МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Євген Захаров уже переміг (тема повністю

01/17/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Кандидатів на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини повинні висувати не політики, а правозахисні організації.

Таку думку висловив глава Української гельсінської групи, кандидат на посаду омбудсмена Євген Захаров в інтерв'ю газеті "Известия в Украине".

На питання, чому його інтереси в парламенті представляє фракція "Наша Україна", Захаров звернув увагу, що "Наша Україна" першим його висунула, а наступного дня своїми підписами підтримав і БЮТ.

17-01-2007 11:20, Майдан-ІНФОРМ
Євген Захаров уже переміг

Кандидатів на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини повинні висувати не політики, а правозахисні організації.

Таку думку висловив глава Української гельсінської групи, кандидат на посаду омбудсмена Євген Захаров в інтерв'ю газеті "Известия в Украине".

На питання, чому його інтереси в парламенті представляє фракція "Наша Україна", Захаров звернув увагу, що "Наша Україна" першим його висунула, а наступного дня своїми підписами підтримав і БЮТ.

"Чому вони мене висувають? Я думаю, тому що знають про мою роботу в сфері захисту прав людини, тому що їхні активісти переслідувалися під час виборчої кампанії 2004 року, саме їм ми допомагали. Ми тоді не програли жодної справи, а такі речі люди пам'ятають", - додав він.

Харківський правозахисник вагався з відповіддю на питання, чому, на його думку, Ніна Карпачова відмовляється коментувати ситуацію з виборами омбудсмена. При цьому він припустив, що вона упевнена у своїй перемозі.

На думку Захарова, те, що парламент висунув його на цю посаду – "уже перемога". "Коли мені запропонували, я погодився. Хоча був переконаний, що шансів у мене вкрай мало. Але, як ви бачите, ця кампанія пройшла досить успішно, я є офіційним кандидатом на посаду омбудсмена", - сказав він.

Правозахисник відзначив, що ситуація з виборами омбудсмена політизована: "Я розглядаюся як кандидат від опозиції, а Ніна Карпачова - як кандидат від правлячої коаліції".

"Оскільки в коаліції голосів більше, виходить, логічно припустити, що Карпачова повинна виграти. Але все-таки ще невідомо, чим це все обернеться", - вважає кандидат.

Захаров звернув увагу на те, що Карпачова, "будучи уповноваженим, зайнялася політикою, ввійшла до виборчого списку Партії регіонів".

За його словами, якщо омбудсмен йде в політику, він автоматично перестає бути правозахисником.

"Ніна Карпачова, на жаль, цього не розуміє і не визнає. На це навіть звернули уваги в Раді Європи. Як ви знаєте, був лист Ханни Северінсен і Ренати Вольвенд", - нагадав Захаров.

На його думку, заангажованість Карпачової як омбудсмена проявлялася безпосередньо в її роботі.

"У травні 2004 року щось сталося: вона стала тяжіти до Партії регіонів. Це можна побачити по президентській кампанії: її голосу не було чутно, коли представників "Пори" незаконно заарештовували", - пояснив Захаров.

"Коли подібне було 9 березня 2001 року, Карпачова особисто бігала по райвідділах і витягала звідти молодих людей... Візьміть 2005 рік, вона зробила багато політичних заяв у дусі тієї політичної сили, з якою була зв'язана", - додав він.

Джерело: "Українська Правда"

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 441 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169025639

17-01-2007 14:23, а КОГО НАСПРАВДІ ЗАХИСТИВ Захаров?
Re: Євген Захаров уже переміг

Ви такі щасливі? Вітаю Вас з приначенням Захарова на посаду омбудсмена України. Хто хось щасливий в цій державі.Це велика українська посада. Але для українців вона є нездійсненою. По- перше: все в Україні робиться за простим планом, нами хохлами легко маніпулювати і ця дія успішно виконана. Ми всі повинні зрозуміти, що при ніяких обставинах, ні про які порушенні прав нас українців ніхто не скаже свого свого слова харківський омбуденівського Захаров. Нас просто українців не має, якщо в нас немає свого українського представника. Семен Глузман набагато більше зробив,як правозахисник, і справжній член Української Гельсінської Спілки( не видуманої з пальця, як уце придумав Захаров), які дійсно віддали кров та життя в радянських тюрмах за волю незалежної України. Для американсців чи російськин ми просто аборигени. А хто з Вас читав звіт ЗАХАРОВА про порушення прав української людини(заборони на викладання українською мовою в партитарній для цього Державі в Україні? Скільки можна мовчати? Я написала цього листа і знаюЄ що отримаю багато негативних ганебних відповідей. Але я знаю, що є той кому належить говорити правду. А це гірко. Але безумовно, в тому випадку, коли незважаюжчи на контрвесійність до політики сайту, мій лист буде надрукований.
Бережіть себе

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 130 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169036612

17-01-2007 15:15, Людмила
чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком? (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 98 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169039707

17-01-2007 16:06, касандра
Re: чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком?

Пані Людмило, я Вас дуже поважаю.
За ніком я ніколи не ховалася, і Ви можете знайти мої повідомдлення на інших сайтах. їх дуже багато цих повідомлень.
Бережіть себе. І не помилітесь. Бійте бути обманеною, а що страшніше перед українцями. Враховувайте свої слова і справи.
Бережіть себе. Я вже давно не нік

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 108 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169042762

17-01-2007 16:47, Людмила
поважаєте? дуже? а за що? (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 85 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169045278

17-01-2007 17:37, касандра
Re: поважаєте? дуже? а за що?

Уміння підтримувти завжди більшість. Тобто лінію "партії"."І колєбатся вмєстє с линиєй партії" . Для цього потрібна справжня "совєтская закалка". Але Ви молодець.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 87 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169048267

17-01-2007 17:42, Людмила
я не знаю з ким Ви мене плутаєте, але Ви НЕ МОЖЕТЕ знати, як я


вчиняю ЗАВЖДИ.
Ви навіть не можете знати, що я роблю ІНКОЛИ.

втім, відкрию таємницю - в мене стійка та багаторічна репутація нонконформістки.
це дуже багато людей можуть підтвердити.

здивовані?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 83 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169048570

17-01-2007 22:45, троль ak1001
вот про колєбания с линией партии не соглашусь

советская закалка в этом деле конечно способствует
однако ни основой, ни препятствием колебаться с линией партии не является
примеров тут на форуме масса

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 52 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169066735

17-01-2007 15:26, странник
Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

І цей діагноз, після голосування ВР, буде однозначний. І для України, і для іншого світу. Це ж елементарно.
Ті партії, що підтримають Карпачову, не отримають нічого, окрім проблем.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 132 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169040381

17-01-2007 17:19, касандра
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

Странник. Ви пишете: "діагноз, після голосування ВР, буде однозначний. І для України, і для іншого світу. Ті партії, що підтримають Карпачову, не отримають нічого, окрім проблем Це ж елементарно". Я вважаю, що Ви помиляєтеся. Справа не в Карпачовій. Перестаньте бути "бронєносцем". Проблем з Захаровим більше ніж з Карпачовою буде не менЬше. Омбудсмену треба бути правдивою особою, ицарем в боротьбі проти несправедливості. Правозахисники, розраховуючи на Звхорова і його мандат правозахисника більше всього взагалі нічого не ртримаємо. Так як і було до нинішнього часу. Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали, і не отримаємо. Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо. Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації. рекомендацій меньше, ніж від попередниці.
Шановний пане Странник, причому тут особа Карпачової? Питання в тому чи будується Укурана демократичною чи недемократичною државою? Чи взагалі Україна наразі є державою чи якимось державним утворенням? Питання в тому чи допоможе в повсякденному житті пан ЗАХАРОВ захистити права пересічного українця(членом партитутарної нації захистити свої права, як аборигену))(наприклад викладання у ВУЗі(українському), - дисциплини українською(відповідно до Основного Закону).Назвіть, будь ласка, приклади.Захист прав людей, тим більше після часу реваншу "ГОЛУБИХ" тяжка та героїчна справа, яку Захаров більше всього (знаючи його метод роботи) публічно не виконав і не виконає(знаючи його метод роботи) а правозахисник повинен працювати публічно. Піднімати питання, тему і таке інше. Тобто бути у вириві українського життя. Публічно не ре підняв тему, проблему, не захистив. Проблема осталася сам на сам. не захистив( виховуючи цим суспільство). А чи здатен на цю справу Захаров,отрмавши посаду омбудсмена? враховуючи його діяльність? Робіть висновки.
Правда сильно хочеться, і вільних казачків хватає
Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина , який буде захищати її громадян? Питання

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 107 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169047177

17-01-2007 17:44, Пані
Світлана, пишіть за себе

І підписуйтеся. Якщо вживаєте МИ - приводьте цих інших людей.

З нами - сотні людей і громадських організацій. Підписи яких можна передивитися в будь який моменті спитати кожного думку.

А з вами ХТО??? Хто ці "правозахисники"? Поіменно, крім вас.
І ви б назвалися теж, бо не всі тут так довго, що памятають ваш особистий вклад в легенди і міфи про майдан

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 110 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169048640

17-01-2007 18:03, касандра
Re: Світлана, пишіть за себе

Дуже "демократично" з Вашого боку. Прям, як у Путіна " Імена, Фамилии пароли, явки .... Здається ще досьє. Що він там ще говорив? Соромно за Вас Пані

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 80 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169049804

18-01-2007 03:27, TrollSeeker
А не треба шахраювати і плодити ботів.

У пристойному інтернет-товаристві за таке б'ють по фізії. Навіть касандрам.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 48 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169083665

21-01-2007 13:59, касандра
Re: А не треба шахраювати і плодити ботів.

Ну дійсно не можна бутИ шахраєм( якими ви стали через свою необізнаність )Ще живі ДІЯЧІ справжньої Української Правозахисної Спілки, які відсиділи багато років за волю України. . І вони ще живі і можуть стати омбудсенами, вони як ніхто зможуть , як ніхто захистити наші з вамси. Вони живі, працюють. Правда вам хочеться видуманогго праозахисника Захарова, який в принципіпі є ніяким захастником нас з вами і ніколи не буде ним. Інші прегоративи і інший менталітет. Але це наразі є ваша справа Волати про те, шо я ворог. Ви не праві.В кожніій справі, повинна бути правда. Українській справі я віддала все своє здоров'я. Не отримави жодного шеляха. Не бутьте такти злим. На жаль в цій кампанії, була заангажованість, видумка) І ні одного демократичого слова або інакшої думки про омбудсмена. Нас украінці в мали ще раз за козлів.Ми повинні думати і робити з цього висновки.
Хай вам щастить. Я на цей сайт більше не зайду. Не можна тмк плювати у очі яуимось мордераторам( як пані)тобтатися ногами по людях. Є в світі таке,поняттчя, як етика..., людяність...., українська культура. І Великеий Хам(ка? А їх ЇХ ТАК БАГАТО СТАЛО
)

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 19 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169380782

21-01-2007 15:11, Людмила
от і вір після цього касандрі, яка обіцяла сюди не ходити!!! (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 17 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169385116

21-01-2007 15:19, Бєлочка
Зверніться до лікаря і до вчителя української (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 13 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169385584

21-01-2007 20:13, Михайло Свистович
Re: А не треба шахраювати і плодити ботів.

касандра пише:
> Ще живі ДІЯЧІ справжньої Української Правозахисної Спілки, які відсиділи багато років за волю України


А що це за УПС?

> І вони ще живі і можуть стати омбудсенами


Звідки Ви взяли, що можуть? Вам так сказали голови фракцій у ВР?

> Правда вам хочеться видуманогго праозахисника Захарова


Мені, наприклад, хочеться мого знайомого дядю Васю. Але він не має жодних шансів Та й в правозахисній діяльності нічого не петрає, хоча щиро прагне захищати людей і, особливо, українців.

> який в принципіпі є ніяким захастником нас з вами


А Ви нас з вами не плутайте

> і ніколи не буде ним


Буде. Навіть Вас

> Інші прегоративи


А що це таке?

> Але це наразі є ваша справа


А де Ваша? Кого Ви висунули і лобіювали?

> Українській справі я віддала все своє здоров'я. Не отримави жодного шеляха.


Я теж. Ну і що?

>

> Хай вам щастить. Я на цей сайт більше не зайду


Знову "більше не зайду"? Доколє?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 21 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169403181

17-01-2007 18:07, Людмила
а, так от кому я листа писала!!!!! осьо:


у розсилку його не пустило, але у відправлених воно зберіглося.
а тут і адресат тут как тут


Шановна пані Світлана,

на мій погляд Ви плутаєте дві взаємопов"язані, але РІЗНІ діяльності -
правозахисну та адвокатську.
Правозахист - це більш широке поняття.
Втім, при тому, що пан Євген не є адвокатом, я впевнена, що є купа людей,
яким він допомагав саме в суді.

Крім того, завдяки діяльності пана Євгена підвищилася, наприклад, моя
правосвідомість.
І, сподіваюся, у суді тепер я впораюся самостійно. Але ЗА ПОРАДОЮ
обов"язково звернуся. У разі потреби.
Із впевненістю, що я її неодмінно отримаю.

З повагою,
Людмила> Пане Федоринчик, я особисто Вас поважаю, але теміново перестаньте бути

> матеріалом для

> маніпуляцій (інакше втратите весь свій авторитет). Навчіться жити по

> правді, яку Ви сповідуєте. Чому я до Вас звертаюсь?

> Вже в четвертий

> раз питаю, пишу і таке інше ( і не Вас одного,) але настирливо всіх, але

> не маю відповіді

> з таких простих питань, якій саме(пишу). Прошу назвати .............

> організаціючи громадянина (Прізвище,ім'я по батькові ) захистив в суді пан

> Захаров на протязі всієї своєї діяльності, крім переписування з Інтернету

> прав та біллів з прав людини, в основному російською мовою, не мучаючи

> свій інтелект перекладом, яка була на Яндексі.

> Я розумію Європейську комісію., яка вгахала великі гроші на гранти для Є.

> Захарова, не виконала своїх зобов'язань, щодо пропаганди ЄС та НАТО.

> Мабуть їм треба наразі десь відчитуватися, за те що Вони фінансувли

> програми які не спрацювали, або взагалі і не збиралися працювати в

> Україні, програли симпатії українців, що до НАТО та до вступу українців до

> європейських структур. Європейська комісія живе ?B2 Украні, за рахунок

> маніпуляторів, яких добре фінансує, знає і дружить з ними. А отже ділить з

> ними гранти. Питання, питання і ні однії відповіді, крім того що ми

> наразі маємо.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 83 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169050068

17-01-2007 18:15, Пані
Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

Тут
http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Легенди_Та_Міфи_Про_Майдан

Дивися розділ

Майдан як державний орган

Вона дійсно не читатель. Астральна сестра нашого Рощіна.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 94 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169050535

17-01-2007 18:33, касандра
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

Ви мені нагадуєте негрмотну жінку в селі, яка під час сварки з сусідкою, коли в неї нехватає розуму, і вже слів не вистачає(бо їх дуже мало) піднімає спідницю і показує свій зад. Соромно за Вас таку брутальну.
Пані за мене вже давно говорить моя праця, навіть як і закінчу свою справу. І за мене є кому сказати добре слово.
За Вас нажаль ні одного упоминання в історії України. Нічого абсолютно. Ви абсолютний нуль. Якби ви свою спідницю не піднімали. Ви просто хамка

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 76 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169051608

17-01-2007 18:36, Людмила
АФТАР ПЕШИ ИСЧО!!!! (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 67 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169051789

17-01-2007 18:51, Пані
Не сумнівайся

Легенди не оскудеют

Мені тільки трохи шкода... А притомні опоненти в нас по цій справі взагалі є???

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 78 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169052690

17-01-2007 19:09, Людмила
ти здуріла? яка людина в здоровому глузді заперечуватиме


відповідність Захарова усім вимогам щодо цієї посади????

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 70 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169053793

17-01-2007 19:15, Пані
Не... я шукаю спідницю, щоб її підняти

Поки не знаходиться...

Людмила пише:
>

> відповідність Захарова усім вимогам щодо цієї посади????


Ну мало лі... Може ми чогось не знаємо??? Я ось, наприклад, досі адресу корчми чекаю...

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 77 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169054134

18-01-2007 03:50, Михайло Свистович
Коли знайдеш, скинь сюди фотку

Пані пише:
>

> Ну мало лі... Може ми чогось не знаємо??? Я ось, наприклад, досі адресу корчми чекаю...


Може це вона? - http://www.irpenregion.info/index.php?name=News&file=article&sid=124

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 53 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169085023

18-01-2007 04:27, Пані
Фотокомпромат. З під ліжка Захарова

Минулого разу в обговоренні особливо важких звинувачень, які висунула почесна міфологіня Майдану Світлана, ти казав мені пошукати гроші, заникані Захаровим у Сороса, Євросоюзу і всіх інших, під ліжком в бідонах.

Я полізла під ліжко і знайшла там таке... Оскількі там темно, а спалах в мене на камері зламався, довелося витягти "бідони з грошима" на світло і зняти.

Ось що ховає під ліжком Євген Захаров!

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 60 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169087265

18-01-2007 21:56, Михайло Свистович
все ясно

Пані пише:
>

> Ось що ховає під ліжком Євген Захаров!


Ця кішка - набита грошима. Купюрами по 1 млн. доларів кожна. З портретами президента Вумена Вони в неї у животі зашиті

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 40 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169150200

18-01-2007 22:03, Пані
Брехати не гарно!

Михайло Свистович пише:
> Пані пише:

> >

> > Ось що ховає під ліжком Євген Захаров!

>

> Ця кішка - набита грошима. Купюрами по 1 млн. доларів кожна. З портретами президента Вумена Вони в неї у животі зашиті


Це кіт, а не кішка. Звати Цезарь.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 40 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169150584

18-01-2007 22:12, Михайло Свистович
Re: Брехати не гарно!

Пані пише:
>

> Це кіт, а не кішка. Звати Цезарь.


Боже, як проявляються тоталітарні замашки "демократа" Захарова. Це ж він в імператори всєя України мітить! А омпуцман - лише перша сходинка. Нє дапустім!

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 40 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169151142

21-01-2007 19:21, касандра
Re: Брехати не гарно!

Шановнний пане Михайло Свистовичу, питаня(яке ви так злобливо висказали мені, гніздяься не в мені, а у ваших методах робити справу ( комсомольсько-піонрських). Цьогоь листа, безумовно някий комсомолець-піонер не опублікує) Ви в першу чергу. Не живіть, як хуліган. Ваше хамсто та хамстіо так званої "пані" робть вашу роботу не ефективною.У вас немає потрібних люде. Не можна, отримуючи заробітню платню, дозволяти собі грубо, брутально,неетично, я к з козячого сідла? Свистовичу, -твої слова про мене , -це підлий, нагли треп. НЕ можна бти таким неправдивим та наглим. Ти простий брехун. Як легко стати падлюкою всім закриваючи рота, а себе вважаючи самим розумним.Цей Ваш сайт просто Ваш сайт на якому ви маніпулюєте людьми. Підло, підспудно, порушуючи праао людей на правду." Свистовичу, не треба шахраювати і хамиити під час роботи. Я ніколи не брехала. За все своє життя А Ви нагло брехали, - збираючи людські повідомдення(наші емейли). Для цього була виділена особлива сторінка. Для чого були порібні ці дії? Потрібні для підлостей.Чула від вас і ваших модераорів про не сприйняття іншої думки.Ви не поважаєте думку інших людей. Це є у вашому розумінні є таке поняття, як демократія. В Україні таких називакюь засранець.
Свмстовичу моїх листах не стояла справа про омбудсмена: Карпачгова чи Захаргов. Срава полягала в тому, чи діййсно Захаров зможе зАистити права українців. чомк цього питання, ви не поставилти на обговорення? Адже у Україні існує справжня не придумана Захаровим Українська Гельсінка Спілка, туди до речі входить С. Глузман, С. Хмара)і багато інших правозахисників. Як легко, по совєтські ви мене заклейміли мене?. Такі, як ви вже програли Україну. Будаска, до мене більше не звертатисяю Ви не вартіЄ щоб вам віддавати час.
Не варто. Або як в Біблії, кажуть"Не мічі бісер перед свинями" Впевнена, що і цього та ніхто не побачить. Мілкі ви люди.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 13 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169400101

21-01-2007 22:56, Михайло Свистович
Re: Брехати не гарно!

касандра пише:
> Шановнний пане Михайло Свистовичу, питаня(яке ви так злобливо висказали мені, гніздяься не в мені, а у ваших методах робити справу ( комсомольсько-піонрських)


Я був дуже поганим комсомольцем і піонером, тому мушу Вам, якій ці методи, очевидно, відомі краще, повірити на слово

> Не живіть, як хуліган


Та не живу

> Ваше хамсто та хамстіо так званої "пані" робть вашу роботу не ефективною


Навпаки. Он Захаров вже кандидат в омбудсмени. А де ефеки Вашої роботи?

> Не можна, отримуючи заробітню платню, дозволяти собі грубо, брутально,неетично, я к з козячого сідла?


А не отримуючи (як ми) можна?

> Свистовичу, -твої слова про мене , -це підлий, нагли треп. НЕ можна бти таким неправдивим та наглим. Ти простий брехун.


Та куди мені до Вас

> Цей Ваш сайт просто Ваш сайт на якому ви маніпулюєте людьми.


Всі, хто не бажає бути маніпульованим, можуть піти з нього

> Підло, підспудно, порушуючи праао людей на правду


Брехати не гарно. Наш сайт не єдиний в інтернет-просторі. Отже, порушувати чиєсь право публікувати "правду" на власном сайті ми не можемо навіть, якщо захочемо.

> Свистовичу, не треба шахраювати і хамиити під час роботи


А я тут розважаюсь, а не працюю

> Я ніколи не брехала. За все своє життя


Брехати не гарно Брехали, наприклад, що Захаров нікому не допоміг

> Ви не поважаєте думку інших людей


Дивлячись яких. Вашу - ні.

> Такі, як ви вже програли Україну


Гадаю, що такі, як Ви

> Будаска, до мене більше не звертатисяю Ви не вартіЄ щоб вам віддавати час.


Та ніби й не звертався жодного разу

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 12 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169412987

22-01-2007 10:33, mala
Re: Брехати не гарно!

касандра пише:
> Не живіть, як хуліган.


А чому Ви намагаєтесь комусь вказувати, як жити? Ви професійний експерт по життєдіяльності? Не помітила.

>Ваше хамсто та хамстіо так званої "пані" робть вашу роботу не ефективною.


Їхня робата дуже ефективна і це можна перевірити, адже є конкретні результати. А от те, що роблять такі люди як Ви... результати теж є, але нажель невтішні.

>У вас немає потрібних люде.


Є Я наприклад

> Свистовичу, -твої слова про мене , -це підлий, нагли треп.


Та ні, чиста правда і це може підтвердити багато людей, адже ви і справді брешете.

>НЕ можна бти таким неправдивим та наглим.


то не будьте.

>Як легко стати падлюкою всім закриваючи рота, а себе вважаючи самим розумним.


Дякую, що поділились досвідом. Сподіваюсь він мені, та і Михайлу Богдановичу, ніколи у пригоді не стане.

>Цей Ваш сайт просто Ваш сайт на якому ви маніпулюєте людьми.


Це не його сайт/

>Підло, підспудно, порушуючи праао людей на правду."


Знаєте, якщо так подумати, то якраз Ви намагаєтесь порушити право людей на правду, адже весь час брешете добре, що у нас достатньо правдивої інформації.

>Я ніколи не брехала.
>Ви не поважаєте думку інших людей.


Та поважає він думки інших людей. Правда не всіх от мою наприклад не поважає, але я себе чудово почуваю знаючи цю страшну річ

>В Україні таких називакюь засранець.


От Ви напевно і називаєте. А я таких називаю - патріот, хоча до свистовича це слово не дуже в"яжиться, але, що зробиш коли це правда

> Свмстовичу моїх листах не стояла справа про омбудсмена: Карпачгова чи Захаргов. Срава полягала в тому, чи діййсно Захаров зможе зАистити права українців. чомк цього питання, ви не поставилти на обговорення?


Чекайте, які проблеми? Чому Ви не запропонували свого кандидата?? Громадськість вважає, що Захаров - достойний і потрібний Омбудсмен. Ваша думка не збігається з думкою громадськості, змиріться з цим і живіть спокійно. Так нііі... Ви стукаєте пальцями по клаві набираючи свою брехню. Чому?

>Як легко, по совєтські ви мене заклейміли мене?.


Ви самі себе заклеймили, не знаю чи по-совєцькі, але це Ваші проблеми. Просто не треба було брехати і все було б прекрасно.

>Такі, як ви вже програли Україну. Будаска, до мене більше не звертатисяю Ви не вартіЄ щоб вам віддавати час.
> Не варто. Або як в Біблії, кажуть"Не мічі бісер перед свинями" Впевнена, що і цього та ніхто не побачить. Мілкі ви люди.
Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 15 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169454832

18-01-2007 03:48, Михайло Свистович
Давайте я виступлю проти Захарова.

Мають же бути в Захарова нормальні опоненти, а в моєму здоровому глузді ж ніхто не сумнівається.

Отже, я починаю:

1. Захаров - козел, который мешает нам жить.
2. Оранжевая плесень.
3. Американский утриманець.
4. Ющенківський прихвостень.
5. Жидомасонський заколотник.
6. Шабесгойствующий грантоїд.
7. Ненависник всього українського.
8. Оголтелый укрнацик.
8. Да просто сволочь.
9. Бля...

Нє, щось не виходить Як тільки намагаюсь увійти в роль, стаю таким, як вони (касандра Світлана, ау-правда.ком.цу мір, захисник херсонських робітників Т.Ч.(К), нікомунедопомігвжиттізахароввцьомусвіті і т.д.). Напевно, то я від наших бондарлогів набрався Вони як дві краплі води схожі на цих опонентів, хоча це - різні особі.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 60 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169084885

18-01-2007 04:35, Пані
Ти забув дуже важкі звинувачення

1. Він проплачений ставленик Тимошенко.
2. Він демонстративно на всіх публічних заходах в Харкові розмовляє українською. А все знают, що Харьков ета рускій горад. Доколє?
3. В нього три квартири в Києві. В дешевих готелях він живе для відводу очей.
4. Він не дав кандидату в Президенти України Рощину В. лінк на сайт, де лежить положення про громадську раду при МВС. Як така людина може бути омбуцменом?

Оце вся я чула сама. Люди ж знають, що кажуть!!!

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 52 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169087749

18-01-2007 22:03, Михайло Свистович
Так хіба всі пригадаєш. В нього ж недоліків туєва хуча.

Пані пише:
> 1. Він проплачений ставленик Тимошенко


Безсумнівно. Але таємно працює на Мороза.

> 2. Він демонстративно на всіх публічних заходах в Харкові розмовляє українською.


Нацоаналіст (колись, наприкінці 80-х, коли Борис Олійник приїхав у Донецьк для зустріччі з громадськістю, на в"їзді у місто причепили гасло "Борис Олейник, нацоаналіст, убирайся к себе во Львов"

> 3. В нього три квартири в Києві. В дешевих готелях він живе для відводу очей.


Так він ще в готелях живе? Нечувана розтрата коштів. Міг би і на вокзалі переночувати До речі, на одній такій квартирі в Києві я був. Там. правда, були люди, які називали себе господарями, але ж ми то знаєм, що то для відмазки. Досі не можу зрозуміти, як такі шановні люди, директор відомого видавництва і його дружина, могли так безсоромно брехати, прикриваючи корупціонера Захарова?

> 4. Він не дав кандидату в Президенти України Рощину В. лінк на сайт, де лежить положення про громадську раду при МВС. Як така людина може бути омбуцменом?


Ну це вже просто кримінальний злочин. Вказівки президента (а ніхто не сумнівається, що цей Тєлєгін стане ним) повинні виконувати всі.

>

> Оце вся я чула сама. Люди ж знають, що кажуть!!!


Людям треба вірити

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 39 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169150598

17-01-2007 19:40, mala
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

касандра пише:
> Ви мені нагадуєте негрмотну жінку в селі,


І часто Ви з такими спілкуєтесь?

> яка під час сварки з сусідкою, коли в неї нехватає розуму, і вже слів не вистачає(бо їх дуже мало) піднімає спідницю і показує свій зад.


Ніколи не бачила Пані в спідниці, тільки штани, а їх досить важко підняти.

> Соромно за Вас таку брутальну.


Те, що Вам соромно я не сумніваюсь, але може через те, що Ви весь час намагаєтесь оббрехати порядних людей?

> Пані за мене вже давно говорить моя праця, навіть як і закінчу свою справу. І за мене є кому сказати добре слово.


Навіть за Кучму є кому сказати добре слово, але хіба це змінює той факт, що він козел?

> За Вас нажаль ні одного упоминання в історії України. Нічого абсолютно.


і про Эвгена Захарова, як не дивно - теж Зате про Сталіна - завалісь.

> Ви абсолютний нуль.


дивно, не помітила

Якби ви свою спідницю не піднімали. Ви просто хамка

жуть. А я завжди думала, що брехна це перша ознака хамства, а виявляється - правда. Може я не на ту планету потрапила?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 71 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169055611

18-01-2007 09:51, касандра
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

Міфи і легенди, як давно відомо, - це брехня. Через це такі дисципліна, як легенди і міфи(наприклад, Древньої Греції) вивчаються у ВАЗах, як дисципліна.
Я б могла з Вами про це та інше поговоритити. Поговорити про те що самим страшним в сучасній Україні,є те, як продаються звання та посади. Чому Україна остається хутянською, і нічого не робить, щоб набизитися до Європи? Але не буду. Кожному - свій час. Бережіть себе. Не піддавайтеся чужим думкам. Починайте думати сама. В кінці кінців, ми всі приходимо до цієї думки.
Я на Вас не ображаюся

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 39 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169106707

18-01-2007 00:08, касандра
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

Пані Наразі прочиала листи на Майдану, які Ви зібрали проти мене на особливому сайті для таких ізгвєв, як я? Тоталітарні дії, а виначето позинуєте, як демократка. Вихдить,як у свинячому ряду по-хамські вииходить, як у синячому ряду. Писала зверталася, а мої дописи збиралися і складалися у в особливе місце для цікавих. От і знадобиллся. Як смішно. Моя думка не схожа на вашу (досвід роботити, вік) Але хто дав вам право мене вважати дурною, а вас вумною, яка вирішує чиюсь долю? мати на мене досье, кепкувати, не маюи власне свого розуму розібратися, що я не за Карпачрву. Такі вчинки, мають, мають назву нацизм. Нам навітлоь після цього поспілкуватися.
Ви навіть не змогли зрозуміти, що не за Карпачову я виступаю. А зовсм про інше.. Але нам не має про що спілкувати.
За Україну я віддала все своє життя і мені противеа брехня.. І те, що я зробила для українскої демкратії. Вам навіть не снилося. Але зі мною поступили, особисто ви, як з останьоє в цій країні.
Більше я на Ваш сайт не зайду.
З неповагою до вас

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 43 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169071686

17-01-2007 18:22, касандра
Re: а, так от кому я листа писала!!!!! осьо:

Пані Людмило.Підло та непорядно використовувати листи, які до Вас ніякого відношення не мають і не Вам були призначені.Я ж у Вас відповіді не просила і до Вас не зверталася. Це по-моєму називається бійка без правил? А Ви ж демократка.. І займєтеся браконєрством: забиваєте без правил.. Вам в дитинстві ніхто не говорив, що це просто непорядно читати чужі листи та й ще ними маніпулювати. Давайте бийте, але це гра без правил

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 75 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169050965

17-01-2007 18:38, Людмила
то був лист У РОЗСИЛКУ. там я його й отримала. виходить - мені?? (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 63 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169051883

17-01-2007 17:47, Людмила
Ви - господь БОГ????

касандра пише:
> Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали, і не отримаємо.

> Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо.

>Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації. рекомендацій меньше, ніж від попередниці.


ніякої, ніхто, ніколи....

чи не забагато узагальнень????

уявляєте, 300 з гаком організацій ЗНАЮТЬ про таку діяльність Захарова, а Ви персонально ні!

то може в консерваторії щось підправити?????
може роззуєте очі? може дасте собі раду та спробуєте хоч щось почитати?
чи забагато БУКОФ?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 83 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169048869

17-01-2007 18:09, касандра
Re: Ви - господь БОГ????

Це вже дійсно діагноз, якщо обирати і настановлювати омбудсмена в Україні повинні Ви та сам Господь Бог. Бережіть себе.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 69 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169050183

17-01-2007 20:00, mala
Гм...

касандра пише:
>Я вважаю, що Ви помиляєтеся.


Та ні, не помиляється.

> Проблем з Захаровим більше ніж з Карпачовою буде не менЬше.
>Омбудсмену треба бути правдивою особою,


звичайно

>ицарем в боротьбі проти несправедливості.


100%

>Правозахисники, розраховуючи на Звхорова і його мандат правозахисника більше всього взагалі нічого не ртримаємо.


Ну це дивлячить чого Ви хочете?

>Так як і було до нинішнього часу. Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали,


Гм.... навіть не знаю, що відповісти, адже це відверта брехня. Не підкажете, що в таких випадках роблять?

> Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо.


То виходить, що мене не існує? Бо мені відомо. Гм..

>Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації.


Жуть, то виходить ті, що кажуть, що отримали - брешуть? Навіщо, дозвольте запитати?

>рекомендацій меньше, ніж від попередниці.


Попередниця? Ви про кого?

> Шановний пане Странник, причому тут особа Карпачової?


да так, для смєха.

>Питання в тому чи будується Укурана демократичною чи недемократичною државою?


Судячи з того хто її зараз будує. то не демократичною.

>Чи взагалі Україна наразі є державою чи якимось державним утворенням?


Є

Назвіть, будь ласка, приклади.

>(знаючи його метод роботи)


досить хороший метод, а що Вам не подобається?

правозахисник повинен працювати публічно.

Звичайно, Євген Захаров так і працює, адже приховувати немає чого.

>Піднімати питання, тему і таке інше.


Так і робиться.

>Тобто бути у вириві українського життя.


угу

>Публічно не ре підняв тему, проблему, не захистив.


Яку?

>А чи здатен на цю справу Захаров,отрмавши посаду омбудсмена? враховуючи його діяльність?


Ще й як.

Робіть висновки.

Вже зробили.

> Правда сильно хочеться, і вільних казачків хватає


Чого хочеться? Я не встигаю за Вашою думкою, Ви випадково не родичка Леоніда Михайловича?

> Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина , який буде захищати її громадян?


Не знаю чи отримає, принаймні має шанс, але все залежить нажаль від депутатів.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 70 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169056836

17-01-2007 23:46, касандра
Re: Гм...

Я виступає не за Капачову. Скільки лсобистостей в справжній Українській Гельсінсткій Спілки. Той єе Семн Глузман, Степан Змара.Вперлися в одного. Інших немає хто заслужив? А їх так багато. Почитайте списком справжню УГС, і про них всим відомо

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 43 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169070396

20-01-2007 18:41, mala
Людей взагалі багато

касандра пише:
> Я виступає не за Капачову. Скільки лсобистостей в справжній Українській Гельсінсткій Спілки. Той єе Семн Глузман, Степан Змара.Вперлися в одного. Інших немає хто заслужив? А їх так багато. Почитайте списком справжню УГС, і про них всим відомо.


так я ж не проти (Ви здається зробили концептуальну помилку в іменах і мені важко здогадатись про кого Ви ) так от, взагалі в Україні є дуже багато хороших людей і серед них є і хороші правозахисники (про що між іншим не один раз говорив Євген Захаров) і що? Що тепер? Треба було взяти ініціативу в свої руки, спробувати висунути "когось" і ми б подивились як би Вас підтримали понад 300 громадських організацій і хороших правозахисників, про яких ви говорите, і які дуже добре знають діяльність цього "когось". Якби це була достойна людина, я б ймовірно підтримала Вашу ініціативу, але Ви цього не зробили, пальцем не поворухнули, а громадськість зробила: висунула більш ніж достойну кандидатуру, яка підпадає під всі критерії Омбудсмена, має можливість і величезне бажання займатись правозахистом українців, неупереджена і незалежна від політичних сил і все це довела багаторічною роботою. То чого Ви тепер нервуєте? Ви починаєте оббріхувати людину тільки тому, що вона не відомо з якої причини Вам не подобається! Подумайте над цим. Якщо звичайно, те, що Ви пишите залежить від Ваших думок, а не від грошей.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 23 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169311260

17-01-2007 20:13, Раціо
А як би Ви впізнали гарно освіченого громадянина, якби зустріли?

касандра пише:
> Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 73 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169057619

18-01-2007 09:12, касандра
Re: А як би Ви впізнали гарно освіченого громадянина, якби зустріли?

Ось звідки видно дюдину, яка захищає люські права,- цю людину видно весь час по її людських вчинках. При тому весь час. Ця людина просто вибрала такий людський( а не собачий) спосіб існування. Ця людина присутня на кожному. так званому українському суді(де хто більше заплате судді, тим виграє процес),де осбистість прсто стає матеріалом для морального знищення та фізичного биття, як худоба. Наприклад, йде цей правозахисник на суд безплатним правозахисником або адвокатом, і бореться з ситемою(корупцією).Бореться, як за гроші, але беспатно(на добровільних засадах правозахисникои чи адвоктом), розриваючи існуючи стереотипи, доводячи, що не все падлюче в цьому світі, що можливо є правда і за неї треба бротися, бо це сенс життя цього правозахисника. Або відстоює в одному з університетів право партикулярної нації чути лекції українською мовою. В Бундестазі працює більше третини із всих громадських захисників. І олдата не відносять до стану худоби. Дивиться там держава за своїми громадянами. У нас же Українська автократія на усих рівнях - це наша дійсність наразі. Я більшне не хочу говорити проти кандидата Майдану(Захарова) Тим більше, що модератори сайту опустилися до рівня не обговорення такої важливої посади, як омбудсмена, а просто(що легше) опустилися до рівня пані "Сама ти дура" Хоча ще живі люди, які були справжньою Українською Гельсінскою Спілкою. Причому у самі агічні для нашої держави часи.З них можна було б обрати справжнього омбудсмена)хоча б С. Глузмана, Хмару або іншого). Але про це не йшлося навіть мови7. Нє ставілся на повєстку дня нашми комсомольцами вопрос. Кожен народ має те на шо він заслужив. Хто більш буде брутальним той і переможе. Вони перемогли. Це мій останній лист с цього сайту. Більше я не буду маратися. Хоча ще є люди, яких я поважаю. Хай Вам щастить. Бережіть себе.
З пвагою Касандра. Правда вони(майданівці) вже розссекрили моє справжнє імя.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 37 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169104329

17-01-2007 22:08, дідусь
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

Як говорили древні: критикуючи - пропонуй. І так. якщо не Захаров, то хто?
- Карпачова
- ...... інші пропозиц2ії.
І хто це в нас такий публічний правозахисник, назвіть?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 65 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169064496

18-01-2007 12:23, BIO
Суцільний диагноз.

Бо справа дійсно не у поважних постатях і не
у витонченісті лайок, а в тому що вся ота
ДІЯЛЬНІСТЬ (хто ж заперечить що ії НЕ БУЛО - може
тіки п.Калашников ? )дуже шановних панів Захарових,
Свистовичей та іже з ними мають наслідком лише зміцнення
бандитського режиму у якому незабаром буде все рівно кого
призначать омбудсманом, а кого опозицією бо лікувати це
лихо окрім хірургии другого Майдану немає сенсу то є
справді бажаючи йти під ніж чи будемо симулювати
мізкову неповноцінність й дали ? До моргу вже недалечко...

ПС Особливо підкреслюю що п.Свистович мене найбільш
вражає своїми досягненнями тому хай не пропонує знов
і знов не трендіти - я не маю навіть у мрії перевершити
його працьовиту вдачу. Прошу це занести до протоколу.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 39 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169115785

18-01-2007 22:15, Михайло Свистович
Re: Суцільний диагноз.

BIO пише:
> вся ота

> ДІЯЛЬНІСТЬ (хто ж заперечить що ії НЕ БУЛО - може

> тіки п.Калашников ? )дуже шановних панів Захарових,

> Свистовичей та іже з ними мають наслідком лише зміцнення

> бандитського режиму


Дуже б хотілося дізнатися про Вашу діяльність, окрім дописів на цьому форумі

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 47 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169151347

18-01-2007 14:53, касандра
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

Шановний пане Дідусь. Я Вашу думку поважаю ще з сайту»Обкому». Зважючи на те, що я читаю з Ваших дописів (мої враження), Ви ніякий не дідусь, а активна здорова особа.Майже, як я.
Саме через це я звертаюся до Вас. Хоча я не погодилася з запитанням « Карпачова чи Захаров». Чому не погодилася? Тому що вважаю, що це маніпулятивне запиьаннняанняперше тому, що за час своєї роботи на посту омбудсмена, Карпачова в розпооіді з нею, не показала своєї прапоказала с принциповим правозахисником(профясія пє така)бути чи не заххотілавоіла бути омбудсменомбути профіесіоналом. Стоїть питання дуже просто: бути чи небути борцем за за права простої людини. Карпачова своєю діяльністю відповіла словом і всіює діяльністю, відповіла значення слова6"ЕІ" це згодьтесь, для неї дуже великмй мінус. Ця жінка, - омбудсмен України, - Карпачова не стала(або не могла стати) захисником прав громадян України. І українці чудово про це знають. Тому, що сикаються з порушеннм свох людських прав кожної хвилини. В Києві це ше не є помітним. Стражає в основному провінція, особлво люди, які попадують у місцеві суди, або попадають за якимося папером до органів місцевого самоврядування, і звертаються за захистом за порушення їхніх прав. Ми пережили "побєдний шлях Карпачовчої, її партбіографію (яких мільон наших теперішніх керівників. Права людей на працю зникли через те, що прцюючих заводів, фабрик, лікарніень не стало. Я знаю, що Карпаччова, ніхто, використнаний матерал, що з Карпачової толку не буде. ТАК ВОНО І СПРАВИЛОСЯ.У неї існує(враховуючи її державну, комсомольську, комунстичну, ПР- службу) певний стікий до демократії, або демократичної України стереотип який не поміняє навіть кутузка. Комуністи не визнали Україну, як незалежну Україну, Голодомор, виселення українців за Урал.
Але я не вірю і в Захарова. У мене є про нього враження. Вийшло так що американці не знали або не хотіло знати, що в Україні давно існує національний опір щодо порушення прав людини. Це і Стус і С.ГЛУЗМАН Захаров два роки тому створює ще одну Українську Гельлсінску Сплку на могилах тих, які загинули за нашу і вашу свободу. Вважаю, що це вища підлість. Навіть у американців, якщо їм все хоть все знати про правду
Ще живі учасники, побратими по Пермі, а ми вже будемо навіть узнати ту страшну правду пошелеви у вашому намаганні відстояти правду. Перевірено досвідом. Захаров у всіх випадках говорить:"А что я могу сделать" Так він захищав, не одну клянусь, організацію, яку знищив Куачма разоим зі своїм головою держаддміністраці, Табачниеом. В результаті чого так і не було"цивільний контроль в збройних силаї та силовиї струкиурах.... А постраждали прості селянгські хлопці, які живуть на пенсію марі-селянкию Уявіть собі, що там бути ваш син або внук. нашу лош
АХАРОВ СТВОРЮЄ НОВКугс, ЗАБРАВШИ БРЕНД ПОЛИТИЙФ КРОВЮ ЗАКАТОВАНИХ В ЕРМСЬКИХ ТАБОРАХСТВОРЮЄ НОВУ уКОРАЇНСЬКУ гЕЛЬСІНСЬКУ сПІЛКУ, ЗАБРАВШИ СОБІ З ГРАНТИ НОВУ ГЛУЗМАН
зАХАРОВ НАоточення: всі свої, які дорвалися до Кмєва. дописі про Захарова, я мала на увазі інше. Я мала на увасзі ще живих членів першої Української Гельсінської СпілкиЄ які б могли(перенісши голод, холод Пермських таборів) стати омбудсмеами. Я вважаю, що і досвіда і бажання б ув них хватило. Але їх, незаслужено, проігнурували. Степан Хмара,С.Глузман і і нші, ще живі і повні сил.
Говорячи про Захарова, я мала на увазі українського омбудсмена, який вийшов би з гіркими, але реальними обставинами для українців.
для України реаліями.
Я ХОТІЛА ОБГОВОРИТИ ЦЕ БОЛЮЧЕ ПИТАННЯ на форумі.. Щоб не мати йще одну Карпачову на виході з купою проблем.
Але це здається нікому не потрібно. Є закладена програма на Захарова. І вправо і влево, - расстрел.
Всього Вам найкращого. Бережіть себе

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 43 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169124820

20-01-2007 16:09, Зиновий
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

Щоб Ви знали, ні Хмара, ні Глузман ніколи не були членами Української Гельсінкської Групи. А ті колишні члени УГГ, які сьогодні діють - усі підтримують Захарова, бо знають його працю - і Маринович, і Овсієнко, і Горбаль, і Раїса Руденко й інші. Він справді допоміг купі людей, отже, чи Ви не знаєте справді про нього нічого, чи заздрите, чи брешете на чиєсь замовлення. А брехати негарно!

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 32 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169302193

20-01-2007 19:12, mala
блін, я Вас просто не розумію

З того, що Ви тут написали, я зрозуміла, що за Вашою логікою єдина проблема чому Євген Захаров не може бути Омбудсменом - це те, що він не був політв"язнем. Але це смішно!! Ваші довгі речення про те, що хтось там виїхав на чиїхось кістках немають жодного сенсу, це просто дивні для мене слова і вони справді нагадуть "бондарлогів" які заважали Мирославі Свистович, незважаючи на те, що вона чесно виграла вибори, прийти до влади і зараз заважають працювати, тих, які говорили, що "Ваша дружина американка" таких людей є багато, дуже багато, але їх зрозуміти можна (не плутати з "підтримати") - їхня єдина мета - бабло, а Ви чого? Вам від цього яка користь? Чи у Вас та ж сама мета?

Знаєте, нещодавно, Євген Захаров розповідав про одну справу якою він займався, я не буду вдаватись у деталі, це зараз не має значення, так от, після довгої розповіді про величезні зусилля які були покладені на допомогу незнайомій (!) йому людині, одна дівчина (не я ) запитала: "от Ви стільки всього зробили, стільки часу витратили, а яка Вам від цього користь?" і якби Ви в той момент були там і побачили щиро здивоване обличча пана Євгена, то ви б можливо зараз зрозуміли чому така велика кількість ПРОСТИХ людей підтримує його і готова на великі вчинки заради нього, адже він допоміг дуже багатьом не отримавши для себе нічого, окрім напевно морального задоволення. І говорити про те, що Євген Захаров не може бути Омбудсменом тільки тому, що він не Степан Хмара - смішно, хоч я глибоко поважаю Пана Хмару.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 28 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169313149

20-01-2007 19:07, толя дейнека
сабж значить, що Захаров вже програв?

і більшого ніж звання кандидата на дорозі до посади не одерже?
так треба розуміти тему?

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 33 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169312824

20-01-2007 19:45, mala
Re: сабж значить, що Захаров вже програв?

ні

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 27 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169315120

20-01-2007 19:53, толя дейнека
а тоді погана прикмета

mala пише:
> ні

кожен спортсмен знає: погана прикмета, поєдинок ще не скінчився, а перемога вже приписується.
тому за стилем топік більше нагадує орвеллівський чи брежневський новояз.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 25 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169315618

20-01-2007 19:55, Людмила
по сабжу


сабж означає, що на проміжному фініші кандидат отримамав додаткові переможні залікові бали.

перегони тривають.

чекайте на репортажі з наступних стартів

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 24 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169315711

20-01-2007 20:00, толя дейнека
так і пишіть: "Євген Захаров переміг на проміжному фініші"

дві великі різниці

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 24 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169316055

20-01-2007 20:27, Людмила
не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 20 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169317645

20-01-2007 20:45, толя дейнека
без мене пропадете. Тому іноді поправлятиму, ненав'язливо (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 17 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169318756

20-01-2007 21:06, mala
Та ніхто без Вас не пропаде. Заспокойтесь. (-)


Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 18 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169320000

21-01-2007 21:25, касандра
Re: Та ніхто без Вас не пропаде. Заспуже тяжкоЄ треба мокойтесь.

Без таких. Як Я/ ви, .- ніщо. Тому, що в цьому світі необхідно говорити комусь правду. Це дХтось говоритиь у слово прравди. Це тяжко, але це хтось повинен робити. ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНА МВУЖНІСТЬ, ЯКОЇ В БІЛЬШОСТІ НЕМАЄ

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 13 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169407530

21-01-2007 23:00, Михайло Свистович
Re: Та ніхто без Вас не пропаде. Заспуже тяжкоЄ треба мокойтесь.

касандра пише:
> Без таких. Як Я/ ви, .- ніщо


То зробіть нас цим ніщом Це ж так легко. Залишити нас без себе

> Тому, що в цьому світі необхідно говорити комусь правду. Це дХтось говоритиь у слово прравди. Це тяжко, але це хтось повинен робити. ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНА МВУЖНІСТЬ, ЯКОЇ В БІЛЬШОСТІ НЕМАЄ


Добре, набирайтесь мужності і не брешіть більше, шо Захаров нікому не допоміг. Бо брехати - не гарно.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 13 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169413239

20-01-2007 20:51, Wlodko
Re: не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо

МИ САМІ ЗНАЄМО, ЩО НАМ РОБИТИ! НЕ МІШАЙТИ НАМ, А ДОПОМАГАЙТИ!!!"Я робитиму все, щоб президент набрався мужності і розпустив парламент", – двічі наголосила Тимошенко. І УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ПІДТРИМАЄ СВОЮ ЛІДЕРКУ В ЦЬОМУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 27 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169319095

21-01-2007 20:15, Михайло Свистович
Re: не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо

Wlodko пише:
> МИ САМІ ЗНАЄМО, ЩО НАМ РОБИТИ! НЕ МІШАЙТИ НАМ, А ДОПОМАГАЙТИ!!!"Я робитиму все, щоб президент набрався мужності і розпустив парламент", – двічі наголосила Тимошенко. І УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ПІДТРИМАЄ СВОЮ ЛІДЕРКУ В ЦЬОМУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!


Героям слава! Ви не помітили, що це - гілка про омбудсмана? В ній не обговорюється наявність чи відсутність необхідності розпуску Верховної Ради.

Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 18 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1169403338

Євген Захаров уже переміг (441) Майдан-ІНФОРМ ®. 17-01-2007 11:20
Re: Євген Захаров уже переміг (130) а КОГО НАСПРАВДІ ЗАХИСТИВ Захаров? . 17-01-2007 14:23
чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком? (-) (98) Людмила ®. 17-01-2007 15:15
Re: чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком? (108) касандра . 17-01-2007 16:06
поважаєте? дуже? а за що? (-) (85) Людмила ®. 17-01-2007 16:47
Re: поважаєте? дуже? а за що? (87) касандра . 17-01-2007 17:37
я не знаю з ким Ви мене плутаєте, але Ви НЕ МОЖЕТЕ знати, як я (83) Людмила ®. 17-01-2007 17:42
вот про колєбания с линией партии не соглашусь (52) троль ak1001 ®. 17-01-2007 22:45
Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз. (132) странник ®. 17-01-2007 15:26
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз. (107) касандра . 17-01-2007 17:19
Світлана, пишіть за себе (110) Пані ®. 17-01-2007 17:44
Re: Світлана, пишіть за себе (80) касандра . 17-01-2007 18:03
А не треба шахраювати і плодити ботів. (48) TrollSeeker ®. 18-01-2007 03:27
Re: А не треба шахраювати і плодити ботів. (19) касандра . 21-01-2007 13:59
от і вір після цього касандрі, яка обіцяла сюди не ходити!!! (-) (17) Людмила ®. 21-01-2007 15:11
Зверніться до лікаря і до вчителя української (-) (13) Бєлочка ®. 21-01-2007 15:19
Re: А не треба шахраювати і плодити ботів. (21) Михайло Свистович . 21-01-2007 20:13
а, так от кому я листа писала!!!!! осьо: (83) Людмила ®. 17-01-2007 18:07
Ось її внесок в легенди і міфи Майдану (94) Пані ®. 17-01-2007 18:15
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану (76) касандра . 17-01-2007 18:33
АФТАР ПЕШИ ИСЧО!!!! (-) (67) Людмила ®. 17-01-2007 18:36
Не сумнівайся (78) Пані ®. 17-01-2007 18:51
ти здуріла? яка людина в здоровому глузді заперечуватиме (70) Людмила ®. 17-01-2007 19:09
Не... я шукаю спідницю, щоб її підняти (77) Пані ®. 17-01-2007 19:15
Коли знайдеш, скинь сюди фотку (53) Михайло Свистович . 18-01-2007 03:50
Фотокомпромат. З під ліжка Захарова (60) Пані ®. 18-01-2007 04:27
все ясно (40) Михайло Свистович . 18-01-2007 21:56
Брехати не гарно! (40) Пані ®. 18-01-2007 22:03
Re: Брехати не гарно! (40) Михайло Свистович . 18-01-2007 22:12
Re: Брехати не гарно! (13) касандра . 21-01-2007 19:21
Re: Брехати не гарно! (12) Михайло Свистович . 21-01-2007 22:56
Re: Брехати не гарно! (15) mala ®. 22-01-2007 10:33
Давайте я виступлю проти Захарова. (60) Михайло Свистович . 18-01-2007 03:48
Ти забув дуже важкі звинувачення (52) Пані ®. 18-01-2007 04:35
Так хіба всі пригадаєш. В нього ж недоліків туєва хуча. (39) Михайло Свистович . 18-01-2007 22:03
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану (71) mala ®. 17-01-2007 19:40
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану (39) касандра . 18-01-2007 09:51
Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану (43) касандра . 18-01-2007 00:08
Re: а, так от кому я листа писала!!!!! осьо: (75) касандра . 17-01-2007 18:22
то був лист У РОЗСИЛКУ. там я його й отримала. виходить - мені?? (-) (63) Людмила ®. 17-01-2007 18:38
Ви - господь БОГ???? (83) Людмила ®. 17-01-2007 17:47
Re: Ви - господь БОГ???? (69) касандра . 17-01-2007 18:09
Гм... (70) mala ®. 17-01-2007 20:00
Re: Гм... (43) касандра . 17-01-2007 23:46
Людей взагалі багато (23) mala ®. 20-01-2007 18:41
А як би Ви впізнали гарно освіченого громадянина, якби зустріли? (73) Раціо ®. 17-01-2007 20:13
Re: А як би Ви впізнали гарно освіченого громадянина, якби зустріли? (37) касандра . 18-01-2007 09:12
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз. (65) дідусь ®. 17-01-2007 22:08
Суцільний диагноз. (39) BIO ®. 18-01-2007 12:23
Re: Суцільний диагноз. (47) Михайло Свистович . 18-01-2007 22:15
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз. (43) касандра . 18-01-2007 14:53
Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз. (32) Зиновий ®. 20-01-2007 16:09
блін, я Вас просто не розумію (28) mala ®. 20-01-2007 19:12
сабж значить, що Захаров вже програв? (33) толя дейнека ®. 20-01-2007 19:07
Re: сабж значить, що Захаров вже програв? (27) mala ®. 20-01-2007 19:45
а тоді погана прикмета (25) толя дейнека ®. 20-01-2007 19:53
по сабжу (24) Людмила ®. 20-01-2007 19:55
так і пишіть: "Євген Захаров переміг на проміжному фініші" (24) толя дейнека ®. 20-01-2007 20:00
не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо (-) (20) Людмила ®. 20-01-2007 20:27
без мене пропадете. Тому іноді поправлятиму, ненав'язливо (-) (17) толя дейнека ®. 20-01-2007 20:45
Та ніхто без Вас не пропаде. Заспокойтесь. (-) (18) mala ®. 20-01-2007 21:06
Re: Та ніхто без Вас не пропаде. Заспуже тяжкоЄ треба мокойтесь. (13) касандра . 21-01-2007 21:25
Re: Та ніхто без Вас не пропаде. Заспуже тяжкоЄ треба мокойтесь. (13) Михайло Свистович . 21-01-2007 23:00
Re: не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо (27) Wlodko . 20-01-2007 20:51
Re: не кажіть нам, що робити... ну, далі відомо (18) Михайло Свистович . 21-01-2007 20:15

Відповіді

 • 2007.01.17 | а КОГО НАСПРАВДІ ЗАХИСТИВ Захаров?

  Re: Євген Захаров уже переміг

  Ви такі щасливі? Вітаю Вас з приначенням Захарова на посаду омбудсмена України. Хто хось щасливий в цій державі.Це велика українська посада. Але для українців вона є нездійсненою. По- перше: все в Україні робиться за простим планом, нами хохлами легко маніпулювати і ця дія успішно виконана. Ми всі повинні зрозуміти, що при ніяких обставинах, ні про які порушенні прав нас українців ніхто не скаже свого свого слова харківський омбуденівського Захаров. Нас просто українців не має, якщо в нас немає свого українського представника. Семен Глузман набагато більше зробив,як правозахисник, і справжній член Української Гельсінської Спілки( не видуманої з пальця, як уце придумав Захаров), які дійсно віддали кров та життя в радянських тюрмах за волю незалежної України. Для американсців чи російськин ми просто аборигени. А хто з Вас читав звіт ЗАХАРОВА про порушення прав української людини(заборони на викладання українською мовою в партитарній для цього Державі в Україні? Скільки можна мовчати? Я написала цього листа і знаюЄ що отримаю багато негативних ганебних відповідей. Але я знаю, що є той кому належить говорити правду. А це гірко. Але безумовно, в тому випадку, коли незважаюжчи на контрвесійність до політики сайту, мій лист буде надрукований.
  Бережіть себе
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | Людмила

   чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.17 | касандра

    Re: чого не розумію: навіщо правдивій людині ховатися за ніком?

    Пані Людмило, я Вас дуже поважаю.
    За ніком я ніколи не ховалася, і Ви можете знайти мої повідомдлення на інших сайтах. їх дуже багато цих повідомлень.
    Бережіть себе. І не помилітесь. Бійте бути обманеною, а що страшніше перед українцями. Враховувайте свої слова і справи.
    Бережіть себе. Я вже давно не нік
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.17 | Людмила

     поважаєте? дуже? а за що?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.17 | касандра

      Re: поважаєте? дуже? а за що?

      Уміння підтримувти завжди більшість. Тобто лінію "партії"."І колєбатся вмєстє с линиєй партії" . Для цього потрібна справжня "совєтская закалка". Але Ви молодець.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.17 | Людмила

       я не знаю з ким Ви мене плутаєте, але Ви НЕ МОЖЕТЕ знати, як я


       вчиняю ЗАВЖДИ.
       Ви навіть не можете знати, що я роблю ІНКОЛИ.

       втім, відкрию таємницю - в мене стійка та багаторічна репутація нонконформістки.
       це дуже багато людей можуть підтвердити.

       здивовані?
      • 2007.01.17 | троль ak1001

       вот про колєбания с линией партии не соглашусь

       советская закалка в этом деле конечно способствует
       однако ни основой, ни препятствием колебаться с линией партии не является
       примеров тут на форуме масса
 • 2007.01.17 | странник

  Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

  І цей діагноз, після голосування ВР, буде однозначний. І для України, і для іншого світу. Це ж елементарно.
  Ті партії, що підтримають Карпачову, не отримають нічого, окрім проблем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | касандра

   Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

   Странник. Ви пишете: "діагноз, після голосування ВР, буде однозначний. І для України, і для іншого світу. Ті партії, що підтримають Карпачову, не отримають нічого, окрім проблем Це ж елементарно". Я вважаю, що Ви помиляєтеся. Справа не в Карпачовій. Перестаньте бути "бронєносцем". Проблем з Захаровим більше ніж з Карпачовою буде не менЬше. Омбудсмену треба бути правдивою особою, ицарем в боротьбі проти несправедливості. Правозахисники, розраховуючи на Звхорова і його мандат правозахисника більше всього взагалі нічого не ртримаємо. Так як і було до нинішнього часу. Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали, і не отримаємо. Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо. Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації. рекомендацій меньше, ніж від попередниці.
   Шановний пане Странник, причому тут особа Карпачової? Питання в тому чи будується Укурана демократичною чи недемократичною државою? Чи взагалі Україна наразі є державою чи якимось державним утворенням? Питання в тому чи допоможе в повсякденному житті пан ЗАХАРОВ захистити права пересічного українця(членом партитутарної нації захистити свої права, як аборигену))(наприклад викладання у ВУЗі(українському), - дисциплини українською(відповідно до Основного Закону).Назвіть, будь ласка, приклади.Захист прав людей, тим більше після часу реваншу "ГОЛУБИХ" тяжка та героїчна справа, яку Захаров більше всього (знаючи його метод роботи) публічно не виконав і не виконає(знаючи його метод роботи) а правозахисник повинен працювати публічно. Піднімати питання, тему і таке інше. Тобто бути у вириві українського життя. Публічно не ре підняв тему, проблему, не захистив. Проблема осталася сам на сам. не захистив( виховуючи цим суспільство). А чи здатен на цю справу Захаров,отрмавши посаду омбудсмена? враховуючи його діяльність? Робіть висновки.
   Правда сильно хочеться, і вільних казачків хватає
   Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина , який буде захищати її громадян? Питання
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.17 | Пані

    Світлана, пишіть за себе

    І підписуйтеся. Якщо вживаєте МИ - приводьте цих інших людей.

    З нами - сотні людей і громадських організацій. Підписи яких можна передивитися в будь який моменті спитати кожного думку.

    А з вами ХТО??? Хто ці "правозахисники"? Поіменно, крім вас.
    І ви б назвалися теж, бо не всі тут так довго, що памятають ваш особистий вклад в легенди і міфи про майдан
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.17 | касандра

     Re: Світлана, пишіть за себе

     Дуже "демократично" з Вашого боку. Прям, як у Путіна " Імена, Фамилии пароли, явки .... Здається ще досьє. Що він там ще говорив? Соромно за Вас Пані
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.18 | TrollSeeker

      А не треба шахраювати і плодити ботів.

      У пристойному інтернет-товаристві за таке б'ють по фізії. Навіть касандрам.
    • 2007.01.17 | Людмила

     а, так от кому я листа писала!!!!! осьо:


     у розсилку його не пустило, але у відправлених воно зберіглося.
     а тут і адресат тут как тут :)


     Шановна пані Світлана,

     на мій погляд Ви плутаєте дві взаємопов"язані, але РІЗНІ діяльності -
     правозахисну та адвокатську.
     Правозахист - це більш широке поняття.
     Втім, при тому, що пан Євген не є адвокатом, я впевнена, що є купа людей,
     яким він допомагав саме в суді.

     Крім того, завдяки діяльності пана Євгена підвищилася, наприклад, моя
     правосвідомість.
     І, сподіваюся, у суді тепер я впораюся самостійно. Але ЗА ПОРАДОЮ
     обов"язково звернуся. У разі потреби.
     Із впевненістю, що я її неодмінно отримаю.

     З повагою,
     Людмила     > Пане Федоринчик, я особисто Вас поважаю, але теміново перестаньте бути
     > матеріалом для
     > маніпуляцій (інакше втратите весь свій авторитет). Навчіться жити по
     > правді, яку Ви сповідуєте. Чому я до Вас звертаюсь?
     > Вже в четвертий
     > раз питаю, пишу і таке інше ( і не Вас одного,) але настирливо всіх, але
     > не маю відповіді
     > з таких простих питань, якій саме(пишу). Прошу назвати .............
     > організаціючи громадянина (Прізвище,ім'я по батькові ) захистив в суді пан
     > Захаров на протязі всієї своєї діяльності, крім переписування з Інтернету
     > прав та біллів з прав людини, в основному російською мовою, не мучаючи
     > свій інтелект перекладом, яка була на Яндексі.
     > Я розумію Європейську комісію., яка вгахала великі гроші на гранти для Є.
     > Захарова, не виконала своїх зобов'язань, щодо пропаганди ЄС та НАТО.
     > Мабуть їм треба наразі десь відчитуватися, за те що Вони фінансувли
     > програми які не спрацювали, або взагалі і не збиралися працювати в
     > Україні, програли симпатії українців, що до НАТО та до вступу українців до
     > європейських структур. Європейська комісія живе ?B2 Украні, за рахунок
     > маніпуляторів, яких добре фінансує, знає і дружить з ними. А отже ділить з
     > ними гранти. Питання, питання і ні однії відповіді, крім того що ми
     > наразі маємо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.17 | Пані

      Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

      Тут
      http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Легенди_Та_Міфи_Про_Майдан

      Дивися розділ

      Майдан як державний орган

      Вона дійсно не читатель. Астральна сестра нашого Рощіна. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.17 | касандра

       Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

       Ви мені нагадуєте негрмотну жінку в селі, яка під час сварки з сусідкою, коли в неї нехватає розуму, і вже слів не вистачає(бо їх дуже мало) піднімає спідницю і показує свій зад. Соромно за Вас таку брутальну.
       Пані за мене вже давно говорить моя праця, навіть як і закінчу свою справу. І за мене є кому сказати добре слово.
       За Вас нажаль ні одного упоминання в історії України. Нічого абсолютно. Ви абсолютний нуль. Якби ви свою спідницю не піднімали. Ви просто хамка
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.17 | Людмила

        АФТАР ПЕШИ ИСЧО!!!!

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.17 | Пані

         Не сумнівайся

         Легенди не оскудеют :)

         Мені тільки трохи шкода... А притомні опоненти в нас по цій справі взагалі є??? :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.17 | Людмила

          ти здуріла? яка людина в здоровому глузді заперечуватиме


          відповідність Захарова усім вимогам щодо цієї посади????
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.17 | Пані

           Не... я шукаю спідницю, щоб її підняти

           Поки не знаходиться... :)))

           Людмила пише:
           >
           > відповідність Захарова усім вимогам щодо цієї посади????

           Ну мало лі... Може ми чогось не знаємо??? Я ось, наприклад, досі адресу корчми чекаю...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.18 | Михайло Свистович

            Коли знайдеш, скинь сюди фотку

            Пані пише:
            >
            > Ну мало лі... Може ми чогось не знаємо??? Я ось, наприклад, досі адресу корчми чекаю...

            Може це вона? - http://www.irpenregion.info/index.php?name=News&file=article&sid=124
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.18 | Пані

             Фотокомпромат. З під ліжка Захарова

             Минулого разу в обговоренні особливо важких звинувачень, які висунула почесна міфологіня Майдану Світлана, ти казав мені пошукати гроші, заникані Захаровим у Сороса, Євросоюзу і всіх інших, під ліжком в бідонах.

             Я полізла під ліжко і знайшла там таке... Оскількі там темно, а спалах в мене на камері зламався, довелося витягти "бідони з грошима" на світло і зняти.

             Ось що ховає під ліжком Євген Захаров!
          • 2007.01.18 | Михайло Свистович

           Давайте я виступлю проти Захарова.

           Мають же бути в Захарова нормальні опоненти, а в моєму здоровому глузді ж ніхто не сумнівається.

           Отже, я починаю:

           1. Захаров - козел, который мешает нам жить.
           2. Оранжевая плесень.
           3. Американский утриманець.
           4. Ющенківський прихвостень.
           5. Жидомасонський заколотник.
           6. Шабесгойствующий грантоїд.
           7. Ненависник всього українського.
           8. Оголтелый укрнацик.
           8. Да просто сволочь.
           9. Бля...

           Нє, щось не виходить :( Як тільки намагаюсь увійти в роль, стаю таким, як вони (касандра Світлана, ау-правда.ком.цу мір, захисник херсонських робітників Т.Ч.(К), нікомунедопомігвжиттізахароввцьомусвіті і т.д.). Напевно, то я від наших бондарлогів набрався :) Вони як дві краплі води схожі на цих опонентів, хоча це - різні особі.
       • 2007.01.17 | mala

        Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

        касандра пише:
        > Ви мені нагадуєте негрмотну жінку в селі,

        І часто Ви з такими спілкуєтесь?

        > яка під час сварки з сусідкою, коли в неї нехватає розуму, і вже слів не вистачає(бо їх дуже мало) піднімає спідницю і показує свій зад.

        Ніколи не бачила Пані в спідниці, тільки штани, а їх досить важко підняти.

        > Соромно за Вас таку брутальну.

        Те, що Вам соромно я не сумніваюсь, але може через те, що Ви весь час намагаєтесь оббрехати порядних людей?

        > Пані за мене вже давно говорить моя праця, навіть як і закінчу свою справу. І за мене є кому сказати добре слово.

        Навіть за Кучму є кому сказати добре слово, але хіба це змінює той факт, що він козел?

        > За Вас нажаль ні одного упоминання в історії України. Нічого абсолютно.

        і про Эвгена Захарова, як не дивно - теж :) Зате про Сталіна - завалісь.

        > Ви абсолютний нуль.

        дивно, не помітила :)

        Якби ви свою спідницю не піднімали. Ви просто хамка

        жуть. А я завжди думала, що брехна це перша ознака хамства, а виявляється - правда. Може я не на ту планету потрапила?
      • 2007.01.18 | касандра

       Re: Ось її внесок в легенди і міфи Майдану

       Пані Наразі прочиала листи на Майдану, які Ви зібрали проти мене на особливому сайті для таких ізгвєв, як я? Тоталітарні дії, а виначето позинуєте, як демократка. Вихдить,як у свинячому ряду по-хамські вииходить, як у синячому ряду. Писала зверталася, а мої дописи збиралися і складалися у в особливе місце для цікавих. От і знадобиллся. Як смішно. Моя думка не схожа на вашу (досвід роботити, вік) Але хто дав вам право мене вважати дурною, а вас вумною, яка вирішує чиюсь долю? мати на мене досье, кепкувати, не маюи власне свого розуму розібратися, що я не за Карпачрву. Такі вчинки, мають, мають назву нацизм. Нам навітлоь після цього поспілкуватися.
       Ви навіть не змогли зрозуміти, що не за Карпачову я виступаю. А зовсм про інше.. Але нам не має про що спілкувати.
       За Україну я віддала все своє життя і мені противеа брехня.. І те, що я зробила для українскої демкратії. Вам навіть не снилося. Але зі мною поступили, особисто ви, як з останьоє в цій країні.
       Більше я на Ваш сайт не зайду.
       З неповагою до вас
     • 2007.01.17 | касандра

      Re: а, так от кому я листа писала!!!!! осьо:

      Пані Людмило.Підло та непорядно використовувати листи, які до Вас ніякого відношення не мають і не Вам були призначені.Я ж у Вас відповіді не просила і до Вас не зверталася. Це по-моєму називається бійка без правил? А Ви ж демократка.. І займєтеся браконєрством: забиваєте без правил.. Вам в дитинстві ніхто не говорив, що це просто непорядно читати чужі листи та й ще ними маніпулювати. Давайте бийте, але це гра без правил
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.17 | Людмила

       то був лист У РОЗСИЛКУ. там я його й отримала. виходить - мені??

   • 2007.01.17 | Людмила

    Ви - господь БОГ????

    касандра пише:
    > Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали, і не отримаємо.
    > Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо.
    >Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації. рекомендацій меньше, ніж від попередниці.

    ніякої, ніхто, ніколи....

    чи не забагато узагальнень????

    уявляєте, 300 з гаком організацій ЗНАЮТЬ про таку діяльність Захарова, а Ви персонально ні!

    то може в консерваторії щось підправити?????
    може роззуєте очі? може дасте собі раду та спробуєте хоч щось почитати?
    чи забагато БУКОФ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.17 | касандра

     Re: Ви - господь БОГ????

     Це вже дійсно діагноз, якщо обирати і настановлювати омбудсмена в Україні повинні Ви та сам Господь Бог. Бережіть себе.
   • 2007.01.17 | mala

    Гм...

    касандра пише:
    >Я вважаю, що Ви помиляєтеся.

    Та ні, не помиляється.

    > Проблем з Захаровим більше ніж з Карпачовою буде не менЬше.

    :lol:

    >Омбудсмену треба бути правдивою особою,

    звичайно

    >ицарем в боротьбі проти несправедливості.

    100%

    >Правозахисники, розраховуючи на Звхорова і його мандат правозахисника більше всього взагалі нічого не ртримаємо.

    Ну це дивлячить чого Ви хочете? ;)

    >Так як і було до нинішнього часу. Ніякої допомоги від Захарова правозахисники не отримали,

    Гм.... навіть не знаю, що відповісти, адже це відверта брехня. Не підкажете, що в таких випадках роблять?

    > Ніякої правозахисної, відомої всим діяльності Захарова ніуому не відомо.

    То виходить, що мене не існує? Бо мені відомо. Гм..

    >Ні один правозахисник від Захарова в Україні не отримав ніякої рекомендації.

    Жуть, то виходить ті, що кажуть, що отримали - брешуть? Навіщо, дозвольте запитати?

    >рекомендацій меньше, ніж від попередниці.

    Попередниця? Ви про кого?

    > Шановний пане Странник, причому тут особа Карпачової?

    да так, для смєха.

    >Питання в тому чи будується Укурана демократичною чи недемократичною државою?

    Судячи з того хто її зараз будує. то не демократичною.

    >Чи взагалі Україна наразі є державою чи якимось державним утворенням?

    Є

    Назвіть, будь ласка, приклади.

    >(знаючи його метод роботи)

    досить хороший метод, а що Вам не подобається?

    правозахисник повинен працювати публічно.

    Звичайно, Євген Захаров так і працює, адже приховувати немає чого.

    >Піднімати питання, тему і таке інше.

    Так і робиться.

    >Тобто бути у вириві українського життя.

    угу

    >Публічно не ре підняв тему, проблему, не захистив.

    Яку?

    >А чи здатен на цю справу Захаров,отрмавши посаду омбудсмена? враховуючи його діяльність?

    Ще й як.

    Робіть висновки.

    Вже зробили.

    > Правда сильно хочеться, і вільних казачків хватає

    Чого хочеться? Я не встигаю за Вашою думкою, Ви випадково не родичка Леоніда Михайловича?

    > Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина , який буде захищати її громадян?

    Не знаю чи отримає, принаймні має шанс, але все залежить нажаль від депутатів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.17 | касандра

     Re: Гм...

     Я виступає не за Капачову. Скільки лсобистостей в справжній Українській Гельсінсткій Спілки. Той єе Семн Глузман, Степан Змара.Вперлися в одного. Інших немає хто заслужив? А їх так багато. Почитайте списком справжню УГС, і про них всим відомо
   • 2007.01.17 | Раціо

    А як би Ви впізнали гарно освіченого громадянина, якби зустріли?

    касандра пише:
    > Чи отримає Україна гарно освічченого українського громадянина
   • 2007.01.17 | дідусь

    Re: Вибір між Захаровим, чи Карпачовою це - діагноз.

    Як говорили древні: критикуючи - пропонуй. І так. якщо не Захаров, то хто?
    - Карпачова
    - ...... інші пропозиц2ії.
    І хто це в нас такий публічний правозахисник, назвіть?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua