МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проститутки vs блядей (/)

11/29/2006 | Kohoutek
http://www.rosbalt.ru/2006/11/29/276946.html

Янукович согласен с тем, что голодомор признали геноцидом

КИЕВ, 29 ноября. Кабинет министров Украины, возглавляемый Виктором Януковичем, согласен с законом о признании голодомора 1932-1933 годов в Украине геноцидом. Об этом, как передает корреспондент ИА «Росбалт-Украина», заявил первый вице-премьер по гуманитарным вопросам Украины Дмитрий Табачник после заседания Кабинета министров.
Он отметил, что вчера лично, как и другие представители кабинета, принимал участие во всех консультациях и доработке проекта закона. «Три или четыре поправки, которые мы внесли вместе с депутатом Ярославом Мендосом, были включены в проект закона, вынесенного на результативное голосование», — пояснил он.

Відповіді

 • 2006.11.29 | harnack

  А Ви проти кого і чого? (-)

 • 2006.11.30 | vvkornilov

  Re: Проститутки vs блядей (/)

  п. Кугутек, а що ви хотіли цим сказати?

  Наприклад, я визнаю Голодомор, так само визнаю, що це геноцид, але, на мою аргументовану думку, це був геноцид класовий, а відтак на міжнародному рівні маємо розширити поняття геноциду, на що, на жаль, міжнародна спільнота не піде, але етнічний геноцид саме проти українців -- це нічим не підтверджений нонсенс. У той самий час, українців можна визнати етнічною групою, яка постраждала найбільше від влаштованого Йосипом Сталіним та українськими сталіністами (наприклад, прямими родичами пана Л.Ю.В.) класового геноциду проти селянства.

  То до чого тут проститутки і (матер) проститутки?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua