МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконкому

01/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Ірпені на площі біля виконкому кілька партій та громадських організацій (Християнсько-ліберальна партія України, Громадський актив Ірпеня, Форум порятунку Ірпеня, Громадська земельна рада і деякі інші, назви яких розчути не вдалося) організували масовий мітинг протесту проти міського голови Мирослави Свистович.

Мітингу передувала потужна арт-підготовка. Спочатку були випущені анонімні газети: відома своїм базарно-бикуватим стилем „Ірпінська правда”, фальшивий номер „За чесну владу” (назва місцевого блоку, від якого М. Свистович обрали мером) нібито від імені блоку та офіційно зареєстрована „Громадський актив Ірпеня”, в яких, як завжди, Мирославу Свистович звинуватили у тому, чого в Ірпені насправді не відбувається (масові розпродаж і роздача землі, обкладання підприємців даниною, торгівля квартирами померлих), а також в сатанізмі, створенні лазаренківської партії „Громада” задовго до самого Лазаренка (в цьому звинуватили її чоловіка) та інших нісенітницях.

Газет було багато. Лише до 16-квартирного старенького будинку, в якому проживає міський голова, було занесено і покладено пачками на поштові скриньки 52 газети. В інших багатоповерхівках пачки на скриньках були значно товщі (напевно, з точки зору нинішньої ірпінської опозиції, розкидати газети по скриньках немає сенсу, оскільки обурений владою народ має наввипередки їх розбирати).

За день до протесту на Ірпінському ринку були розповсюджені листівки „ВНИМАНИЕ! Дорогие земляки!” із запрошенням на мітинг, в яких М. Свистович приписали наміри ще раз підвищити тарифи на комунальні послуги, щоб відібрати в ірпінчан їх будинки й квартири. „Темные силы, ведомые доморощенными политическими пораженцами, намерены нанести очередной удар по всем жителям Ирпеня, ограбить каждого из нас, прикрываясь необходимостью повышения тарифов на коммунальные услуги. За минувший год политические экстремисты, именующие себя новой, честной властью, распродали наши земли и леса, и теперь собираются ввести грабительские тарифы, многократно превышающие наши пенсии и наши мизерные зарплаты. Их преступные планы очевидны: довести до предела обнищания каждого из нас, превратив всех жителей города в должников за квартплату, отопление и воду. Ведь только таким образом они могут отобрать у нас наши дома и квартиры”, - з надривом писали в анонімній листівці люди, які живуть в особняках та їздять на автомобілях вартістю більше квартири пересічного ірпінчанина.

„Призываем всех жителей региона выйти на митинг протеста и сказать наше общее „Нет!” необоснованному повышению тарифов и преступной политике голодной своры экстремистов, захвативших власть в нашем городе… Только проявив гражданскую сознательность и совместные усилия мы сможем противостоять дорвавшимся до власти преступникам”, - йшлося далі в листівці, яка закінчувалася словами „Ирпень будет наш!” Заклик наприкінці листівки слід розуміти буквально, бо сили, які організували мітинг, підтримували на виборах „аж занадто чесного” бізнесмена Олега Бондаря, а зараз, з огляду на комічність цієї вже непрохідної особи, мріють повернути до мерського крісла екс-міського голову Володимира Скаржинського. А тому передруковують у газеті „Громадський актив Ірпеня” ще довиборчі статті на його підтримку та стимулюють окремих членів Ірпінської міської територіальної виборчої комісії на прийняття рішень таких, як 13 грудня 2006 року про скасування результатів виборів Ірпінського міського голови, які пройшли 26 березня 2006 року (суд, звичайно, визнав це рішення протизаконним та скасував його, але чуток і пліток, які, сподіваємось, гідно оцінить прокуратура, по Ірпеню „про нові вибори” розпустили багато).

Роздавачі листівок переконували людей, що 13 січня стане останнім днем правління Мирослави Свистович, яку змете хвиля народного гніву. І мешканці Приірпіння з небаченим ентузіазмом відгукнулися на заклики захистити свої права від „злого мера”. Якщо кілька організованих раніше Громадським актив Ірпеня та Форумом порятунку Ірпеня акцій під гаслом „Мирославо, дай тепло!” (причому дуже вчасно, коли вже кілька днів у всьому Ірпені були гарячі батареї) не перевищували 3-5 осіб, то сьогодні був момент, коли дві хвилини біля виконкому вирував натовп аж з 7 протестуючих.

Ядро протестуючих становили двоє: видатний діяч Християнсько-ліберальної партії України Олександр Ахінько, який не має жодного стосунку до Ірпеня, та бомжуватого вигляду чоловічок зі спитим обличчям Василь Дрешпак, який іменує себе „героєм Помаранчевої революції”. Згодом до них також приєднався ще один відомий громадський активіст Микола Яценко, чоловік колишньої голови територіальної виборчої комісії, яка після того, як Апеляційний суд Київської області поставив крапку у виборах, зникла з печаткою і документами й досі їх не віддала. Періодично в мітингу брали участь ще троє, правда, з них час від часу хтось кудись відходив. Також масово підходили зацікавлені перехожі (за півтори години, які тривав мітинг, підійшло не менше десятка осіб), які надовго (деякі навіть на дві хвилини) затримувались там.

Апогею (7 осіб) мітинг досяг тоді, коли до нього підійшла компанія з трьох чоловіків, які побачили, що там щось дають (в цей час Олександр Ахінько роздавав іншим двом перехожим газети ХЛПУ та календарі з портретом Леоніда Чернівецького). Якби в цей час був присутній М. Яценко та не відійшли троє згаданих вище „непостійних” учасників, кількість учасників масового протесту могла б навіть перевалити за десяток. Але цей рекорд сьогодні так і залишився непідкореним, однак, як бачимо, потенціал для проведення більш чисельних мітингів у противників М. Свистович на наступні акції протесту ще є.

Єдиним оратором на мітингу був Олександр Ахінько, який півтори години з невеликими перервами ніс ахінею, звинувачуючи Мирославу Свистович у земельних та інших махінаціях, непрозорості, зраді своїх товаришів по боротьбі та ще кількох десятках страшних вчинків і навіть в одурманюванні людей через офіційні місцеві ЗМІ, хоча насправді вона їх навіть не читає, не слухає і не дивиться (дивитись немає що, бо місцевого комунального телебачення тут немає), та переслідуваннях вільної преси, хоча остання в Приірпінні просто відсутня. Правда, зараз вийшли кілька номерів щойно зареєстрованих газет (незалежна ні від кого рекламно-інформаційна „Таймер” і залежна пропагандистська „Громадський актив Ірпеня”), які при всьому своєму бажанні влада не встигла б утиснути. Хоча після сьогоднішнього дня міський голова сказала, що наступний „масовий протест” запише на плівку й таки „утисне” його ініціаторів шляхом подання до суд за відверті й свідомі наклепи та брехню (виграти суд буде легко, оскільки нічим підтвердити свої висмоктані навіть не з пальця звинувачення ірпінська опозиція не зможе).

Критикуючи тарифну політику М. Свистович, О. Ахінько проїхався і по своєму партійному шефові - „навіть той же Черновецький і то знизив трохи тарифи” Це могло б викликати оплески, якби було кому плескати, оскільки не часто член партії наводить як зразок негативу свого партійного голову, гірше якого може бути хіба що Мирослава Свистович.

Олександр Ахінько стверджував, що Громадська земельна рада (ця назва прозвучала вперше) знайшла 42 гектари вільних земель, але Мирослава Свистович хоче віддати їх немісцевим олігархам замість того, щоб будувати соціальне житло тим, хто стоїть на черзі. „Ми, ірпінчани, не допустимо”, „Ми, громада Ірпеня, маємо право”, „Хай Свистовичі їдуть з Ірпеня на Західну Україну”, - закликав Олександр Ахінько, який, на відміну від мешканців Ірпеня Свистовичів, не має до цього міста жодного стосунку.

Олександр Ахінько, тоді ще член ВО „Свобода”, вперше прибув до Ірпеня наприкінці квітня 2006 року з мегафоном у руках на власному зеленому мікроавтобусі з прапором своєї партії від імені її Васильківської організації, щоб допомогти Мирославі Свистович відстояти результат виборів, та захищав чесну владу, посилаючись на доручення самого Олега Тягнибока. Правда, до Василькова цей бізнесмен має таке ж опосередковане відношення, як і до Ірпеня, оскільки проживає у Києві.

Він дійсно допоміг тоді Мирославі Свистович, однак, на відміну від інших товаришів по партії, які приїхали і поїхали, почав підходити до нового міського голови з пропозиціями надати певним фірмам землю для будівництва найсоціальнішого у світі житла - котеджів (для підсилення однієї зі своїх пропозицій згадував прізвище якогось чоловіка, стверджуючи, що той - родич губернатора Київщини Віри Ульянченко). Також пропонував „допомогти” в ремонті одного даху, якщо йому дадуть „земельки під магазин”. При цьому частину від виділеного обіцяв віддати Свистовичам особисто.

Найцікавіше, що О. Ахіньку, як і іншим, не було відмовлено у виділенні землі. Міський голова просто пояснила йому, що вільних земель в Ірпені обмаль, а черга на житло - величезна, тому роздавати рештки не вкритих лісом земель під котеджі недоцільно; що через підпал БТІ та „крадіжку” документів і комп’ютера з земельного відділу й відділу будівництва та архітектури і внаслідок „з’їдання вірусом” інформації на інших комп’ютерах (все це відбувалось при старій владі) повна ситуація з землею у Приірпінні взагалі невідома новій владі; що є багато претендентів на землі і для житлового будівництва, і для магазинів, і для котеджів, а тому для міста вигідно розподіляти земельні ділянки на конкурсі, для чого необхідно створити відповідну комісію, підготувати відповідне положення, провести врешті решт таку досить витратну процедуру як інвентаризація землі.

Періодично Олександр Ахінько, який сьогодні в однині представляв „зраджених Мирославою Свистович соратників”, приїздив до мера у всі минулі місяці й рапортував, що знайшов стільки-то і стільки-то вільних гектарів (оце і є вся Громадська земельна рада в одній особі, яка до громади Приірпіння не належить). Але при перевірці його відомостей завжди виявлялось, що вони є вже у чиїйсь власності (і віддавала їх у цю власність не М. Свистович). Тоді пан Ахінько пропонував їх у тих власників забрати, хоча набуті вони були хоч і при старій владі, але в цілком законний спосіб та без шкоди для міста (наприклад, „Київліс” посприяв включенню до меж Ірпеня 12 га за умови надання їх під садове товариство для працівників „Київлісу”, при цьому 10% землі перейшло у власність міста).

Також Олександр Ахінько радив Мирославі Свистович поширити блок „За чесну владу” на всю Київську область, і першим кроком пропонував поїхати попікетувати за що-небудь Петра Порошенка, „щоб той злякався і захотів дружити”.

Очевидно через те, що Олександр Ахінько, зіткнувшись з небажанням Мирослави Свистович покращувати таким способом своє матеріальне становище, вирішив, що йому у виділенні землі відмовлено (а може просто внаслідок свого непосидючого темпераменту втомився чекати на конкурс), а тому став в опозицію і сьогодні в чужому місті говорить від імені його мешканців, при цьому вимагає надавати землю ірпінчанам, а не „чужим олігархам зі сторони з волохатими лапами” та ставить до неї цілу низку „вимог від територіальної громади”, до якої сам не має жодного стосунку. А тому, М. Свистович, щоб виконати озвучені О. Ахіньком вимоги, просто змушена буде відмовити цьому чужинцю у зазіханнях на ірпінську землю.

Мабуть, в часи „Ірпеніади”, Олександр Ахінько, беручи участь в організації та проведенні мітингів на підтримку Мирослави Свистович, уявив, що всі люди, які підтримували новообраного міського голову, масово виходили тоді на вулиці завдяки його, Ахінька, зусиллям. А тому вирішив, що зможе організувати не менш чисельні мітинги проти М. Свистович. Однак дійсність жорстоко посміялася над ним.

Вигукуючи „Геть клан Свистовичів з Ірпеня”, Олександр Ахінько не забув вдатися до дешевого прийому й похвалити депутатів, особливо відзначивши Віктора Бархоленка (блок „За чесну владу”) та Олега Сотникова (голова фракції БЮТ у Ірпінський міськраді), що вписується в неуспішну стратегію екс-кандидата Олега Бондаря настроїти проти Мирослави Свистович усіх.

Оригінальним був і сам спосіб протесту, зумовлений вкрай несприятливими для мітингуючих обставинами. Замовлені „сатаністами Свистовичами” (ми не можемо не вірити такій шановній газеті як „Громадський актив Ірпеня”, яка розкрила страшну таємницю цього подружжя) сира погода (зранку пройшов легенький дощик), яку не могло покращити навіть сонечко, що іноді визирало з-за хмар, та жахливий холод (він сягав плюс дев’ять градусів) становили чималу загрозу здоров’ю опозиціонерів. Тому мітинг проходив у зеленому мікроавтобусі Олександра Ахінька, який стояв під виконкомом (благо, кількість мітингуючих дозволяла вмістити усіх, і ще залишалося вільного місця на два таких мітинги). Особливу небезпеку становили краплі, які легенький вітерець (налітав на півхвилини кожні півгодини) міг скинути з дерев на голови протестуючих проти „злочинної влади”. Звичайно, вони могли сховатися від них під козирок біля входу до виконкому, використавши таким чином сходи як трибуну (так робила Мирослава Свистович в часи своєї опозиційної діяльності). Однак тоді їм би (якщо врахувати загальну кількість мітингуючи) довелось би виступати перед порожньою площею, а тому „зелений фургон” з прапором партії Черновецького був таки найкращим варіантом для сьогоднішнього протесту.

Очікуємо нових проявів шизофренії ірпінської позиції. Якщо вірити сьогоднішнім обіцянкам мітингуючих, вони не забаряться. Бо Олександр Ахінько проголосив такий масштабний план подальших дій щодо „громадського контролю над владою”, який не під силу жодній місцевій організації в Україні. Якби хтось прочитав ахінею Ахінька на папері, то подумав би, що проти мера Ірпеня має намір виступити всіма наявними силами як мінімум ціла партія. І не просто якась посередня, а така, що має представництво у парламенті.

Відповіді

 • 2007.01.14 | Kronk

  Свистович, ти крут! давно так не реготав ;)))

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Буча-правда

   Re: В цьому місті ніхто ніколи не вмів організовувати мітингів

   крім Свистовичів. Інші тільки пожинали їх плоди і думали, що теж вміють. І коли Свистович пожала власні плоди сама, пробують її копіювати, а в них нічого не виходить.
  • 2007.01.14 | Trasser

   Re: Свистович, ти крут! давно так не реготав ;)))

   Ага, особливо "прикольний" оцей вступ з розсилки новин:

   [13-01-2007 23:09 - Ірпінь - ]
   ІРПЕНІАДА: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконкому
   Ніколи ще проти нової влади не виходили на вулиці так багато людей. Оригінальним був і сам спосіб проведення акції - „мікравтобусний протест”. >>

   Отримавши розсилку новин на підіей, уявив відому з фотографій площу перед виконкомом, всю заставлену рафіками і заповнену протестувальниками, а також переляканого автора статті, що тікає з документами через ще не заблокований чорний вхід у жіночому вбранні.

   Мусив зразу ж лізти в Інтернет, щоб взнати більше. Не пошкодував :)
 • 2007.01.14 | странник

  Брехати не гарно!

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > не перевищували 3-5 осіб, то сьогодні був момент, коли дві хвилини біля виконкому вирував натовп аж з 7 протестуючих.
  > Апогею (7 осіб) мітинг досяг тоді, коли до нього підійшла компанія з трьох чоловіків, які побачили, що там щось дають

  Це просто якийсь всенародний Майдан! Вони встановили намети?
  Країна повинна знати своїх героїв в обличчя! Їм за це гроші платять!
  Чому ірпінська влада ховає обличчя цих героїв? Де фото натовпу? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Пані

   Во-во!!! Ти мене випередив!

   Я теж хотіла вимагати фота...

   Фота - в студію!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | странник

    Так, разом нас багато!

    Не дамо задушити паростки демократії в Ірпіні! :)
   • 2007.01.14 | Kronk

    Re: Во-во!!! Ти мене випередив!

    бажано з космосу, шоб було видно масштабність цієї непересічної події ;)
    хоча ні, краще відео! зі звуком! ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Чучхе

     Ага, з космосу. На Гугль-мапі

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | kotygoroshko

      Re: з космосу. На Гугль-мапі

      В Іраку бойовики обирають цілі терактів за допомогою Google

      Повстанці в Іраку використовували пошукову інтернет-систему Google для планування своїх нападів на британські військові бази в цій країні, повідомила сьогодні з посиланням на військові «джерела» газета Daily Telegraph.

      В ході проведених британськими військовими в районі Басри обшуків в будинках передбачуваних іракських повстанців були виявлені «роздруки» зроблених з супутника фотографій південних районів Іраку, «узятих» з електронної бази Google», заявив офіцер британської військової розвідки з бойового підрозділу королівських «Грін джекітс».

      За його словами, на деяких фотографіях були помічені місця розташування британських підрозділів і навіть райони їх передбачуваної передислокації. Так, наприклад, на докладних планах місцевості, одержаних з бази Google, була помічена один з готелів в районі Басри, де розміщувалася близько тисячі британських військовослужбовців.

      «На наш погляд, це є свідоцтвом планування терористичних нападів», - заявив представник «Грін джекитс».

      Він додав, що напади повстанців на британських військових в Іраку здійснюються достатньо регулярно, але в останні місяці точність ведення мінометного обстрілу з боку бойовиків значно зросла, внаслідок чого один британський військовослужбовець загинув і дещо одержали поранення.

      Представник Google пояснив, що його компанія з розумінням відноситься до неспокою військових, але не вважає себе відповідальним за подібне використання її бази даних, оскільки вона знаходиться у відритому доступі і нею можуть скористатися, як «хороші, так і погані хлопці». «Звичайно, ми завжди готові вислухати побажання військових, — сказав він. — Ми реагуємо на їх запити».

      http://oglyadach.com/news/2007/1/13/129589.htm
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.14 | Чучхе

       Я на Гугль-мапі люблю розглядати дачі наших політиків

       правда, ті які далеко від міста, і навіть в Козині погано промальовані. Але от дача Зварича, відома під назвою Пентагон, проглядається чудово.

       я взагалі хотів зробити для газети огляд цих дач, але не знайшов розуміння
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.15 | miner

        Re: А посиланнячка — для не таких в їхніх дачах обізнаних?

        Чучхе пише:
        > правда, ті які далеко від міста, і навіть в Козині погано промальовані. Але от дача Зварича, відома під назвою Пентагон, проглядається чудово.
  • 2007.01.14 | Михайло Свистович

   Re: Брехати не гарно!

   странник пише:
   >
   > Вони встановили намети?

   Які намети? На вулиці ж холод собачий :) Плюс дев"ять

   >
   > Чому ірпінська влада ховає обличчя цих героїв?

   Оскільки влада розуміла, що нічого у цих бездарів не вийде, то проігнорувала акцію протесту. Не прийшла до народу :) Тому нема і фотографій.
 • 2007.01.14 | ОРИШКА

  Класно. Взагалі, на прикладі Ирпеня можна

  уявити життя сучасної неньки - крапля води.
  От якби ще з інших міст регулярно надходили такі репортажі. Та й з Ірпеня - малувато, хотілося б знати, як іде рутинна робота нового мера, розповідайте,плз, коли краплинка часу буде. Корисно для України. Як розв'язуються питання і т.ін.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Юрій Шеляженко

   Я вже питав Свистовича про це, у них на репортажі нема часу.

   а до того ж, найбільш цікавими є дурноверхі вилазки опозиції, а все інше рутина... і взагалі, у них там місцевий БЮТ трішки крисятничає, тому навряд чи ці репортажі були б абсолютно доречними. Але це всюди по Київській області БЮТ такий.

   ОРИШКА пише:
   > Та й з Ірпеня - малувато, хотілося б знати, як іде рутинна робота нового мера, розповідайте,плз, коли краплинка часу буде. Корисно для України. Як розв'язуються питання і т.ін.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.16 | Михайло Свистович

    Re: Я вже питав Свистовича про це, у них на репортажі нема часу.

    Юрій Шеляженко пише:
    > а до того ж, найбільш цікавими є дурноверхі вилазки опозиції, а все інше рутина...

    Ця рутина є насправді дуже цікавою. Просто захоплюючою. Але якщо Оришка дізнається правду, в якій насправді задниці знаходиться її рідна країна (а цього навіть не уявляють більшість відвідувачів форуму), то в неї, як в людини емоційної, яка все сприймає близько до серця, настане глибока депресія :) А я цього не хочу.
 • 2007.01.14 | пан Roller

  Экономьте бумагу.

 • 2007.01.14 | Дядя Вова

  Я в шоке. Ай да Свистович, ай да… Умеем же!

  Умеет же и Свистович блистать остроумием, когда захочет. Нет, братцы, это вам не банальное хамовитое «БНГ» (спасибо, что произносится не как «ПНХ»).

  И - всё, оппонентам и ответить-то на настоящий юмор нечем. Подняться до высот стиля кишка тонка, а если начать в ответ недовольно бурчать, то симпатии читателей будут уже не на их стороне.

  А то, когда я читаю 101-й раз «брехати не гарно», то сразу пальцы чешутся вступиться за незнакомого несправедливо оскорблённого человека, даже если до этого он чушь нёс. Впрочем, каждый судит других в меру собственной распущенности: если человек привык врать в каждом слове, то ему и все, естественно, кажутся брехунами.

  Но не будем о грустном, будем о главном. Интересно, во сколько мэрии обошлось заказать этот текст у Задорнова? ;) Или то был Жванецкий? Но не Жвания, я знаю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Михайло Свистович

   Re: Я в шоке. Ай да Свистович, ай да… Умеем же!

   Дядя Вова пише:
   >
   > если человек привык врать в каждом слове, то ему и все, естественно, кажутся брехунами

   Не судіть усіх по собі

   >
   > Интересно, во сколько мэрии обошлось заказать этот текст у Задорнова?

   На шару.
  • 2007.01.14 | Леонід

   "Свобода" тут не учасник!

   Рчкільки в тексті були згалки про Васильківську організацію ВО "Свобода", мушу пояснювати. Дійсно, Тягнибок та актив Київщини однозначно підтримували Мирославу Свистович на виборах.
   Олександр Ахінько тоді був головою Васильківської міської організації ВО "Свобода", але вже півроку, як він вийшов з партії. До його епатажів не мають віднощення ні міська, ні районна організації, а тим паче, Ірпінська організація АО "Свобода".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | Михайло Свистович

    Re: "Свобода" тут не учасник!

    Леонід пише:
    >
    > Олександр Ахінько тоді був головою Васильківської міської організації ВО "Свобода", але вже півроку, як він вийшов з партії

    Так про це і написано. Він вже в Черновецького :)

    >
    > До його епатажів не мають віднощення ні міська, ні районна організації

    В цьому ніхто і не сумнівався. Це навіть не епатажі парії Черновецького. Це - шантаж, той спосіб діяльності Ахінька, який він нам пропонував: мусиш почати боротися проти, щоб дорожче продатись. Тільки в нас на шантаж реакція протилежна. Просто вмикається ступор щодо шантажиста. Можливо, це не завжди раціонально, але отака в нас з Мирославою особливість характеру.

    >
    > а тим паче, Ірпінська організація АО "Свобода"

    А існування такої взагалі спостерігати не довелося
  • 2007.01.16 | пан Roller

   Re: когда я читаю 101-й раз «брехати не гарно», *

   Дядя Вова пише:
   > Умеет же и Свистович блистать остроумием, когда захочет. Нет, братцы, это вам не банальное хамовитое «БНГ» (спасибо, что произносится не как «ПНХ»).
   >
   >> А то, когда я читаю 101-й раз «брехати не гарно», то сразу пальцы чешутся вступиться за незнакомого несправедливо оскорблённого человека, даже если до этого он чушь нёс.
 • 2007.01.14 | МІА

  це був не мітинг, а якись концерт

  листівки також були феноменальні, такі "цікаві". я отримала пару листівок, але нічого на жаль не отримала з назвою Гр актив ірпіня, це по ідеї їх 3 газета ну і про що вони вже там написали, знову "брєд Джулая"? розкажіть please
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Михайло Свистович

   На концерті грає музика, а тут півтори години бубоніння одного

   "оратора".

   МІА пише:
   > це по ідеї їх 3 газета ну і про що вони вже там написали, знову "брєд Джулая"? розкажіть please

   Я бачив лише два номери. Вони їх так поширюють, що знайти номер не так просто. Дійшло до того, що ми ксеримо їх, щоб дати всім своїм бажаючим. Популярна газетка :) Дефіцитна :)
 • 2007.01.15 | jeffdavis

  Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконкому

  що через підпал БТІ та „крадіжку” документів і комп’ютера з земельного відділу й відділу будівництва та архітектури і внаслідок „з’їдання вірусом” інформації на інших комп’ютерах (все це відбувалось при старій владі) повна ситуація з землею у Приірпінні взагалі невідома новій владі; що є багато претендентів на землі і для житлового будівництва, і для магазинів, і для котеджів, а тому для міста вигідно розподіляти земельні ділянки на конкурсі, для чого необхідно створити відповідну комісію, підготувати відповідне положення, провести врешті решт таку досить витратну процедуру як інвентаризація землі.

  -- така відповідь, це просто ознака некомпетентності влади, ось і все

  поїхати попікетувати за що-небудь Петра Порошенка, „щоб той злякався і захотів дружити”.

  -- і що тут поганого? Нормальний підхід до справи, особливо на тлі цієї помаранчової ганьби


  вирішив, що йому у виділенні землі відмовлено

  -- цікаво, чи він такий наївний, чи просто реаліст (може земля вже віддана спонсорам УНП)?

  завдяки його, Ахінька, зусиллям

  -- може й так, хтозна? Гречка?

  в неуспішну стратегію екс-кандидата Олега Бондаря настроїти проти Мирослави Свистович усіх.

  -- а здається, вдається...бо ніхто б узагалі не знав де той Ірпінь, якщо б не...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Михайло Свистович

   Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконкому

   jeffdavis пише:
   >
   > -- така відповідь, це просто ознака некомпетентності влади, ось і все

   Моя відповідь підкріпдена консультаціями з фахівцями, а отака репліка - ознака повної Вашої некомпетентності. Хоча це вже не вперше.

   >
   > -- і що тут поганого?

   Для вас, аморальних, нічого

   >
   > Нормальний підхід до справи

   Для вас - так. Для нас - ні.

   >
   > -- цікаво, чи він такий наївний, чи просто реаліст (може земля вже віддана спонсорам УНП)?

   Земля не віддана нікому, а УНП, в якій нема кому на неї навіть претендувати, не була, на жаль, нашими спонсорами. Бо, якби була, Мирослава Свистович набрада б у кілька разів більше голосів.

   >
   > -- може й так, хтозна?

   Останній мітинг показав хто зна, а хто не зна ;)

   >
   > -- а здається, вдається...бо ніхто б узагалі не знав де той Ірпінь, якщо б не...

   Якщо б не ми зі своїм висвітленням подій в Ірпені на всю Україну і не тільки. Бо скільки таких ірпенів залишились нікому невідомими. А вдається - це коли є результат. Наразі результат Бондаря - купа витрачених грошей, глузливі погляди і сміх людей, які крутять пальцем біля скроні при його згадці, поява в Мирослави Свистович нових адекватних прихильників, які за неї через розпущені щодо неї плітки не голосували (тепер, коли побачили, що вона - інакша, ніж імідж, якій їй творили вороги, більшість нормальних людей розуміє, що краще вона, ніж отакі зациклені на владі аж до шизофренії), відхід від М. Свистович тих, хто хотів за свою підтримку хотів отримати після виборів посади, землі, гроші, або хто сподівався, що вона зробить проїзд у маршрутках по 5 копійок. Іде нормальна структуризація, але навіть ті, хто відійшов від М. Свистович, ніколи не будуть за Бондаря, бо знають, що він їх кине. І за старого мера Скаржинського не будуть. А інших реальних немає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | Shadow_Runner

    Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконко

    Читаю цю Ірпеніаду, і мимоволі думка проскакує - може до вас переїхати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.16 | Михайло Свистович

     Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконко

     Shadow_Runner пише:
     > Читаю цю Ірпеніаду, і мимоволі думка проскакує - може до вас переїхати?

     З якою метою?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.16 | странник

      Ось значить де руки, які нічого не крали!

      Ну і як після цього Мирослава Свистович може дивитися в очі своїх виборців??
      Це ж про неї друкують статті, в яких чорним по білому написано, що вона має добрі гроші від своєї посади?
      Вілла є? Де фото вілли?
      Машинка, нормальна є? Фото плз.
      Що там ще, чорним по білому, розповідають ірпінцям, про їх мера, "захитники справедливості"?
      Ну не може ж бути, щоб ці руки і нічого не крали!?
      А цікаво, в мера є гроші, зароблені на цій грошовитій посаді, на фотоаппарат?
     • 2007.01.16 | Shadow_Runner

      Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконко

      Жити. Бо наші місцеві можновладці допікають. Жеки зовсім позвіріли, а у вас хочаб занєшь до кого піти...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.17 | Михайло Свистович

       Re: Грандіозний мітинг протесту пройшов біля Ірпінського виконко

       Shadow_Runner пише:
       > Жити

       У Вас є де тут жити? Чи маєте можливість придбати житло?

       > Бо наші місцеві можновладці допікають

       Місцеві це де?

       > Жеки зовсім позвіріли, а у вас хочаб занєшь до кого піти...

       В нас з ЖЕКом (він в нас один) простіше. На громадян все ж таки реагує, на відміну від минулої влади. Нікого не посилають без причини, ні від кого не відмахуються, якщо претензії адекватні, і проблему можна вирішити. А в чому проявляються звірства ЖЕКів у вас? Може нашві негаразди (в нас їх повно) Ви теж сприймете за звірства?
 • 2007.01.16 | Swing

  Re: А тут совсем другая информация: ИРПЕНЬ ВЫШЕЛ ПРОТИВ ТАРИФОВ

  http://www.irpenregion.info/index.php?name=News&file=article&sid=125

  Сегодня под стенами Ирпенского исполкама прошла многочисленная манифестация против 4-х кратного повышения коммунальных тарифов в Ирпене, инициированного Мирославой Свистович. Организаторами акции протеста стали Форум спасения Ирпеня, Общественный земельный совет, Христианско-Либеральная партия, блок “За честную власть”. В обращении организаторов митинга к жителям Ирпеня сообщалось: „Темные силы, ведомые доморощенными политическими пораженцами, намерены нанести очередной удар по всем жителям Ирпеня, ограбить каждого из нас, прикрываясь необходимостью повышения тарифов на коммунальные услуги. За минувший год политические экстремисты, именующие себя новой, честной властью, распродали наши земли и леса, и теперь собираются ввести грабительские тарифы, многократно превышающие наши пенсии и наши мизерные зарплаты. Их преступные планы очевидны: довести до предела обнищания каждого из нас, превратив всех жителей города в должников за квартплату, отопление и воду. Ведь только таким образом они могут отобрать у нас наши дома и квартиры”
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.16 | So_matika

   Тю,

   теж мені знайшли "джерело інформації" - "Ірпінську неправду" :)

   Взагалі - дуже шкодую, що не могла спостерігати на власні очі це казкове дійство.

   Хто не бачив фігурантів в реалі. Щоб мати уяву про Ахінька - уявіть собі горбатий "Запорожець", на який накинуто наметообразний піджак, а згори присобачено голову. Однак при таких непересічних зовнішніх даних чувак дуже рухливий і гучний. Може висіти над головою і товкти якусь маячню скільки завгодно часу. Постійно згадує у стилі "вась-вась" нібито близько знайомих з ним відомих осіб (яким ніколи не марився і в страшному сні). Обізнаними людьми характеризувався як дрібний махінатор в галузі нерухомості.

   Дрешпак - це взагалі хрестоматійна ілюстрація до класичних радянських стендів "Пьянству - бой!": пожмакана синюшна фізіономія, на яку, судячи зі слідів, часто здійснюють підступні компрометуючі напади то бруківка, то асфальт.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.17 | странник

    Re: Тю,

    So_matika пише:
    > теж мені знайшли "джерело інформації" - "Ірпінську неправду" :)
    >
    > Взагалі - дуже шкодую, що не могла спостерігати на власні очі це казкове дійство.
    >
    > Хто не бачив фігурантів в реалі. Щоб мати уяву про Ахінька - уявіть собі горбатий "Запорожець", на який накинуто наметообразний піджак, а згори присобачено голову. Однак при таких непересічних зовнішніх даних чувак дуже рухливий і гучний. Може висіти над головою і товкти якусь маячню скільки завгодно часу. Постійно згадує у стилі "вась-вась" нібито близько знайомих з ним відомих осіб (яким ніколи не марився і в страшному сні). Обізнаними людьми характеризувався як дрібний махінатор в галузі нерухомості.
    >
    > Дрешпак - це взагалі хрестоматійна ілюстрація до класичних радянських стендів "Пьянству - бой!": пожмакана синюшна фізіономія, на яку, судячи зі слідів, часто здійснюють підступні компрометуючі напади то бруківка, то асфальт.

    Класна бригада! :)
  • 2007.01.17 | Михайло Свистович

   Як це зовсім інша інформація? Та сама що і на Майдані.

   Просто списана майже слово в слово. Тільки скорочена :) І замість громадського активу Ірпеня стоїть блок “За честную власть” :) А хто ж його представляв на "мітингу"? ;) А ще я приколовся і навмисно вказав Громадську земельну раду в якості організаторів. Щоб перевірити бондарлогів :) Бо вона там не називалася як організація, а просто була всередині згадана, що така рада (не організація) знайшла вільних 42 га землі, а Свистович її нікому не дає :)

   Бондаря розводять на бабло по-чорному. Мало того, що адмін сайту лінується сам скласти новину і фактично передирає текст з Майдану з незначними скороченнями :), так він, схоже, ще й тільки проспався з перепою. Бо в нього новина зі словом "сегодня" датована 16 січня :), а масовий міинг з 2-7 осіб відбувся ж 14-го :) А ще в новині цифра переглядів на цю секунду на цьому маловідомому бульварному примітивному технічно й розміщеному на шаровому сервері сайті, присвяченому лише Ірпеню - 781 :) Тоді як на розкрученому і читабельному Майдані з його всеукраїнським охватом новину прочитало - 427 осіб. І хто в це повірить? Хіба що Бондар, який не бачив, як на його сайті з"являлась новина, і тут же біля неї ставала цифра в 200, 300, 400 переглядів :) Але хай витрачає бабло. На справжню шкоду менше залишиться :)

   Swing пише:
   > http://www.irpenregion.info/index.php?name=News&file=article&sid=125
   >
   > Сегодня под стенами Ирпенского исполкама прошла многочисленная манифестация против 4-х кратного повышения коммунальных тарифов в Ирпене

   Вже 4-кратного? А вчора було лише 3-кратного :) І навіть 2-кратного позавчора :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.19 | 100%

    Так реально на скільки виросла кварплата?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.20 | Михайло Свистович

     Квартплата поки що взагалі не підвищувалась

     Хоча підвищувати її таки треба. Але цей процес гальмував новопризначений начальник ЖЕКу. Він все намагався довести, що можна працювати і при старій. Не розумів, що це нереально навіть, якщо працюєш практично без вихідних і зранку до ночі.

     Зараз перед лицем реальних проблем його ентузіазм та впевненість підупали. Він зрозумів, що на старій квартплаті ЖЕК (тим більше такий, який йому дістався у спадок) не зможе ефективно працювати. Життя - жорстока штука.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua