МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одне питання Сергію Грабовському після його запитань до Юлі (л)

01/29/2007 | Pavlo Z.
http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2975
Сергій Грабовський пише:
> "Звичайно, можливі й інші запитання, цей перелік далеко не вичерпний. Тільки не варто говорити про щось банальне: а чи не під себе ви цей закон про Кабмін ухвалювали? Я розумію, що на будь-які запитання в теперішній українській політичній дійсності навряд чи будуть отримані правдиві відповіді, проте, можливо, публічне обговорення того, чим переймаються раціонально мислячі люди, скільки б їх у країні не було, піде на загальну користь (ющенкофілів та юлефанів, не кажучи вже про “корінних донеччан” та “істінно русскіх”, прохання не перейматися, хоча б не заважати)".
Сергію, чому в переліку "неповноцінних", крім корінних донеччан немає рудих і циганів?
А якщо серйозно - В.Медведчук має бути задоволеним: чортополох розбрату проростає серед нас, ба - ми навіть сіємо його зі щирими почуттями.

Відповіді

 • 2007.01.29 | observer

  Re: Одне питання Сергію Грабовському після його запитань до Юлі

  Pavlo Z. пише:
  > http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2975
  > Сергій Грабовський пише:
  > > "Звичайно, можливі й інші запитання, цей перелік далеко не вичерпний. Тільки не варто говорити про щось банальне: а чи не під себе ви цей закон про Кабмін ухвалювали? Я розумію, що на будь-які запитання в теперішній українській політичній дійсності навряд чи будуть отримані правдиві відповіді, проте, можливо, публічне обговорення того, чим переймаються раціонально мислячі люди, скільки б їх у країні не було, піде на загальну користь (ющенкофілів та юлефанів, не кажучи вже про “корінних донеччан” та “істінно русскіх”, прохання не перейматися, хоча б не заважати)".
  > Сергію, чому в переліку "неповноцінних", крім корінних донеччан немає рудих і циганів?

  не корінних донеччан, а "корінних донеччан"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.29 | Pavlo Z.

   Re: Одне питання Сергію Грабовському після його запитань до Юлі

   observer пише:
   > Pavlo Z. пише:
   > > http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2975
   > > Сергій Грабовський пише:
   > > > "Звичайно, можливі й інші запитання, цей перелік далеко не вичерпний. Тільки не варто говорити про щось банальне: а чи не під себе ви цей закон про Кабмін ухвалювали? Я розумію, що на будь-які запитання в теперішній українській політичній дійсності навряд чи будуть отримані правдиві відповіді, проте, можливо, публічне обговорення того, чим переймаються раціонально мислячі люди, скільки б їх у країні не було, піде на загальну користь (ющенкофілів та юлефанів, не кажучи вже про “корінних донеччан” та “істінно русскіх”, прохання не перейматися, хоча б не заважати)".
   > >
   >
   > не корінних донеччан, а "корінних донеччан"
   ОК, якщо це для вас так суттєво, хай моє запитання звучить так: Сергію, чому в переліку "неповноцінних", крім "корінних донеччан" немає "рудих" і "циганів"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.29 | observer

    Re: Одне питання Сергію Грабовському після його запитань до Юлі

    Pavlo Z. пише:
    > observer пише:
    > > Pavlo Z. пише:
    > > > http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2975
    > > > Сергій Грабовський пише:
    > > > > "Звичайно, можливі й інші запитання, цей перелік далеко не вичерпний. Тільки не варто говорити про щось банальне: а чи не під себе ви цей закон про Кабмін ухвалювали? Я розумію, що на будь-які запитання в теперішній українській політичній дійсності навряд чи будуть отримані правдиві відповіді, проте, можливо, публічне обговорення того, чим переймаються раціонально мислячі люди, скільки б їх у країні не було, піде на загальну користь (ющенкофілів та юлефанів, не кажучи вже про “корінних донеччан” та “істінно русскіх”, прохання не перейматися, хоча б не заважати)".
    > > >
    > >
    > > не корінних донеччан, а "корінних донеччан"
    > ОК, якщо це для вас так суттєво, хай моє запитання звучить так: Сергію, чому в переліку "неповноцінних", крім "корінних донеччан" немає "рудих" і "циганів"?

    якщо Ви дасте собі відповідь чому у пана Грабовського ющенкофіли не у лапках, а "коррінні донеччани" - у лапках, то можливо зрозумієте, що під останніми маються на увазі не всі вихідці з цього славного міста, а цілком конкретний типаж.
    це як в анекдоті: "через таких жидів як ви нас євреїв і не люблять" ;-)

    успіхів!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.29 | Pavlo Z.

     Re: Одне питання Сергію Грабовському після його запитань до Юлі

     observer пише:
     > Pavlo Z. пише:
     > якщо Ви дасте собі відповідь чому у пана Грабовського ющенкофіли не у лапках, а "коррінні донеччани" - у лапках, то можливо зрозумієте, що під останніми маються на увазі не всі вихідці з цього славного міста, а цілком конкретний типаж.
     > це як в анекдоті: "через таких жидів як ви нас євреїв і не люблять" ;-)
     Дійсно, я не знаю (так як і Ви, до речі) ЩО САМЕ МАВ НА УВАЗІ пан Грабовський. Але справа в тому, що набагато ваджливіше ЯК САМО ЦЕ СПРИЙМАЄТЬСЯ - бо ж він писав статтю для нас, читачів, чи не так? І я, як читач і корінний донеччанин, сприймаю визначену мною фразу (і тільки її у цій статті, до речі!), як таку, що ллє воду на млин розривачів України. І повірте (або спитайте самі у будь-кого зі знайомих Вам донеччан) - тонкощі з лапками тут не пом'якшують сприйняття.
     > успіхів!
     Дякую, Вам теж:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua