МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cпівчуття

01/03/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття з приводу смерті 38-го президента США Джеральда Форда.

«Від імені народу України та від себе особисто висловлюю Вам, вельмишановна пані Форд, а також усім членам вашої родини щирі співчуття у зв’язку з тяжкою втратою», – йдеться в листі В. Ющенка до вдови Джеральда Форда пані Елізабет А. Блумер Форд.

«У серцях мільйонів українців Дж. Форд назавжди залишиться визначним політиком та видатним діячем», – зазначив Глава Української держави.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2007.01.04 | Стів з Філядельфії

  Re: Cпівчуття

  Бійтеся Бога, добрі людоньки, справте вік президента Форда!!!
 • 2007.01.04 | krmspmg

  Куда тому Форду до нашего покойного друга Ниязова (/)

  http://ww7.president.gov.ua/news/data/1_12755.html

  16:33 21 ГРУДНЯ 2006
  Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

  Віктор Ющенко висловив співчуття з приводу смерті Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова


  Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття з приводу смерті Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова.

  «Сапармурата Атаєвича знали в Україні як мудрого й зваженого політика, великого друга України. Завдяки його безупинній діяльності й особистим якостям Туркменістан здійснив масштабні програми розвитку в економічній, соціальній і духовній сферах, істотно зміцнив свої міжнародні позиції як держава, що має статус постійного нейтралітету», – йдеться у співчутті Глави Української держави, адресованому панові Гурбангули Бердимухамедову, який тимчасово виконує обов’язки Президента Туркменістану.

  В Україні щиро поділяють гіркоту втрати у важкі для туркменського народу дні жалоби, зазначив В. Ющенко.  Вот я сижу и думаю - то ли Юсченга опять сбрехал, то ли мы с ним в разных Украинах живем...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua