МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрій Луценко презентував «Народну самооборону» у Полтаві

02/12/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Більше 10000 полтавців прийшло 10 лютого 2007 року на зустріч з лідером Громадянського руху «Народна самооборона» Юрієм Луценком.

Не порушуючи власної традиції лідер «Народної самооборони» на сцену вийшов, повністю пройшовши майдан поміж людей. Побачивши біля себе Юрія Луценка, полтавці вітали його, просили автограф, скандували його прізвище. Дехто з учасників зібрання називав лідера «НС» «останньою надією».

На сцені, яка під час Помаранчевої революції стояла у Києві на Майдані незалежності, Юрій Луценко вкотре закликав демократичні сили до об’єднання, критикував уряд Януковича і закликав полтавців приєднатися до Маршу справедливості, який має відбутися навесні цього року.

За даними обласного оргкомітету «Народної самооборони», послухати виступ Ю.Луценка до Полтави приїхали представники майже всіх районів області.

Відповіді

 • 2007.02.12 | BIO

  Re: Юрій Луценко презентував «Народну самооборону» у Полтаві

  То чому б ім гастролюючи по областях не
  сумістити це благородне діло зі збіром
  підписів за якийсь референдум - хоча б
  за нову Конституцию та викласти власні
  наробки на розсуд громади хоча б на ВФ ?

  Бо якесь вшиве збіговисько нетаків вже
  задовбало ЦВК за антиНАТО, а за дійсно
  НАРОДНІ інтереси нікому подбати - тре
  трибунки по країни пересувати: ось диви
  тута вона, а тепер тута..., покотилося...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.12 | Pavlo Z.

   Слушно. Мені незрозуміло: невже Луценку незрозуміло, що

   BIO пише:
   > То чому б ім гастролюючи по областях не
   > сумістити це благородне діло зі збіром
   > підписів за якийсь референдум - хоча б
   > за нову Конституцию та викласти власні
   > наробки на розсуд громади хоча б на ВФ ?
   >
   > Бо якесь вшиве збіговисько нетаків вже
   > задовбало ЦВК за антиНАТО, а за дійсно
   > НАРОДНІ інтереси нікому подбати - тре
   > трибунки по країни пересувати: ось диви
   > тута вона, а тепер тута..., покотилося...
   на жаль, поки що достатньо питань без відповідей...:((( Очевидно, що підпільна організація не повинна мати офісу, сайту, адреси, телефонів... Але непідпільна, публічна, більше того - яка прагне бути масовою! - без всього цього й того, про що пишете Ви, виглядає принаймні дивно.
 • 2007.02.12 | Роман

  Re: Юрій Луценко презентував «Народну самооборону» у Полтаві

  поки нема сайту, вже є створена спільнота в livejournal, яку можна читати і дописувати в неї тут: http://community.livejournal.com/luc_samooborona/
 • 2007.02.12 | Trasser

  Зображення кулака - чи можливо знайти "10 отлічій"?

  Ось тут кулак Луценка:

  http://oglyadach.com.ua/news/2007/2/12/133766.htm

  А ось тут якийсь інший:

  http://alliance.maidanua.org/

  Пробував знайти "10 отлічі1", не зміг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | Pavlo Z.

   У "Отпору" і "Кмари" не дивилися?

 • 2007.02.13 | les

  Луценко, найімовірніше, проект відмивання СПУ для нових виборів

  Я гадаю, зрозуміло. Нові вибори можуть статися невдовзі. Іуді, крадію, зраднику Морозу і иншим лізти в такому стані у виборчу компанію незручно і програшно, тому в разі виборів, Мороз ніби-то має відправитися на пенсію, а СПУ має очолити маладой-красівай політ-шахрай Луценко. Потім після виборів Мороз повертається на місце (як "почесний голова") і Луценко знову створує СРаКу з Януковичем, бо працювати в уряді Януковича Луценку було комфортно, хоча й він перед тим брехав, що його в тому уряді не буде.

  Коли я писав свій допис на Майдан - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1171070128, у мене ще просто були сумніви і певні питання без відповідей. А тепер практично особливих сумнівів немає. Готується просто ціничне кидалово. В чому його зміст я описав. Якщо не хочете потім розпускати соплі, що всі обманюють, то майте сміливість крикнути Луценкові на його мітингах: "Луценко - шахрай, бандитів в тюрму!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | Свiдомий

   Варiант номер два

   "Народна самооборона" - це також може бути проект для розiгрiву та пiдготовки мобiлiзацiї народу для "Майдану-2" в Києвi навеснi. Очiкується, що до кiнця лютого КС прийме рiшення по поданнях Тимошенко (про нелегiтимнiсть дiючого Кабмiну та наявнiсть права на розпуск ВР у Президента), i шанси на позитивний результат по цих поданнях є досить високими. Однак так просто бандити владу не вiддадуть, тому, щоб їх здихатися, швидше за все потрiбен буде "Майдан-2", до якого Луценко й готує зараз народ.

   Щодо "вiдмивання репутацiї СПУ" - навряд чи. Луценко зiзнався, що його проект фiнансується Жванiєю, а на бiса Жванiї вiдмивати репутацiю СПУ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.14 | les

    Re: Варiант номер два

    Свiдомий пише:
    > "Народна самооборона" - це також може бути проект для розiгрiву та пiдготовки мобiлiзацiї народу для "Майдану-2" в Києвi навеснi.

    Це ж наскільки має бути народ відбитим, щоби після стількох брехонь в т.ч. Луценка, ще мріяти про черговий майдан. Самі контужені мають бути на тому майдані, чи як?

    > Очiкується, що до кiнця лютого КС прийме рiшення по поданнях Тимошенко (про нелегiтимнiсть дiючого Кабмiну та наявнiсть права на розпуск ВР у Президента), i шанси на позитивний результат по цих поданнях є досить високими.

    Ну щось таке, тобто, вибори цілком можливі, тому Луценко засуєтився.

    > Однак так просто бандити владу не вiддадуть, тому, щоб їх здихатися, швидше за все потрiбен буде "Майдан-2", до якого Луценко й готує зараз народ.

    Свiдомий, ви взагалі з України пишете, чи ви не знаєте, що тут діється після того, як Ющенко став президентом? "бандити владу не вiддадуть" - а хто ті бандити? От Мороз він хто? Бандит? А Порошенко? А Ющенко з його газом?

    Чи то ви такі до непристойности наївні? А, хочете самоошукуватись - ваше право. Я краще свої міркування в підтримку мого припущення в свою розсилку запущу, а потім ще й тут продублюю, тільки чогось я так передбачаю :), що на цей раз Свистович мене не пропустить, "заклемит пазорам" і т.і.

    > Щодо "вiдмивання репутацiї СПУ" - навряд чи. Луценко зiзнався, що його проект фiнансується Жванiєю, а на бiса Жванiї вiдмивати репутацiю СПУ?

    Що ви фофло всіляке собі на вуха вішаєте. Став би той Жвания багатим, якби мільйони доларів навіть на таку гниль як Луценко віддавав. Мороз його, згідно моєї версії, фінансує (за ті 300млн. припущено Путінських баків, роздерибанених на пару з Януоквичем), а Жвания - то про людське око.

    Блін! На чи ви взагалі все хочете до ідіотизму довести? Щоби Мороз явно сказав, що це він фінансує Луценка? Ясна річ, що не скаже, бо занадто ясно тоді все стає. Нє ну, пєрвий клас фтарая чєтверть...

    І то ж попереджаєш-попереджаєш: "не за словами треба судити політиків, і за діями", і вічно якесь нещастя зачухране вилізе і торочить "Луценко казав, Луценко казав..." Він багато чого казав, дії де? Тьху.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.14 | Свiдомий

     В вас є докази того, що Луценка фiнансує СПУ?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.15 | Михайло Свистович

      Ні, в нього немає доказів. І він це знає. Він просто тупий

      провокатор. Дуже тупий. Бо, почавши з прихильного "У хорошого Луценка є недоліки" закінчив "Луценко - ворог і холуй", при цьому не отримавши жодної інформації, якої до цього не знав, і яка б могла так кардинально вплинути на зміну думки. Я сам колись такі прийоми застосовував на маргіналах, так що знаю :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.17 | les

       Свистович, я би погребував вам відповібати, але на це й раз ви

       Свистович, я би погребував вам відповідати, але на це й раз ви поводите себе занадто брутально й підло. Щось ніякого вже в вас уявлення про якусь моральну межу не лишається.

       Михайло Свистович пише:
       > провокатор. Дуже тупий.

       Це яскраво показує, який рівень "дискусії" ви собі дозволяєте. А окрім того, це демонструє як брутально цинічно ви здатні брехати, бо не знаючи про мене майже нічого, дозволяєте собі робити вкрай хамські й образливі _твердження_.

       > Бо, почавши з прихильного "У хорошого Луценка є недоліки" закінчив "Луценко - ворог і холуй",

       По-перше, ви "підсовуєте" мені слова, яких я не казав, тобто брешете.

       По-друге, я з самого початку казав, що є декотрі речі, що я не розумію.

       > при цьому не отримавши жодної інформації, якої до цього не знав, і яка б могла так кардинально вплинути на зміну думки.

       Я мав час проаналізувати побачене, і перетворити свои спостереження, до речі з подачі одного з учасників форуму, на припущення. Як припущення воно більше ніж просто добре обґрунтоване, а на більше я й не претендую.

       > Я сам колись такі прийоми застосовував на маргіналах, так що знаю :)

       Ну то не судіть по мірі своєї підлости про инших - люди різні бувають, ні всі такі як ви. Мені бридко говорити з такою нечемою як ви.

       Для инших же додам, що коли я відсилав свій допис на Майдан, я був наскільки це взагалі можливо, щирий і відвертий - передавав факти якогомога правдивише так само як і висловлював свої сумніви.

       Тож, що мій остаточний присуд такий неприємний для Луценка, його осибиста вина, він мусив надати на суд громадськості щось бодай мінімально вартісніше, і щоб це не викликало підозр, подібних до моїх.

       ДОРЕЧІ! Я нічого не маю проти, якщо він врахує мою критику і виправиться, і тоді від моєї критики буже йому куди більша користь ніж зі свиняого захвату "уверовавших" в чергового "спасітеля"-Луценка. Вже недавно бачили ми одного "спасітеля"...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.17 | Михайло Свистович

        Re: Свистович, я би погребував вам відповібати, але на це й раз ви

        les пише:
        > Свистович, я би погребував вам відповідати, але на це й раз ви поводите себе занадто брутально й підло. Щось ніякого вже в вас уявлення про якусь моральну межу не лишається.

        Не розумію, чому, описуючи свою поведінку, Ви вживаєте прізвище Свистович?

        >
        > Це яскраво показує, який рівень "дискусії" ви собі дозволяєте

        Трошки вищий, ніж Ви. А на більше Ви і не заслуговуєте.

        >
        > А окрім того, це демонструє як брутально цинічно ви здатні брехати

        Та ні, саме це і не демонструє. Хоча брехати я дійсно вмію. Але не люблю.

        >
        > По-перше, ви "підсовуєте" мені слова, яких я не казав

        А я і не кажу, що витую Вас. Я коротко резюмував суть Ваших дописів.

        >
        > По-друге, я з самого початку казав, що є декотрі речі, що я не розумію.

        Але потім раптом зрозуміли, хоча ніхто ніякої інформації для цього розуміння в цій гілці не надав ;)

        >
        > Я мав час проаналізувати побачене

        Ну тоді у Вас проблеми з аналізами :) До речі, Луценко ніби Вас прочитав і сильно проїхався по соціалістах в Кіровограді, згадавши 30 срібляників ;)

        >
        > Ну то не судіть по мірі своєї підлости про инших

        Я й не суджу так добре про Вас. Рівень Вашої підлості значно вищий.

        >
        > Для инших же додам, що коли я відсилав свій допис на Майдан, я був наскільки це взагалі можливо, щирий і відвертий - передавав факти якогомога правдивише так само як і висловлював свої сумніви.

        А потім раптом Вам все стало ясно? ;)

        >
        > ДОРЕЧІ! Я нічого не маю проти, якщо він врахує мою критику і виправиться

        Вже "виправився", хоча про Вашу критику і досі не знає ;)
     • 2007.02.17 | les

      "ви взагалі все хочете до ідіотизму довести?" Я ж вас питав -

      то так би й сказали.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.17 | Свiдомий

       Iдiотизм - це вашi необгрунтованi звинувачення на адресу Луценка

  • 2007.02.13 | ans-mo

   Луценко більше критикує зраду Мороза, ніж

   усі політики разом узяті. Тому припущення про НаСа як "проект СПУ" - це відверта брехня та пропагандистський прийом супротивників Луценка.
  • 2007.02.13 | Михайло Свистович

   Re: Луценко, найімовірніше, проект відмивання СПУ для нових виборів

   les пише:
   > Я гадаю, зрозуміло. Нові вибори можуть статися невдовзі. Іуді, крадію, зраднику Морозу і иншим лізти в такому стані у виборчу компанію незручно і програшно, тому в разі виборів, Мороз ніби-то має відправитися на пенсію, а СПУ має очолити маладой-красівай політ-шахрай Луценко. Потім після виборів Мороз повертається на місце (як "почесний голова") і Луценко знову створує СРаКу з Януковичем, бо працювати в уряді Януковича Луценку було комфортно, хоча й він перед тим брехав, що його в тому уряді не буде.

   Я зрозумів, що нічого Вам не зрозуміло. Або, навпаки, все було зрозмуіло з самого початку. Успіхів у подальшій мастурбації на тему "Луценко- наступник Мороза". Я не психіатр, щоб лікувати параною.

   >
   > Коли я писав свій допис на Майдан - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1171070128, у мене ще просто були сумніви і певні питання без відповідей. А тепер практично особливих сумнівів немає.

   Та невже? І що ж такого епохального сталося в цій гілці, що Вас "переконало"?

   Все, до побачення, немає часу в мене на дурниці.
 • 2007.02.13 | ans-mo

  Методичка від ПРУ Щодо боротьби з акціями Народної Самооборони

  Цей цікавий «документик» потрапив учора до лідера організації Юрія Луценка І був оприлюднений на прес-конференції у Полтаві.
  Зокрема, цим документом керівники регіоналів радять їм залучати до боротьби з Народною Самообороною «політичні сили другого ешелону, наприклад, Вітренко, Корчинського...
  А ще - активізувати роботу профспілок з відстоювання соціальних прав трудящих. Сприяти появі в інформаційному просторі молодих профспілкових лідерів – популістів, хвацьких людей із народу, здатних «перекривати» Луценка, перехоплювати у нього соціальну карту. Регіонали радять провести «абсурдизацію руху» – тобто, видання «сатиричних листівок, де б висміювалися опозиційні лідери, і які б надавали рухові опозиціонерів комічний характер. Наприклад, провести спецоперацію, пов’язану з випуском плакатів і листівок з «оновленим» логотипом Народної Самооборони. При збереженні відповідних зовнішніх ознак, емблему Народної Самооборони (кулак, піднятий догори) пропонується «підправити» у дулю з підписом «Народна самооборона» і «Ми переможемо».

  Регіонали радять «не переслідувати представників «Народної самооборони», щоб не сформувати ореол мучеників». Перед приїздом «Народної самооборони», розповсюджувати листівки з образливою інформацією: «Візит до нашого міста коштує... (стільки-то). А на вирішення важливих соціальних проблем нашого міста необхідно(стільки-то). Тому... висновок – краще віддай грошима».

  Мабуть, таким чином регіонали хочуть отримати ще й сатисфакцію за «веселі яйця» і різноманітні жартівливі віршики про біло-блакитних...
  ...Але операцію зірвано. ТОМУ ЩО її оприлюднено.
  http://anti-crime.org/opened.php?ni=11051
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | сябр

   Re: Методичка від ПРУ Щодо боротьби з акціями Народної Самооборони

   Висміювати когось - це явно виходить за межі дужжже скромних розумових здібностей функціонерів ПРУ. От давати нові приводи для висміювання ПРУ - інша річ. Зайдіть на сайт Партії Регіонів і переконайтеся. Фофудьїсти практично окупували цей форум, а вірні прихильники Януковича або ведуться на їх приколи, або праведно обурюються. І те, й інше дуже смішно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.17 | Адвокат...

    Дарма Ви так зневажливо про прусачих хвункці-йонерів.

    Мо' вони мізків й не мають. Радше за все,-- вони їх мати й не повинні! За задумом гамериканських політ-технольоґів, що й досі "супроводжують" проект під кодовою назвою "Хам-2". Але,-- вони ( прусачі хвункці-йонери, себто ) є дуже слухняні! Бо не по людські бздливі. Їм сказано "з гори": "Хвас!", вони біжать та кусають. Сказано: "Сідєть!",-- сидять та чекають нової команди. Годують їх при такім собі житті собачим,-- доволі пристойно: "зряплату" видають вчасно, з-3,14-здити, ясен пєнь, тако ж дають. Шо ісчьо чілавєку нада?!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua