взагалі я дивуюсь європейцям - вони не дають віз українцям, зате пускають туди інші спільноти, які не палають бажанням інтегруватися в єврожиття
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.24 | Чучхе

            Це - 0,0001% того, що має бути, коли ми цивілізуємо континент

     • 2006.11.26 | Чучхе

      Re: Не вірив у мужність хлопця, Який ще не мав бороди.

      Стопудів пише:
      > Та ні, це тільки свідчить про їхнє знання англійської мови та інтернет-лексики. А що тут поганого?

      Антиєвропейство, шановний, штука алогічна. Це - коли хочеться взяти і вбити всіх знавців інтернет-лексики, із Вами включно. Логіка прийде потім.
      >
      > Чи відчули конкурентів на антиєвропейському полі? Боїтеся втратити унікальність, гг?

      Та ні, не боюсь конкурентів. Виїбу всіх
   • 2006.11.23 | S.D.

    НАТО оккупировало Ирак?

    Спасибо. Буду знать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.23 | Боррачо

     Re: НАТО оккупировало Ирак?

     S.D. пише:
     > Спасибо. Буду знать.

     Дійсно, хіба американська, британська, іспанська, італійська, польська армії - члени НАТО? Чи вам треба ще збройні сили Ісландії? :) Майкл Мур над цім вже поприкалувався.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.23 | Shooter

      Re: НАТО оккупировало Ирак?

      Боррачо пише:
      > S.D. пише:
      > > Спасибо. Буду знать.
      >
      > Дійсно, хіба американська, британська, іспанська, італійська, польська армії - члени НАТО?

      То, кажете, повертаємося до старого улюбленого принципу комуняк - колективної відповідальности?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.24 | Боррачо

       Re: НАТО оккупировало Ирак?

       Shooter пише:
       > Боррачо пише:
       > > S.D. пише:
       > > > Спасибо. Буду знать.
       > >
       > > Дійсно, хіба американська, британська, іспанська, італійська, польська армії - члени НАТО?
       >
       > То, кажете, повертаємося до старого улюбленого принципу комуняк - колективної відповідальности?

       А що поробиш, якщо "колективна безпека" на справді являє собою кріваву колективну агресію?
   • 2006.11.23 | Shooter

    Re: В загальному ОК. Тільки одне питання щодо д'Артаньянівсього ...

    Боррачо пише:
    > Shooter пише:
    > > ...патосу щодо себе і всіх решти ако підерасів.
    > >
    > > В статті ся пише:
    >
    > Цікаво, чим вам не до вподоби українська мова? ;)

    Гм...як Вам вдалося прийти до такого цікавого висновку?

    > > > Які не хочуть приєднуватися .....до ветеранського клубу НАТО, який останнім часом тільки програє.
    > >
    > > Гм...хтось останнім часом тільки те й робить, що окуповує країни НАТО?
    >
    > Так, це НАТО окуповує інші країни. Вам це подобається? Кортить побути окупантом? Хіба не вистачило Іраку?

    Ага, все-таки ніхто ще не окупував жодну з країн НАТО і не збирається - cлава Богу, а то я вже був перелякався. Себто, НАТО все ще залишається високодієвою структурою - як військовою, так і політичною.

    Доречі, відколи НАТО є в Іраку - не підкажете?

    > > І невже ВСІ, повтроюю ВСІ постсоцкраїни європи (окрім постсовіцьких) і навіть частина постсовіцьких такі нерозумні і недалекі, що приєдналися або хочуть приєднатися до НАТО?
    >
    > Вони просто не самостійні. В економічному, політичному, культурному, та всіх інших сенсах.

    :) Ну...вся Європа, включаючи 4 членів G7, - cтрашно несамостійні країни, оскільки є членами НАТО - так?. Куди там їм до надзвичайно самостійної та самодостатньої України.

    Автори опусу, як і Ви, все ще продовжують жити максимально в 60-х - 70-х роках минулого століття. Зауважу, що подібне вже практикувалося одним небіжчиком. На ймення СССР. Пам'ятаєте ще його долю?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.23 | толя дейнека

     Re: боїсся?

     провести референдум про НАТО, і закрити питання на надцять років. Певен, українцям не по дорозі з собаками війни (яким вже трохи і дома по носі дали).
     ну так проводимо референдум, чи будемо шукати інших, підорських путей до НАТИ, нашого божечки, щл шкутильгає на свої 40 ніжок?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.23 | Мірко

      Re: боїсся?

      толя дейнека пише:
      > провести референдум про НАТО, і закрити питання на надцять років.<

      Якщо питання буде правильно поставлене.
      Чи волієте :
      1) Вступ до НАТО
      2) Залучення державних коштів, замість на пенсії, на виріб ефективної ядерної зброї, та нових видів модерної зброї
      3) Приєднати Україну до РФ
      Дешевого вибору, на жаль, нема.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.23 | толя дейнека

       Re: питання

       коли справді говорити про безпеку, не так має стояти питання.
       по перше, варіант з ядерною зброєю відпадає, бо це суперечить зобовєязанням украъни (як би я до них не ставився). Ядерка щонайменше не на часі.

       Варіанти безпекової політики країни наспупні:
       1. вступ в НАТО
       2. вступ в ОДКБ (тобто РФ і сателіти)
       3. нейтральний статус
       4. європейська система безпеки.

       одразу скажу, два перших варіанти абсолютно безперспективні з точки зору підтримки виборцем і тому мають бути відкинуті. При чому у неприязні до НАТО винне саме НАТО, менше треба було лити крові в інтересах вавілонської мафії.

       нейтральний статус це реальний варіант, підтверджений досвідом. У досить гострі роки холодної війни Фінляндія і Австрія були на стику двох ворожих блоків. І в той же час в інтересах блоків було поважати суверенітет. Одночасно і Фінляндія і Австрія виграли від свого статусу, бо плідно співпрацювали з всіма.

       європейська система безпеки річ поки в нарисах, але це не значить що вона не є реальною. Теоретично, вона є більш бажаною, бо в Європі люди навоєвалися, і якщо євросистема носитиме оборонний характер, спокійніше стане у всьому світі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.24 | Shadow

        Re: питання

        > менше треба було лити крові в інтересах вавілонської мафії.

        Тема пидоро-сионистов раскрыта недостаточно, товарищ Дейнека. Объявляю выговор с занесением в личное дело.
     • 2006.11.23 | Боррачо

      Re: боїсся?

      Все вірно. Ми ж за демократію? Чи як? ;) То ж, дайош референдум, і почуємо, нарешті, думку народу України.

      :)

      толя дейнека пише:
      > провести референдум про НАТО, і закрити питання на надцять років. Певен, українцям не по дорозі з собаками війни (яким вже трохи і дома по носі дали).
      > ну так проводимо референдум, чи будемо шукати інших, підорських путей до НАТИ, нашого божечки, щл шкутильгає на свої 40 ніжок?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.23 | Shooter

       єднання комуняки з жидофобом не може не умілять

       А що так вернутися до суперечки по-суті?

       Розкажіть мені, будь-ласка, яким саме чином і за які кошти Ви пропонуєте забезпечити безпеку України.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.24 | Боррачо

        Ліпших аргументів нема?

        До речі, я не член КПУ, і пану Дейнеці відома моя принципова позиція відносно антисемітизму. Проте, на Майдані повно націонал-патріотичних антисемітів, які люблять НАТО, але я жодного разу не бачив вувас притензій до ціх діячів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.24 | Shooter

         У Вас взагалі немає жодних

         Ще раз ласкаво питаюся: розкажіть, будь-ласка, яким саме чином Ви пропонуєте забезпечувати безпеку України, якщо категорично заперечуєте потребу вступу України до НАТО?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.24 | Боррачо

          Re: У Вас взагалі немає жодних

          Shooter пише:
          > Ще раз ласкаво питаюся: розкажіть, будь-ласка, яким саме чином Ви пропонуєте забезпечувати безпеку України, якщо категорично заперечуєте потребу вступу України до НАТО?

          Не скажу. Бо за капіталізма ні про яку національну безпеку України не може бути і мови. Ми скрізь залежні, і, в першу чергу - економічно та політично. Наприклад, як захищатись від НАТО з міністром Гриценком? Чи від Росії - з прем`єром Януковичем?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.24 | Shooter

           Re: У Вас взагалі немає жодних

           Боррачо пише:
           > Shooter пише:
           > > Ще раз ласкаво питаюся: розкажіть, будь-ласка, яким саме чином Ви пропонуєте забезпечувати безпеку України, якщо категорично заперечуєте потребу вступу України до НАТО?
           >
           > Не скажу.

           І прааальна. Настоящі Павліки Морозови врагу нікогда нічєго не казали.

           > Бо за капіталізма ні про яку національну безпеку України не може бути і мови.

           Звертаю Вашу увагу, як глибокого знавця української мови - "за капіталізмУ".

           Заодне звертаю Вашу увагу також на те, що найбільш безпечні країни в світі - країни розвинутого каптіалізму/демократії. Парадокс - та й годі.

           > Ми скрізь залежні, і, в першу чергу - економічно та політично.

           Вірно. І будем абсолютно залежні до тих пір, поки не відвоюємо свою нішу в "золотому мільярді", проте виключно через інтеграцію до нього. Тоді залежність буде багатополюсна і взаємна - себто, буде відсутність прямої залежности як такої.

           > Наприклад, як захищатись від НАТО ?

           НАТО на Вас нападає? Тоді Вам пора до психіатра звертатися - і то терміново.

           > Чи від Росії

           елементарно просто - стати членом оборонного договору НАТО.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.24 | Боррачо

            Re: У Вас взагалі немає жодних

            Shooter пише:

            > І прааальна. Настоящі Павліки Морозови врагу нікогда нічєго не казали.

            У перекладі на українську це означає наступне: "в мене нема аргументів проти пана Боррачо".

            :)

            > найбільш безпечні країни в світі - країни розвинутого каптіалізму/демократії. Парадокс - та й годі.

            Ви забули додати: "на мою власну думку". Бо, як на мене, наприклад, найбезпечніша країна у світі - КНДР. Криміналу там геть нема. Тоді як у бідних американських або французьких гетто ви б швидко припинили б патякати про безпеку.

            :)

            > > Ми скрізь залежні, і, в першу чергу - економічно та політично.
            >
            > Вірно. І будем абсолютно залежні до тих пір, поки не відвоюємо свою нішу в "золотому мільярді", проте виключно через інтеграцію до нього.

            Це все одно, що боротися проти вовка шляхом самозастрибування до нього у рота.

            :)

            > > Наприклад, як захищатись від НАТО ?
            >
            > НАТО на Вас нападає?

            НАТО нападає на інші країни. Отже, завтра може напасти й на мене. Про це вже було написано.

            > > Чи від Росії
            >
            > елементарно просто - стати членом оборонного договору НАТО.

            Ну то вступайте особисто самі - на індивідуальних засадах :) А народ України вирішить це питання демократичним шляхом - через референдум.
     • 2006.11.23 | Shooter

      жидофобів? гидую

      толя дейнека пише:
      > провести референдум про НАТО

      Тільки після того як роз'яснити людям релаії - що безпека Україні може бути гарантована лише у НАТО.

      В протилежному випадку будем купувати кожного року по 4 установки ППО і після того класти зуби на поличку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.23 | толя дейнека

       навіщо пояснювати? дії красномовніші за слова..

       в принципі, часу "пояснити народу суть" було досить. Все що я бачив - бідного француза, який вивчив українську мову і самотужки щось доводив. І на останок пару хлоп'ят сумнівного виду, очевидно грантожерів.

       біда в тім, що діло протирічить самим ласим словам. Щодня в ТБ кривава юшка ллється, милостю НАТО.
       Українці не хочуть воювати, бо воювали вже доволі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.24 | Shooter

        звісно. навіщо щось пояснювати - жиди і так у всьому винуваті

        толя дейнека пише:
        > Все що я бачив - бідного француза, який вивчив українську мову і самотужки щось доводив.

        Ви лише підтверджуєте те, що негативне ставлення до НАТО в Україні - результат совіцької агітації на протязі десятків років. І повної відсутности роз'яснювальноъ роботи - які вигоди чи невигоди приносить вступ країни в НАТО.

        > біда в тім, що діло протирічить самим ласим словам.

        На тих, хто на танку, повторюю: "діло" - це ціна однієї установки ППО в четвертину бюджету України. і факт, що на країну-члена НАТО поки-що ніхто ще ні разу не напав. Як тільки зумієте запропонувати хоч якусь розумну альтернативу - яким чином Україні забезпечити свою безпеку, та ще й під боком в реваншистської Росії, - тоді можем продовжити дискусію по НАТО.

        > Щодня в ТБ кривава юшка ллється, милостю НАТО.

        Знову брехня. НАТО офіційно брало участь лише в конфлікті в Афгані, воюючи проти терористів, які вбивають мирних людей, та в Косово (Югославії), де зуміло запобігти етнічним чисткам серед мирного населення, як це було в Хорватії та, особливо, Боснії.

        > Українці не хочуть воювати, бо воювали вже доволі.

        Хто, де і коли заставляє будь-якого з учасників НАТО воювати? Відповідь проста: це є обов'язком члена НАТО ЛИШЕ в разі, якщо інший член НАТО аплікує статтю договору НАТО щодо спільної оборони.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.24 | толя дейнека

         Re: совіцька пропаганда

         Shooter пише:
         > Ви лише підтверджуєте те, що негативне ставлення до НАТО в Україні - результат совіцької агітації на протязі десятків років. І повної відсутности роз'яснювальноъ роботи - які вигоди чи невигоди приносить вступ країни в НАТО.
         :) де я це підтверджую?
         я от спробую пригадати, що то таке є "совіцька пропаганда". Наскільки я пам'ятаю, це викладення офіціозної позиції щодо обмеженої кількості питань. Без подробиць, без альтернативних поглядів. Треба додата, що ця пропаганда укладалася під орудою старих маразматиків і була вкрай неефективна навіть в часи монопольного доступа до ЗМІ.
         Шутере, цього дива я вже не бачу майже 20 років, мені навіть доклало зусиль згадати що то є таке.
         Хочу перепитати? саме цей вид пропаганди вас лякає? якщо справді так, співчуваю.
         Всі мас-медія і значить вся пропаганда в україні належать таким собі капіталістам, десь половина західному капіталу. Доля совіцького - нуль. Підозрюю, може ви щось інше хотіли сказати, але не вдалося через невміння формулювати думки зрозумілими іншим словами, лише якимись заплісневілими штампами. Знов співчуваю.

         > На тих, хто на танку, повторюю: "діло" - це ціна однієї установки ППО в четвертину бюджету України. і факт, що на країну-члена НАТО поки-що ніхто ще ні разу не напав. Як тільки зумієте запропонувати хоч якусь розумну альтернативу - яким чином Україні забезпечити свою безпеку, та ще й під боком в реваншистської Росії, - тоді можем продовжити дискусію по НАТО.
         я назвав альтернативи. Одна з них - нейтральні країни аля Фінляндія-Австрія, на них теж ніхто не напав і вони були протягом значно гостріших років поважними і необхідними членами системи безпеки.
         В післявоєний період війни в європі не було (за винятком югославської). Тож говорити "не напав" не зовсім справедливо. Якщо не приведи боже станеться лихо - як поведуть себе західні країни дідбко його знає. Може так, як щодо польщі в 1939.

         > Знову брехня. НАТО офіційно брало участь лише в конфлікті в Афгані, воюючи проти терористів, які вбивають мирних людей, та в Косово (Югославії), де зуміло запобігти етнічним чисткам серед мирного населення, як це було в Хорватії та, особливо, Боснії.
         > Хто, де і коли заставляє будь-якого з учасників НАТО воювати? Відповідь проста: це є обов'язком члена НАТО ЛИШЕ в разі, якщо інший член НАТО аплікує статтю договору НАТО щодо спільної оборони.
         Шутере, ну ви що такий дурник, що не розумієте, що якщо один навіжений член блоку лізе у якісь бійки, тим самим він конкретно підставляє решту членів, незалежно від того чи полізли вони з цим навіженим разом ів бійку чи ні.
         Війна в Іраку і в Афгані прямо суперечить статті першій Північноатлантичного договору. Треба ще далі продовжувати?

         От я накреслюю цілком можливий конфлікт осяжного майбутнього. Дужий Китай нарешті виріщує встановити свій суверенітет над Тайванем. За це США наносять по Китаю удар. Китай - у відповідь. В цей момент зворотнього удару, якщо україна вступить в НАТО, згідно договору буде зобов'язана вступити в війну на боці США. Воно нам треба?
      • 2006.11.24 | gavrilaf

       Re: жидофобів? гидую

       А не вийде нічого роз'яснити без брехні, а брехати не гарно.
       Бо вступ до НАТО не дасть жодних економічних або війскових преференцій для України. Це питання суто політичного вибору.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.24 | Shooter

        Re: жидофобів? гидую

        gavrilaf пише:
        > А не вийде нічого роз'яснити без брехні, а брехати не гарно.

        То чого ж брешете?

        > Бо вступ до НАТО не дасть жодних економічних або війскових преференцій для України.

        І знову брешете - вступ України до НАТО гарантує її безпеку. Особливо це актуально в світлі сьогоднішнього реваншизму в Росії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.24 | gavrilaf

         Re: жидофобів? гидую

         Shooter пише:

         > І знову брешете - вступ України до НАТО гарантує її безпеку. Особливо це актуально в світлі сьогоднішнього реваншизму в Росії.

         Це Ви звідки взяли?
       • 2006.11.24 | Чучхе

        Ось, Гаврілов, тобі питання

        Тобі лівацька європейська організація пропонує грант на поїздку до Європи на мітинг проти НАТО? Ти приймаєш пропозицію?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.24 | gavrilaf

         Re: Ось, Гаврілов, тобі питання

         Чучхе пише:
         > Тобі лівацька європейська організація пропонує грант на поїздку до Європи на мітинг проти НАТО? Ти приймаєш пропозицію?

         А до чого тут це? Я написав про те, що вступ до НАТО нічого не дасть Україні в економічному плані. А можливо і в військовому.
         Гриценко і Тарасюк просто банально брешуть.

         Але все ж таки відповім. Чого б і не поїхати до Європи за буржуйські гроші? :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.24 | Чучхе

          Спасибі. Мені досить

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.24 | gavrilaf

           Re: Будь ласка

           Цікаво, і які ж висновки Ви зробили з моєї відповіді?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.24 | Чучхе

            Та ну. Прикинув, на яку посаду Вас візьмуть до центру інформації

            та документації НАТО. Там зараз всі мої знайомі екс-антиглобалісти працюють. Ви можете стати зав. сектором (забув, як ця посада по-європейські) по роботі з малими грантами
            мотивувати будете тим, що "крадете буржуйські гроші" і "краще їх візьму я, аніж якийсь бандєра" і т.п.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.24 | gavrilaf

             Re: Та ну. Прикинув, на яку посаду Вас візьмуть до центру інформ

             Чучхе пише:
             > та документації НАТО. Там зараз всі мої знайомі екс-антиглобалісти працюють. Ви можете стати зав. сектором (забув, як ця посада по-європейські) по роботі з малими грантами
             > мотивувати будете тим, що "крадете буржуйські гроші" і "краще їх візьму я, аніж якийсь бандєра" і т.п.

             А я не антиглобаліст :)
             Хоча перспектива мені подобається. Але з грантами працювати не хочу, краще буду поближче по армії. Мою мілітаристичну натуру це повністю влаштує :)

             P.S.
             На жаль, я трохи запізнився - бандєра вже працює :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.24 | Чучхе

              Ніякого, блін, креативу. Антисемітизм один

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.24 | Стопудів

               та порядку нема щас - розвалили страну!

               А ви з Андрієм у Корею за свої їздили? (вибач за нескромне запитання)

               Блін, туди з"їздити - в сто раз цікавіше, ніж у Європу. :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.24 | Чучхе

                Re: та порядку нема щас - розвалили страну!

                Стопудів пише:
                > А ви з Андрієм у Корею за свої їздили? (вибач за нескромне запитання)

                нє, нам НАТО заплатило :) і ще Єврокомісія

                >
                > Блін, туди з"їздити - в сто раз цікавіше, ніж у Європу. :)

                Без проблем. Набирєш фразу "туры в Пхеньян"

                копіюєш

                вставляєш в Гугль

                натискаєш go

                ось, наприклад http://www.shambhala.ru/tours/?tid=167 , але їх багато.
               • 2006.11.24 | gavrilaf

                Re: та порядку нема щас - розвалили страну!

                Стопудів пише:
                > А ви з Андрієм у Корею за свої їздили? (вибач за нескромне запитання)
                >
                > Блін, туди з"їздити - в сто раз цікавіше, ніж у Європу. :)

                Ех, і не кажи. Я б ще в Іран хотів поїхати. От де порядок.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.24 | Чучхе

                 Re: та порядку нема щас - розвалили страну!

                 gavrilaf пише:
                 > Стопудів пише:
                 > > А ви з Андрієм у Корею за свої їздили? (вибач за нескромне запитання)
                 > >
                 > > Блін, туди з"їздити - в сто раз цікавіше, ніж у Європу. :)
                 >
                 > Ех, і не кажи. Я б ще в Іран хотів поїхати. От де порядок.

                 Але на практиці все обмежується... Європою
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.11.24 | gavrilaf

                  Re: та порядку нема щас - розвалили страну!

                  Чучхе пише:
                  > gavrilaf пише:
                  > > Стопудів пише:
                  > > > А ви з Андрієм у Корею за свої їздили? (вибач за нескромне запитання)
                  > > >
                  > > > Блін, туди з"їздити - в сто раз цікавіше, ніж у Європу. :)
                  > >
                  > > Ех, і не кажи. Я б ще в Іран хотів поїхати. От де порядок.
                  >
                  > Але на практиці все обмежується... Європою

                  Я не їздив в Європу жодного разу. Євровірусами не інфікований :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.24 | Чучхе

                   Re: та порядку нема щас - розвалили страну!

                   gavrilaf пише:
                   > >
                   > Я не їздив в Європу жодного разу.

                   З"їздиш

                   > Євровірусами не інфікований :)

                   Зі сторони видніше
                • 2006.11.24 | Стопудів

                 так у чому проблема?

                 он бучко весь афган автостопом проїхав і нормально. "а, бандєровци. оні как ми билі, протів власті - басмачі!" :)

                 тут інша фішка - в корею стопом часу багато. а туром недешево.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.11.24 | Чучхе

                  Стопом це теж по-європейські

                  чучхе практикує соціальний туризм, з ним значно цікавіше, а автостоп з часом перетворюється в самоціль
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.24 | Стопудів

                   бучко казав, що в афгані та таджикистані автостоп -

                   звичайне місцеве явище, а не завезена з заходу фішка офісного планктону та іншого середнього класу.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.11.24 | Чучхе

                    Відділи мух від котлет а хому від яреми

                    є автостоп для автостопу - це європейство. Є навіть сайт росіян заражених таким європейством http://avp.travel.ru/ Типова ознака - сам зміст подорожі нівелюється, головне це "проїхати подалі забезплатно", тбт сам смисл мандрівки перетворюється на такий собі спорт, на ктшталт роликів

                    є автостоп, як засіб пересування між об"єктами комунікації - це нормально, але засіб пересування вторинний, первинне - побувати кругом, де люди, як вчить товариш Кім Чен Ір
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.23 | Зверопупс

  Re: Отличная статья.А вытье пронатовских адептов

  как раз говорит о том, что именно они застряли в 70-х годах с постоянной истерикой того времени "нас хотят захватить". Только и разницы, что тогда пугали своих граждан НАТО (от проблеи коммуняк отвлекали, лепили внешнего врага), а теперь пытаются увлечь за собой граждан в порыве мечты лизнуть задницу убийц балканских славянских народов и "будет от этого лиза всем нам счастье".И лепят нового внешнего врага - Россию.
  ЗАДОЛБАЛИ ВЫ ВСЕ, СОЧИНИТЕЛИ ВРАГОВ, ЕЩЕ В КОМСОМОЛЬСКОЙ ЮНОСТИ!!!
  Да никто нас не захватит, хватит трындеть.Любой вменяемый чел понимает, что ни НАТО, ни Россия сюда не сунутся своими войсками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Чучхе

   Суть статьи заключается в том,что президентом должен быть Довгий

   а также младшие Черновецкий, Ющенко, Янукович, Хомутынник, Кильчицкая

   ...Кириленко, Гладчук, Ю.Мирошниченко...

   потому что (с) 70-х годов рождения

   а статья очень проНАТОвская на самом деле

   вы забыли, что все вожаки НАТО были активными участниками "молодёжной революции 68-го года" и требовали смести "стариков"

   Не говоря уж о том, что все антиНАТОвские тусовки проплачиваются близкими к НАТО фондами. Приглядитесь, и вы увидите, что все украинские антиглобалисты по 5-10 раз посетили Европу типа на "антиглобалистских" тренингах, кофебрейках и корпоративных брифах

   Кстати, не сомневаюсь, что и авторы статьи отметились в НАТОвских странах неоднократно, и визы почему-то этим "антиНАТОвцам" было получить значительно проще, чем "заработчанам"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.24 | Зверопупс

    Re: Суть статьи заключается в том,что президентом должен быть Довгий

    Читая Ваше:
    "а статья очень проНАТОвская на самом деле"

    Да Вы шо?))))А почему?

    "вы забыли, что все вожаки НАТО были активными участниками "молодёжной революции 68-го года" и требовали смести "стариков"

    Так все, кто требует смести стариков - вожаки и адепты НАТО? Круто))

    "Не говоря уж о том, что все антиНАТОвские тусовки проплачиваются близкими к НАТО фондами."

    Конечно так.Безумно логично - любит НАТО страдать мазохизмом.Тока платят опосредованно - НАТОвские страны платят России за газ, а Россия передает бабло в тусовки.

    "Приглядитесь, и вы увидите, что все украинские антиглобалисты по 5-10 раз посетили Европу типа на "антиглобалистских" тренингах, кофебрейках и корпоративных брифах"

    Ну? А связь с темой статьи? В огороде бузина , а в Киеве дядько?

    Кстати, не сомневаюсь, что и авторы статьи отметились в НАТОвских странах неоднократно, и визы почему-то этим "антиНАТОвцам" было получить значительно проще, чем "заработчанам""

    Ну это ваще )) С таким талантом нуна Вам в следователи идти.Там это Ваше "Не сомневаюсь, что бабушку убили Вы...что Вы отравили Юща...что морда у Вас неприятная и т.д." поможет Вам построить головокружительную карьеру.

    Могу сказать , кстати, не сомневаюсь (гггг) , что логика бывает мужская, женская и логика Чучхе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.26 | Чучхе

     То есть, президентом должен стать Хомутынник?

     а курить шмаль и слушать мастера скрипящих звуков Джима Моррисона, это, по-вашему не равносильно поддержке НАТО?
 • 2006.11.24 | Правду кажучи

  Смерть Литвиненка, чи його будь-коли розкриють?

  Смерть росіянина з укр. прізвищем Литвиненка, чи його будь-коли розкриють?

  Це ставиться під сумнівом. Тим більше, що "терористичний замах" 9/11 дотепер ще не розкрили, зате побільшуються здогади. Та вони головно тому більшаться, бо Вашінґтон, тобто особисто Буш, справжньому розслідуванню заваджає.

  От, можна від цього джерела починати. Тут збираються з цілої помережі добре опрацьовані дослідження без інших крайнощів. Ця садиба побудується на відомому громадянському русі в США. У одній німецькій передачі від державного телебачення підрозділу WDR дізнався, що всіх членів постійно перевіряє СіАйЕй, так що можна спокійно заглянути сюди :) :

  http://www.unansweredquestions.org/

  Я тут попереджаю, що не хочу, щоб читач мого відгуку освоїв як верхоглядній зразок, перемикаючи тільки від сторонности до США на сторонність до Росії. Якраз хочу, щоб більше звертали увагу на сучасні причини цих загадкових випадків, що виникають з дійсностей нашого світу. Хоч Кремель вбив з десятками мільйонів українців і їх провідників як Петлюру, Грушевського, світлої пам'яті Коновальця, Бандеру. Проте тут важливо, що треба саме брати під увагу обставини, з яких дійшло до їх вбивства.

  Отже, ми нині вже не маємо цей дворозподіл світа, уже не відбувається імперіялістичне зазіхання під приводом, щоб спасти всіх робітників або тільки майно, яке мало б стояти за людські права.

  У світі розгорілася за лаштунками новин BBC, CNN, тощо, жорстока боротьба за родовища. От, тому не поза світом, що розглядати загадкові випадки з Кравченком, Ющенком, можливо і Г. Гонгадзе, Литвиненка і т. д., у зв'язці з терористичним замахом на США, що називають скорочено Найн-ілевен (9/11).

  Як відомо у цьому зв'язці чинив також загадково один дорадник у Англії самогубство. Його дослідження брали, між іншим, приводом, виправдовуючи "визволення Іраку". От, і загадкове самогубство Кравченка та саме сумніви, що англійський уряд дозволить як в Україні, щоб розкрили загадкову смерть Литвиненка.

  Прикметно, що Литвиненко зустрінувся з італійцем, перед тим як загадково захворів. Це може бути прибічною справою. Проте цей італієць співпрацює, чи належить до італійської розвідки, навколо якої точиться обурення з приводу запроторення і катування людей з боку СіАйЕй.

  Отже, якраз Англія і США задіяні в боротьбі навколо родовищ і впливу, що самі американські знавці і науковці доводять. Та ми знаємо, що наші вбивства в Україні дуже пов'язані з прихватизацією. Так і запроданці як Волков, Пінчук, тобто олігархи, служать якраз посередниками для розпродажу українських підприємств і знання світовим гуртам, світовому майну. Та тому вони живуть також у розкошах.

  Падають у очі подібність обвинувачення, що Путін укріпив свою владу з боротьбою в Чеченії, тобто й самим скоїв замах у Москві. Численні жертви в Бес(з)лані і Москві сталися якраз завдяки поведінці Путіна. Отож, і ще більше доказів причетности американської влади в терористичному нападі 9/11 мають у США, бо це, усе ж таки, найвільніша країна з сильним громадянством.

  Я не маю найменшого сумніву, що галас по CNN і BBC служить лише, щоб саме заглушити справу 9/11. У США вже доказано, що хмарочоси-близнюки не змогли так провірено/контрольовано звалитися після удару двох літаків. Також уже доказано, що у Пентаґон не влітав особовий літак Боінґ. Навіть можуть показувати як працівники Пентаґону, збирали сліди від цього літального тіла, з яким ударили на Пентаґон. Це навіть показали нещодавно в CNN.

  Отже, Бушеві горить шапка.

  Також одна цікава подробиця. Мабуть, дехто ще пам'ятає про галас навколо зараження з порошком у США, що викликало печіння селезінки, яке довело до смерти. З одного боку, такий спосіб замаху дуже нагадує замахи на життя від немов правого табору під тямкою "листи-вибухівки", а з іншого дуже цікаво, що ці замахи з листами припинилися, коли по ЗМІ побільшилися твердження, з відповідними доводами знавців, що цей порошок зміг би бути від лябораторії збройних сил США.

  Стосовно справи навколо отруєння Ющенка цікаво, що ми помітили старання розгоріння старої ворожнечі поміж Сходом-Заходом. Появилися летючки з Бушем і Ющенком. Цікаво при цьому, що ці летючки дуже ймовірно виготовили в Угорщині. Таке розпалення старої ворожнечі Схід-Захід помічаємо також тепер з загадковою смертю Литвиненка. Розпалив отруєння Ющенка по ЗМІ в Україні і з замовними статтями по Заході особисто особистий давосний друг Ющенка, зять Кучми Пінчук. Той Пінчук, який особисто запросив батька теперішнього президента США в Україну. Немов Пінчук хотів доводити, що Ющенка не затруїли. Одначе, якраз з такою поведінкою він саме підпалив підозрювання. Та було оприлюднено, що теперішню жінку Ющенка, було ознайомлено ним завдяки Пінчуку.

  Можна Кучмі багато закидувати. Одначе, одне цілковито ясно, що Кучма з його оточенням як Волков знищили суперницьку спроможність/конкурентноспроможність України, продаючи багатство і технологію України заграничним торгівельним гуртам. На цьому побудується їх багатство.

  Відомо, що Березовський став заможною людиною, коли він разом з Єльциним спроневірив державне майно, що довело до платонеспроможности Російської Федерації. Ці спроневіряння здійснили завдяки швайцарським банкам, як перед тим і гітлерівці переказали їх пограбування на швайцарські рахунки. От, і багато справ в Україні, включно з вбивством Г. Гонадзе, точаться навколо Швайцарії.

  Відай, ми розвузлимо цю справу, коли більше зацікавлюємося, хто стоїть за Путіним і хто стоїть за Березовським. Бо з першого погляду помічаємо багато подібностей. Путін і Березовський були спочатку спільниками. Також Путін став впливовим і заможним, спроневіряючи майно російських громадян, що в Петербурщині навіть довело до голоду.

  Хто потому допоміг Путіну з скрути? Ану, це була німецька сторона. А бач, Березовський якось перебуває в Англії. І то навіть не в США. Як знаємо, що Англія ще виступає противником Еврсоюзу, коли йдеться про появу нової світової потуги.

  Отже, цілком можливо, що маємо тут до діла з змаганням грошових кіл поміж Німеччиною і США. У ширшому вимірі, це також пов'язано з появою нової сили на світі, тобто з Евросоюзом. Тут і ставиться запитання, чому Шредер не шукав евросоюзні взаємини з Кремлем, а мусів конче проштовхувати газогін в обхід? Що тут негаразд? Як відомо вже за Клінтона і з війною на Балкані багато не ясного. Хоч Клінтон має образ народовладної людини, одначе, якраз Клінтом подав Туреччині найбільше зброї, з якими тероризували курдський нарід. Тож і війною в колишній Югославії не все ясно. Навпаки, якраз також стосовно війни по Балканах треба перепитувати зразки як по ЗМІ порозділяють у доброго і поганого козака, не заторкаючи залаштункові тенети.

  Ану, і згадуймо тут також, що останнім часом чимбільше помічаєш, що третій реченець/термін Путіна не поза світом. Гадаю, що таке уявне загострення Схід-Захід, якраз може цьому сприяти, що Путін може стати третій раз президентом. Західні кола можуть тоді невинно показувати, на розбіжності поміж Сходом і Заходом. Значить, тут певній залаштунковій співпраці не заперечуєш. Штучний розподіл людства, щоб проштовхувати свою політику. Тож така постановка не поза світом. Тим більше, що бізнесмен може повсюди вільно рухатися, а звичайний громадянин підлягає обмеженням, м'яко кажучи.
 • 2006.11.24 | Віктор Уколов

  Рідкісна муйня. Схоже на розробку нової PR теми

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Стопудів

   явна заказуха!

  • 2006.11.24 | Чучхе

   В ідеалі тре було б цю тему розробити і очолити, до речі

 • 2006.11.24 | Правду кажучи

  Re: Стаття видається нещирою

  Для мене видається ця стаття досить дивною:

  "Об'єкт ліквідовано". Хто наступний?

  Прочитуєш її і мимохіть напрошується, що Артем Дегтярев не таки щирою людиною. Скоріше запитуєшся, котра він людина.

  Мене не переконує, що цей Артем Дегтярев бере в свої уста прізвище Бандеру. Напевно цей росіян не дуже доброї думки до світлої пам'яті Бандери.

  Надіюся, що УП буде звертатися до Мельниченка, щоб той відповів на увімкнутий мікрофон під ліжком Литвиненка. Навіщо Мельниченкові так виставлятися, щоб сховати мікрофон, коли він там мешкає? Хоча це не предметом обговорення. Одначе, стаття видається дуже замовною. Проте на тлі подій цікаво. Литвиненко, ФСБ, підрозділи, щоб суперників по бізнесі усунути. Ото, принаймні раз почуємо на якому тлі це все відбувається.

  В Україні тільки прибічно чогось дізнавалися, коли почули, що працівники Титану, Беркуту охороняють прихватизацію олігархів.

  Тож я не ставлюся з довірою до самої особи "Артем Дегтярев".

  Тож Артем Дегтярев видається для мене правозахисником тільки для замовника. Та саме це може довести в оману.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Правду кажучи

   Re: Аг, стосовно вбивця Бандери

   Аг, збув додати стосовно статті:

   "Об'єкт ліквідовано". Хто наступний?

   Та саме вбивець Бандери не покаявся, а для нього стала загрозою, що його в Радянському Союзі вб'ють, щоб стирати сліди, аби ні один свідок не залишився.
 • 2006.11.25 | Юрій Шеляженко

  Чергова фігня про зміну поколінь. По Києву видно, що це таке.

  Не розповідайте мені, що за всю фігню і корупцію, яка відбувається в країні останні роки, відповідає покоління старих багатих мудаків. І що нібито треба поміняти старих мудаків на переспективну молодь, і все буде гаразд.

  Не вірю.

  Хоча б тому, що в Києві Черновецький це зробив, і стагнація столичного соціуму тільки прискорилась.

  Перш за все, не вірю, бо якщо б та молодь була кращою за старих мудаків, вона б не продавалася попри власні (навіть туманні) уявлення про добре/погане за оте саме бабло, на якому сидять старі мудаки.

  По-друге, не вірю, бо з моїми ровесниками, що досягли в житті хоч якихось успіхів, як правило абсолютно нецікаво розмовляти, бо вони або женуть якусь піарівську пургу, або чесно і відверто зізнаються, що для них "світом править бабло". Найкращі з них завели сім'ї і кажуть, що сім'я є найдорожчим. В тому ж руслі, до речі, знаменитий кліп Вакарчука - мовляв, мати рідну любити, замість батька глуха стіна...

  Але все це ознаки тупого споживацького стилю життя. Гляньте навколо: за десятки років нічого принципово нового в Україні, вигаданого самими українцями, не з'явилося. Ні в матеріальному світі, ні в наших головах. Нація гниє з голови, точніше з голів її найактивніших людей, коли вони своє життя починають будувати на зажованій і пережованій багатьма поколіннями жвачці, запам'ятайте це. І я б на місці деяких зажерливих козлів молодого віку з непосидючими ручками не ліз би на рожон з мантрами про зміну поколінь, аби відібрати з слабих рук батьків ті гори бабла, яким ті так і не знайшли достойного використання, бо практично нема в країні молодих живих проектів та ідей, породжених не тваринними інстинктами і жадобою споживання, а потягом піднести суспільство, відкрити людям нові цінності, показати нові стежки, переоцінити і краще використати те, що у нас вже є, а не влаштовувати безкінечну бійку за іграшки, в тому числі заводи та пораплави... бо ті старі люди були в молодості такими самими і тільки тепер, занадто пізно, зрозуміли, що не можна роздавати бабло мавпочкам, які бажають вирости у крутих орангутангів - треба роздавати бабло мавпочкам, які показують наполегливе прагнення стати людиною... але найжахливіше, що ці старі мудаки недостатньо мудрі, щоб відрізнити одених мавпочок від інших, і все одно рано чи пізно віддають свої сили, любов та заощадження майбутнім бабуїнам, а люди вимирають, як соціальний клас...

  Отямтеся, шановні елітарні козли! Працюйте над собою, а не пишіть істеричні статті про зміну еліт! Може, зрештою станете чимось схожим на людей?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.25 | Раціо

   І що ж такого Вам "по Києву видно"?

   Ви ж здогадуєтеся, що різним людям може бути різне видно при спостереження за тим самим об'єктом?

   Юрій Шеляженко пише:
   > І що нібито треба поміняти старих мудаків на переспективну молодь, і все буде гаразд.

   Не обовязково буде, але потенційно може бути. А зі старими мудаками не може, бо вони навіть не чули, як то.

   > Не вірю.

   З вірою - до церкви.

   > Хоча б тому, що в Києві Черновецький це зробив, і стагнація столичного соціуму тільки прискорилась.

   І що ж такого зробив Черновецький? Шмаркач Довгий, на Вашу думку, становить собою не менше як зміну поколінь, чи що Ви маєте на увазі? Взагалі-то це суспільний процес, його не може "зробити Черновецький".

   > Але все це ознаки тупого споживацького стилю життя. Гляньте навколо: за десятки років нічого принципово нового в Україні, вигаданого самими українцями, не з'явилося.

   За які десятки років? Нагадати Вам, коли припинився спад економіки? Чи може Ви знаєте, як будувати на фундаменті, який продовжує розвалюватися? Приклади наведіть.

   > бо практично нема в країні молодих живих проектів та ідей, породжених не тваринними інстинктами і жадобою споживання,

   Так що заважає? Покажіть як - і за Вами потягнуться люди. Уже ж експериментально доведено, що ідея "НеТак!" не дуже захоплює.

   > а потягом піднести суспільство, відкрити людям нові цінності, показати нові стежки,

   Перш ніж показувати нові стежки, потрібно їх знайти. Та ще й не просто нові, а кращі за старі. Як у Вас із цим?

   Ви ж самі жалілися, що Ваші наукові керівники не показували Вам, які теми є цікавими й потрібними. А може деякі й могли б показати, та як назло виїхали кудись "тупо споживати"?

   Може відкривати нові цінності - не така й проста справа? Може для того потрібна інфраструктура якась? Може вона не з'являється без "тупого споживацького способу життя"?

   > ті старі люди були в молодості такими самими

   Не смішіть мої капці. "Старі люди" в активному віці не мали доступу до 99,99% знань, доступних зараз. Навпаки, вони успішно ізолювали себе навіть від тих знань, які вже тоді були у світі, намагалися ігнорувати досвід людської цивілізації, приклеївши на нього примітивні ярлики, на кшталт "тупого споживацького способу життя". Аж поки не догралися до десятиліть розрухи.

   > Отямтеся, шановні елітарні козли! Працюйте над собою

   Який класний заклик! От би ще приклад реалізації побачити. Безвідносно до невідомих мені елітарних козлів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.26 | Чучхе

    Покажіть мені нормального представника "покоління 70-х" у столич

    ному політикумі. З іменем, прізвищем, з фото - я його виріжу, візьму під скло і повішу на стінку. Більших мерзотників, аніж покоління 70-х зараз на політичній сцені просто не існує. Вони більш беспринципні, вони не лінуються протиставляти себе, крутих - всьому іншому загалу привселюдно, вони тащаться від роскоші і дурних грошей, що можна було б ще пробачити, якби вони проявляли хоча б якийсь професіоналізм та навики системного мислення.

    Нормальні представники покоління 70-х виконали свою історичну місію на зламі 80/90-х, розваливши Союз і заклавши підвалини незалежності України, але після того розбрелися по бізнесу і по засобам масової інформації, оскільки до політичного життя їх в переважній більшості не допустили.

    Залишилися рідкісні мудаки.

    До речі, якщо автори розглядуваного нами матеріалу мали на увазі, що українцям не вистачає "велікіх строєк", то це взагалі смішно. Навіть якби таку стройку вигадати, автура першою б з неї злиняла, а в Українській правді написала б статтю, "чому ми не поїхали на цю стройку? бо це не та велика стройка, про яку мріяли наші батьки" і т п і т д
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.26 | Раціо

     Мені начхати, що автори матеріялу мали на увазі

     Уже сам факт, що вони пропонують героїчно голою сракою лякати їжака (не вступати в загниваюче НАТО) робить їх ... не дуже розумними людьми в моїх очах.

     Чучхе пише:
     > але після того розбрелися по бізнесу

     > Залишилися рідкісні мудаки.

     А може серед тих хто розбрівся є й немудаки? Може вони вже можуть збрестися? Бо як на мене, то ті хто розбрелися були не останньою силою в подіях дворічної давнини. Але тут же знову розбрелися, знову лишивши все рідкісним мудакам. Як би зібрати їх утретє, та ще так, щоб не розбрелися? Якщо хтось це зможе, то саме вони й змінюватимуть країну. Тому мене дуже засмучують проповіді Уколова на тему ірраціональности патріотизму -- бо НМХР тих, хто розбрелися, закликами "любіть мене, мать вашу" докупи не збереш.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.27 | Віктор Уколов

      Дивний ви чоловік. А що любити Вітчизну треба за ковбасу?

      А свободу вимірювати на гроші? Ау! На вулиці 21 вік - ідеї знову правитимуть світом.

      Перепрошую за офтопік.

      А щодо того, щоб усіх зібрати - а чи потрібно справді збирати усіх? Бомжів, наркоманів, алканавтів, а також циніків, хабарників, байдужих нездар і нероб? Вони у с і нам треба?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.27 | Раціо

       Ідеї ніколи не правлять світом, правлять технології

       Віктор Уколов пише:
       > А свободу вимірювати на гроші? Ау! На вулиці 21 вік - ідеї знову правитимуть світом.
       >
       > Перепрошую за офтопік.

       Та чого ж, зовсім не оффтопік. Дві просрані революції - чудова ілюстрація, що буває, коли через край ідей і катма технологій. Єдина надія - на дидактичну силу граблів.

       > А щодо того, щоб усіх зібрати - а чи потрібно справді збирати усіх?

       Не придирайтеся до слів. Я маю на увазі тих, хто давно довів своє вміння працювати, але вкотре не захотів учитися співпрацювати. Як казав персонаж ізраїльського письменника Савели, "я можу вмерти за Ізраїль, але я не можу там жити". Любов до Вітчизни вимірюється внеском у те, щоб у ній легко було жити, а не вмирати. Внески якісною ковбасою цінніші за внески неякісними ідеями.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.27 | Віктор Уколов

        Технології? Не смішіть. Від того, що людина їде на Майбаху

        у неї не стає три руки і дві голови, але ще головніше вона не стає ані добрішою, ані злішою.
        Технологія генетично-змінених продуктів не скасувала фундаментальний іслам.
        Прихід в наше життя комп"ютерів не створив загрози християнству. Ідея і технології не є суперниками, бо не перетинаються.

        Водночас ідея виробити спільні правила для цілого світу призвела до діалогу націй в ООН. Усвідомлення спільності надбання покликало до життя Юнеско. Ідея системи євроатлантичної колективної безпеки покінчила з війнами між країнами нашого континенту.

        По великому рахунку ідеї національної ідентичності творять нас, як єдину націю.

        Так що править світом, друже?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.27 | Раціо

         Із кожним майбахом із України до Німеччини переїжджає

         сотня-друга річних доходів пересічного українця, залишаючи куди менше для справедливого розподілу нашим ідеалістам. Справедливість є всюди, а Луї Віттон лише в Парижі. Не знаю, що Ви бачите в цьому смішного.

         Віктор Уколов пише:
         > у неї не стає три руки і дві голови, але ще головніше вона не стає ані добрішою, ані злішою.

         Та звісно. І якщо в людей відібрати всю їжу, вони також не стають ані добрішими, ані злішими. Але іноді починають їсти один одного. Проте далеко не всі ірраціональні ідеалісти пускають собі кулю в скроню, бачачи результати своїх неміряно величних ідей.

         > Ідея і технології не є суперниками, бо не перетинаються.

         Ідеї і технології можуть не перетинатися лише там, де немає технологій, бо ідеї є всюди. Але нормальне життя є лише там, де ідеї повсюдно перетинаються із технологіями.

         > Водночас ідея виробити спільні правила для цілого світу призвела до діалогу націй в ООН.

         Ага, і ідея демократії лишилася невідома хіба що антарктичним пінгвінам, але от із самою демократією чомусь складається не всюди. Може є ідеї, чому?

         > Ідея системи євроатлантичної колективної безпеки покінчила з війнами між країнами нашого континенту.

         В той час, як ідея євразійської колективної безпеки чомусь має далеко не такі чудові наслідки. І чому б то?

         > По великому рахунку ідеї національної ідентичності творять нас, як єдину націю.

         Дуже вдалий приклад. І в великій Естонії і в маленькій Україні є ідея національної тотожности. Але в естонських кінотеатрах чомусь іде кіно рідною мовою, а в наших чомусь ні. Є ідеї?

         > Так що править світом, друже?

         Розумніший завжди поступиться. Тому світом правлять дурні.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.28 | Віктор Уколов

          Не треба себе так обзивати

          Раціо пише:
          > Розумніший завжди поступиться. Тому світом правлять дурні.

          > Та звісно. І якщо в людей відібрати всю їжу, вони також не стають ані добрішими, ані злішими. Але іноді починають їсти один одного. Проте далеко не всі ірраціональні ідеалісти пускають собі кулю в скроню, бачачи результати своїх неміряно величних ідей.

          Дуже невдалий приклад. Офіційне пояснення комуністів, які відбирали хліб - він потрібен щоб привезти до СРСР передові іноземні технології і розвинути промисловість.
          Ще більш невдало кидатися у крайнощі. Переважна більшість зараз має що їсти, але не має іншої мети окрім їжі. Коли мій знайомий заробляв млао він випивав одну пляшку горілки на тиждень. А коли став заробляти більше - почав пити одну пляшку на день. Він міг собі дозволити коньяк, але звик до горілки. Ідей, що робити, якщо не пити взагалі у нього не було - він був прагматик-раціоналіст :-) - горілка швидше п"янить.

          > Ідеї і технології можуть не перетинатися лише там, де немає технологій, бо ідеї є всюди. Але нормальне життя є лише там, де ідеї повсюдно перетинаються із технологіями.

          Софістика. Я говорю про Ідею, ви про ідеї.

          > Ага, і ідея демократії лишилася невідома хіба що антарктичним пінгвінам, але от із самою демократією чомусь складається не всюди. Може є ідеї, чому?

          Є пояснення - ідеї демократії програють ідеям тоталітаризму. Може тому, що ви сплутали демократію і технології?

          > > Ідея системи євроатлантичної колективної безпеки покінчила з війнами між країнами нашого континенту.
          > В той час, як ідея євразійської колективної безпеки чомусь має далеко не такі чудові наслідки. І чому б то?

          Що нічого сказати про НАТО? Не переводьте розмову на іншу тему - визнайте свою помилку і промовчіть.

          > Дуже вдалий приклад. І в великій Естонії і в маленькій Україні є ідея національної тотожности. Але в естонських кінотеатрах чомусь іде кіно рідною мовою, а в наших чомусь ні. Є ідеї?

          Є пояснення, а не їдеї. Об"єднуюча ідея відсутня на Сході - ми все намагаємося піймати східняків, як рибку, на ковбасу. Але російська ковбаска дешевша, от безідейні прагматики-східняки і обирають раціональніше російське.

          > Розумніший завжди поступиться. Тому світом правлять дурні.

          Поступаюся. Але не обзивайте себе більше.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.02 | Раціо

           Re: Не треба себе так обзивати

           Віктор Уколов пише:

           > Ідей, що робити, якщо не пити взагалі у нього не було - він був прагматик-раціоналіст :-)

           Оригінальне визначення прагматика-раціоналіста. Але, як би сказати, не зовсім універсальне.

           > > Ідеї і технології можуть не перетинатися лише там, де немає технологій, бо ідеї є всюди. Але нормальне життя є лише там, де ідеї повсюдно перетинаються із технологіями.
           >
           > Софістика. Я говорю про Ідею, ви про ідеї.

           Ага. Ті в кого малувато ідей завжди люблять про Ідею.

           > > Ага, і ідея демократії лишилася невідома хіба що антарктичним пінгвінам, але от із самою демократією чомусь складається не всюди. Може є ідеї, чому?
           >
           > Є пояснення - ідеї демократії програють ідеям тоталітаризму. Може тому, що ви сплутали демократію і технології?

           А демократія, там де вона є - це звичайна ідея, підтримана технологіями - на кшталт вільних ЗМІ, незалежного суду, і т.п. дрібниць. Чому ж ідеї демократії програють ідеям тоталітаризму? Чи не тому, що культурний рівень суспільства достатній для технологічної підтримки тоталітаризму, але не демократії.           > > > Ідея системи євроатлантичної колективної безпеки покінчила з війнами між країнами нашого континенту.
           > > В той час, як ідея євразійської колективної безпеки чомусь має далеко не такі чудові наслідки. І чому б то?
           >
           > Що нічого сказати про НАТО? Не переводьте розмову на іншу тему - визнайте свою помилку і промовчіть.

           В чому моя помилка? Я навів Вам приклад, де така самісінька ідея не працює. Бо ідеї малувато, потрібні технології, потрібний культурний рівень.

           > - ми все намагаємося піймати східняків, як рибку, на ковбасу.

           Так може це тому, що у вашої "Ідеї" сутужно із технологіями? Щоб ловити рибку, треба знати коли й на що ловити. А Ви все пхаєте їй якусь ковбасу. Корумповані структури Юлі тільки укріплюють добре загартований совком цинізм, від якого ідеї й далі відлітатимуть як горох.

           > Але російська ковбаска дешевша,

           Це стандартна відмовка у всіх, хто не здатен налагодити маркетинг.
   • 2006.11.27 | Юрій Шеляженко

    Re: І що ж такого Вам "по Києву видно"?

    Раціо пише:
    > Ви ж здогадуєтеся, що різним людям може бути різне видно при спостереження за тим самим об'єктом?

    Якщо іншим людям не видно, що Києвом зараз править банда недорослів-орангутангів на чолі з чорною папугою, то вони або не дивляться зоологічний канал "Київ", або отримали пайок з гречки, землі чи баксів від банкомату, на якому сидить чорний папуга.

    > Юрій Шеляженко пише:
    > > І що нібито треба поміняти старих мудаків на переспективну молодь, і все буде гаразд.
    >
    > Не обовязково буде, але потенційно може бути. А зі старими мудаками не може, бо вони навіть не чули, як то.

    Фігня. Людина може помінятису в будь-якому віці. Я рішучий супротивник дискримінації за віковою ознакою. Навіть з 1-річною дитиною треба намагатися вести себе як з рівною. А з 7 років я б давав вже право брати участь у виборах директора школи на паритетних засадах з викладачами (50% голосів від учнів, 50% голосів від вчителів). Повірте, якщо є народовладдя, старі мудаки усуваються від влади і супермегабабла не тому, що вони старі, а тому що вони мудаки.

    Мораль: ВИМАГАЙТЕ БІЛЬШОГО! ;) Народовладдя, а не похапцевої зміни поколінь.


    > > Не вірю.
    >
    > З вірою - до церкви.

    А з невірою? я знаю, ви скажете нах...... ;)))) а може, не скажете? тоді вважайте, що я пожартував.....

    майте ж повагу до переконань співрозмовника!

    > > Хоча б тому, що в Києві Черновецький це зробив, і стагнація столичного соціуму тільки прискорилась.
    >
    > І що ж такого зробив Черновецький? Шмаркач Довгий, на Вашу думку, становить собою не менше як зміну поколінь, чи що Ви маєте на увазі? Взагалі-то це суспільний процес, його не може "зробити Черновецький".

    В Києві зробив. Довгий не один. Там цілі прикормлені молодіжки сидять. Чого вартий один Молодий Рух.

    > > Але все це ознаки тупого споживацького стилю життя. Гляньте навколо: за десятки років нічого принципово нового в Україні, вигаданого самими українцями, не з'явилося.
    >
    > За які десятки років? Нагадати Вам, коли припинився спад економіки? Чи може Ви знаєте, як будувати на фундаменті, який продовжує розвалюватися? Приклади наведіть.

    Про що це Ви? Чи вчора в Україні вигадали Інтернет або на крайняк Фідо? А може, позавчора в Україні була вперше винайдена таблиця множення? Останній всесвітньо цінний винахід, здається, в Україні був зроблений Глушковим років з 40 тому... та й то не пам'ятаю, як його одним словом виразити, шось в галузі кібернетики... ну може ще Амосов якийсь хитрий вид операції винайшов. потім Патон, електрозварювання. а зара голяк...

    > > бо практично нема в країні молодих живих проектів та ідей, породжених не тваринними інстинктами і жадобою споживання,
    >
    > Так що заважає? Покажіть як - і за Вами потягнуться люди. Уже ж експериментально доведено, що ідея "НеТак!" не дуже захоплює.

    І покажу. Я стараюся. На відміну від декого, не стрибаю в екстатичному піднесенні і не кричу "віддайте бабло новому поколінню еліти! у нового покоління є ідеологія та понятія, а у вас нема, ви, старі недойобки, які все просрали!!!", а працюю над тим, щоб створити щось нове власними руками ;))

    > > а потягом піднести суспільство, відкрити людям нові цінності, показати нові стежки,
    >
    > Перш ніж показувати нові стежки, потрібно їх знайти. Та ще й не просто нові, а кращі за старі. Як у Вас із цим?

    Непогано. Повірте.

    > Ви ж самі жалілися, що Ваші наукові керівники не показували Вам, які теми є цікавими й потрібними. А може деякі й могли б показати, та як назло виїхали кудись "тупо споживати"?

    Хто вам сказав, що всі мої кандидати у наукові керівники були старими? Молоді як правило ще гірші, бо старі хоча б не бояться ініціативного студента та намагаються зрозуміти, чому він такий "неправильний"... старі не поспішають заткнути пельку, бо вони звикли марнувати час...

    > Може відкривати нові цінності - не така й проста справа? Може для того потрібна інфраструктура якась? Може вона не з'являється без "тупого споживацького способу життя"?

    Ну, потрібна. Але щоб ця інфраструктура не була однобокою (бо інакше ідей буде менше, і всі теж однобокі), треба, щоб її створювали та керували нею мудрі люди. А для цього непогано б мати там і старих, і молодих. Бо мудрі є і серед тих, і серед тих, а загалом мудрих людей в Україні небагато. І ті з них, які серед молоді, на жаль, пізно усвідомлюють свою роль в суспільстві, або не швидко стають цілком мудрими, замість них на очі суспільства випинають тупі саморекламщики чи однобокі дарованія.

    > > ті старі люди були в молодості такими самими
    >
    > Не смішіть мої капці. "Старі люди" в активному віці не мали доступу до 99,99% знань, доступних зараз. Навпаки, вони успішно ізолювали себе навіть від тих знань, які вже тоді були у світі, намагалися ігнорувати досвід людської цивілізації, приклеївши на нього примітивні ярлики, на кшталт "тупого споживацького способу життя". Аж поки не догралися до десятиліть розрухи.

    Мали доступ, просто іншого характеру. Вони теж цікаво жили, хоч і не модно по нинішнім понятіям. Зараз теж непогано живуть. А консерватизм однаково поширений і серед старих, і серед молодих.

    > > Отямтеся, шановні елітарні козли! Працюйте над собою
    >
    > Який класний заклик! От би ще приклад реалізації побачити. Безвідносно до невідомих мені елітарних козлів.

    Бувають і такі приклади. Дехто з елітарних козлів свого часу навіть українську мову вивчив, дарма що вона не вважалася елітарною. Якщо поміркувати, знайдуться інші приклади. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.28 | Раціо

     Re: І що ж такого Вам "по Києву видно"?

     Юрій Шеляженко пише:

     > Якщо іншим людям не видно, що Києвом зараз править банда недорослів-орангутангів

     У Києві купа инших цікавих місць окрім Хрещатика. Не варто так вузько дивитися на Київ.

     > Фігня. Людина може помінятису в будь-якому віці.

     Ага, немає меж досконалости. Але є теорія ймовірностей.

     > Я рішучий супротивник дискримінації за віковою ознакою.

     Я також. Диплом відомого західного університету (Могилянка також катить, мех-мат - якщо із рекомендацією деяких поважних людей і в додатку нема наукового комунізму ), вільне володіння кількома іноземними мовами - і будь ти хоч сторічним дідусем. Уловлюєте?

     > Навіть з 1-річною дитиною треба намагатися вести себе як з рівною.

     Безперечно. Лише не забувати, що в однорічної дитини зовсім инші інтереси :-)

     > старі мудаки усуваються від влади і супермегабабла не тому, що вони старі, а тому що вони мудаки.

     Вони ся не усувають. Вони підтягують замість себе хомутінніків, доки хтось чекає збоку, коли вже настане народовладдя.

     > Там цілі прикормлені молодіжки сидять. Чого вартий один Молодий Рух.

     Не знаю. Шеляга ламаного?

     > Про що це Ви?

     А Ви про що? Ще 15 років тому України не було, ще 10 років тому в Україні не мало сенсу вчитися, ще 5 років тому в Україні не мало сенсу працювати. Назвіть в Україні відповідник DARPA, і я Вам тут же назву відповідник Інтернету :-) Раби не створюють технологій, у технологій і в бєломорканалів принципово різні культури творення.

     > І покажу. Я стараюся.

     Ну й чудово. Звідки Ви знаєте, що тамті елітарні козли теж не стараються? :-)

     > Непогано. Повірте.

     Ги. Seeing is believing.

     >> А може деякі й могли б показати, та як назло виїхали кудись "тупо споживати"?
     >
     > Хто вам сказав, що всі мої кандидати у наукові керівники були старими?

     Хто Вам сказав, що мені хтось таке сказав? Я навів очевидний приклад, що Ваші наїзди на "тупе споживання" тупі, бо геніям також треба їсти.

     > Мали доступ, просто іншого характеру.

     Ага. Стратегічний менеджмент у світлі виступів таваріща Брєжнєва. Вільне спілкування із провідними колегами, раз на 10 років, якщо пощастило переконати компетентних таваріщєй випустити тебе до ЧССР. Чорний гумор у кращому випадку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.28 | Юрій Шеляженко

      Re: І що ж такого Вам "по Києву видно"?

      Раціо пише:
      > У Києві купа инших цікавих місць окрім Хрещатика. Не варто так вузько дивитися на Київ.

      Варто, бо інші цікаві місця беруть приклад з Хрещатика і керуються звідти.

      > > Фігня. Людина може помінятису в будь-якому віці.
      > Ага, немає меж досконалости. Але є теорія ймовірностей.

      У гуманітарній сфері кожна теорія з двох-трьох простих речень є забобоном з 99,9% ймовірністю. "Старість - не радість" також.

      > > Я рішучий супротивник дискримінації за віковою ознакою.
      > Я також. Диплом відомого західного університету (Могилянка також катить, мех-мат - якщо із рекомендацією деяких поважних людей і в додатку нема наукового комунізму ), вільне володіння кількома іноземними мовами - і будь ти хоч сторічним дідусем. Уловлюєте?

      я також рішучий супротивник дискримінації за рівнем інтелекту, наявністю документів про отримання престижної освіти і ненаявністю великої кількості грошових знаків у гаманці.

      > > Навіть з 1-річною дитиною треба намагатися вести себе як з рівною.
      > Безперечно. Лише не забувати, що в однорічної дитини зовсім инші інтереси :-)

      Бачу, Ви мене зрозуміли :) Додам - і мова інша.

      > > старі мудаки усуваються від влади і супермегабабла не тому, що вони старі, а тому що вони мудаки.
      > Вони ся не усувають. Вони підтягують замість себе хомутінніків, доки хтось чекає збоку, коли вже настане народовладдя.

      Тому треба не чекати, а боротися за народовладдя. Бо з молоді вилизують старим мудакам одне місце лише такі самі мудаки.

      > > Там цілі прикормлені молодіжки сидять. Чого вартий один Молодий Рух.
      > Не знаю. Шеляга ламаного?

      Навіть менше - раціонального числа, що при додаванні та відніманні не міняє результату.

      > Ще 15 років тому України не було,

      брехати не гарно ;) була!

      > ще 10 років тому в Україні не мало сенсу вчитися,

      брехати не гарно ;) вчитися є сенс завжди і всюди!

      > ще 5 років тому в Україні не мало сенсу працювати.

      брехати не гарно ;) працювати є сенс завжди і всюди!

      > Раби не створюють технологій, у технологій і в бєломорканалів принципово різні культури творення.

      то не будьте рабом

      > Ги. Seeing is believing.

      see later :))

      > Хто Вам сказав, що мені хтось таке сказав? Я навів очевидний приклад, що Ваші наїзди на "тупе споживання" тупі, бо геніям також треба їсти.

      Я мав на увазі філософію споживання, стовпами якої є розмноження і кар'єра. Щодо ж їжі і геніїв, то генії як правило відрізняються від інших людей нестандартною системою пріоритетів у житті, тож я на вашому місці не судив би так рішуче про потреби геніїв :)

      > Стратегічний менеджмент у світлі виступів таваріща Брєжнєва. Вільне спілкування із провідними колегами, раз на 10 років, якщо пощастило переконати компетентних таваріщєй випустити тебе до ЧССР. Чорний гумор у кращому випадку.

      Чому б ні? Цю епоху творили люди, такі самі, як і ми. Не вважайте, що наші цяцьки крутіші за їхні, а ми з мобільниками та компутєрами зможемо досягти більшого щастя. Навіть якщо можна кричати у персональному блогу що завгодно, а тоді за це арештовували, як втім і зараз в Росії. До речі, про нове покоління: назви "Ленінський Комсомол" чи "Молода Гвардія Єдиної Росії" про щось Вам говорять?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Раціо

       Re: І що ж такого Вам "по Києву видно"?

       Юрій Шеляженко пише:
       > Варто, бо інші цікаві місця беруть приклад з Хрещатика і керуються звідти.

       Нє, ну Черновецький звісно може зробити мені дрібні капості, задерши тарифи чи зорганізувавши автопробки. Але назвати це "керуються звідти" - то буде трохи оверстейтмент, перепрошую за матюк. Про що Ви, взагалі?

       > я також рішучий супротивник дискримінації за рівнем інтелекту, наявністю документів про отримання престижної освіти і ненаявністю великої кількості грошових знаків у гаманці.

       Круто. Це тіпа модерне переформулювання безсмертного вислову про каждую кухарку? Де на землі є місця, де немає такої "дискримінації"? А магазини Ви не плануєте громити? Вони ж усі як один дискримінують за кількістю грошових знаків у гаманці.

       > > Ще 15 років тому України не було,
       >
       > брехати не гарно ;) була!

       Тю. Вона ще й зараз у стані "може бути" а не "є". Нагадаю, що біля Бесарабки сьогодні стоїть дужехудожньоцінний пам'ятник керівникові сусідньої держави, який оголосив війну Україні, окупував її, і зорганізував тут масовий терор, включно з першим голодомором.

       > > ще 10 років тому в Україні не мало сенсу вчитися,
       >
       > брехати не гарно ;) вчитися є сенс завжди і всюди!

       Тю. Для чого? Щоб, мерзнучи на базарі, грітися думкою, що ти кандидат наук?

       > > ще 5 років тому в Україні не мало сенсу працювати.
       >
       > брехати не гарно ;) працювати є сенс завжди і всюди!

       Я підозрюю, що на мех-маті економіку викладають ніяк. Але Ви могли би вже й самоосвітою зайнятися - тим більше, що инших до того закликаєте. Ось у совку, наприклад, мільйони людей працювали, щоб виплавити рекордну кількість чавуну на багатостраждальну душу населення - але сенсу це ніякісінького не мало.

       > > Раби не створюють технологій, у технологій і в бєломорканалів принципово різні культури творення.
       >
       > то не будьте рабом

       Я тут до чого? Я пояснюю, чому за "десятки років в Україні" не створено технологій. Не було десятків років в Україні, бо Україна лише в зародку, а технології потребують значних інвестицій капіталу та часу від вільних людей.

       > > Ги. Seeing is believing.
       >
       > see later :))

       обіцянка-цяцянка :-)

       > Я мав на увазі філософію споживання, стовпами якої є розмноження і кар'єра.

       Отут детальніше, б.л. Ви про пірамідку Маслова колись читали? Чи таки разом із Уколовим виводитимите новий тип людини? Так не домовитеся - він розмноження й кар'єру підтримує явочним порядком :-)

       > Щодо ж їжі і геніїв, то генії як правило відрізняються від інших людей нестандартною системою пріоритетів у житті, тож я на вашому місці не судив би так рішуче про потреби геніїв :)

       Справа в тому, що я особисто знайомий із їхньою репрезентативною вибіркою із усієї нашої планетки. На моєму місці Ви змогли б бути рішучішим, я в Вас вірю :-)

       > > Стратегічний менеджмент у світлі виступів таваріща Брєжнєва.

       > Чому б ні?

       Тому що РЕЗУЛЬТАТ уже відомий.

       > Цю епоху творили люди, такі самі, як і ми.

       Краще б вони творили технології. А то епохи нема, і технологій нема - навіть Ви жалієтеся, хоча й сперечаєтеся зі собою.

       > а тоді за це арештовували, як втім і зараз в Росії.

       Росія не в нашій епосі, її паравоз вперьод лєтіт саме в "тоді". Знайдіть кращі аргументи.

       > До речі, про нове покоління: назви "Ленінський Комсомол" чи "Молода Гвардія Єдиної Росії" про щось Вам говорять?

       Ага. Це щось не з нашої епохи.
  • 2006.11.28 | Свинья на радуге

   Этопять!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua