МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трясця

12/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сформований Соціал-Регіональною Антикризовою Коаліцією уряд, істеризований поверненням Президентом недолугого бюджету ім.Азарова, видав непристойно гучний звук. Назвавши той звук "заявою". Ось вона:

"Верховною Радою України 6 грудня 2006 року прийнятий Закон України „Про Державний бюджет України на 2007 рік”, який став результатом кропіткої, багатомісячної роботи всіх гілок влади, політичних сил, представницьких органів, наукових кіл, громадськості. Його визначальним стрижнем стали подальші кроки до посилення соціального захисту населення, стимулювання інноваційного розвитку економіки, поглиблення структурних реформ і на їх основі збільшення вітчизняних та іноземних інвестицій, зменшення фіскального навантаження на економіку.

Народ України отримав можливість витратити на суспільні потреби додатково 32 мільярди гривень проти бюджету 2006 року.

Натомість сподівання на введення в дію необхідного для забезпечення життєдіяльності країни Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” не справдилися.

Вперше в новітній історії України 12 грудня 2006 р. Президент України, без проведення консультацій з Парламентом та Урядом, підбурюваний політичними силами, які мають на меті будь-якими засобами дестабілізувати економічну і, як наслідок, політичну ситуацію в державі, спровокувати соціальний конфлікт, повернув Закон України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” до Верховної Ради України.

Пропозиції Президента України до Закону України „Про Державного бюджету України на 2007 рік” не ґрунтуються на реальних економічних розрахунках і порушують вимоги статті 95 Конституції України щодо його збалансованості. Ціна цих популістських пропозицій – понад 10 мільярдів гривень не забезпечених доходами бюджетних асигнувань.

Уряд, сформований парламентською коаліцією, констатує, що така безвідповідальна політика збільшення видатків без визначення відновних джерел їх фінансування вже проводилися у 2005 році та призвела до зростання інфляційних процесів і, як наслідок, до суттєвого уповільнення економічного розвитку України.

Таким чином руйнуються інноваційно-інвестиційна модель розвитку економіки, спланована в бюджеті, та стимулюється система споживацької ідеології.

Кабінет Міністрів України оцінює такі дії, як спрямовані на політичну дестабілізацію в державі та спровоковані ілюзією можливого розпуску Верховної Ради України і призначення дострокових парламентських виборів.

Кабінет Міністрів України, сформований антикризовою коаліцією у Верховній Раді України, заявляє, що докладе усіх можливих зусиль у межах Конституції та законів України задля забезпечення сталого розвитку Української держави та захисту інтересів Українського народу."


Майдан-Інформ - Януковичу & Сo. То - не ілюзія. Весна прийде. Наколоті апельсини визріють. Кури неухильно підвищують яйценоскість...

Відповіді

  • 2006.12.13 | nobody

    Re: Трясця

    "Таким чином руйнуються інноваційно-інвестиційна модель розвитку економіки, спланована в бюджеті, та стимулюється система споживацької ідеології." -- Важко було б вигада більш недолугій евфемізм (для проФФЕсорів пояснимо - це коли неприємні чи то небезпечні речі називають навмисно іншими іменами - в даному випадку вочевидь йдеться про бажання вкрасти бюджетні кошти та вкласти їх в свій бізнес)- варто задати лишень одне просте запитання - В КОГО ці інвестиції заплановано - які підприємства яких власників - прізвища б.л.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua