МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтаво, як тобі живеться з новим мером?

01/13/2007 | poltavec
Чи відчуваєш ти зміни у житті твого міста? Якщо "так", то які? Давайте обговоримо цю тему з можливими пропозиціями.

Давайте обговоримо на Вільному форумі Майдану та форумі Ідеальної країни: http://www.kraina.org.ua/ua/forum/22489/#51789

Відповіді

 • 2007.01.13 | Михайло Свистович

  Я думаю, що питання поставлено запізно.

  Як на мене, його слід було б ставити на другий день нового мера при владі. Адже він на той час вже цілу добу при владі був. Отоді його треба було спитати жорстко: "Що змінилося в місті за час твого правління?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Семен

   Re: Я думаю, що питання поставлено запізно.

   Михайле, можу сказати твердо, що цей перебіжчик з ПР у БЮТ влаштовує нинішній режим, бо він має багато чого з ним спільного. Саме через таких, як Матковський Тимошенко не можна відрізнити від Януковича.

   Думаю, що у таких роздумах і оцінках я не поодинокий. А Ваша іронія тут не умісна, бо Ви його не знаєте, а Вас з ним об'єднує одна партійна належність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | Михайло Свистович

    Re: Я думаю, що питання поставлено запізно.

    Семен пише:
    > Михайле, можу сказати твердо, що цей перебіжчик з ПР у БЮТ влаштовує нинішній режим, бо він має багато чого з ним спільного. Саме через таких, як Матковський Тимошенко не можна відрізнити від Януковича.

    Можливо. Але треба так і писати. Бо, коли виставляєш навіть самій поганій людині неадекватні претензії, це лише стимулює багатьох виступити на його захист і не прислухатися до подальших слів (на інші теми) тих, хто виставляє такі претензії.

    >
    > Ви його не знаєте

    Тому і не пишу, що він - хороший. Бо дійсно абсолютно не знаю.

    >
    > а Вас з ним об'єднує одна партійна належність

    По-перше, не об"єднує, бо я - позапартійний. По-друге, можна було б давно помітити, що для мене партійна приналежність не грає жодної ролі. Саме тому мене юлефани звинувачують у симпатіях до Ющенка, а ющефани - до Юлі. Насправді я просто намагаюся мислити об"єктивно і не ліпити святих та демонів.
   • 2007.01.15 | сябр

    Не лаяти, а контролювати

    Семене, що поганого зробив Вам особисто Матковський за недовгий час перебування при владі? Він відносно молодий, енергійний і діяльний і не алкаш, як його попередник, а також як головний конкурент на виборах. Дійсно, він не ангел. Але ангелів серед кандидатів на посаду міського голови Полтави не було. За його керівництва, я упевнений, наше місто буде розвиватися динамічніше, ніж за часів Кукоби. А щодо можливих зловживань - то нехай громадськість його контролює. І Ви, Семене, в тому числі. Але просто лаяти і здійснювати дієвий контроль - надто різні речі.
  • 2007.01.15 | Нестор

   Це залежно яке питання

   Якщо питання стосується виконання своїх передвиборчих обіцянок, то можна ставити вже на наступний день після виборів. Приведу простий приклад.

   У Львові вибрали мером несуна Садового. Ну затемнення таке найшло. Менше з тим. Чувак наробив багато багато передвиборчих обіцянок, серед яких зробити в центрі міста ковзанку (каток). В принципі небезпеки в тій обіцянці я наївний не побачив, а шкода. Справа в тому, що Садовий кинувся виконувати цю обіцянку з такою енергією, ну просто "Не зрадь Майдан". Звичайно серед літа він каток робити не став. Але прийшла зима. Температура стоїть + 10 градусів. Нормальна людина сказала б: "Звиняйте. Так ся стало. На другу зиму буде всьо тіп-топ." Але Садовий нє прівик астанавліватся пєрєд труднастямі.

   Похєр, що лід тає за декілька годин. Він поставив в центрі компресори для закачки води і потужні морозильники. Ну як у Львові з водою самі знаєте. В результаті в мене (який живе в центрі) періодично зникає вода і мєстамі електрика. Садовий так і заявив, що це невеличкі побочні ефекти від всенародної радості - ковзанки, де він лупить з людей по 30 грн. за право покататися.

   Кататися мене щось не дуже тягне, зате вода в крані б не завадила для купання мого півторамісячного сина, наприклад.

   Якби Садовий всі інші свої обіцянки виконував з таким фанатизмом, то ми б напевне уже обігнали Краків по якості доріг, комунпослуг і чистоті. Але ж ні. І мені лише з сумом доводиться згадувати старшне правління минулого мера Буняка, на якого дружно всі гавкали і який собака катків не робив, але ж вода в крані була :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | сябр

    А мені ковзанки подобаються!!

    У нас у Полтаві уже відкрилась одна (така сама, як і у Львові). Вода у нас не зникла. і електрика теж. Що ж у вас у Львові за водопостачання, що одна ковзанка призводить до перебоїв у електро- та водопостачанні?? До речі, я був у Львові, ще у 90-х, то дійсно було дуже погано з водою. Як нічого не зробили за 10 років, щоб поліпшити водопостачання, то чим вам зашкодить ковзанка? Та й каналізація у львові дуже погана - тхнуло лайном навіть на 750-річчя. Чи я не те у газетах вичитав? :))))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.15 | Нестор

     Не сумніваюся. Вам же воду не перекривають

     сябр пише:
     > У нас у Полтаві уже відкрилась одна (така сама, як і у Львові). Вода у нас не зникла. і електрика теж.

     Вітаю.

     > Що ж у вас у Львові за водопостачання, що одна ковзанка призводить до перебоїв у електро- та водопостачанні??

     Таке водопостачання. Львів стойть на водорозділі: вся вода північніше Львова тече в Балтійське море, а вся вода південніше Львова - в Чорне море. Повені в нас ніколи в житті не буде, але водопостачання налагодити важко. Щодо ковзанки, то Садовий пропажу води в центрі пояснив саме нею.

     > До речі, я був у Львові, ще у 90-х, то дійсно було дуже погано з водою.

     Львів з тих пір нікуди не перемістився.

     > Як нічого не зробили за 10 років, щоб поліпшити водопостачання, то чим вам зашкодить ковзанка?

     Зробив Буняк. Минулий мер, якого Садовий критикував за погане водопостачання. :)

     > Та й каналізація у львові дуже погана - тхнуло лайном навіть на 750-річчя. Чи я не те у газетах вичитав?

     Правильно вичитали. Тільки це явище випадкове. А проблеми з водою та долбойобство Садового - явища перманентні
   • 2007.01.16 | Михайло Свистович

    Re: Це залежно яке питання

    Нестор пише:
    > Якщо питання стосується виконання своїх передвиборчих обіцянок, то можна ставити вже на наступний день після виборів

    Особливо, наприклад, таких обіцянок як збудувати сміттєпереробний завод, запровадити конкурси на продаж комунального майна, замінити централізовану тепломережу на низку автономних котелень :)

    >
    > У Львові вибрали мером несуна Садового. Ну затемнення таке найшло. Менше з тим. Чувак наробив багато багато передвиборчих обіцянок, серед яких зробити в центрі міста ковзанку (каток).

    І виконання цієї обіцянки слід було вимагати наступного дня?

    >
    > В принципі небезпеки в тій обіцянці я наївний не побачив, а шкода. Справа в тому, що Садовий кинувся виконувати цю обіцянку з такою енергією, ну просто "Не зрадь Майдан". Звичайно серед літа він каток робити не став. Але прийшла зима. Температура стоїть + 10 градусів. Нормальна людина сказала б: "Звиняйте. Так ся стало. На другу зиму буде всьо тіп-топ." Але Садовий нє прівик астанавліватся пєрєд труднастямі.
    >
    > Похєр, що лід тає за декілька годин. Він поставив в центрі компресори для закачки води і потужні морозильники. Ну як у Львові з водою самі знаєте. В результаті в мене (який живе в центрі) періодично зникає вода і мєстамі електрика. Садовий так і заявив, що це невеличкі побочні ефекти від всенародної радості - ковзанки, де він лупить з людей по 30 грн. за право покататися.
    >
    > Кататися мене щось не дуже тягне, зате вода в крані б не завадила для купання мого півторамісячного сина, наприклад.

    Але наступного дня після виборів цього не було помітно. Правда?

    >
    > Якби Садовий всі інші свої обіцянки виконував з таким фанатизмом, то ми б напевне уже обігнали Краків по якості доріг, комунпослуг і чистоті. Але ж ні. І мені лише з сумом доводиться згадувати старшне правління минулого мера Буняка, на якого дружно всі гавкали і який собака катків не робив, але ж вода в крані була :(

    А в суд подати на Садового? Бо каток - це чудово, але ж не за рахунок людей, які не хочуть там кататись. Та й кошти, я гадаю, можна було б використати у Львові на більш необхідні потреби.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.16 | Нестор

     Я хотів показати що мер може впороти дурість і за один день

     Тут залежно яке питання
    • 2007.01.16 | Семен

     Re: Це залежно яке питання

     Від контролю за владою всі перейшли на дріб'язкові проблеми. :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua