МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Створено Молодіжний форму ГУАМ

12/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В Баку пройшов І Конгрес міжнародної спілки об’єднань громадян “Молодіжний форум країн ГУАМ”. Форум створено за підсумками саммітів молодіжних громадських організацій, що проходили в Кишиневі та Києві.

У Конгресі взяли участь представники 16 молодіжних громадських організацій Грузії, України, Азербайджану та Молдови та керівники профільних міністерств країн.

Конгрес затвердив Статут організації, обрав керівні органи та сформував національні представництва, а також визначив штаб-квартиру організації в Києві. Головою Центральної Ради Форуму обрано представника “Українського молодіжного форуму”, члена “Молодіжного союзу Наша Україна” Віктора Бєлова. Перший заступник Голови “Молодіжного Союзу Наша Україна” Олексій Гриценко увійшов до складу Центральної Ради Форуму.

Учасники Конгресу прийняли Звернення до глав держав та парламентів країн ГУАМ, міжнародних організацій щодо налагодження співробітництва заради національної безпеки, розвитку країн ГУАМ в цілому та молоді зокрема.

“Конгресом визначено пріоритетні напрями роботи Молодіжного форуму країн ГУАМ на 2007 рік: вирішення соціальних проблем молоді, зокрема працевлаштування та проблеми трудової міграції, гуманітарне співробітництво, пропаганда здорового способу життя. Створено відповідні постійно діючі робочі групи та затверджено план діяльності на наступний рік”, - повідомила сайту RAZOM міжнародний секретар “Молодіжного Союзу Наша Україна” Вікторія Муха.

Союз має намір в найближчий час пройти реєстрацію та перейти до втілення в життя основних цілей організації. Презентація організації має відбутися після реєстрації та запланована на лютий 2007 року в Києві.

Джерело: www.razom.org.ua

Відповіді

 • 2006.12.05 | maks88

  Re: Створено Молодіжний форму ГУАМ

  Олексій Гриценко це сини міністра оборони Анатолія Гриценка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.06 | samopal

   А мимурандум який вони там ще не встигли підписати?

   Бо почесана голова їхніх "старшеньких" так приклалася до "українського гльобалізму", що отой ГУАМ ледве дихає... :D
 • 2006.12.07 | Pavlo Z.

  Чим би дітки не тішилися...

  Звідусіль - навіть не запахи, а вонидло:((((
  Постійно чую про "нове покоління політиків, на яке - єдина надія". Оці??:))) Хто ці Бєлов, Муха (з Гриценком начеб-то зрозуміло:(( )?Хтось чув про відкриту підготовку всього цього в молодіжному середовищі?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > У Конгресі взяли участь представники 16 молодіжних громадських організацій Грузії, України, Азербайджану та Молдови та керівники профільних міністерств країн.
  Тарасюк там був? Корж? Чи хто?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua