МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко пішла на прощу

01/14/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко радить українським політикам оселитись в церквах, аби очиститись.

Так вона заявила журналістам після відвідання в Єрусалимі храму Гроба Господнього та благословення у престоятеля православної церкви Теофіла.

На запитання журналістів, чи варто політикам приїздити в такі святі місця, щоб очиститись Тимошенко відповіла: "З тією ступінню бруду, що є в українській політиці, нашим політикам не те що їздити до святих місць, а жити в церквах треба".

За її словами, вона приїхала до Єрусалиму у важкий час, коли багато людей та помаранчевих лідерів втратили віру.

"Я приїхала набратись сил, доторкнутись до святинь, пройти шляхом Христа і зробити багато речей, що відроджують віру", - додала вона.

На питання, що на прощу ходять, усвідомивши свої гріхи, Тимошенко відповіла: "Кожна людина грішна і мусить спокутувати свої гріхи. Я щаслива, що пройшла цей шлях".

"Не можу сказати, що я одразу перетворилась, але отримала додаткове натхнення", - сказала Тимошенко після відвідання храму.

Джерело: УНІАН, Українська Правда

Відповіді

 • 2007.01.15 | троль ak1001

  однако Теофилос третий круче афонских старцев

  ...одной из главных целей ее поездки в Израиль стало получение благословения патриарха православной церкви Иерусалима Теофилоса III
 • 2007.01.15 | валдіс

  Re: Тимошенко пішла на прощу


  Тимошенко предала Майдан и Революцию - предателям не поможет никакое очищение. Хватит лукавить - за громкими речами стоит подлость и змена. Люди! Не верте ей! Будьте бдительны!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.15 | Карт

   Валдіс, Ви тільки не хвилюйтесь,

   все буде добре. Зараз до Вас прийде сестричка, зробить укол. А я повідомлю у всі палати, щоб були пильними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua