МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

суб'єкт законотворчості Вадя Рабинович (/)

01/24/2007 | толя дейнека
Вадя Рабинович, ізраїльський громадянин і в недалекому минулому карний злочинець і персона нон-грата в україні, зовсім знахабнів і вимагає від україни вносити зміни в законодавство.

http://obkom.net.ua/news/2007-01-24/0920.shtml
Рабинович требует ввести в Украине уголовную ответственность за отрицание Холокоста. Голодомор его не волнует

Відповіді

 • 2007.01.24 | Sean

  Тю.Головне питання не в тому, що

  Рабинович пхає закон про Голокост. А в тому, чому не подають (чи хріново подають) закон про кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору. Хто кому Рабинович?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.24 | Майстер

   Абсурдно якось

   Чогось мені не подобається ідея запровадити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору. Це ніби запровадити кримінальну відповідальність за заперечення закону всесвітнього тяжіння. Чи "притягувати" тих, хто вважає, ніби Земля - плоска. Усі факти мають бути оприлюднені, висвітлені, доведені до розуму кожного, щоб ніхто не міг сказати - не чув, не бачив, не було. Бо говорити таке має бути абсурдно - як запевняти, що 2х2=5.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.24 | Хвізик

    не абсурдно - Re: Абсурдно якось

    Майстер пише:
    > Чогось мені не подобається ідея запровадити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору.
    а мені подобається
  • 2007.01.24 | толя дейнека

   Re: Тю.

   закон про Голодомор, прийнятий Радою, треба визнати цілком зваженим. Особисто я проти карної відповідальності за погляди, тим більше на минулі історичні події. Вищий державний орган визнав (не раз) і дав оцінку фактам. Цього досить. Якщо потрібні вточнення - їх треба додавати в законний спосіб. Історичні події і оцінки не варті, щоб за них садити за грати, як це робиться в деяких нецивілізованих та окупованих країнах.

   що стосується Рабиновича, то він в україні ніхто і звати його ніяк, якщо він раптом починає вимагати від україни законів собі на догоду. Я навіть трохи дивуюся нашій жидівській громаді, ну невже нема в нас в країні більш достойної кандидатури, щоб говорила від їхнього ім'я, котра б справді викликала повагу? Невже цей вор і психічно хвора людина не є образою?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua