МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ех...який талантіще пропадає

01/17/2007 | Shooter
Люблю я спостерігати Юлю. Просто блискучий демагог.

З промови в Ізраїлі:

"Все це закінчилось тим, що зараз у президентської сили 8% підтримки у суспільстві".

І "забуває" додати - а в моєї сили 18%. В СПУ 2%, сума сумарум екс-помаранчеві мають 28%. На виборах в третьому турі Ющенка помаранчеві мали 52%.

"Сьогодні президент залишився фактично без повноважень, через те, що його сила проголосувала за запровадження політреформи. А прем'єр і його команда отримали всю повноту повноважень"

Знову забуває додати: за запровадження політреформи голосувала і моя політична сила. І протягом 2 років я для себе так і не змогла вирішити - за політреформу моя сила чи проти?

Також моя сила вирішила, що нафіга Ющенкові взагалі якісь повноваження - ми допомогли забрати від нього суттєву частину повноважень і передати їх урядові Януковича.

************************

Була би Україна Росією - Юля би вже давно мала владу. На жаль для неї, Україна - не Росія.

Відповіді

 • 2007.01.17 | Timeo

  Re: Ех...який талантіще пропадає

  Shooter пише:
  > З промови в Ізраїлі:
  > "Все це закінчилось тим, що зараз у президентської сили 8% підтримки у суспільстві".
  > І "забуває" додати - а в моєї сили 18%. В СПУ 2%, сума сумарум екс-помаранчеві мають 28%. На виборах в третьому турі Ющенка помаранчеві мали 52%.

  Дик, спасибі Президенту за Меморандум взаємопорозуміння між владою та Апозицією.

  > "Сьогодні президент залишився фактично без повноважень, через те, що його сила проголосувала за запровадження політреформи. А прем'єр і його команда отримали всю повноту повноважень"
  > Знову забуває додати: за запровадження політреформи голосувала і моя політична сила. І протягом 2 років я для себе так і не змогла вирішити - за політреформу моя сила чи проти?

  Уточніть, будь ласка, для себе: БЮТ голосував за впровадження Політреформи чи проти.

  > Також моя сила вирішила, що нафіга Ющенкові взагалі якісь повноваження - ми допомогли забрати від нього суттєву частину повноважень і передати їх урядові Януковича.

  Ви, мабуть, дуже добре обізнані хто саме і що саме вирішив.
 • 2007.01.17 | Юрій Шеляженко

  перекручуємо факти?

  Shooter пише:
  > І "забуває" додати - а в моєї сили 18%. В СПУ 2%, сума сумарум екс-помаранчеві мають 28%. На виборах в третьому турі Ющенка помаранчеві мали 52%.

  Який підрахуй і коли провів це опитування?

  > Знову забуває додати: за запровадження політреформи голосувала і моя політична сила. І протягом 2 років я для себе так і не змогла вирішити - за політреформу моя сила чи проти?

  А навіщо ви замовчуєте, що Юля десять хвилин кричала, що нема там в рішенні узгоджувальної ради про постанову про фальсифікацію виборів слів "в пакеті". Вона каже: давайте окремо голосувати, Мартинюк у відповідь: ні, ми домовилися в пакеті. Комуняки кляті.

  Так і проголосувала в пакеті, бо Ющ тоді цього потребував і був лідером. Тепер він вже не лідер, а пасічник безсилий. Тому наїзжати на Юлю - це наїзжати на єдину потужну опозиційну силу в країні.

  > Була би Україна Росією - Юля би вже давно мала владу. На жаль для неї, Україна - не Росія.

  Навряд чи. В Росії Юля б сиділа за гратами, як Ходорковський. Бфографія у них - ой як схожа!..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | Shooter

   Ні, виключно доповнюємо. Для об'єктивности.

   Юрій Шеляженко пише:
   > Shooter пише:
   > > І "забуває" додати - а в моєї сили 18%. В СПУ 2%, сума сумарум екс-помаранчеві мають 28%. На виборах в третьому турі Ющенка помаранчеві мали 52%.
   >
   > Який підрахуй і коли провів це опитування?

   Той самісінький, шановний, який підрахував, що НУ має 8%. Той самісінький. А чому Юля бкчить виключно одне число, проте не воліє бачити інші - то вже питання до неї, а не до мене.

   > > Знову забуває додати: за запровадження політреформи голосувала і моя політична сила. І протягом 2 років я для себе так і не змогла вирішити - за політреформу моя сила чи проти?
   >
   > А навіщо ви замовчуєте, що Юля десять хвилин кричала, що нема там в рішенні узгоджувальної ради про постанову про фальсифікацію виборів слів "в пакеті". Вона каже: давайте окремо голосувати, Мартинюк у відповідь: ні, ми домовилися в пакеті. Комуняки кляті.

   Юля багато чого кричала. Проте мене тато ще з малечку вчив, що "дєянья - ето плоть, слова же - только тєні". 100% опис дій Юлі.

   > Тепер він вже не лідер, а пасічник безсилий. Тому наїзжати на Юлю - це наїзжати на єдину потужну опозиційну силу в країні.

   Яка з владної стала опозиційною, насамперед, через те, що тупо наїзджала (і наїзджає) на Юща. І яка так і залишиться хоч і потужною, проте вічно опозиційною силою до тих пір, поки хоч трохи не змінить стратегію.

   > > Була би Україна Росією - Юля би вже давно мала владу. На жаль для неї, Україна - не Росія.
   >
   > Навряд чи. В Росії Юля б сиділа за гратами, як Ходорковський. Бфографія у них - ой як схожа!..

   Проблема в даному випадку не у подібності біографій Ходорковського та Юлі, а у відмінности біографій Путіна і Юща.
 • 2007.01.17 | bas

  Не пропадає

  Вы, Шутер, для объективности, дложны были бы дописать еще парау предложений про то, что только из-за позиции президента не была создана оранжевая коалиция, а именно та, которая есть, и, что именно президент плпдал кандидатуру Януковича. Все остальное - вторично.
  Чего все время пускаться в рассуждения о симптомах, а не о причинах болезни. И вы, плохой доктор. Вы, только и советуете, что принимать обезболивающие пилюли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | TrollSeeker

   Re: Не пропадає

   bas пише:
   > Чего все время пускаться в рассуждения о симптомах, а не о причинах болезни. И вы, плохой доктор. Вы, только и советуете, что принимать обезболивающие пилюли.
   Скажу точніше - пурген, однієї фірми, від усих болячок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua