МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокуратура покриває злочинців

12/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Недопущення міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка на засідання Кабінету міністрів містить ознаки складу злочину, а саме - перешкоджання діяльності державного діяча та невиконання рішення суду”, – йдеться у заяві фракції “Наша Україна”, оприлюдненій у парламенті народним депутатом Ярославом Кендзьором.

“Сьогодні було вчинено чергове зухвале насильство над Конституцією, над законодавством України, – зазначив Кендзьор. – 15-20 народних депутатів - представників правлячої більшості - заблокували вхід до приміщення, де проходило засідання уряду, і завадили Міністру закордонних справ Борису Тарасюку взяти участь у засіданні уряду”.

“Фракцію “Наша Україна” турбує те, що правоохоронні органи мовчать і не дають оцінок таким діям, – наголосив народний депутат. – Уже два тижні у Генеральній прокуратурі лежать матеріали щодо недопущення першим віце-прем’єр-міністром Миколою Азаровим та міністром Кабінету міністрів Анатолієм Толстоуховим Бориса Тарасюка на засідання уряду”.

“Мовчанка Генеральної прокуратури свідчить, що вони прикривають злочинців”, - наголосив Ярослав Кендзьор.

Як відомо, сьогодні, 20 грудня, Бориса Тарасюка вдруге не пустили на засідання Кабміну - депутати з Партії регіонів заблокували вхід міністру.

Джерело: прес-служба "Нашої України"

Відповіді

  • 2006.12.21 | мих

    Re: Генпрокуратура покриває злочинців

    І це все, що робитья в Україні, зветься одним словом-корупція.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua