МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Остап Кривдик: Бідономіка - файна стаття на УП

12/06/2006 | Hoja_Nasreddin

Відповіді

 • 2006.12.07 | Hoja_Nasreddin

  Re: Остап Кривдик: Бідономіка - файна стаття на УП

  Дивно, що жодного коментаря щодо цієї статті. А там досить цікаві ідеї та пояснення співіснування прошарків населення основних та олігархів. До речі, євро та фунт (навіть кацапський рубель) впевнено лізуть догори яскраво демонструючи деякі тези тієї статті.
 • 2006.12.07 | miner

  Re: справді майже ідеальна стаття, і от що там не розкрито:

  Як таке подолати?

  Не бачу жодного способу повернути народові не те що владу, а право на життя (холопування на супербагатія без права розмноження це чергова рідаксія концепції „Табір смерти Україна“), сповідуючи якусь ідеологію, крім радикально лівої.

  Але як напочатку 20 століття Україна потерпала від перевиробництва соціалістів, так напочатку 21 — від перевиробництва буржуазних у той чи іншій формі партій. Навіть стереотип виробився, що „червоний“ — значить проросійський. Але той прекрасний фашистський лад, що розкрито в статті, від того прекрасного фашистського ладу, що встановлено в Росії, відрізняється хіба тим, що в Росії холопам платять таки трохи більше :-)

  НМХР, головна загроза не лише демократії в Україні і світі, а й самому виживанню людства — необмежене накопичення грошей/влади небагатьма покидьками суспільства, яких цнотливо називають чи там „олігархами“ чи там „успішними бізнесменами“ та „перспективними політиками“, бо ця наволоч настільки призвичаїлася організовувати собі непотрібні розкоші ціною поту, крови й сліз „людей другого сорту“, що постійно забуває те, що ми всі рівною мірою пасажири цього космічного корабля — планети Земля, як забула про те, що людей народжено рівними…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.07 | Hoja_Nasreddin

   Re: справді майже ідеальна стаття, і от що там не розкрито:

   Моя думка така: якнайшвидше ставати членами і то повноправними і НАТО і ЄС. Це у першу чергу КОНТРОЛЬ неупереджений і незасмічений радянщиною і пострадянською корупцією. Гадаю, що саме В ЦЬОМУ головна причина, чого та наволоч олігархічна так сахається тих орканізаційЮ а кортить їм єепнутись. Бо ці СНДівські системи ріді, з тим самим менталітетом і ЦІЛКОВИТОЮ відсутністю того контролю і тих гальм ну і зрештою стандартів які є на заході. Тут навіть на мою думку Кацапія - вторинна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.07 | miner

    Re: справді майже ідеальна стаття, і от що там не розкрито:

    Шановний дядечку суфій! А на заході — все гаразд? А Вас не лякає те, що з тим заходом відбувається протягом постсовіцького періоду?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.07 | samopal

     Заходу капєц. Це ще КарлаМарла казав

     А Ви там коли востаннє бували? Чи може тут? Бо є борці із "загнівающєй буржуазнай ідіалогієй", котрі тут з нею воюють, не покидаючи Нью-Йорка.
     От з "загниваючою економікою" ніхто боротись не хоче. Крім Газпрома :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.08 | miner

      йа просто шизійу

      від того, що досить вжити пару-другу „лівих“ патернів, зокрема, тупо перепитати, чи правда на „заході“ — все ніштяк, „здорові хами, ситі в них…“, як спливають якісь асоціативні ланцюжки, крім яких пролетареві розумової праці, як відомо, нема чого втрачати…

      А от по суті того, що єдиним механізмом демонтажу олігархічного засилля з відомих на сьогодні, є націоналізація, запереречення єсссть?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.08 | samopal

       Вам би до Валі у "ідєологі держимайна"

       А як на рахунок дотримання законів? Я вже не кажу про створення.
       Українці - унікальна нація. Чужого їм не треба. Навіть досвіду...
       НУ, хіба як хтось поділиться. "Па-брацкі". :D
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.09 | miner

        то що, заперечень — таки немає?

        мені здаються очевидними такі твердження:

        1) так звані „олігархи“ — використовують те, що за СССССР було національною власністю, і „купили“ вони це (не зовсім чесно), використовуючи (не зовсім чисті) гроші, утворені з іншої національної власності часів ССССССР… Звичайно, за часів СССССССР це була „державна“ власність, бо ССССССССР — країна державного капіталізму. Проте, те майно, для створення якого прогинали та заривали в землю кілька поколінь українців — тепер священна і недоторканна приватна власність декількох бандитів… Чим це краще за СССССССССР?

        2) той прикол, що національного українського великого капіталу майже не буває, а все що може приносити доход, скуповують кацапи й кацапоіди :-) означає те, що або український націоналіст стане крайнім ліваком, або тихо погодиться з тим, що українцеві в україні розмовляти українською вільно вдома на кухні, пошепки, бо з роботи попруть :-)

        я радий якщо мені пояснять, в чому ці твердження облудні
    • 2006.12.07 | Hoja_Nasreddin

     Re: справді майже ідеальна стаття, і от що там не розкрито:

     Ви мене не зрозуміли. Я не пишу, що захід ідеальний. Я лишень хотів сказати, що перебування у всеможливих євроінституціях буде більшим чи меншим запобіжником цьому безпросвітному олігарх(у)їзму. Мені на разі ця ситуація нагадує ситуацію з Мюнхгаузеном. Самі себе або за допомогою Кацапії ми ще дуже довго будемо бозна в якій дупі. Або далеко не безкровні збурення.
  • 2006.12.08 | Забойщик

   С такими взглядами на жизнь вам бы в коммуняки податься........

   що людей народжено рівними…

   Вы не обращали внимания на то,что одни люди от рождения сильнее других,красивее других,умнее других,напористее,смелее.......

   Не очень понятно как же здесь реализуется идея о равенстве.;)Люди изначально настолько не равны,что даже смешно об этом говорить.Любители равенства забывают,(или никогда не знали?)что говорившие о равенстве имели в виду равенство перед Богом.И только когда Бога "отменили" возникла теза о "равенстве". ;)Однако "равенство" и "равенство перед Богом" - это совершенно разные вещи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua