МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Учись, Украина ! или как надо готовиться к выборам.

11/26/2006 | SpokusXalepniy
Всё шло к тому, что у Кремля уже отпала надобность в проекте ЛДПР (партии Жириновского). Слишком много любих друзів - претендентов на будущие парламентские выборы. И не только поэтому.

И вот так совпало... совершенно случайно, что тамошний Ренат Ахметов, а по ихнему - Сулейман Каримов (денежный мешок в ЛДПР, депутат Госдумы), нахдясь в Париже, неправильно вдарил по тормозам своего Запорожца - Enzo Ferrari (черного цвета). Машина - врезалась в загрождение и сгорела полностью, но сам водитель - Каримов - попал в больницу с обширными ожогами, и находится в тяжелом, но не в безнадежном состоянии. Из чего можно сделать вывод, что всё-таки будущее - за полонием-210. Так сказать, наступает эра высоких технологий.

http://www.gazeta.ru/news/lastnews/2006/11/26/n_1008590.shtml

Хотя, конечно, такой взгляд на абсолютно случайное дорожно-транспортное происшествие - мой личный. Ну, а мне, как известно, лишь бы поклєвєтать на північного сусіда.

Відповіді

 • 2006.11.26 | Раціо

  Слідство не встановило насильницької смерті -- то про що мова?

  Плутоній - він же і просто в погано вимитій чашці міг бути. Ви що, не вірите Путіну???

  SpokusXalepniy пише:
  > нахдясь в Париже, неправильно вдарил по тормозам

  А оскільки справа була насправді в Ніцці, то про що взагалі мова? На ваші погано зрежисовані дрібні наклепи навіть час Путіна шкода витрачати. Я би обмежився стажером.
 • 2006.11.27 | толя дейнека

  абсолютно! у Франції це робити найзручніше

  (заголовок написаний з іронією до Спокуса).

  ви знаєте, зазвичай грошовиті мішки як правило з більшим розумінням ставляться до поточного вітру і менше впираються в ідеологію. А париія ЛДПР на протязі всієї своєї історії зарекомендувала себе силою, з якою завжди можна домовитися в системний обмін на благородних цуциків.

  стосовно полонію-210, чи не вам ще зовсім недавно прийшла в голову паскудна думка, що політичні вбивства напереддень виборів-2008 вигідні людям, що не є палкими прихильниками Путіна В.В.?
  як інформацію для роздумів наведу те, що трагічна смерть підполковника Литвиненка висвітлювалася піар-агенством. Зокрема, шикарна фотографія лисого напівмерця, що обійшла медія всього світу, - робота саме цього агенства.

  все це дуже нагадує історію вбивства Г.Гонгадзе, яке на жаль досі не розкрите, але чимало хто заробив політичних дивідентів. інформація надається дозованими і зрозумілими загалу порціями, щоб інтерес публіки не вщухав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.27 | SpokusXalepniy

   Що краще: полоній-210, чи уран-235 ?

   толя дейнека пише:
   > абсолютно! у Франції це робити найзручніше (...з іронією до Спокуса).
   Іронія? Ха, тоді така думка.
   Не треба доводити, що людину, яка має 7.2 млрд. баксов, яка належить до першої сотні найбагатіших людей в Світі... має належну охорону. Причому, в Москві таку охорону організувати набагато простіше, ніж при виїздах за кордон, а тим паче у Францію (Париж). Там мігалки і матюгальники не канають. Тим паче, ящо хочеш створити інтімну атмосферу з дівчиною на супер спортивному феррарі.
   Тобто, якщо і організовувати абсолютно випадкову втрату керуванням авто, то робити це краще саме в Парижі.
   Чи є у мене логіка за цією іронією?

   > ви знаєте, зазвичай грошовиті мішки як правило з більшим розумінням ставляться до поточного вітру і менше впираються в ідеологію.
   Яка там може бути ідеологія? Навіщо? Він є депутатом від ЛДПР і гадаю, що левова доля грошей на виборах - від нього. Відсунути від Думи ЛДПР, це відсунути ЛДПР від торби з грошима. Ось вам і весь розрахунок.

   > А партія ЛДПР на протязі всієї своєї історії зарекомендувала себе силою, з якою завжди можна домовитися в системний обмін на благородних цуциків.
   Так я ж і кажу, що нічого в політиці не може бути "назавжди". Бо велика черга бажаючих. На сьогодні - занадто велика.

   > стосовно полонію-210, чи не вам ще зовсім недавно прийшла в голову паскудна думка, що політичні вбивства напереддень виборів-2008 вигідні людям, що не є палкими прихильниками Путіна В.В.?
   Я не сперечаюсь з такою думкою. Навпаки, я нещодавно надав ход думці, яку я почув, і яку важаю геніальною:
   "Путин сам заполз в эту банку с пауками, и сам же захлопнул за собой крышку."
   Тобто, становище таке, що для нас з вами (слідкуючих за розвитком подій) АБСОЛЮТНО не має значення (і не повинно мати значення) чи це табор Путіна робить, чи табор, який протидіє Путіну... бо оба табора - в той самій банці (з пауками).
   Ви розумієте, суть в тому, що ми можемо сперечатись, чи події виникають на рівні моря, чи на 300 метрів вище рівня моря, чи на 600 метрів вище... але ж ми з вами знаходимось і спостерігаємо все це... з Марса. Ось в чому справа. Для нас це ЗАВЖДИ буде погляд в тераріум з "доказами" (в лапках) про те, що ось цей алігатор сильніший, чи слабкіший ніж ось цей удав-анаконда.

   Це не має абсолютно ніякого значення - обидва табора ОДНАКОВІ (як для нас з вами) гидоти. Нащастя, чи нажаль? :)

   > як інформацію для роздумів наведу те, що трагічна смерть підполковника Литвиненка висвітлювалася піар-агенством. Зокрема, шикарна фотографія лисого напівмерця, що обійшла медія всього світу, - робота саме цього агенства.
   >
   > все це дуже нагадує історію вбивства Г.Гонгадзе, яке на жаль досі не розкрите, але чимало хто заробив політичних дивідентів. інформація надається дозованими і зрозумілими загалу порціями, щоб інтерес публіки не вщухав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.27 | BIO

    Тяжка карма ексклюзивного керма

    Що краще з марсіанського рожевого далека вигляда:
    побачити Париж скрізь скло палаючого феррарі, а
    потім допалювати життя у якості випадкової печені
    чи згоріти за тиждень засвітив альфа-розкладом
    всі пресові обкладинці - краще судити тим чорним
    павучкам-видовмейкерам яких кришує сам Сатана для
    того щоб було кому на цьому світі нагадувати
    про те шо життя у довгих грошей завше коротке, а
    вовкулаки завжди голодні скіки не годуй...
   • 2006.11.27 | толя дейнека

    бачте, які гарні BIO вірші пише

    я вже був готовий з усім вами написаним погодитися, лише під впливом вірша отямився


    SpokusXalepniy пише:
    > Іронія? Ха, тоді така думка.
    > Не треба доводити, що людину, яка має 7.2 млрд. баксов, яка належить до першої сотні найбагатіших людей в Світі... має належну охорону. Причому, в Москві таку охорону організувати набагато простіше, ніж при виїздах за кордон, а тим паче у Францію (Париж). Там мігалки і матюгальники не канають. Тим паче, ящо хочеш створити інтімну атмосферу з дівчиною на супер спортивному феррарі.
    > Тобто, якщо і організовувати абсолютно випадкову втрату керуванням авто, то робити це краще саме в Парижі.
    > Чи є у мене логіка за цією іронією?
    так, однозначно. По москві ці типи пересуваються з ротою охорони. У франції справді легше. Єдиний недолік - аварію досліджуватиме чужа поліція, але за сучасного стану техніки це долається.

    > Яка там може бути ідеологія? Навіщо? Він є депутатом від ЛДПР і гадаю, що левова доля грошей на виборах - від нього. Відсунути від Думи ЛДПР, це відсунути ЛДПР від торби з грошима. Ось вам і весь розрахунок.
    можете з мене сміятися, але я вважаю жиріка унікумом. Фактично він три п'ятирічки сам тягне партію. На нахабному популізмі і без краплі фальші. Звичайно, може дехто вважає, що жиріку пора на пенсію. Але.. але є таке старе добре поняття, як прогнозований політик. Жирік точно добре прогнозований та зговірливий. Несе казна що, а голосує завжди як треба. Так от, серйозні люди в кремлі мають думати, що краще - жирік чи те невідоме, що пролізе з аналогічною риторикою замість нього. Є про шо подумати.

    > Ви розумієте, суть в тому, що ми можемо сперечатись, чи події виникають на рівні моря, чи на 300 метрів вище рівня моря, чи на 600 метрів вище... але ж ми з вами знаходимось і спостерігаємо все це... з Марса. Ось в чому справа. Для нас це ЗАВЖДИ буде погляд в тераріум з "доказами" (в лапках) про те, що ось цей алігатор сильніший, чи слабкіший ніж ось цей удав-анаконда.
    > Це не має абсолютно ніякого значення - обидва табора ОДНАКОВІ (як для нас з вами) гидоти. Нащастя, чи нажаль? :)
    майже згідний, нюанси вточнювати не буду. Але це зовсім не вимагає від нас вдруге вестися на ті самі прийоми, що вже успішно використані на нас. Тож - з марсіянським привітом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.27 | SpokusXalepniy

     Перечитывая классику...

     толя дейнека пише:
     > можете з мене сміятися, але я вважаю жиріка унікумом. Фактично він три п'ятирічки сам тягне партію. На нахабному популізмі і без краплі фальші. Звичайно, може дехто вважає, що жиріку пора на пенсію. Але.. але є таке старе добре поняття, як прогнозований політик. Жирік точно добре прогнозований та зговірливий. Несе казна що, а голосує завжди як треба. Так от, серйозні люди в кремлі мають думати, що краще - жирік чи те невідоме, що пролізе з аналогічною риторикою замість нього. Є про шо подумати.
     Така логіка припустима до певної міри. Коли на бочку поставлено своя власна партія, то вже не до прогнозованого політика. А то... прогнозований може набрати більш голосів, ніж...
     Ще раз акцентую. Я не кажу, що це зробив Путін зі своєю командою. Хоча, може бути і він.
     Справа в тому, що Жирік зараз не потрібний жодній з цих сил (що перебувають в паучий банці). Для кожного з них він виступає ВЖЕ не як додадкова тіньова сила, а є кандидатом на "замість" той чи іншій силі.
     После того как жильцы Вороней слободки застраховались, она уже просто не могла не сгореть. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua