МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ю-ля!Ю-ля! Поздоровлення від янучар

01/12/2007 | jeffdavis
Отже, повна перемога. 12 січня 2007, так само як і 3 серпня, і 26 травня увійде в історії -- як день головної перемоги нашого конституційного контрреволюційного режиму. Наступний крок (разом із Юлею до майбутнього), це заміна старого телепузика Ющенка новим телепузиком. Урря!

А може, Юля очолить ПР, вийшовши заміж за Ахметова? Чом ні? всі зрозумвють, що це династичний шлюб, перша українська монархічно-конституційна династія?!

Ну! Тільки я сьогодні (за 40 хвилин!) написав, що гроші у БЮТ майже закінчились, як Юлька вивернулася. Правда, за рахунок остаточної зради помаранчевих, але а-пло-дис-менти! Більше президент не має жодної влади, це використаний нацюцюрник.

Вічним цей наш союз не буде, але Ющенка втоплено.
О, пане Свистович, ви, здається у БЮТ? І що, за Конституцію-2006? Не знав, не знав -- це прогрес, поздоровлення. Висловіть своє хве лідерці, виступивши скажімо на сесії Київської облради. Інакше вважатимемо (нас багато, нас не подолати!) вас кучмістом, або неокучмістом!

Відповіді

 • 2007.01.12 | Николай Чернигов

  Так, це ще один цвяшок у труну НСНУ і Президента...

  І, навіть погожусь з Вами, забітий не дуже чистими руками... Нагадаю тільки, що вищевказані мерці загинули внаслідок самогубства. А Юля - дійсно не Господь, щоб їх оживляти. І щоку вдруге навряд чи підставить. Хай тепер Беспалий розкаже, чого він раніше не голосував за Закон про опозицію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.12 | троль ak1001

   а цвяхи в труну України чому не рахуєте?

   чи для вас теж як для багатьох юлефанів конкретні особистості важливіші за країну?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.12 | дідусь

    Re: а цвяхи в труну України чому не рахуєте?

    троль ak1001 пише:
    > чи для вас теж як для багатьох юлефанів конкретні особистості важливіші за країну?


    А що - хаос і правова невизначеність щодо влади в Україні - на користь держави?
    Чи декому дуже зручно довити рибку у мутній водичці?
   • 2007.01.12 | Николай Чернигов

    А чим закон про КМ - цвях в труну України? Надайте аргументи.

    троль ak1001 пише:
    > чи для вас теж як для багатьох юлефанів конкретні особистості важливіші за країну?

    Зовсім ні. Навпаки, така, м'яко кажучи "нечистоплотность", мені не сподобалась. Але ж політика брудна справа. І все ж, я думаю, цього голосування не відбулось би, якщо б НСНУ і Ющенко відносились до БЮТу, як до партнера, а не ворога. І не зараз, при попередньому голосуванні за закон про опозицію, а з самого початку. Можна було б нагадати і відставку уряду Тимошенко, і багато ще чого. Просто хочу сказати: Тимошенко а ні Ющенку, особисто, а ні НСНУ нічогісінько не винна. Вона просто вирішила проблеми своєї політичної сили ("оппозиційні" посади + намагання пристунити місцеві кадри) за рахунок Ющенка. Брудно? Так. Але до чого тут Україна? Держава, на мою думку, нічого не втратила. А щодо Ющенка, так він перший не за Україну, а за посаду воює.
 • 2007.01.12 | bas

  Юля есть Юля, а не придаток НСНУ-шников

  БЮТ самостоятельная единица и имеет право на свои собственные решения. А НСНУ-шники этого никак понять не хотят. Все им Юля должна что-то. Лучше бы вспомнили своего преза, который Януковича провозгласил премьером. Чего же вы, родные, НСНУ-шники тогда не п-ли, что Ющ предал Юлю и помаранчевых. Выньте бревно из своего глаза и сопите теперь тихонечко в платочек.
 • 2007.01.12 | jean-valjean

  Re: Ю-ля!Ю-ля! Поздоровлення від янучар

  jeffdavis пише:
  > Юлька вивернулася. Правда, за рахунок остаточної зради помаранчевих

  А хто такі взагалі у Вашому розумінні "помаранчеві"?
  Якщо це - формальний володар символіки Андрій Бімерович Ющенко і інші несуни, то і хрєн з ними.
  Якщо Ви маєте на увазі тих, хто " стояв на Майдані" - їх укушений Бджолою зрадив дуже давно, ще коли тещу свою на інавгурацію привозив за рахунок мафіозі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.12 | ОРИШКА

   Спочатку аналізуйте аргументи БЮТ

   Галасувати та стрибати можна після мислення
 • 2007.01.12 | Михайло Свистович

  Добре, що ви хоч визнаєте себе янучарами

  Тобто зрадниками власного народу.

  jeffdavis пише:
  >
  > Ну! Тільки я сьогодні (за 40 хвилин!) написав, що гроші у БЮТ майже закінчились

  Ви збрехали, як завжди.

  >
  > О, пане Свистович, ви, здається у БЮТ?

  А що таке у БЮТ?

  >
  > І що, за Конституцію-2006?

  Ні, проти.

  >
  > Не знав, не знав

  Тепер знаєте

  >
  > поздоровлення

  З чим?

  >
  > Висловіть своє хве лідерці, виступивши скажімо на сесії Київської облради

  Вивчіть українське законодавство та компетенцію обласних рад

  >
  > Інакше вважатимемо (нас багато, нас не подолати!) вас кучмістом, або неокучмістом!

  Мені пофіг, ким мене вважатимуть покидьки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | jeffdavis

   Re:

   п. Вальжан: Якщо Ви маєте на увазі тих, хто " стояв на Майдані" - їх укушений Бджолою зрадив дуже давно, ще коли тещу свою на інавгурацію привозив за рахунок мафіозі.

   -- ну, слава Богу! Я вкушеного не поважаю з 2001 року. Вважаю трагедією нашої державності що переворот підніс нагору, слава Богу, тичасово, як писав Кісакуку Діма Корчинський "бухгалтера із замашками офіціянта". А БЮТ тепер має шанс еволюціонувати у нормальну европейську опозицію, а потім (хто зна?) і у владу, чесно здобуту шляхом виборів (етап 1) та успіху коаліційних домовленостей (етап 2), все як у Європі. З цієї Козетти може тепер вирости як мінімум Єлізавета ІІ Англійська або Єлізавета І Російська. Прогрес!

   п. Свистовичу, ну нащо так плюватися діоксином?

   Насамперед, чого це я збрехав? Чи не втекли, або не були виключені з БЮТ відомі бізнесюки? Чи не правда що Юля комплексно доїла ще більше бізнесюків? Чи не правда що боротьбу за вплив над її ж бізнесюками, особлива київ-бейзд виграв Льоня-Космос? Бо якщо все це неправда, то ви тоді мусите сказати, що Юля тепер або раніше забезпечувала свою політсилу власними грошима. Дивимося її деклярацію -- і витрати кампанії, їй же матдопомогу держава надавала?! О, ні -- невже вона таки брехуха-кримінальниця? Ховає тугріки від податків? Ні, не можу повірити...Щось тая навіть Коробова чи забухала, чи грошей нема, бо не пише? Та й чекалкінський ресурс занудів, нічого актуального. Що останні гроші витратили на бігморди з новорічним привітанням із смайліком? То чого ж це я збрехав, га? Юля вже 10 років відома тим, що ніколи не гуляє і не ризикує на свої, хіба ви не знали?

   Ну, а зара крутанулася із прицілом на тепер всесильне канцлерство і послала всіляких м-активістів із боротьбою проти констреформи, чи не так? Знаю, прикро. Але не плюйтеся будь-ласка діоксином чи стволовими клітинами, бо бридко (чи заразно)...Для цього є кабінет лікаря.


   Крім того, до чого тут компетенція обласних рад? Ви не член жодної партії яка входить до блоку? Ну, тоді вибачайте -- справді, вам не треба з трибуни облічать, кидати квиток на стіл, і всіляке таке. А на душі не гидкувато, ні?

   Покидьки?
   А, вся країна тобто? І люди синіх поглядів, і апєльсінових? Цікаві такі ви демократи:) Чи то димо-, чи то гірше...

   А що такого у "янучарі" -- це ви самі вигадали цю назву, а ми вже звикли любити це прізвисько (навіть) бо і справді "порожняк не гонимо", як бачите. Це почесне, можна сказати, прізвисько -- типу ні, хлопаки та дівчата, я -- не лох. Не дурний лох який спекулнтові з банку Україна довірився, в якого Кучма був "батьком", та іншим пришелепкуватим васюникам. М за що? За виконання програми, обіцянок виборцям. Не без проблем, звичайно, є і спадок поганий (ваш), і інтелектуальні та моральні, матеріЯльні обмеження наших підопічних -- але робимо, робимо. Працюємо! І над собою. Чи так важко це було зробити помаранчам, які мали афігеть який кредит довіри (у нас його нема, може за рік десь буде ще), принаймні у перші пару місяців? Бандитів за "Г"рати (ну нема у мене г з гачком, блін), і т.д.? Правда, я як побачив тимошенківський бюджет, одразу зрозумів, що апєльсінкам гаплик, та Юля молодець -- зістрибнула за підніжки титаніка у вересні.

   За це, за звірячу політичну чуйку її важко не любити. І вона, як Юля, так і її чуйка -- 12 січня себе виправдали. Бравісімо! Тільки от виправдали вони себе не в інтересах муроводів, і слава Богу! Від сьогодні Юлія Тимошенко -- наш повноправний опонент, а не ворог.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.13 | один_козак

    дядьку, ви самі знаєте, ХТО покидьок

    І все. Більш нічого. :)
    Бо є речі, від яких не допоможе втекти жодне бабло, жодна брехня.
   • 2007.01.13 | Михайло Свистович

    Re:

    jeffdavis пише:
    >
    > Насамперед, чого це я збрехав? Чи не втекли, або не були виключені з БЮТ відомі бізнесюки? Чи не правда що Юля комплексно доїла ще більше бізнесюків? Чи не правда що боротьбу за вплив над її ж бізнесюками, особлива київ-бейзд виграв Льоня-Космос? Бо якщо все це неправда, то ви тоді мусите сказати, що Юля тепер або раніше забезпечувала свою політсилу власними грошима. Дивимося її деклярацію -- і витрати кампанії, їй же матдопомогу держава надавала?! О, ні -- невже вона таки брехуха-кримінальниця? Ховає тугріки від податків? Ні, не можу повірити...Щось тая навіть Коробова чи забухала, чи грошей нема, бо не пише? Та й чекалкінський ресурс занудів, нічого актуального. Що останні гроші витратили на бігморди з новорічним привітанням із смайліком? То чого ж це я збрехав, га? Юля вже 10 років відома тим, що ніколи не гуляє і не ризикує на свої, хіба ви не знали?

    Це все ніяк не говорить про те, що в неї скінчилися гроші. Тут повно Ваших фантазій, але факиів нуль. А я от не думаю, що бігморди стільки коштували, що блок з такою кількістю великих бізнесменів опинився без грошей.

    >
    > Ну, а зара крутанулася із прицілом на тепер всесильне канцлерство і послала всіляких м-активістів із боротьбою проти констреформи

    Аж так, що подала подання до КС?

    >
    > Крім того, до чого тут компетенція обласних рад?

    До того, що там вирішуються в основному господарські, а не політичні питання.

    >
    > Ви не член жодної партії яка входить до блоку?

    Ні.

    >
    > А на душі не гидкувато, ні?

    Ні, адже фракція БЮТ в облраді краща за інші фракції.

    >
    > А, вся країна тобто?

    До чого тут країна. Я про Вашу писанину на кшталт "репресуємо помаранчевих" (йдеться не про цю гілку).

    >
    > А що такого у "янучарі" -- це ви самі вигадали цю назву, а ми вже звикли любити це прізвисько

    Раби звикають до батога

    >
    > та Юля молодець -- зістрибнула за підніжки титаніка у вересні. За це, за звірячу політичну чуйку її важко не любити.

    Не було там ніякої чуйки і не хотіла вона зістрибувати.
 • 2007.01.13 | Юрій Шеляженко

  янучарам це так само стрьомно, як і Ющу

  бо довелося дати Юлі інструменти для повноцінної опозиційної діяльності: право моніторингу інсайдерських урядових документів (прописано в законі про опозицію) та право виганяти депутатів місцевих рад, які продалися за бабло і землю (закон про імперативний мандат). Юля поміж Морозом, Ющенком і Януковичем - просто янгол!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | jeffdavis

   Re: янучарам це так само стрьомно, як і Ющу

   одному козакові: оце і все? гигиги, ви що, до харизматичної церкви обейсінджи ходите?

   свистович скіпнув, нема на що й відповідати. Перетворився на типового регіонального, в усіх можливих значеннях, політиКАНА.

   Ну й мєдвєд шеляженга....мдя, ну кинули Юлі з барського плеча закончик. Будемо дивитися чи ця наша нова одаліска упорається...її завдання остаточне винищення помаранчевих. Згодні на біле із червоним: це означає вимушену цнотливість під час критичних днів !

   Продавець у станційному буфеті звичайно може нагидити у філіжанку кави, але що з того, якщо ти до світлого майбутнього подорожуєш у СВ?

   самі лише відповіді лузерів.
   вигадайте щось веселіше та новіше, паньство націоналісти!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | bas

    Re: янучарам це так само стрьомно, як і Ющу

    Письмо в стиле jjefdavis.

    Гиги. нема що відповідати. Гигиги. Націоналісти.
    Гигиги. свистович.
    Гиги. закончик.
    гигигиги буфет.
    А от ми робимо. гигиги.
    Гигиги. критичні дні !

    jeffdavis, сообщи номер палаты. Куда передачи носить ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.15 | TrollSeeker

     Re: янучарам це так само стрьомно, як і Ющу

     bas пише:
     > jeffdavis, сообщи номер палаты. Куда передачи носить ?
     За тією ж адресою, що й vvkornilov. Jeffdavis - це бот vvkornilov-а. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua