МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющ жжёт (л)

01/26/2007 | alx_1904
>Ющенко хочет знать, может ли народ вернуть ему полномочия
>Президент Виктор Ющенко обратился в Конституционный Суд с представлением относительно толкования статей Конституции, которые касаются референдума.....
http://pravda.com.ua/ru/news/2007/1/26/53246.htm

Відповіді

 • 2007.01.26 | Sire

  Re: Ющ жжёт (л)

  "Народ" - наверное из сленга (группа людей, знакомых, компания, присутствующие лица, окружение и т.д.) :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.27 | kotygoroshko

   Re: Ющ жжёт (л)

   Sire пише:
   > "Народ" - наверное из сленга (группа людей, знакомых, компания, присутствующие лица, окружение и т.д.) :))


   таки приємно, що на верхніх щаблях української влади слово "народ" ще дехто пам*ятає

   а от слово "совість"... вже навряд...
 • 2007.01.26 | Нестор

  Відповідь: Народ можєт, но нє жєлаєт

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.27 | kotygoroshko

   бабло тваріт дабро, а не ніякий не народ* Ющ обмовився просто

 • 2007.01.27 | bas

  Дураки и не дураки

  Народ полномочий не отбирал, а 2 года назад просто всучил их ему насильно. Ющ всю власть растрынькал без какой-либо сторонней помощи. Он конечно хороший, но большинству (100 - 8 = 92%) от этого не легче. Теперь опять желает повтора ? Ну где же он наберет столько дураков, как было не дураков, поддерживающих его 2 года назад ?
 • 2007.01.27 | Стась

  Это УП жжот

  На самом деле Ющенко хочет заблокировать рехверендум имени СДПУ(о). Читайте текст.

  Но у голубых и юлефанов в голове вмещается только одна идефикс.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | дідусь

   Re: Это УП жжот

   "На самом дєлє" - ющенко хоче повернути владу - бо "любі друзі" ще не наїлись, та і Сєва Могілєвич із братом Пєтєю тільки в раж війшли.
   Для іншого йлому ця влада не потрібна.
   По крайній мірі за остьанні два роки (півтора безполітреформенних) фактів використання повноважень на благо України - НЕ ВИЯВЛЕНО.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | Shooter

    Re: Это УП жжот

    дідусь пише:
    > "На самом дєлє" - ющенко хоче повернути владу - бо "любі друзі" ще не наїлись

    Бла-бла-бла. Любі друзі були усунені від влади ще у вересні-2005. А дорвались до неї або хочуть дорватися до неї набагато голодніші.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.28 | дідусь

     Re: Это УП жжот

     Це у Вас (як і у Вашого любимого "убогого" одне бла-бла.
     Любі друзі не усунцуті, просто - поміняні. Та й чи зовсім усунуті?
     Якщо не світяться - це ще не значить що усунуті. І любі друзі - це не лише Порошенко і Третьяков, а вся камарілья при владі.
     Та й брат Петя не обіжений.

     Але ладно - це не головне. Ха й би і любі друзі - але щоб на Україну працювали. Ітак: що зроблено на благо України, після того, як любі друзі були (як ви заявляєте), усунені від влади?
     Особливо мене цікавить сфера реформування правової системи, впровадження прозорості у діяльність влади, що зроблено для покращення роботи прокуратури (а то Юра Луценко все плакався, що саме прокуратура заважає посадити бандитів у тюрми?
     Чому замість піскуна було поставлено нічим не кращого Медведька, якого як зіницю ока оберігали у генпрокурорському кріслі, не дивлячись на соплі луценка?
     І лише в останній час "ним стали незадоволені" - після того, як медведько став чи не відкрито симпатизувати регіоналам?
     Тобто, поки Медведько був "наш сукин син" і обслуговував Ющенка со товаріщі, то "усьо було пучком", а тепер коли той ладен обслуговувати перш за все регіоналів - то уже не такий як треба. (Це при тому, що і у першому і у другому випадку пан Медведько і його відомство ЗАКОН - не обслуговували.
     І так - нє освєтітє лі нам, тьомним, вєлікіє дєянія, вєлікага прєзідента Ющенка за 2 роки його правління. Ну або хоча б за перші півтора - коли ніякі яйця (пардон політрнеформа) не заважали цьому видатному танцюристу, попрацювати на благо України?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.28 | Andrij

      Владна еліта України - збіговисько совків

      Але чому ви, дідусю, бажаєте аби при владі були найкримінальніші та найтупіші? Ющенко тихенько робив щось - повернув ту ж Кріворіжсталь. Хай при владі буде Тимошенко - після наступних виборів. Але пускати туди людей, котрі відкрито борються з Україною - це ідея згубна для всіх. Ці люди зруйнують все в спробі вкрасти кілька зайвих гривень.


      дідусь пише:
      > Це у Вас (як і у Вашого любимого "убогого" одне бла-бла.
      > Любі друзі не усунцуті, просто - поміняні. Та й чи зовсім усунуті?
      > Якщо не світяться - це ще не значить що усунуті. І любі друзі - це не лише Порошенко і Третьяков, а вся камарілья при владі.
      > Та й брат Петя не обіжений.
      >
      > Але ладно - це не головне. Ха й би і любі друзі - але щоб на Україну працювали. Ітак: що зроблено на благо України, після того, як любі друзі були (як ви заявляєте), усунені від влади?
      > Особливо мене цікавить сфера реформування правової системи, впровадження прозорості у діяльність влади, що зроблено для покращення роботи прокуратури (а то Юра Луценко все плакався, що саме прокуратура заважає посадити бандитів у тюрми?
      > Чому замість піскуна було поставлено нічим не кращого Медведька, якого як зіницю ока оберігали у генпрокурорському кріслі, не дивлячись на соплі луценка?
      > І лише в останній час "ним стали незадоволені" - після того, як медведько став чи не відкрито симпатизувати регіоналам?
      > Тобто, поки Медведько був "наш сукин син" і обслуговував Ющенка со товаріщі, то "усьо було пучком", а тепер коли той ладен обслуговувати перш за все регіоналів - то уже не такий як треба. (Це при тому, що і у першому і у другому випадку пан Медведько і його відомство ЗАКОН - не обслуговували.
      > І так - нє освєтітє лі нам, тьомним, вєлікіє дєянія, вєлікага прєзідента Ющенка за 2 роки його правління. Ну або хоча б за перші півтора - коли ніякі яйця (пардон політрнеформа) не заважали цьому видатному танцюристу, попрацювати на благо України?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.28 | дідусь

       Re: Владна еліта України - збіговисько совків

       Andrij
       Але чому ви, дідусю, бажаєте аби при владі були найкримінальніші та найтупіші? Ющенко тихенько робив щось - повернув ту ж Кріворіжсталь. Хай при владі буде Тимошенко - після наступних виборів. Але пускати туди людей, котрі відкрито борються з Україною - це ідея згубна для всіх. Ці люди зруйнують все в спробі вкрасти кілька зайвих гривень.


       А що він ще повернув вкрадене у народу за 15 років?
       Та й Криворіжзсталь то не його заслуга, а скоріш Юльки і семенюк і то занадто знаковий був обєкт, на обіцянці його повернути занадто піарились, тому і діватись було нікуди.
       Але ж таких вкрадених "кріворіжсталей" в Україні тьма - ну і де "повернення награбованого" і "бандити у тюрмах"?
       Що стосується "борються з Україною", вибачтте але Ющенко, по моєму" з нею бореться не менш ревносно.
       І кого ви вважаєте "тими що борються з Україною"? - Всіх тих, хто не сповідує погляди Тягнибока? Хто від слова НАТО, не впадає одразу в екстаз? Це по вашому ті, хто бореться з Україною?
       А по моєму, це ті - хто сприяє корупції, нічого не робить щоб країна стала правовою, влада прозорою, економіка не криміналізованою (на мій погляд - це є вороги України).
       Але ж у цій сфері діянія "видатного танцюриста" нічим не відрізняються від "голубих". Так хто ворог України?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua