МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іще раз спитаю: вам не здається, що Юля реально божевільна?

01/14/2007 | Чучхе
ну на ктшталт Марії Деві - така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси? І веде сама не знає куди.

Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд, відчуття власного месіанства, білі однострої, повне розходження уявної ситуації з реальними, виступи, що нагадують проповіді, безмежно завищена самооцінка і вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо

думаю, з цієї точки зору останні голосування БЮТу пояснювались би якнайкраще

Відповіді

 • 2007.01.14 | Юрій Шеляженко

  Ви цинік, як і вся редакція Газети по-київськи

  Чучхе пише:
  > ну на ктшталт Марії Деві - така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси? І веде сама не знає куди.

  Гірше, на кшталт Ганни д,Арк

  > Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд, відчуття власного месіанства, білі однострої, повне розходження уявної ситуації з реальними, виступи, що нагадують проповіді, безмежно завищена самооцінка і вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо

  Погляд: пильний, уважний до всыэъ аудиторії.

  Відчуття: постійного гніву до навколишньої несправедливості.

  Однострої: це ж тюремна форма для взятих на перевиховання олігархів.

  Розходження уявлень з реальністю: типова риса кожного реформатора. Люди можуть пітримати це розходження вірою або заперечити цинічним скепсисом, іноді навіть ядовитим (сила яду пропорційна негативному життєвому досвідові).

  > думаю, з цієї точки зору останні голосування БЮТу пояснювались би якнайкраще

  Останні голосування БЮТу якнайкраще пояснені в моїй статті на першій сторінці Майдану.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Стась

   Про німб та янголькі крила забули

 • 2007.01.14 | stefan

  Re: Іще раз спитаю: вам не здається, що Юля реально божевільна?

  Чучхе пише:
  > ну на ктшталт Марії Деві - така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси? І веде сама не знає куди.
  >
  > Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд, відчуття власного месіанства, білі однострої, повне розходження уявної ситуації з реальними, виступи, що нагадують проповіді, безмежно завищена самооцінка і вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо
  >
  > думаю, з цієї точки зору останні голосування БЮТу пояснювались би якнайкраще
  ----------
  Що Юля є фанатичка, це незаперечний факт.
  "своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси?
  І веде сама не знає куди".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Карт

   Ющенко таки не фанат.

   В Україні бути послідовним, не продаватись, не лякатись, не зраджувати, не відступати виглядає фанатизмом.

   Тому і маємо те, що маємо: галасливих боягузів, придуркуватих патріотів, продажних і підступних, ненажерливих "демократіів", завдяки яким так просуваються у владу відверті бандити.
 • 2007.01.14 | Дядя Вова

  Добавьте в список продажу Криворожстали кому попало.

  Сторонники Юли стыдливо переходят на другие темы, когда об этом вспоминаешь. А Пинчук практически единственный меценат, вкладывавший деньги в украинскую культуру. Что ж, теперь этим будет заниматься индус.

  Вообще, её метод - «поймать одного и расстрелять». Он, наверное, хорош в условиях борьбы с партизанами, но… давайте возьмём навскидку пример.

  Например, ваш компьютер заражен вирусами. Метод Юли: срочно найти один из них и показательно уничтожить при большом скоплении народа после пламенной речи.

  Кропотливая, тяжёлая, неблагодарная, нетворческая системная работа - это не для нашей Жанны Деви[л] ибн Христос. Везёт Украине с лидерами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Юрій Шеляженко

   А що заважало Пінчуку купити Криворіжсталь на аукціоні

   за реальною ціною?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | bas

    Re: А що заважало Пінчуку купити Криворіжсталь на аукціоні

    А это для наших демократов не имеет значения. Подумаешь украл, что на эти мелочи обращать внимание, особенно если сами демократы при этом не сидят на картошке как бабушки и дедушки. А вот на культуру дает краденные деньги, так вот это парень, вот это образец. Ну не мудаки ?
  • 2007.01.14 | дідусь

   Re: Добавьте в список продажу Криворожстали кому попало.

   Ну да - якщо зекономити 20 млрд. на купівлі Криворіжсталі - то можна щось і на культурку пожертвувати, а чого ж?
   А може краще державу не грабувати - тоді й бюджет буде і на культуру буде
  • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

   Re: Добавьте в список продажу Криворожстали кому попало.

   Як Ви ставитеся до такої пропозиції: я забираю у Вас 1000грн (Ваших кровних), а потім на Ваше окультурення ГУЧНО виділяю 10коп. Якщо - негативно, то це суперечить Вашому твердженню про Пінчука. Якщо позитивно, то чекаю Вашого ДОБРОВІЛЬНОГО переказу на мою адресу 1000грн.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Дядя Вова

   Всё было ой как проще (ОТВЕТЫ)

   Пинчук заплатил ровно столько, сколько МОГ реально на тот день заплатить, больше у него тогда просто не было.

   Был альтернативный вариант. Российские и один индийский бизнесмены аж повизгивали, так хотели купить «за любую цену». Их кинули, я не спорю. Это и есть протекционизм, или политический национализм, если хотите. Да, не честно, а что в этом мире абсолютно честно - война в Ираке?

   Теперь, для гражданина из Средней Азии, на примере. Члены вашего трудового коллектива стояли в очереди на квартиру. Но наступили скрутнi часи у вашего предприятия, оно вынуждено продавать выделенные ему квартиры на аукционе, а не раздавать очередникам.

   За порогом уже стоЯт толстосумы, готовые скупить эти квартиры для своих племянников, любовниц и домашних животных. Но можно провернуть фиктивный «аукцион» и продать эти квартиры сотрудникам, в рассрочку, по 10-50 тыс. гривень. В том числе Вам, а также «бабушкам и дедушкам». Вы снова будете таким же «борцом за честность и прозорiсть»?

   Теперь для тех, кто забыл, что мы уже живём не в СССР. Культура уже и всегда теперь в будущем будет оплачиваться на 95% меценатами, а не государством. И платят везде не 50-60% от своих уставных капиталов, а на порядок меньше, столько, сколько реально можно себе позволить после всех необходимых производственных трат. И эта плата будет тем больше, чем богаче будут наши «олигархи».

   Ну, а про вырученные дополнительно Юлей деньги лучше вообще не вспоминать. Берём в руки калькулятор, делим один миллиард ДОЛЛАРОВ на население Украины, получаем 100 ГРИВЕНЬ на человека.

   Теперь посчитайте: за сколько месяцев мы проели эту сумму? Причём вред, как от любой инъекции наркотика, был двойной - и предприятие досталось х.з. кому, и кабмин, вместо того, чтобы крутиться, добиваться повышении эффективности экономики Украины, мог три месяца спокойно отдыхать. Отсюда и столь низкий процент роста в тот год.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | Предсказамус

    Еще один вопрос, совсем простой.

    Вы не интересовались двумя вещами: а) сколько налогов платили Пинчук с Ахметовым и б) как они выполняли свои инвестиционные обязательства?
    Вопрос, как Вы догадываетесь, чтоб разобраться, кому в первый раз продали КС, "домашним животным" или "сотрудникам предприятия".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.15 | Дядя Вова

     Не менее простой ответ (добавлено).

     Для разрешения подобных вопросов в рабочем порядке и существует государство, кабмин. Это и есть та самая повседневная кропотливая работа: пожурить, наорать, оштрафовать, подать в суд. А не переигрывать всё с нуля. Вы же не сломаете ногу сыну за то, что он задержался с футбола?

     Пример для гражданина из Средней Азии. :) Предположим, у человека перхоть. Что Вы предпочтёте применить: шампунь хэденшолдерс или гильотину?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.15 | Предсказамус

      Увы, это не ответ.

      Вы же уверяли, что продали своим, чтоб не досталось чужим. Как выясняется, над этими "своими" нужно еще стаю надсмотрщиков ставить, чтоб они всего-навсего действовали в рамках законов и приличий (гнать всю продукцию через оффшоры это законно, но неприлично, коль уж взял завод за копейки). А "чужие" и заплатили сколько положено, и законы соблюдают. Так нафига нам такие "свои"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | QuasiGiraffe

    Re: Всё было ой как проще (ОТВЕТЫ)

    Дядя Вова пише:
    > Пинчук заплатил ровно столько, сколько МОГ реально на тот день заплатить, больше у него тогда просто не было.

    С таким подходом в аукционе мог бы поучаствовать и я. И Вы.
    >
    > Был альтернативный вариант. Российские и один индийский бизнесмены аж повизгивали, так хотели купить «за любую цену». Их кинули, я не спорю. Это и есть протекционизм, или политический национализм, если хотите. Да, не честно, а что в этом мире абсолютно честно - война в Ираке?

    Вы не спутали протекционизм с тривиальным приданым?
    >
    > Теперь, для гражданина из Средней Азии, на примере. Члены вашего трудового коллектива стояли в очереди на квартиру. Но наступили скрутнi часи у вашего предприятия, оно вынуждено продавать выделенные ему квартиры на аукционе, а не раздавать очередникам.
    >
    > За порогом уже стоЯт толстосумы, готовые скупить эти квартиры для своих племянников, любовниц и домашних животных. Но можно провернуть фиктивный «аукцион» и продать эти квартиры сотрудникам, в рассрочку, по 10-50 тыс. гривень. В том числе Вам, а также «бабушкам и дедушкам». Вы снова будете таким же «борцом за честность и прозорiсть»?

    Вы же реально представляете, чем заканчивается "передача акций трудовому коллективу", правда? Так что пример с квартирами неудачен.
    >
    > Теперь для тех, кто забыл, что мы уже живём не в СССР. Культура уже и всегда теперь в будущем будет оплачиваться на 95% меценатами, а не государством. И платят везде не 50-60% от своих уставных капиталов, а на порядок меньше, столько, сколько реально можно себе позволить после всех необходимых производственных трат. И эта плата будет тем больше, чем богаче будут наши «олигархи».

    Ваш аргумент будет справедлив, когда соотношение между выплатами на культуру и "компенсацией" в виде Криворожстали или еще чего будет обратным. Меценат платит из заработанных денег, а не прихваченных по-родственному.
    >
    > Ну, а про вырученные дополнительно Юлей деньги лучше вообще не вспоминать. Берём в руки калькулятор, делим один миллиард ДОЛЛАРОВ на население Украины, получаем 100 ГРИВЕНЬ на человека.
    >
    Дык с таким подходом можно отдать все что угодно. Не жалко.
    "Если б каждый из сограждан дал мне по рублю"...

    > Теперь посчитайте: за сколько месяцев мы проели эту сумму? Причём вред, как от любой инъекции наркотика, был двойной - и предприятие досталось х.з. кому, и кабмин, вместо того, чтобы крутиться, добиваться повышении эффективности экономики Украины, мог три месяца спокойно отдыхать. Отсюда и столь низкий процент роста в тот год.

    Короче, что Вы предлагаете? Раздать все, что осталось - и пусть кабмин крутится?
   • 2007.01.20 | Englishman

    Re: Всё было ой как проще (ОТВЕТЫ)

    Дядя Вова пише:
    > Теперь, для гражданина из Средней Азии, на примере. Члены вашего трудового коллектива стояли в очереди на квартиру. Но наступили скрутнi часи у вашего предприятия, оно вынуждено продавать выделенные ему квартиры на аукционе, а не раздавать очередникам.
    >
    > За порогом уже стоЯт толстосумы, готовые скупить эти квартиры для своих племянников, любовниц и домашних животных. Но можно провернуть фиктивный «аукцион» и продать эти квартиры сотрудникам, в рассрочку, по 10-50 тыс. гривень. В том числе Вам, а также «бабушкам и дедушкам». Вы снова будете таким же «борцом за честность и прозорiсть»?

    ой, мля, я щас расплачусь. Бедного-нищего пенсионера Пинчука лишили возможности на шару хрущов... ой, крупнейшим металлургическим комбинатом попользоваться на старости лет. Аналогии у вас прикольные, пишите ищо.
   • 2007.01.23 | AK

    Я не є прихильником Тимошенко, але я проти того щоб сварити її

    за те позитивне, що вона зробила. "Криворіжсталь" - це один із прикладів. Хоча продавали "Криворіжсталь" вже без Юлі, у повернені у держвласність є вирішальна заслуга Юлі.

    Ну а про "меценатів" скажу таке: якщо завтра наркоторговці почнуть фільми спонсорувати чи музеї організовувати, то що "хай живе наркоторгівля!"?
  • 2007.01.15 | Єфремович

   Re: Добавьте в список продажу Криворожстали кому попало.

   Дело в том, что кроме упомянутой Юли с вирусами не борется никто более, а большинство отечественных политиков являются носителями этих вирусов.
  • 2007.01.15 | сябр

   Продаж криворожсталі Мітталу -дуже правильно!

   Тому що на український ринок сталі прийшов потужний гравець, який не залежить від Ахметовсько-Пінчуковських розкладів. Що стосується трудового колективу - то чому мене має цікавити доля людей, що отримували великі зарплати , бо пінчук трохи ділився з ними тим, що здирав потім у тому числі і з мене?? Ви забули, скільки коштує метал? А я памятаю, що за 4 роки він подорожчав утричі. до того ж, не можна одночасно звинувачувати юлю у популізмі і в пригнобленні СТАЛІВАРІФФ-ЄЛІТИ РАБОЧІВА КЛАССА :)))))
  • 2007.01.20 | Englishman

   коррекшн

   Дядя Вова пише:
   > Сторонники Юли стыдливо переходят на другие темы, когда об этом вспоминаешь. А Пинчук практически единственный меценат, вкладывавший деньги в украинскую культуру. Что ж, теперь этим будет заниматься индус.

   1) Криворожсталь продали на открытом аукционе, не зная заранее, что она попадет "какому-то там индусу"

   2) За Криворожсталь в бюджет попало в 10 раз больше денег, чем за нее заплатил не какой-то там попало выдающийся меценат Пинчук.

   3) Вообще-то Криворожсталь продали без ее (Тимошенко) участия

   А так все правильно, бесстыдный вы наш.
 • 2007.01.14 | DADDY

  Re: Іще раз спитаю: вам не здається, що Юля реально божевільна?

  Чи не забагато шизи для сучасної української політики? Льоня-кОСМОС, Йуля, Тарасик...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Чучхе

   А у нас взагалі психічне здоров"я нації викликає занепокоєння

   а що ви хочете, якщо країна останні сто років жила в стані, який російською мовою називається "колбасіт" ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Юрій Шеляженко

    Психічне здоров'я нації починається з психічного зоров'я ЗМІ

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Чучхе

     Ні. ЗМІ не можуть випереджати суспільні процеси. Вони тільки від

     дзеркалюють їх з більшою чи меншою оперативністю. Преса - це завжди наслідок і ніколи - причина.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Предсказамус

      Не нужно упрощать

      Чучхе пише:
      > дзеркалюють їх з більшою чи меншою оперативністю. Преса - це завжди наслідок і ніколи - причина.
      Следствие - возможно, но чего? К примеру, кто-то потратит денег, разместит в печатных и электронных СМИ определенную манипулятивную дезу. Ее подхватят беспалые и белецкие, она становится фактом политического бытия, хотя исходно была не более, чем уткой. Какое тут зеркало? Отработка бабок, вот и все.
      Украинские СМИ еще не усвоили такой вещи, как "авторитет издания/канала/итд", т.к. проплата идет не столько за функцию зеркала, сколько за функцию рупора.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.14 | Чучхе

       Ну Ви головою подумайте

       Предсказамус пише:

       > Следствие - возможно, но чего? К примеру, кто-то потратит денег, разместит в печатных и электронных СМИ определенную манипулятивную дезу.


       І Ви не бачите, як самі собі протирічите? Адже деза - це наслідок реалізації якоїсь концепції зхагального плану. Тобто, наприклад, первинна концепція скидання Мирослави Свистович з мерського крісла, а статті проти неї в газетах - це вже вторинний наслідок реалізації цієї концепції. І лише віддзеркалюють той факт, що є якісь люди, яким з якихось причин не підходить МС на посаді міського голови.

       > Украинские СМИ еще не усвоили такой вещи, как "авторитет издания/канала/итд", т.к. проплата идет не столько за функцию зеркала, сколько за функцию рупора.

       Його нема ніде в світі. Згадаймо, як поливали одне одного брудом Тимошенко й (умовно) Кучма на сторінках "Файненшл таймс" чи статті Януковича в "Вашінгтон таймс" - вони якось на авторитет тих видань ніяк не вплинули
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.14 | Предсказамус

        Обычно ею и думаю.

        Чучхе пише:
        > Предсказамус пише:
        >> Следствие - возможно, но чего? К примеру, кто-то потратит денег, разместит в печатных и электронных СМИ определенную манипулятивную дезу.
        > І Ви не бачите, як самі собі протирічите? Адже деза - це наслідок реалізації якоїсь концепції зхагального плану. Тобто, наприклад, первинна концепція скидання Мирослави Свистович з мерського крісла, а статті проти неї в газетах - це вже вторинний наслідок реалізації цієї концепції. І лише віддзеркалюють той факт, що є якісь люди, яким з якихось причин не підходить МС на посаді міського голови.
        Не надо ля-ля. Нет отражаемого факта, есть деза, которую заказчики услуги выдают за факт для достижения цели, не имеющей ничего обшего с интересами жителей Ирпеня. Ощутите разницу.

        >> Украинские СМИ еще не усвоили такой вещи, как "авторитет издания/канала/итд", т.к. проплата идет не столько за функцию зеркала, сколько за функцию рупора.
        > Його нема ніде в світі. Згадаймо, як поливали одне одного брудом Тимошенко й (умовно) Кучма на сторінках "Файненшл таймс" чи статті Януковича в "Вашінгтон таймс" - вони якось на авторитет тих видань ніяк не вплинули
        Насчет "Файненшл таймс" ничего не скажу, т.к. не знаю репутации этого СМИ. А в "Вашингтон таймс" при желании любой может поливать кого угодно, это СМИ такое. В отличие от "Вашингтон пост", где что попало не опубликуют.
     • 2007.01.14 | ilia25

      Это не так, и СМИ в развитых демократий тому пример

      Чучхе пише:
      > дзеркалюють їх з більшою чи меншою оперативністю. Преса - це завжди наслідок і ніколи - причина.

      СМИ в развитых странах очень явно видно образовательную функцию. Высококлассные журналисты не толко сообщают факты, но и учат аудиторию их анализировать. Плюс, они сообщают достаточно много сопутсвующей информации.

      Другими словами, они стимулируют совершенствование обществом необходимых ему навыков.

      В украинских СМИ эта функция практически отсутсвует -- они сообщают о важных событиях. Но они редко способны дать контекст, который позволит постороннему зрителю понять причины, по которым они случились и мотивы действующих лиц.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.14 | Чучхе

       Це - міт. Це і близько не так

       прочитайте хочаб на ІноСМІ матеріали про Україну

       і ви побачити тексти однобокі, упереджені, кон"юнктурні, з фактологічними помилками і досить бідні на інформацію, але занадто заполітизовані, хоча б через те, що до будь якого політика чи явища вже вживаються оціночні прикметники

       дуже хороший приклад продажности преси "демократій" - напр. повідомлення рівно рік тому про епідемію т.зв. "пташиного грипу", яка мала б за версією західних ЗМІ повбивати в Європі не менше 15 млн.чоловіка

       до речі, зараз теоретично мав би знову спостерігатись спіліх цього грипу (він же типу сезонний) - чому це мовчать вільні західні ЗМІ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.14 | ilia25

        Re: Це - міт. Це і близько не так

        Чучхе пише:
        > прочитайте хочаб на ІноСМІ матеріали про Україну

        Це дуже поганий приклад. Україна на Заході дуже мало кого цікавить, звідси і низька якість освітлення.

        Я писав про дійсно важливі для них питання.

        > дуже хороший приклад продажности преси "демократій" - напр. повідомлення рівно рік тому про епідемію т.зв. "пташиного грипу", яка мала б за версією західних ЗМІ повбивати в Європі не менше 15 млн.чоловіка
        >
        > до речі, зараз теоретично мав би знову спостерігатись спіліх цього грипу (він же типу сезонний) - чому це мовчать вільні західні ЗМІ?

        Звідки ви все це узяли? З цитат у російській пресі?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.14 | Чучхе

         Re: Це - міт. Це і близько не так

         ilia25 пише:
         >
         > Я писав про дійсно важливі для них питання.

         про атомну бомбу у Саддама читали?


         > Звідки ви все це узяли? З цитат у російській пресі?

         Та ну. Рівно рік тому я писав про пташиний грип і мені багато фахівців казало, що це ПР-акція західних фармацевтичних компаній. І те, що ця тема захлохла (як і попередня, з коров"ячим сказом) лише підтверджує їх правоту
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.14 | ilia25

          Re: Це - міт. Це і близько не так

          Чучхе пише:
          > ilia25 пише:
          > >
          > > Я писав про дійсно важливі для них питання.
          >
          > про атомну бомбу у Саддама читали?

          Хіба це ЗМІ вигадали?

          > > Звідки ви все це узяли? З цитат у російській пресі?
          >
          > Та ну. Рівно рік тому я писав про пташиний грип і мені багато фахівців казало, що це ПР-акція західних фармацевтичних компаній. І те, що ця тема захлохла (як і попередня, з коров"ячим сказом) лише підтверджує їх правоту

          Це ви про українських фахаців? Чучхе, коров"ячий сказ -- це захворювання 100% фатальне, жодних ліків від нього немає. То як фармацевтичні кампанії можуть зацікавлені в історіях про це?

          Пташииний грип -- ви знаєте скільки людей загинуло у епідемії 18-го року, коли вірус, яким можна було заразитись лише від свиней мутував і почав передаватись між людьми?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.14 | Чучхе

           Re: Це - міт. Це і близько не так

           ilia25 пише:
           > Чучхе пише:
           > > ilia25 пише:
           > > >
           > > > Я писав про дійсно важливі для них питання.
           > >
           > > про атомну бомбу у Саддама читали?
           >
           > Хіба це ЗМІ вигадали?

           А хтось із західних ЗМІ це діло провіряв? Їм сказали друкувати і вони взяли під козирьок

           >
           > > > Звідки ви все це узяли? З цитат у російській пресі?
           > >
           > Це ви про українських фахаців?

           Ви вважаєте українських фахівців апріорно нефаховими?

           > Чучхе, коров"ячий сказ -- це захворювання 100% фатальне, жодних ліків від нього немає. То як фармацевтичні кампанії можуть зацікавлені в історіях про це?

           Роздуваючи психоз. Коров"ячий сказ на 1000 порядків менш загрозливий, ніж про це було сказано в пресі. Вам цинічно брехали.

           >
           > Пташииний грип -- ви знаєте скільки людей загинуло у епідемії 18-го року, коли вірус, яким можна було заразитись лише від свиней мутував і почав передаватись між людьми?

           Покажіть мені мільйони загинувших минулого року, про які мені казала вільна преса
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.14 | ilia25

            Re: Це - міт. Це і близько не так

            Чучхе пише:
            > ilia25 пише:
            > > Чучхе пише:
            > > > ilia25 пише:
            > > > >
            > > > > Я писав про дійсно важливі для них питання.
            > > >
            > > > про атомну бомбу у Саддама читали?
            > >
            > > Хіба це ЗМІ вигадали?
            >
            > А хтось із західних ЗМІ це діло провіряв? Їм сказали друкувати і вони взяли під козирьок

            Як вони мали перевірити, чи є в Садама ядерна бомба?

            >
            > >
            > > > > Звідки ви все це узяли? З цитат у російській пресі?
            > > >
            > > Це ви про українських фахаців?
            >
            > Ви вважаєте українських фахівців апріорно нефаховими?

            Коли вони розповідають про черговий всесвітній заколот -- так.

            > > Чучхе, коров"ячий сказ -- це захворювання 100% фатальне, жодних ліків від нього немає. То як фармацевтичні кампанії можуть зацікавлені в історіях про це?
            >
            > Роздуваючи психоз. Коров"ячий сказ на 1000 порядків менш загрозливий, ніж про це було сказано в пресі. Вам цинічно брехали.

            В пресі не було нічого такого сказано. І навіть якщо б було, то вже точно ніхто не зміг би заробити на цьому гроші.

            > > Пташииний грип -- ви знаєте скільки людей загинуло у епідемії 18-го року, коли вірус, яким можна було заразитись лише від свиней мутував і почав передаватись між людьми?
            >
            > Покажіть мені мільйони загинувших минулого року, про які мені казала вільна преса

            Вільна преса не казала про мільйони загиблих. Вона писала (і пише) про мільйони, які б могли б загинути, якщо б вірус мутував так, як він мутував у 18-му.
       • 2007.01.14 | Раціо

        А як жахливо співав Карузо (у виконанні Мойші)

        Чучхе пише:
        > прочитайте хочаб на ІноСМІ матеріали про Україну
        >
        > і ви побачити тексти однобокі, упереджені, кон"юнктурні

        ... тобто із усього моря публікацій строго відібрані маскоффськими проффесіоналами за названими критеріями, причому як правило недостатня упередженість систематично й невимушено ліквідується на стадії "перекладу" із бусурманської на опщєпанятний. Але широко відомий своєю наївністю Чучхе про це все, звісно, навіть не підозрює, тому він лише невинна жертва московської пропаганди. Амінь.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.15 | Чучхе

         Re: А як жахливо співав Карузо (у виконанні Мойші)

         Раціо пише:
         > Чучхе пише:
         > > прочитайте хочаб на ІноСМІ матеріали про Україну
         > >
         > > і ви побачити тексти однобокі, упереджені, кон"юнктурні
         >
         > ... тобто із усього моря публікацій строго відібрані маскоффськими проффесіоналами

         Чувак, якщо все, написане російською мовою ти будеш піддавати сумніву, успіхів у цьому житті ти не досягнеш

         > за названими критеріями, причому як правило недостатня упередженість систематично й невимушено ліквідується на стадії "перекладу" із бусурманської на опщєпанятний. Але широко відомий своєю наївністю Чучхе про це все, звісно, навіть не підозрює

         і тому не лінується заходити за посиланнями, які (вам про це невідомо) супроводжують кожний переклад, на оригінал

         До того ж іносмі частково такаж мержева структура, як і майдан. деякі публікації там мають альтернативні переклади, які можна порівнювати
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.15 | Раціо

          О, ось і вілікая культура поперла

          Чучхе пише:
          > Раціо пише:
          > > Чучхе пише:
          > > > прочитайте хочаб на ІноСМІ матеріали про Україну
          > > >
          > > > і ви побачити тексти однобокі, упереджені, кон"юнктурні
          > >
          > > ... тобто із усього моря публікацій строго відібрані маскоффськими проффесіоналами
          >
          > Чувак, якщо все, написане російською мовою ти будеш піддавати сумніву, успіхів у цьому житті ти не досягнеш

          "Чувакі" працюють у "газєті па кієфскі". Ото вже справді "успіх у цьому житті" - можна відкривати платні курси.

          Я ж усього лише хотів натякнути, що якщо справді слідкувати за світовими ЗМІ, а не за "ІноСМІ для язикових інвалідів", то картина світу постає суттєво інакша. А тому рекомендація "почитати хоча б ІноСМІ" є, в кращому разі, наївно-ідіотською, точнісінько як судження про спів Карузо у виконанні Мойші. Решта - хворі хвантазії Чучхе.

          > і тому не лінується заходити за посиланнями, які (вам про це невідомо) супроводжують кожний переклад, на оригінал

          І цю брехню Чучхе також поширює чисто через незнання. Він, звісно, й не підозрює, що "ІноСМІ" часто "перекладають" не-онлайнові статті та онлайнові, доступні лише за підпискою, а на загальнодоступні онлайнові "випадково" дають неправильні посилання (така випадковість - надійний індикатор особливої "творчости" конкретного "перекладу"). Ну й звісно Чучхе не лінується заходити за посиланнями на оригінал, але лінується той оригінал прочитати, інакше б він так не підставлявся.

          > До того ж іносмі частково такаж мержева структура, як і майдан. деякі публікації там мають альтернативні переклади, які можна порівнювати

          Тю. Хіба я стверджував, що вони в 100% випадків брешуть? Вони ж не ідіоти. Ідіоти ті, хто користується ними як джерелом інформації.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

    Узагальнення починається з конкретики - Ви вже відвідали лікаря?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Чучхе

     поясніть мені гносенологічні ґлибини вашого питання

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

      "гносенологічні" - з таким поняттям не знайомий :) чув лише про

      гносеологію.
  • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

   Мрійник-мотоцикліст :)

  • 2007.01.23 | Svitlana

   Re: Це дуже просто : Юля-божевільна

   Аналізуючи поведінку цієї леді з перших днів після інавгурації Президента, я все більше схиляюсь до думки, що Юля - це чийсь антиукраїнський дуже грамотний проект. Так, як роздробила Україну Юля за цей час, жодному азарову, або януковичу з його ахметками не вдалось би, бо рівень інтелекту не той. Дай боже ,щоб я помилялась і вона дійсно була б божевільною.
 • 2007.01.14 | Предсказамус

  "Кашпировский в юбке". Где-то я уже это слышал...

  Кажется, НСНУ в начале 2005-го жаловалось, что Юля Юща загипнотизировала и он ее назначил премьером вместо Порошенко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | DADDY

   "Не считайте себя особой равной Черчиллю"(цітата)

   Предсказамус пише:
   > Кажется, НСНУ в начале 2005-го жаловалось, что Юля Юща загипнотизировала и он ее назначил премьером вместо Порошенко.

   На початку 2005 року НСНУ не існувало.Жалітися не було ще на що - всі "сестри" отримали своє
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Предсказамус

    Из классика?

    DADDY пише:
    > На початку 2005 року НСНУ не існувало.
    Это было вежливое сокращение слова "несуны".

    > Жалітися не було ще на що - всі "сестри" отримали своє
    Не было, а жаловались. Наверное, у них это хроническое. Вот и сейчас жалуются и призывают "Не зрадити Майдан". Вам за своих однопартийцев не стыдно?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | DADDY

     Re: Из классика?

     Предсказамус пише:
     > DADDY пише:
     > > На початку 2005 року НСНУ не існувало.
     > Это было вежливое сокращение слова "несуны".
     >
     Не перекручуйте: "несуни" походить від назви партії НСНУ, а не НСНУ від несунів :-)) На початку 2005 не було несунів. Були помаранчеві і біло-блактині. НМХР виконання певних передвиборчих обіцянок майже всіма учасниками помаранчевої команди і призвело до гострого конфлікту інтересів і розпаду команди. Додайте сюди чітку, заздалегідь сплановану роботу ФСБ та агентів впливу.

     > > Жалітися не було ще на що - всі "сестри" отримали своє
     > Не было, а жаловались. Наверное, у них это хроническое. Вот и сейчас жалуются и призывают "Не зрадити Майдан". Вам за своих однопартийцев не стыдно?

     Мені не соромно за однопартійців: моїми однопартійцямі крім недолугих аналітиків з Спаської, є люди, тільки знайомством з якими я пишався б, а тим більше бути з ними в одній партії.Крім того, зі мною в одній партії Президент України.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Предсказамус

      Re: Из классика?

      DADDY пише:
      > Не перекручуйте: "несуни" походить від назви партії НСНУ, а не НСНУ від несунів :-))
      Я не столько о названии, сколько о сути. Суть именно такая.

      > На початку 2005 не було несунів. Були помаранчеві і біло-блактині. НМХР виконання певних передвиборчих обіцянок майже всіма учасниками помаранчевої команди і призвело до гострого конфлікту інтересів і розпаду команди. Додайте сюди чітку, заздалегідь сплановану роботу ФСБ та агентів впливу.
      Я понимаю, плохо выполнять обещания. Этим может воспользоваться ФСБ.

      > Мені не соромно за однопартійців: моїми однопартійцямі крім недолугих аналітиків з Спаської, є люди, тільки знайомством з якими я пишався б, а тим більше бути з ними в одній партії.
      В любом сброде можно встретить немного порядочных людей.

      > Крім того, зі мною в одній партії Президент України.
      Этим тоже стОит гордиться?
     • 2007.01.15 | catko

      daddy перестань наступати на граблi "суперечок" з предсказамусом

      це без користi i тiльки воду не на той що треба млин лиеш.
   • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

    Скарги НСНУ тривали від часу утворення аж по липень

 • 2007.01.14 | Sean

  Е-е-е, як на мій смак, то це

  безмірна амбіційність та самолюбство, надмірна стервозність плюс помірний інтелект та умовні моральні якости
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Hohlomorda

   Re: Е-е-е, як на мій смак, то це

   Пан трохи помиливсь адресою, своє CV треба кидати на адресу потенційного хазяїна, а не на форум. Так буде швидше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Sean

    Вам напевно видніше, Хохломордо

    А от що видніше мені, то це або Ви змінюєте нік, або Ви не змінюєте нік, і тоді Вас на хворумі нема.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Hohlomorda

     Re: Вам напевно видніше, Хохломордо

     Якщо людина не має почуття гумору, то в неї повинно бути почуття, що вона не має почуття гумору. Цілий рік мій нік всіх влаштовував, і треба було ж пожартувати ...
    • 2007.01.14 | Tavr

     Re: Вам напевно видніше, Хохломордо

     Sean пише:
     > А от що видніше мені, то це або Ви змінюєте нік, або Ви не змінюєте нік, і тоді Вас на хворумі нема.
     Цілий рік мій нік всіх влаштовував, і ось - на тобі! В кожному жарті є доля правди, мабуть в моєму вона виявилась занадто великою...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Sean

      Дякую за розуміння.

      Нічого особистого - правила. Тепер нічого не маю проти. Натхнення!
  • 2007.01.14 | samopal

   Політичне меню

   Пане дегустатор, чи не могли б Ви так само ємко та красиво описать смак, якмй залишають інші учасники процесу: Мороз, Ющенко (Єханурів, Безсмертний, чи хто там у них замість голови), Янукович, Сімонєнка. А також провідні десертні лузери: Костенко, Вітренко, Луzенко...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Предсказамус

    Неудачный вопрос

    У Шона и его единомышленников железный ответ: "Все они бляди". На растерянное: "А что ж тогда делать?" тоже есть ответ - писать иски, жалобы и прочие полезные бумаги. Предполагается, что в Украине все еще действует судебная система и она тему разрулит.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Sean

     Користуючись правом на репліку

     раз уж Ви мене згадали, скажу:

     Предсказамус пише:
     > У Шона и его единомышленников железный ответ: "Все они бляди". На растерянное: "А что ж тогда делать?" тоже есть ответ - писать иски, жалобы и прочие полезные бумаги. Предполагается, что в Украине все еще действует судебная система и она тему разрулит.
     Шон та його однодумці вважають, зокрема, що краще принаймні писати все це, ніж нескінчено глибокомудро предсказ.вать (нема російської розкладки, сорі) на хворумі. Втім, то справа смаку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Предсказамус

      Есть у меня смутное подозрение.

      Sean пише:
      > Шон та його однодумці вважають, зокрема, що краще принаймні писати все це, ніж нескінчено глибокомудро предсказ.вать (нема російської розкладки, сорі) на хворумі. Втім, то справа смаку.
      Не исключено, что вне форума мне приходится делать слегка больше, чем Вам. С той разницей, что моя деятельность имеет определенный практический результат (отписки судов я результатом не считаю).
      Поэтому в следующий раз, прежде чем гнать тут пургу, проконсультируйтесь с харьковским куренем, ладно?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.14 | Sean

       Це дуже добре, що у Вас є підозра

       це, думаю, є дуже корисним для розвитку здібностей для подальшого хворумного предсказ.вания.

       Предсказамус пише:
       > Не исключено, что вне форума мне приходится делать слегка больше, чем Вам.
       Абсолютно не виключено! Щоправда, сумно, що саме "приходится", а не за покликом, але то таке...

       > С той разницей, что моя деятельность имеет определенный практический результат
       Я Вас щиро з цим вітаю. Тільки за! Бажаю і надалі. І щоб ще більш певний результат і практичний. Так тримати!

       > (отписки судов я результатом не считаю).
       От і молодець! Я теж не у захваті.

       > Поэтому в следующий раз, прежде чем гнать тут пургу, проконсультируйтесь с харьковским куренем, ладно?

       Ні, люб'язний Предсказамусе, мені вистачає власних вражень. Можу сказати, що попередні позитивні від Вас враження Ви послідовно безнадійно зіпсували, перефразовуючи Подерев'янського. Мені залишається тільки побажати, щоб певний практичний результат Вашої діяльности надали Вам більше позитивних емоцій і відновили Вашу нервову систему. Вона Вам знадобиться, сподіваюся, не для "пурги", а для подальшої діяльности з іще більш певним і більш практичним результатом.

       Бувайте здорові і, головне, спокійні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.14 | Предсказамус

        Что меня всегда неприятно удивляло в некоторых киевлянах...

        Sean пише:
        > це, думаю, є дуже корисним для розвитку здібностей для подальшого хворумного предсказ.вания.
        Разрешите мне самому решать, что делать и что не делать на форуме, ага? Покуда чуть ли не единственная выжившая функция форума - возможность без особых технических хлопот сказать распальцованным болтунам, что они распальцованные болтуны.

        > Предсказамус пише:
        >> Не исключено, что вне форума мне приходится делать слегка больше, чем Вам.
        > Абсолютно не виключено! Щоправда, сумно, що саме "приходится", а не за покликом, але то таке...
        Не грустите. Если от того, что "приходится" больше толку, чем от того, что "за покликом", это не так уж и плохо.

        >> С той разницей, что моя деятельность имеет определенный практический результат
        > Я Вас щиро з цим вітаю. Тільки за! Бажаю і надалі. І щоб ще більш певний результат і практичний. Так тримати!
        Не буду утверждать, что нуждался в Вашей поддержке, но все равно спасибо.

        >> (отписки судов я результатом не считаю).
        > От і молодець! Я теж не у захваті.
        Тем не менее в последнее время только на них и работаете (из того, что я вижу).

        >> Поэтому в следующий раз, прежде чем гнать тут пургу, проконсультируйтесь с харьковским куренем, ладно?
        > Ні, люб'язний Предсказамусе, мені вистачає власних вражень. Можу сказати, що попередні позитивні від Вас враження Ви послідовно безнадійно зіпсували, перефразовуючи Подерев'янського. Мені залишається тільки побажати, щоб певний практичний результат Вашої діяльности надали Вам більше позитивних емоцій і відновили Вашу нервову систему. Вона Вам знадобиться, сподіваюся, не для "пурги", а для подальшої діяльности з іще більш певним і більш практичним результатом.
        Во фразе "попередні позитивні від Вас враження Ви послідовно безнадійно зіпсували" не хватает чего-то вроде "в моїх очах". Так будет точнее.

        > Бувайте здорові і, головне, спокійні.
        Спасибо, Вам того же.

        P.S. Так вот, о том, что меня удивляет в некоторых майдановских киевлянах, так это высокая политическая импотентность в сочетании с еще более высокой самооценкой. Imho, конечно.
        P.P.S. Уверен, что нормальные киевляне не примут предыдущую фразу на свой счет.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.14 | ОРИШКА

         Не, вы уж огласите весь список, пазалуста :)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.14 | Предсказамус

          Фигушки. Разве что скажу, что речь о "старых майдановцах"

        • 2007.01.14 | ilia25

         Да вот, кстати

         Предсказамус пише:
         > Покуда чуть ли не единственная выжившая функция форума - возможность без особых технических хлопот сказать распальцованным болтунам, что они распальцованные болтуны.

         Да, так когда Янукович-премьер, наконец, закатает электоральное поле в бетон? С полпинка?
        • 2007.01.14 | Sean

         Ви і тут ся помилили

         Предсказамус пише:
         > Покуда чуть ли не единственная выжившая функция форума - возможность без особых технических хлопот сказать распальцованным болтунам, что они распальцованные болтуны.

         Нє. Головна [і вельми живенька] хвункція хворуму - це залучення до потенційно конструктивної дискусії (не дискусії, а конструктиву власне заради) осіб з різними поглядами. Пошук спільного знаменника для практичних (sic!) вислідів.

         У цьому і є хвункція хворуму. Наприклад ми з Вами, напевно, за інших умов би і не поговорили, позаяк, хоча і не вважаємо (принаймні я) один одного негідниками, але щодо поглядів маємо купу взаємних неґацій. Отже у політичному контексті ніц спільного у нас нема і, не здивуюся, якщо бути не може, а от у контексті громадянської дії - це можливо. От Вам і користь від Майдану, сайту громадянської, як відомо, дії.
    • 2007.01.14 | samopal

     Пане Предсказамус, Ви сбіваєтє с рітиа вєсь квартал.

     Я задав шановному пану дегустаторові цілком нормальне запитання.
     І спмсок блюд (з меню "всє оні блюді"). Нехай фахівець висловиться - у нього це виходить досить образно. Заодно виявиться і його улюблене "блюдьо", якщо він, звичайно фахівець, а не звіздун із кулінарнава тєхнікума.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | ilia25

    Вони дійсно один одного варті

    Тому головна задача суспільства -- це покращувати поступово їх породу. Тобто, використовуючи демократію, викидувати на смітник найгірших політиків, та заохочувати кращих з них. Так країна поступово рухатиметься уперед.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Sean

     Щодо використання демократії

     як можна використовувати "те чого нема" (с)Вакарчук. І як саме?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | ilia25

      Re: Щодо використання демократії (оновлено)

      Sean пише:
      > як можна використовувати "те чого нема" (с)Вакарчук. І як саме?

      Ну для початку треба визнати, що вона таки є.

      А як саме -- це просто. Використовувати всі наявні засоби, в першу чергу ЗМІ, для формування потрібних вам настроїв у суспільстві. А непопулярна влада довго не протримається, демократія це забезпечить.

      Якщо комусь це не вдається, то справа не у відсутності демократії, а у кривих рученятах. Або у талановитості опонентів (справді важко настроїти виборців проти влади, коли причин для критики обмаль, а реальні доходи населення ростуть 20% на рік).

      Чи ви питали як суспільство має використовувати демократію? Ось проста відповідь:
      1) Суспільство дізнається про ситуацію в країні з вілних ЗМІ, та робить висновки щодо якостей політиків (ЗМІ для цього мають бути вільними)
      2) Зясувавши це, виборці втілюють своє бачення на виборах (вибори для цього мають бути чесними)

      А базувати свою невіру у демократію лише на тому, що ваши власні думки не є популярними в суспільстві -- то є дуже наївним.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.14 | Sean

       Re: Щодо використання демократії (оновлено)

       ilia25 пише:
       > Sean пише:
       > > як можна використовувати "те чого нема" (с)Вакарчук. І як саме?
       >
       > Ну для початку треба визнати, що вона таки є.
       "Вони шукають те,чого нема, щоб довести, що його не існує" (с)Подерев'янський.
       Нема підстав визнавати. Вона, безперечно, є, більша чи менша (як кому до вподоби). Але не в цій державі.

       >
       > А як саме -- це просто. Використовувати всі наявні засоби, в першу чергу ЗМІ, для формування потрібних вам настроїв у суспільстві. А непопулярна влада довго не протримається, демократія це забезпечить.
       Дуже класно, що просто.


       > Якщо комусь це не вдається, то справа не у відсутності демократії, а у кривих рученятах.
       Дуже можливо. Тоді може пан запропонує якийсь Sendero Luminoso?

       > Або у талановитості опонентів (справді важко настроїти виборців проти влади, коли причин для критики обмаль, а реальні доходи населення ростуть 20% на рік).
       Йой, не смішіть.

       >
       > Чи ви питали як суспільство має використовувати демократію? Ось проста відповідь:
       > 1) Суспільство дізнається про ситуацію в країні з вілних ЗМІ, та робить висновки щодо якостей політиків (ЗМІ для цього мають бути вільними)
       Як суспільство дізнається, як воно хвільтрує гівно з "вільних ЗМІ"?
       Що таке вільні ЗМІ?
       Які ЗМІ є вільними,а які невільними?

       О, перепрошую, я не прочитав Вашого застереження. А воно, погодьтеся - є немаловажливим.

       > 2) Зясувавши це, виборці втілюють своє бачення на виборах (вибори для цього мають бути чесними)
       У тому то і справа. А для того ми маємо зруйнувати систему, базовано на нечесности як на засаді.

       > А базувати свою невіру у демократію лише на тому, що ваши власні думки не є популярними в суспільстві -- то є дуже наївним.
       Пане, ну шо Ви кажете? Яка довіра у суспільстві до державних інституцій, ЗМІ?

       А на популярність моїх власних думок я не претендую. Хоча, можливо, і шкода...:)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.14 | ilia25

        Re: Щодо використання демократії (оновлено)

        Sean пише:
        > ilia25 пише:
        > > А як саме -- це просто. Використовувати всі наявні засоби, в першу чергу ЗМІ, для формування потрібних вам настроїв у суспільстві. А непопулярна влада довго не протримається, демократія це забезпечить.
        > Дуже класно, що просто.
        >
        >
        > > Якщо комусь це не вдається, то справа не у відсутності демократії, а у кривих рученятах.
        > Дуже можливо. Тоді може пан запропонує якийсь Sendero Luminoso?

        Ви питаєте мене, як переконати суспільство у ваших ідеях? Я не вважаю їх переконливими.

        Доступ до ЗМІ у вас є, далі це ваші проблеми.

        > > Або у талановитості опонентів (справді важко настроїти виборців проти влади, коли причин для критики обмаль, а реальні доходи населення ростуть 20% на рік).
        > Йой, не смішіть.

        Ну от про те й мова. Кого ви збираєтесь так переконати?

        > > Чи ви питали як суспільство має використовувати демократію? Ось проста відповідь:
        > > 1) Суспільство дізнається про ситуацію в країні з вілних ЗМІ, та робить висновки щодо якостей політиків (ЗМІ для цього мають бути вільними)
        > Як суспільство дізнається, як воно хвільтрує гівно з "вільних ЗМІ"?

        Порівнючи інформацію з різних джерел. Що ви власне хочете сказати, що ви не маєте достовірної інформації про політичну ситуацію у країні? Чи ви вважаєте, що "фільтрувати гівно" з ЗМІ лише ви здатні?

        > Що таке вільні ЗМІ?

        Незалежні від влади.

        > О, перепрошую, я не прочитав Вашого застереження. А воно, погодьтеся - є немаловажливим.

        В Україні повно вільних ЗМІ, в тому числі телебачення.

        > > 2) Зясувавши це, виборці втілюють своє бачення на виборах (вибори для цього мають бути чесними)
        > У тому то і справа. А для того ми маємо зруйнувати систему, базовано на нечесности як на засаді.

        Я не бачу у чому справа. Результати останніх виборів дуже точно віддзеркалили волю виборців -- саме це я розумію під чесністю виборів.

        >
        > > А базувати свою невіру у демократію лише на тому, що ваши власні думки не є популярними в суспільстві -- то є дуже наївним.
        > Пане, ну шо Ви кажете? Яка довіра у суспільстві до державних інституцій, ЗМІ?

        Нормальна довіра. В іншому випадку ніхто б ті ЗМІ не дивився і на вибори б не ходили.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.14 | Sean

         Re: Щодо використання демократії (оновлено)

         ilia25 пише:
         > Якщо комусь це не вдається, то справа не у відсутності демократії, а у кривих рученятах.
         > > Дуже можливо. Тоді може пан запропонує якийсь Sendero Luminoso?
         >
         > Ви питаєте мене, як переконати суспільство у ваших ідеях? Я не вважаю їх переконливими.
         Та нащо у моїх? У своїх, у тих, у яких вважаєте за потрібне. А якщо Ви вважаєте, що все ок,і устаканена в Україні демократія семимільними кроками прямує до розвою, то тоді сорі. Я ріспектую Вашу думку, але і всьо.

         > Доступ до ЗМІ у вас є, далі це ваші проблеми.
         Вважатиму це добрим побажанням.

         > > > Або у талановитості опонентів (справді важко настроїти виборців проти влади, коли причин для критики обмаль, а реальні доходи населення ростуть 20% на рік).
         > > Йой, не смішіть.
         >
         > Ну от про те й мова. Кого ви збираєтесь так переконати?
         Життя переконує.

         > Що таке вільні ЗМІ?
         >
         > Незалежні від влади.
         1. Тільки від влади?
         2. Гроші - то влада?
         3.Що це за ЗМІ? Як про них дізнатися суспільству?

         > > О, перепрошую, я не прочитав Вашого застереження. А воно, погодьтеся - є немаловажливим.
         >
         > В Україні повно вільних ЗМІ, в тому числі телебачення.
         Не помічав. Можливо, око замилене, є такий варіянт. Але навряд чи.

         > Я не бачу у чому справа. Результати останніх виборів дуже точно віддзеркалили волю виборців -- саме це я розумію під чесністю виборів.
         Воля виборців була спрямована, наприклад, на підвищення тарифів, квитків на залізницю та нерухомости? На корупцію?

         > > > А базувати свою невіру у демократію лише на тому, що ваши власні думки не є популярними в суспільстві -- то є дуже наївним.
         > > Пане, ну шо Ви кажете? Яка довіра у суспільстві до державних інституцій, ЗМІ?
         >
         > Нормальна довіра. В іншому випадку ніхто б ті ЗМІ не дивився і на вибори б не ходили.
         Це звичка і contra spem spero.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.14 | ilia25

          Re: Щодо використання демократії (оновлено)

          Sean пише:
          > > > > Або у талановитості опонентів (справді важко настроїти виборців проти влади, коли причин для критики обмаль, а реальні доходи населення ростуть 20% на рік).
          > > > Йой, не смішіть.
          > >
          > > Ну от про те й мова. Кого ви збираєтесь так переконати?
          > Життя переконує.

          Життя, в якому зарплати ростуть 20% на рік, дійсно переконує. На відміну від вашої критики влади.

          Демократія лише чесно віддзеркалює цей факт.

          > > Що таке вільні ЗМІ?
          > >
          > > Незалежні від влади.
          > 1. Тільки від влади?

          Так, тільки від влади.

          > 2. Гроші - то влада?

          Ні, гроші то не влада.

          > 3.Що це за ЗМІ? Як про них дізнатися суспільству?

          Дозвольте знову таки переадресувати це питання вам. Ви справді стверджуєте, що не знаєте ЗМІ (особливо ТБ), які докладно б інформували вас про стан української політики?

          Ви вважаєте, що телебачення, яке дозволяє як владі, так і опозиційним політикам донести свою точку зору не достатньо?

          > > > О, перепрошую, я не прочитав Вашого застереження. А воно, погодьтеся - є немаловажливим.
          > >
          > > В Україні повно вільних ЗМІ, в тому числі телебачення.
          > Не помічав. Можливо, око замилене, є такий варіянт. Але навряд чи.

          Скажіть мені, в чому полягає "невільність" того ж ICTV? В порівнянні с тією ж CNN?

          Аргументи проти існування вільної преси в Україні точно таким же успіхом "заперечують" їх існування в будь якій демократичній країні. Що є абсурд.

          > > Я не бачу у чому справа. Результати останніх виборів дуже точно віддзеркалили волю виборців -- саме це я розумію під чесністю виборів.
          > Воля виборців була спрямована, наприклад, на підвищення тарифів, квитків на залізницю та нерухомости? На корупцію?

          Предстаницька демократія так не працює. Воля виборців визначає політиків, яким виборці готові довірити владу. Щоб потім дати загальну оцінку їх діям.

          > > Нормальна довіра. В іншому випадку ніхто б ті ЗМІ не дивився і на вибори б не ходили.
          > Це звичка і contra spem spero.

          Ви теж на вибори за звичкою ходили? І бурхливі дебати тут на Майдані за кого голосувати -- це теж звичка? А вимоги провести ще одні вибори якомога швидше -- це теж результат невіри в їх здатність відобразити волю виборців?
    • 2007.01.14 | Чучхе

     мої оплески

   • 2007.01.14 | Sean

    Я звик сам готувати

    або споживати те, що готують приємні мені люди.

    Або якщо вже де-інде, то тільки у тих закладах, що я сам оберу і вподобаю відповідно до свого смаку.

    Якщо альтернатива, у силу специхвіки ситуйовини, полягає у необхідности обрати альтернативу з кількох закладів общєпіту, то критерієм буде дотримання санітарних правил, шановний пане Samopal'е.

    А вестися на недобросовісну рекляму....хву...
  • 2007.01.14 | stefan

   Re: Е-е-е, як на мій смак, то це

   Sean пише:
   > безмірна амбіційність та самолюбство, надмірна стервозність плюс помірний інтелект та умовні моральні якости
   -------
   Ці симптоми також майже тотожні з діагнозом в головному дописі.
  • 2007.01.14 | ilia25

   100%

 • 2007.01.14 | Стась

  Ні. Просто вона "пацан в юбке".

  Те же растопыренные пальтсы, страсть к внешним эффектам, много грозных обещаний, полное отсутствие тормозов и способности что-то просчитывать хотя бы на шаг вперед. Когда-то и донецкие такими были. Но они (не все, но тек, кто решает) уже ушли вперед (и потому переигрывают всех), а Юля так и осталась по своему менталитету бизнесменом 90-х.

  Но, судя по киданию президента на второй день после достижения договоренности, донецкие ушли вперед недалеко, и держат свое знаменитое слово только тогда, когда нет возможности достичь результата неседленно через кидалово. Потому и Юлю кинут. Посмотрим, что останется от закона об оппозиции ко второму чтению (и когда еще это второе чтение будет).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

   "пацан" як поняття чи як стать?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Стась

    Як поняття, звісно

    Вони можуть буди гарно одягненими, навіть культурно освіченими, але тормозна система в них слабка від народження. Тому вони зараз нами рулять, і нас мають, а ми на форумах п..ьдимо.

    Але їхні часи таки минають. 2004-й - то був перший дзвіночок.
  • 2007.01.16 | Николай Чернигов

   Ні. Просто вона "облако в штанах". :))

   Стась пише:
   > Но, судя по киданию президента на второй день после достижения договоренности, донецкие ушли вперед недалеко,...

   Вот в этом и ищите мотивы Тимошенко, а главное - причины падения "мессийки"! Когда засранец Ющенко пишет с Януковичем всякие никчемные бумажки и отдает страну в руки донецким - это "договоренности", а когда ПР и БЮТ совместно голосуют - это "кидалово". Не рой яму другому - сам в нее попадешь!
 • 2007.01.14 | samopal

  І хто ж питає? А голяса по Хрещатику, на конях - то "прікол"

  Ви й справді вважаєте, що єдино можливим шляхом розвитку української демократії є "сяючий шлях", котрий вказують світу "промінці чучхе" з Пхеньяну? :D

  Чучхе пише;
  ...така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси?

  Це викликає у Вас заздрість? Ви хотіли б, щоб всі йшли за Вами, як за місцевим "комісаром" Кім Ір Сена? :D Тут, кажуть, і Толстоухов вашу організацію недавно згадував... А Вас не бентежить, що багато хто із "заангажованих послідовників" сприймає цю всю галіматью вже не як "прікол кріатівних літератарав", а цілком серйозно? :what:
  Месіанські "нагірні" проповіді "пасічника нації" Ви не вважаєте відірваними від реальності? А "крьостниє ходи" православних комуністів "за Янковічя" під іконами із зображенням Нікалая Крававава Ви вважаєте "архіраціональним брєдом", достойним фанатизму?

  Чого це Ви так вболіваєте за "обманутих Йулєю фанатиків", вважаєте, що без Вас вони не вийдуть до "світла"? :D Можете запропонувати кільком мільйонам "схиблених", щось таке, що вони послідують за Вами, несуністами, комуністами, ригіонастами чи сракожабами?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Чучхе

   Re: І хто ж питає? А голяса по Хрещатику, на конях - то "прікол"

   samopal пише:
   > Ви й справді вважаєте, що єдино можливим шляхом розвитку української демократії є "сяючий шлях", котрий вказують світу "промінці чучхе" з Пхеньяну? :D

   Це не стосується даної теми

   >
   > Чучхе пише;
   > ...така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси?
   >
   > Це викликає у Вас заздрість?

   жах

   > Ви хотіли б, щоб всі йшли за Вами, як за місцевим "комісаром" Кім Ір Сена? :D

   На хріна?

   > Тут, кажуть, і Толстоухов вашу організацію недавно згадував...

   Поживанов.

   > А Вас не бентежить, що багато хто із "заангажованих послідовників" сприймає цю всю галіматью вже не як "прікол кріатівних літератарав", а цілком серйозно? :what:

   Ви не повірите, але й я - цілком серйозно. Просто поприкалуватись з своїх же поглядів, як на мене - це найкращий спосіб а)в них укріпитись і б)не йобнутись як Юля, сприймаючи себе як Істину

   > Месіанські "нагірні" проповіді "пасічника нації" Ви не вважаєте відірваними від реальності?

   Яка прив"язка до теми психічного здоров"я Тимошенко?

   > А "крьостниє ходи" православних комуністів "за Янковічя" під іконами із зображенням Нікалая Крававава Ви вважаєте "архіраціональним брєдом", достойним фанатизму?

   те саме

   >
   > Чого це Ви так вболіваєте за "обманутих Йулєю фанатиків",

   за Державу більше вболіваю, фанатики - як оті з Ніколаєм Кривавим мене не обходять

   > вважаєте, що без Вас вони не вийдуть до "світла"? :D

   я ні кого нікуди не веду і закликаю до цього інших

   > Можете запропонувати кільком мільйонам "схиблених", щось таке, що вони послідують за Вами, несуністами, комуністами, ригіонастами чи сракожабами?

   Найкращі люди - які нічого не пропонують.
 • 2007.01.14 | Ґольдмунд

  Re: "...женщіна без мужа"

  Тимошенко не божевільна.
  Вона повністю вільна у своїх діях, вона не має жодних зобов"язань перед будь-ким.

  Як у пісні співається: "...женщіна без мужа", тобто, у політиці - те саме. Психологія поведінки дуже подібна. Тобто, вибрики та вільна поведінка на межі вульгарності чи вуличної хтивості. Це їй приносить задоволення і робить щасливою.

  Я не бачу підстав для того, щоб вона кого-небудь підтримувала своїми діями, зокрема, Ющенка. Тому, для мене незрозуміло, за що її осуджувати (Мороз, наприклад, справді сволоч). Адже Ющенко сам відмовився від її підтримки.

  За круглий стіл потрібно було садити Тимошенко, Порошенка і соціалістів і з ними писати універсал. Тоді як Ющенко влаштував для них умови "боїв без правил".

  Єдина проблема для Юлії Тимошенко та, що вона ніколи не буде при владі, якщо сприятиме узурпації влади і поверненню кучмізму - у тих умовах вибори будуть звичайною фікцією і ЦВК другим виборчим штабом донецьких.
 • 2007.01.14 | bas

  Белый стих по теме

  Чучхе,

  >ну на ктшталт Марії Деві - така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси? І веде сама не знає куди.

  >Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд, відчуття власного месіанства, білі однострої, повне розходження уявної ситуації з реальними, виступи, що нагадують проповіді, безмежно завищена самооцінка і вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо

  Распишите ваш идеал, который при этом реально существует.

  Это наверное нечто, что важно жует сопли, что все время подтягивает бухгалтерские манжеты, сидит за круглым столом или в какой-нибудь Хоружевке, важно якшается с теми, кто должен где-то сидеть; кто ненавидит большую часть помаранчевых однако любит больще всего тех, кому пофартило родиться в той части Земли, где водятся хоружевские бджолы.

  Еще раз к вам просьба, напишите какой взгляд (имеется в виду то о чем вы говорили, упоминая Юлю, то есть, что должно читаться у него в глазах, во взоре) должен быть у вашего идеала или идола, в какой одежде он должен ходить, белой или без штанов, какие у него должны быть выступления, привораживающие или нудные проповеди, которые круто анонсируются, а потом вдруг их нет и слава богу, должен ли он вимогати в качестве лидера НУ ставить своего человека или того, который обсуждался заранее всем сходом, который кругом опаздывает и тем выражает свое фе тем, с кем должен встречаться, хотя известно, что точность это вежливость и знак уважения королей к другим ; насколько мелочным он должен быть, насколько непоследовательным и в конечном итоге, вруном, хотя и великим демократом, давшим свободу высказываться, однако так, что в любом случае на все эти разоблачения никто уже не реагируют, благодаря которому я могу писать в интернете все, что хочу, хотя и без его разрешения я всегда писал в интернете все, что хочу, потому что интернет это такая штука; который зазомбировал таких как Чучхе, а они все думают, что это они сами так думают, а вот про других Чучхеs думают, что именно они, эти другие зазомбированы; который просрал все что можно, причем не свое, а наше, и который нанял таких, как Чучхе, чтобы представить все как будто это его, а не он, кинули, хотя кто этому поверит, если вся власть была у него, а у других только надеяться, что он не пидар, и об этом говорят все опросы, так что не хрен по бумажному бухтеть, что это легитимный през всей Украины, когда сейчас он през только менее 10% по факту, а гонору куда-там, ну и т.д., т.п.

  Так как по-существу вы мне, Чучхе, естественно,
  не ответите, то должен сказать заранее (in advance) в отвеn на ваш неответ, что вы или зомби, или проплаченный. или д. собачье. Хотя за последнее я заранее прошу прощения у богя, чтобы потом не тратить на это время.

  А если и ответите, каких чудес не бывает, то все равно это будут только сопли, которые вторичны. так как они не могут быть первичными, место уже занято соплями шефа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Чучхе

   Я мабуть теж маю відповісти віршами

   bas пише:
   >
   > Распишите ваш идеал, который при этом реально существует.
   >

   та він уже відомий 5000 років

   Лучший правитель тот, о котором народ знает лишь то, что он существует.
   Несколько хуже те правители, которые требуют от народа их любить и
   возвышать. Еще хуже те правители, которых народ боится, и хуже всех те,
   которых народ презирает. Поэтому, кто не заслуживает доверия, не
   пользуется доверием [у людей]. Кто вдумчив и сдержан в словах, успешно
   совершает дела, и народ говорит, что он следует естественности.
   ***

   Если кто-нибудь силой пытается овладеть страной, то, вижу я, он не
   достигает своей цели. Страна подобна таинственному сосуду, к которому
   нельзя прикоснуться. Если кто-нибудь тронет [его], то потерпит неудачу.
   Если кто-нибудь схватит [его], то его потеряет.
   Поэтому одни существа ведут, а другие - следуют за ними; одни
   расцветают, а другие высыхают; одни укрепляются, а другие слабеют;
   одни создаются, а другие разрушаются. Поэтому совершенномудрый
   отказывается от излишеств, устраняет роскошь и расточительность

   ***
   Знающий людей разумен. Знающий себя просвещен. Побеждающий людей
   силен. Побеждающий самого себя могуществен. Знающий достаток богат. Кто
   действует с упорством, обладает волей. Кто не теряет свою природу,
   долговечен. Кто умер, но не забыт, тот бессмертен.

   ***
   Когда в стране существует дао, лошади унавоживают землю; когда в
   стране отсутствует дао, боевые кони пасутся в окрестностях. Нет больше
   несчастья, чем незнание границы своей страсти, и нет большей опасности,
   чем стремление к приобретению [богатств]. Поэтому, кто умеет
   удовлетворяться, всегда доволен [своей жизнью].

   ***
   Страна управляется справедливостью, война ведется хитростью.
   Поднебесную получают во владение посредством недеяния. Откуда я знаю все
   это? Вот откуда: когда в стране много запретительных законов, народ
   становится бедным. Когда у народа много острого оружия, в стране
   увеличиваются смуты. Когда много искусных мастеров,умножаются редкие
   предметы. Когда растут законы и приказы, увеличивается число воров и
   разбойников.
   Поэтому совершенномудрый говорит: "Если я не действую, народ
   будет находиться в самоизменении. Если я спокоен, народ сам будет
   исправляться. Если я пассивен, народ сам становится богатым; если я не
   имею страстей, народ становится простодушным".

   ***
   Когда правительство спокойно, народ становится простодушным. Когда
   правительство деятельно, народ становится несчастным. О несчастье! Нон
   является опорой счастья. О счастье! В нем заключено несчастье. Кто знает
   их границы? Они не имеют постоянства. Справедливость снова превращается
   в хитрость, добро -- в зло. Человек уже давно находится в заблуждении.
   Поэтому совершенномудрый справедлив и не отнимает ничего у другого. Он
   бескорыстен и не вредит другим. Он правдив и не делает ничего плохого. Он
   светел, но не желает блестеть.

   Управляя людьми и служа Небу, лучше всего соблюдать воздержание.
   Воздержание должно стать главной заботой. Оно называется
   совершенствованием дэ. Совершенствование дэ - всепобеждающе.
   Всепобеждающее обладает неисчерпаемой силой. Неисчерпаемая сила дает
   возможность овладеть страной.
   Начало, при помощи которого управляется страна, долговечно и
   называется глубоким и прочным, вечно существующим дао.

   ***
   Умный полководец не бывает воинственен. Умелый воин не бывает гневен.
   Умеющий побеждать врага не нападает. Умеющий управлять людьми не ставит
   себя в низкое положение. Это я называю дэ, избегающее борьбы. Это сила в
   управлении людьми. Это значит следовать природе и древнему началу дао.

   Военное искусство гласит: я не смею первым начинать, я должен ожидать.
   Я не смею наступать хотя бы на вершок вперед, а отступаю на аршин назад.
   Это называется действием посредством недеяния, ударом без усилия.
   В этом случае не будет врага, и я могу обходиться без солдат. Нет беды
   тяжелее, чем недооценивать противника. Недооценка противника повредит
   моему сокровенному средству [дао]. В результате срадений те, кто скорбит,
   одерживают победу.

   ***
   Когда народ не боится могущественных, тогда приходит могущество.
   Не тесните его жилища, не презирайте его жизни. Кто не презирает [народа],
   тот не будет презрен [народом]. Поэтому совершенномудрый, зная себя, себя
   не выставляет. Он любит себя и себя не возвышает. Он отказывается от
   самолюбия и предпочитает невозвышенное.
   Кто храбр и воинственен - погибает, кто храбр и не воинственен - будет
   жить. Эти две вещи означают: одна - пользу, а другая - вред. Кто знает
   причины того, что небо ненавидит [воинственных]? Объяснить это трудно и
   совершенномудрому.
   Небесное дао не боретсяс, но умеет побеждать. Оно не говорит, но умеет
   отвечать. Оно само приходит. Оно спокойно и умеет управлять [вещами]. Сеть
   природы редка, но ничего не пропускает.

   ***
   Народ голодает оттого, что власти берут слишком много налогов.
   Вот почему [народ] голодает. Трудно управлять народом оттого, что власти
   слишком деятельны. Вот почему трудно управлять. Народ презирает смерть
   оттого, что у него слишком сильно стремление к жизни. Вот почему презирают
   смерть. Тот, кто пренебрегает своей жизнью, тем самым ценит свою жизнь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.15 | bas

    Re: Я мабуть теж маю відповісти віршами

    Чучхе, замечательная подборка. Спасибо. Я даже запомнил на компе. Потом еще раз просмотрю Но Вы дали только перечисление качеств. However, there was a question о вашем идеале, который при этом реально существует на наших украинских просторах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.16 | Чучхе

     Re: Я мабуть теж маю відповісти віршами (mod)

     bas пише:
     > Чучхе, замечательная подборка. Спасибо. Я даже запомнил на компе. Потом еще раз просмотрю Но Вы дали только перечисление качеств. However, there was a question о вашем идеале, который при этом реально существует на наших украинских просторах.

     Ви вмсеж таки перечитайте - і зрозумієте. Я взагалі проти вождів. Я за солідарність непомітних але працьовитих управлінців і за колективний розум. Я жодних месій ніколи не приймав і приймати не хочу. Народ України - ото і є ідеал, а чим менш помітний провідник, тим він кращий.

     А політик... Ну якщо вам просто цікаво дізнатись, хто мені імпонує, то - ну, наприклад, Єхануров, Москаль, певною мірою Гайдук
   • 2007.01.20 | stefan

    Re: Я мабуть теж маю відповісти віршами

    АФОРИЗМЫ СТАРОГО КИТАЯ
    Дао Дэ Цзин, избранные изречения (Лао-Цзы)

    http://china.aforism.ru/html/dao-de-dzin/00001.htm
 • 2007.01.15 | один_козак

  Звичайне, між іншим, явище.

  Я не згодний, що вона божевільна в медичному сенсі. Але що вона перебуває в рабстві потужних пристрастей - це доконаний факт. Як людина дійсно обдарована, вона могла б (може ще в принципі) стати дійсно великою позитивною історичною постаттю, зробивши багато доброго не тільки для України, а й для світу. Але якщо вона не усвідомить, ще нею керує та не навчиться давати цьому раду, то може ввійти в історію як чорна людина в білому.

  Ті самі пристрасті в різній мірі притаманні нам усім. Але вона - обдарована та надзвичайно спокушувана. Їй би гарного духовника...
 • 2007.01.15 | Нестор

  Щоб не здавалося треба їсти менше грибів

  Чучхе пише:
  > Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд,

  Чим він божевільний?

  > відчуття власного месіанства,

  Вона вам про свої відчуття сама розказала, чи ви маріядевіхристос і чудесним чином відчуваєте чужі відчуття?

  > білі однострої,

  Ви хіба білої сорочки ніколи не одягали, що для вас білий одяг є дивнішим за позування з голим пузом в ополонці?

  > повне розходження уявної ситуації з реальними,

  Ви точно нічого не плутаєте? Може Костенка мали на увазі? Це увляв, нібито його хтось підтримує крім купки лузерів.

  > виступи, що нагадують проповіді,

  Це дуже погано? Набагато гірше виступів, що нагадують брехню?

  > безмежно завищена самооцінка

  Ого ви і її самооцінку знаєте?!! Бачу тут одними грибами не обійшлося.

  > вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо

  На етапі виконання рішень - так. На етапі обговорення? Наведіть приклади.

  > думаю, з цієї точки зору останні голосування БЮТу пояснювались би якнайкраще

  А я думаю, що останні голосування БЮТу найкраще пояснюються захистом інтересів своїх виборців і виконання їх вимог.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.21 | AK

   Re: Щоб не здавалося треба їсти менше грибів

   Нестор пише:

   > А я думаю, що останні голосування БЮТу найкраще пояснюються захистом інтересів своїх виборців і виконання їх вимог.

   Виявляється виборці вимагають дати якомога більше влади Януковичу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.21 | Нестор

    Re: Щоб не здавалося треба їсти менше грибів

    AK пише:
    > Виявляється виборці вимагають дати якомога більше влади Януковичу.

    Ні виборці вимагають припинити ганебні торги Яника з Ющенком. Вимагають виконання місцевими депутатами своїх передвиборчих зобов"язань.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.21 | AK

     Re: Щоб не здавалося треба їсти менше грибів

     Нестор пише:
     > AK пише:
     > > Виявляється виборці вимагають дати якомога більше влади Януковичу.
     >
     > Ні виборці вимагають припинити ганебні торги Яника з Ющенком.

     І неодмінно на користь Януковича?


     > Вимагають виконання місцевими депутатами своїх передвиборчих зобов"язань.

     Ну ми всі добре бачили, кого БЮТ провів у місцеві ради. Один Соколов з Дніпропетровська чого вартий!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.21 | bas

      Re: Щоб не здавалося треба їсти менше грибів

      Ні, ми бачили як Ющ віддав владу Янеку А потім за допомогою своїх прихильників почав наїзджати на Юлю. Ваш Ющ, АК, тварюка, і не смійте казати зараз, що він є народний висуванець, бо він усе просрав самотужки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.21 | AK

       А я хіба тут захищав Юща?

       Вам, здається я ще на задавав цього питання:

       Якщо я погоджусь, що Ющ - мудак, ви визнаєте, що Юлька - сучка.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.21 | TrollSeeker

        Re: А я хіба тут захищав Юща?

        AK пише:
        > Якщо я погоджусь, що Ющ - мудак, ви визнаєте, що Юлька - сучка.
        Навіть якщо ви згодитесь, що ющенко тричі мудак, з цього автоматично не витікає, що юлька - сучка. Окрім того, мало стверджувати, треба ще й аргументовано довести це.

        Маю припущення, що Ви маєте вищу освіту. Але також маю припущення, що лекції з філософії на яких викладались причинно-наслідкові зв'язки Ви доблесно просачкували. Може спробуєте впевнити мене в зворотньому?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.21 | AK

         Re: А я хіба тут захищав Юща?

         TrollSeeker пише:
         > AK пише:
         > > Якщо я погоджусь, що Ющ - мудак, ви визнаєте, що Юлька - сучка.
         > Навіть якщо ви згодитесь, що ющенко тричі мудак, з цього автоматично не витікає, що юлька - сучка.

         Ні, це витікає з Юльчиних вчинків.


         TrollSeeker пише:

         > Маю припущення, що Ви маєте вищу освіту. Але також маю припущення, що лекції з філософії на яких викладались причинно-наслідкові зв'язки Ви доблесно просачкували. Може спробуєте впевнити мене в зворотньому?

         Саме тому, мені не зрозуміло, чому при обговорені Юльчиних вчинків, її прихильники на її захист використовують аргументи типу "а Ющенко ..."

         Ось наприклад на мою критику дій БЮТу
         http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1169409702&first=&last=
         Ваш колега відповів
         http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1169412329&first=&last=

         Ви готові звернутися до basа зі словами:
         "лекції з філософії на яких викладались причинно-наслідкові зв'язки Ви доблесно просачкували."?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.22 | TrollSeeker

          Re: А я хіба тут захищав Юща?

          AK пише:
          > Ні, це витікає з Юльчиних вчинків.
          А тепер точно так спокійно поясніть, з яких вчинків (було б непогано їх перелічити) витікає: "юлька-сучка". Тобто, що і кому вона зробила "сучкуватого". Спробуємо розібратись.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.22 | AK

           А Ви спочатку доведіть свою об'єктивність

           Дайте відповідь на запитання в кінці цього постингу:
           http://www2.maidan.org.ua/n/free/1169416560

           А тоді вже можна і про Юльку-сучку подискутувати.
           А в протилежному випадку я не бачу сенсу Вам що небудь доводити.
           Хто не бажає бути об'єктивним, того все одно ні в чому не переконаєш і переконливих аргументів від нього не почуєш. Навіщо тратити час?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.01.16 | Николай Чернигов

  У Вас высшее медицинское со специализацией "психиатрия"?

  Чучхе пише:
  > ну на ктшталт Марії Деві - така фанатичка, що своїм квазіраціональним брєдом захоплює і веде за собою маси? І веде сама не знає куди.>

  Если это так, то "массы", наверное, этого заслуживают. Хотя я с Вами в этом вопросе несогласен. За кого Вы принимаете сторонников Тимошенко? Уж очень Ваша формулировка напоминает мне одно словцо, приписываемое Юле. С приставкой био-... припоминаете?

  > Всі ознаки очевидні: цей божевільний погляд, відчуття власного месіанства, білі однострої, повне розходження уявної ситуації з реальними, виступи, що нагадують проповіді, безмежно завищена самооцінка і вимагання беззаперечного послуху від всіх підлеглих тощо
  >

  "Божевільний погляд" - характеристика Тимошенко, украденная у Тарасика Черновола, который в зеркало редко смотрит. "Відчуття власного месіанства" - ну-ну, не надо, "мессийка" у нас уже есть! "Білі однострої" - Вы оранжевенькое часом не одевали в конце 2004? Если да, то ходили ли к психоаналитику? "Повне розходження уявної ситуації з реальними" - а пример привести слабо? "Виступи, що нагадують проповіді" - ой! Это Вы о ком? Из современных украинских политиков я знаю только одного похожего. Но это - не Тимошенко. "Безмежно завищена самооцінка" - этим страдают все. Вы и я не исключение - свидетельство тому наши комментарии, предназначенные донести нашу исключительно верную точку зрения окружающим :)) "Вимагання беззаперечного послуху" - действительно, как может Тимошенко иметь какие-либо амбиции если Юра Ехануров сказал: «Він — як плащаниця, яку моя родина подарувала монастирю Московського патріархату. Поки її не освятили, вона була просто тканиною, коли її внесли до храму і люди впали перед нею на коліна, вона стала символом. До інавгурації Ющенко був нашим другом, тепер він — прапор. Це складно прийняти тим, хто їв і пив з Ющенком за одним столом: «Чому він став символом, а я — ні?» В общем, падите ниц, заткнитесь и слушайте. Чем Вам не Иоанн Свами? :))

  Хотя в данное время куда-более уместно:
  "Гей, братища, пора знати,
  Що не всім нам панувати,
  Не всім дано теє знати, як речима керувати."

  > думаю, з цієї точки зору останні голосування БЮТу пояснювались би якнайкраще

  Голосования БЮТ - действительно, на мой взгляд, не красят ни сам блок, ни ЮВТ, лично. Хотя сумасшедствия тут никакого - один расчет. Пострадала, грубо говоря, политическая целомудренность Тимошенко. Она уже не белая и пушистая (как и любой политик, в действительности и не была таковой)в глазах своих сторонников. Но хотелось бы задуматься: почему она поступила так? Что вынудило обменять голосование по закону о Кабмине на законы об оппозиции и императивном мандате, и тем самым так подмазать свой имидж. (Кстати, сам закон о Кабмине ничего из себя не представляет, и наверняка будет отредактирован.) Желание влиять на принятие решений в парламенте и удержать фракции в местных советах. Можно ли было решить эти вопросы другим путем? Насчет закона про оппозицию... Что мешало НСНУ поддержать этот законопроект В ПЕРВОМ ЧТЕНИИ? Опять амбиции: кто главнее? Я когда реплики Беспалого по этому поводу слушал, так тоже о психиатрии думал. "Титаник" тонет, а пассажир спорит: тонуть ему в каюте первого класса, или третьего. С голосованием за императивный мандат много сложнее. Тут ошибка самой Тимошенко и именно ее. Только сделана она много раньше. Когда БЮТ поддержал закон о выборах в местные советы. В политике ошибка - хуже преступления. Но точно также тогда голосовали и регионы, и нашеукраинцы. А результатом стало то, что области и города теперь "структурированы" по образцу ВР. Все это делалось одним планом с проведением политреформы и, в случае принятия изменений в Конституцию касательно местного самоуправления, приведет к расколу Украины. В этом контексте хочу в сотый раз напомнить: не Тимошенко, а Ющенко поменял спокойствие страны на свое кресло, проголосовав за политреформу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.21 | Чучхе

   Знаєте, достатньо було б написати "ні не здається"

   Тим більше, що я ставив питальну інтонацію, і мені цікава була думка загалу


   а те, що у вас аргументація, як у зазомбованого білого брата наводить на роздкуми
 • 2007.01.20 | Тимош-Ян

  Оригінально.

  Ви про це перший почали писати у перші тижні після призначення Тимошенко прем'єром навесні 2005 року. Звідки така спостережливість?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.21 | Чучхе

   Re: Оригінально.

   Тимош-Ян пише:
   > Ви про це перший почали писати у перші тижні після призначення Тимошенко прем'єром навесні 2005 року. Звідки така спостережливість?

   Тоді мене вразила фраза про бензин, який їде, пливе, летить

   Зараз - "далекоглядний" виступ в парламенті якраз перед перебіжництвом Мороза, типу все, регіонали, ваш час пройшов

   я бачу, що її бачення світу потроху відходить від реальности, і це називаю божевіллям
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Оригінально.

    Чучхе пише:
    >
    > я бачу, що її бачення світу потроху відходить від реальности, і це називаю божевіллям

    Ні, це зветься неадекватністю, яка може бути породжена купою різноманітних причин. Наприклад, поганим інформуванням чи введенням в оману з боку оточення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | AK

     Re: Оригінально.

     Михайло Свистович пише:

     >
     > Ні, це зветься неадекватністю, яка може бути породжена купою різноманітних причин. Наприклад, поганим інформуванням чи введенням в оману з боку оточення.

     А Ви впевнені, пане Михайле, що це неадекватність, а не навмисні дії?
     Чи є у Вас відповідь на таке питання:
     Навіщо було росіянам закривати заведену на Юлю справу?
     Мені здається, що останні події дають відповідь на нього. А Ви як думаєте?
 • 2007.01.20 | Wlodko

  Re: Іще раз спитаю: вам не здається, що Юля реально божевільна?

  Чергова політична істерія, яка охопила суспільство після подолання парламентом вето президента на закон про Кабінет міністрів, викликає щонайменше подив та сумнів у здатності до системного політичного мислення окремих політиків та політологів. Запустивши де-юре політичну реформу з метою подолання авторитарної системи президентської влади в Україні, яка існувала де-факто до серпня 2006 року, Верховна Рада в грудні 2004 року, з благословення та за підтримки Ющенка та керованої ним політичної сили, започаткувала системний перехід від президентської влади до парламентської. З точки зору логіки державотворчих процесів, викликає щонайменше здивування супротив президентської сторони цим процесам, аж до можливості скасування самої політичної реформи. Юля,- молодець, вона залишила Ющенка без повноважень і відрізала йому всі шляхи до відступу! Тепер Тимошенко зрозуміла, що має у себе золоту акцію, і тепер крутить нею перед носом Ющенка, вимагаючи свого – оголосити дострокові вибори."Я робитиму все, щоб президент набрався мужності і розпустив парламент", – наголосила Тимошенко. Наша лідерка БЮТ – жінка ризикова, то на шляху до мети її мало що може зупинити. Наша Юля МОЛОДЕЦЬ!!!
 • 2007.01.22 | Уляна

  Не стільки божевільна - скільки неадекватна

  І не стільки Юля, скільки її прихильники.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | TrollSeeker

   Re: Не стільки божевільна - скільки неадекватна

   Уляна пише:
   > І не стільки Юля, скільки її прихильники.
   ...і взагалі вони мене не люблять. :cry:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua