МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І знову про гниюче зерно…

02/10/2007 | Boroda__
Одеса, Одеська область – це те, що страждає від нетямущості квотування вивозу зерна якнайбільше. По-перше Одеська область виробляє одну шосту частину зерна всієї України, а по-друге саме через порти Одеси зерно вивозиться на експорт.
Сьогодні, у суботу, один їх одеських телеканалів показував інтерв'ю із заступником губернатора Одеської області – який якраз займається сільським господарством. Що мене якнайбільше вражає до глибини душі в політиках кучмовського і докучмовського толку – так це їх щире переконання в дрімучій тупості нашого народу. Мол, можна вішати нам на вуха саму розлогу локшину – все з'їмо і приймемо за чисту монету!
А сказане цим чиновником те, що обмеження на експорт зерна цього урожаю було зроблене правильно, бо (будьте уважні!) могла виникнути ситуація, коли не вистачить зерна самим – до наступного урожаю!
У чому ідіотизм ситуації? Для будь-якого селянина ще із стародавніх часів по закінченню сезону актуальною ставала одна задача – визначити, скільки потрібно урожаю йому самому; скільки залишити на насіння і скільки можна продати. І ця задача успішно розв'язувалася або самим селянином, або поміщиком, або фермером мільйони раз – причому без жодних комп'ютерів, статистичних відділів і т.д.
Українські ж державні мужі в подібному випадку стали в безвихідь!!! Подумати тільки: проста арифметична задача по підрахунку різниці між тим, що вирощено і тим, що потрібно на прокорм самим - розв'язується з вересня місяця минулого року! Але, очевидно, справа тут не в арифметиці. Також очевидно, що справа і не відсутності точних даних по урожаю з одного боку і потребам країни, з іншою – як те підносять нам урядовці. Справа в прямому саботажі українських інтересів. А саботаж – в безкарності. Чи могло трапитися подібне, якби урядовець, як в Сталінські часи, ризикував бути визнаним ворогом народу з відповідними висновками? Та ніколи…
Шукай кому вигідно. А вигідно іноземним сільгоспвиробникам. А далі кожен думає в міру свого міркування. Але у будь-якому випадку – образливо. Це ж скільки медичних центрів по лікуванню дітей можна було б побудувати за пущені на вітер гроші?!!

Відповіді

 • 2007.02.10 | один_козак

  Еге. А ще казатимуть заяложені слова про

  "підтримку села".
 • 2007.02.10 | BIO

  І знову про гнилу полову…

  Чи має Ющ КОНСТИТУЦІЙНЕ право призупиняти дію постанов КМУ
  юридичній науці невідомо - то мабуть тонка психологічна новелла
  але якби хтось таки був хитро вийобанутим падонком замість
  корінного сілянина той мабуть теж замість того щоб по сталинськи
  невблаганно гноїти людей по таборах робив би це з нашим колись ВІЧНИМ
  "золотим запасом" бо ТАК з бухгалтерської точки зору цікавіше -
  з чужого транзиту можна мати зиск і без власного хлібороба...

  ПС Чи пам"ятає наш "гарант" яку Клятву давав власному Народу
  всього 2 роки тому - які слова пускав до вітру ?

  Цікаво що має робити суспільство з клятвовідступником якщо
  це НІДЕ законодавчо не прописано ?

  Може хоч щось символічне - хоча б знов опудало спалити, може воно
  отямиться ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua