МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко - мазохіст?

12/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вітаємо пана президента з чудовим вмінням підбирати кадри, що вже увійшло в традицію. Але в цей раз ситуація дуже показова. Задорожній, Гавриш, Чернушенко - саме такі люди і потрібні у вищій раді юстиції. Але не Ющенку - який їх пере-призначив, а Януковичу і всім іншим "блакитним".

Отже, пан Ющенко повернув у ВРЮ двох перевірених кучмістів, і призначив одного непідкупного суддю. Це Антон Чернушенко (голова апеляційного суду м. Києва), Степан Гавриш і Олександр Задорожній.

Дивіться про це в указі президента №1082/2006 від 15 грудня.

Цим указом Ющенко визнав недійсним указ N582 від 26 червня, яким виключив Антона Чернушенка, Степана Гавриша й Олександра Задорожнього з числа членів Вищої ради юстиції, а також відновив дію указів №387 від 1 квітня 2004 року і №1138 від 25 вересня 2004 року про призначення цих осіб членами Вищої ради юстиції.

У Вищу раду юстиції входить 20 осіб.

До складу ради входять за посадою голова Верховного Суду, міністр юстиції і генеральний прокурор.

Задорожній у минулому парламенті був представником президента Кучми, і ідейним натхненником так званої "малої" судової реформи, що дозволила Кучмі нагинати під себе судову гілку влади. Одним словом, людина Медведчука.

Гавриш – був координатором більшості, одним з керівників штабу Януковича і представником Януковича в ЦВК. Він також запам'ятався у 2004 році своєю тезою про те, що Янукович упав в Івано-Франківську не від яйця, а від удару шарикопідшипника.

Чернушенко - голова апеляційного суду м. Києва. Щодо його чеснот потрібно питати у тої великої кількості людей, яких у цьому суді за останні роки несправедливо засуджували.

Вітаємо Ющенка з цим чудовим вибором, а також з тим, як його віддані союзники і друзі вчиняють з справжніми фахівцями і принциповими суддями! Так, добродій Зварич, з універу Коламбії - ну ви знаєте - в останній день перебування на посаді міністра юстиції - викреслив суддю Юрія Василенка, який ще за часів Кучми відкрив проти того кримінальну справу (випадок в Україні беспрецендентний ) з числа учасників Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Питання ще є?

Відповіді

  • 2006.12.15 | Анархист

    Re: Ющенко - мазохіст?

    Не только мазохист. Он ещё и одтн из самых назойливых эксгибиционистов.
  • 2006.12.15 | Hoja_Nasreddin

    Re: Ющенко - мазохіст?

    Чи є в Україні люди, які від цього недоумка на щось чекають і сподіваються. Я не вірю, що колись мене він чимось зможе здивувати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua