МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А шо, не так?

02/03/2007 | Tatarchuk
Це було давно. Здається у 2006 році. чИ 2008, зараз не пригадую.. Ну короче ще дотого як розпався Російський Союз. Шо? А, так, тобто Радянська Федерація. Чи як воно там повна назва...

Я тоді познайомився із сумасшедшим професором, тихий такий, а все вигадував такі божевільні теорії.
Ця теорія називалася в нього "Ромул та Рем". То щось з давньоримської мифології, але він казав що політичні мифи живуть багато довше за тих, хто їх створював...
Так от. Він казав - а тоді ж ще була "Республіка", вибори, - от він тоді коментував чергові вибори. Ми тоді вже десб вп'яте чи вшосте обирали собі з двох президентів, Ющенка чи Януковича.. Так, так, кожного року обирали. Як в Давньому Римі. В них теж були президенти - тількі звалися консулами, і їх обирали двох раз на рік. Як правило - тих же самих що і минулого року.. Ну типу один від патриціїв, а другий від плебеїв.
Так от він каже - а це ж, повторюю, була ще республіка, як в РИмі, вибори, референдуми.. Він каже: за давньоримською мифологією, Ромул та Рем теж були браття. Їх скормила своїм виміям якась вовчиця. І вони були дуже схожими, потім разом вбили свого батька.. чи діда здається.. і заснували Рим.
Так от як в них ті вибори проходили - спочатку треба було змагатися, хто вище пригне через стінку. Ромул пригнув вище. А потім Рем сказав, що то була фальсификація. І пригнув ще вище. А потім знову Ромул, потім Рем.. Короче той Рем якось надурив всіх, а Ромул тоді розлютився, узяв лопату та вбив Рема. Родного братця, блін.
І той професор мені каже - отак зараз буде і в нас.
Як в воду гледів..
Там же як було. Ющенко нібито победив, з третього чи то пятого разу, вже годі згадати. А Янукович взяв та змінив конституцію. І там тупо внесли правку - мовляв, Ющенко президент, а Янукович є премєр. Шо? А, так: тупо так і написали, в Конституції. Призвіща, по-батькові. А ще була Юлія - ага, внуче, та сама, що зараз в мавзолеї, - так от її записали в опозицію. Теж по призвищу та імені, щоб все було по закону..
От..
А потім все сталося як той професор казав. Він же що казав: але казочки про Ромула і Рема не кінець! Ромул став консулом, чи царем, чи як там в них це звалося, а потім почав діставати свій Сенат. А в сенаторах були і плебеї, і патриції, але вони дуже не любили ані Ромула, ані Рема. Ну, їм тобто подобалося, поки один одного змагали, а от коли Ромул вбив лопатою Рема - то все, вже їм не сподобалося, бо Ромулові чомусь сподобалося тією лапатою махати.

Короче вони приголосили його на зустріч.. А їх же, сенаторів, було аж триста осіб. Чи може більше. І всі в червоних плащах, в червоних штанях. Ну от Ромул прийшов, - а в нього вже така вада розвивалася, що він через те мовляв що всі люди пили материнське молоко, а він - вовче, - почав вважати себе богом.
Ну і люди - в основному плебеї, але й патриції такі були - йому стали вірити. Мовляв не кожний би випив того молока та живий залишився, а Ромул живий - значить він бог.
Так от що зробили сенатори. Вони кожен принесли на ту зустріч по кинжальчику. Заховали ножика в плащах та шатах. Потім хором на нього накинулися та водночас пошматували - щонайменше на 300 кусочків.
А навколи стояв народ. Типу чекав, коли Ромул піде назад, то він може виліковувати від золотухи чи щось таке. А сенаторам же треба вийти, то вони помітять що Ромула серед них нема. Що робити?

От кожен взяв собі шматочок Ромула, і йде з ним - шматочки маленьки, їх легко можна заховати в одязі. І кажуть плебеям своїм:
- Памятаєте, ми казали що Ромул вдає с себе бога? Так от, ми помилялися: він і справді бог. Сьогодні прочитав нам мудру доповідь ... та вознісся на небеса. Навіть клаптика по собі не залишив. Хто не вірить - шукайте його.
От. Уявляєш собі, як професор все вірно вгадав? А називав він це "сіндром Ромула та Рема" чи якось так.
Шо? Як Юлія в мавзолеї очутилася? Та про це іншим разом, внучику. Зараз по смартофону виступ китайського сусіди транслюватимуть.. Хочу послухати, він там щось про нове енергетичне поле буде брехати.

Відповіді

 • 2007.02.03 | stefan

  За 2000 років політ-технологія не змінилась

  Та й по відношенню до мифів, ми не від"їхали далеко також.
 • 2007.02.03 | stefan

  Дав ==>> на " гумор" поки Sean не витер

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?key=1170513319&trs=-1&bn=maidan_hum&site=maidan
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.03 | Skapirus

   А при чому тут Шон?

   Є правила форуму. Я наприклад не бачу їх порушень в цьому повідомленні. Навіть під час прочитання з"явилася думка, а чи не запропонувати поставити в статті? Потім передумав. Так що не бачу причин для хвилювання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.05 | Tatarchuk

    Re: А при чому тут Шон?

    Та не при чому звісно. Тим більше що він би давно потер якби було за що :)

    Skapirus пише:
    > Є правила форуму. Я наприклад не бачу їх порушень в цьому повідомленні. Навіть під час прочитання з"явилася думка, а чи не запропонувати поставити в статті? Потім передумав. Так що не бачу причин для хвилювання.

    Я теж не бачу. А для статтей мені треба ще поконслутуватися із божевільним профессором - дізнатися частину другу, як Юлія потрапила до Мавзолею :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua