МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не нарід-нація, а вождівство або народоправство

11/28/2006 | Правду кажучи
За Радянського Союзу було зазначено в виказці/паспорті, що ти такої або такої національности. Показуючи, таким чином, світові - дивіться як ми шануємо народи.

Звісно, сам по собі це безглуздість, коли хтось у імперії зазначає національність, бо російська імперія не визнає будь-яку національність, а треба повсюди визволити народів.

Отже, тому також не було дивно, що ти в Радянському Союзі, де існували концтабори, де ти не був вільною людиною, тобі подали можливість вибирати, якою мовою хочеш навчатися, розмовляти :) А поза радянською Україною було дзуьски такому праві. Хоча в розпалі сталінщини становили українці більше ніж 60% відсотків усіх засланих людей та це при такій смертності. Та як кажуть, що за сталінщини вбили десь 50-60 мільйонів людей.

Отже, зазначення національности, це було нічого іншого, ніж перед світом довести, що росіяни становлять у Радянському Союзі більшість, і то природним шляхом. От, тому влада в Україні, яка потомком радянської влади, не може визнавати родовід, походження людини, сплутуючи цю тямку з словом "національність". Справа дуже проста. Коли б викривали походження "росіян" по Кримі, в Україні і в Російській Федерації, то б показалося, що за походженням росіяни майже не існують, якби взагалі. Отож, прошу тут не наскочити з войовничим дарвінізмом радянського викладу.

От, люди, саме про це йдеться. Ге, "вільний" вибір, щоб якнайпідліше довести, що твої родичі і предки стали добровільно росіянами, тобто ними завсіди й були, аби Кремель може правно зазіхати на землі інших народів.

Слово нарід, у українській мові цілком зрозуміло. Воно не потребує якогось підлого тлумачення від теорориста Мороза або терориста Януковича або терориста Симоненка.

Звісно, ці люди мають перш за все з тим клопіт, щоб розуміти тямку демократії.

От, як називають демократію, тобто владу народу українською :)

Або:
Народовладдя - democracy - die Demokratie
Або:
Народоправство - democracy, dominion of people - die Volksherrschaft

Тож українче, не думай, що той голодомор 1932-1933 лише десь загубився в минувшині. Влада в Україні його в дійсності не визнає та Ющенко лише підіймає галас, щоб підвищити підло свій рейтінґ, бо причини голодомору ще пекучими.

Як довго ти не став "добровільно" росіянином, як довго Україна не перетворилася остаточно в окрАїну, так довго нависає геноцид над головою кожного українця.

Не вір цій владі і цим ЗМІ, які ще вчора від того жили, щоб висвітлювати геноцид українського народу як колективізацію та ще підло наголошуючи на людоїдство, що ще залишки тодішнього радянського нацькування. Це було б так само, злагіднюючи нині голокост з тим, що жиди не мали той ніс і вуха висали нижче рівня носа.

Ця влада не має трудність розуміти слово нарід, а вона відверто не розуміє тямку народоправство/наргодовладдя, тобто аж ніяк не може визнавати твої людські права.

Право для цієї влади має служити лише задля того, щоб залишатися при владі.

Відповіді

  • 2006.11.28 | Hoja_Nasreddin

    Re: Не нарід-нація, а вождівство або народоправство

    Цілком погоджуюся. Обридло мати черговий закон що прийнято компромісом. Ющенко в такий спосіб зарубав не один закон. А мета одна, дуже приземлена.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua