МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Божевільня

02/14/2007 | Сахаров
Графоманія є різновидом психічного розладу. А у нового нардепа ще й щось на зразок німфоманії. Бл..і у ВР вже були. А от курва (це та, яка не за гроші, а за так і з усіма) чоловічої статі - це раритет. Тепер слід спостерігати з ким цей панок товаришуватиме у ВР щоб пересвідчитись у кого там нетрадиційна орієнтація.

Новий нардеп-регіонал погрожує сповна пригостити «свій народ» сексом

Незабаром ряди фракції «регіоналів» чекає поповнення. Замість Ніни Карпачової, яку обрали на пост уповноваженого з прав людини, депутатську присягу принесе донецький поет, № 207 у списку ПР, Борис Бєлаш. Місцева газета «Салон Дона и Баса» цитує вірш Бєлаша, який є поетично оформленою виборчою програмою депутата:

Если стану я нардепом,

Обеспечу свой народ

Салом, яйцами и хлебом.

Пусть потешит свой живот.

Пусть он ложкой ест сметану,

Напихается икрой,

Возражать ему не стану.

Я – такой!

Завалю печеньем, кексом,

Хочешь торт, трюфели – на!

Если надо, то и сексом

Угощу его сполна.

И ни-ни,

Ни в коем разе,

Не за деньги, а за так.

Ну а как же без фантазий

Сексуальных?

Да никак!

А не стану вдруг нардепом,

Зубы стисну, боль снесу,

Кулачищами свирепо

В глаз вдавлю назад слезу.

Остров


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-184110.html

Відповіді

 • 2007.02.14 | Чучхе

  Преса мало працює з деякими депутатами від ПР

  цей Білаш, якби організувати йому поетичний тур Україною міг би забрати у блакитних не менше 1% голосів

  але всім на це наплювать

  до речі, сьогодні обзервував на метро Хрещатик (в тонелі в напрямку Святошина) рекламний плакат якоїсь фірми, що продає гірськолижне спорядження. Слоган А ЗИМА ВСЕ ОДНО НАСТАНЕ

  сміявся
 • 2007.02.14 | Сахаров

  Re: Божевільня

  Известный донецкий поэт Борис Белаш издал очередную книгу своих стихов под названием "Доколе, Родина?".
  Это результат многолетних раздумий поэта над судьбами, оставившими яркий след в памяти поколений. Под одной обложкой соседствуют и герои Трои, и Спартак, и Ганнибал, римские и византийские императоры. Немалое место в книге занимает и отечественная история, народные герои (стихи о Евпатии Коловрате, князе Владимире, Ярославе, Иване Грозном, Разине, Пугачеве и других). Но говорить о стихах Б.Белаша, как об исторических произведениях, значит, ничего не сказать. В первую очередь это - поэзия. Настоящая поэзия. Впрочем, в этом нет ничего удивительного. Потому что книгу стихов "Доколе, Родина?" написал настоящий поэт Борис Белаш.

  Игорь ШПАРБЕР.

  http://www.gorod.donbass.com/archive/html/kultura022000.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.14 | Пані

   Боже... вільно!

   Нарешті Фофудья обретет своє фірмове обличчя в українському парламенті!!!

   > "Доколе, Родина?".
  • 2007.02.15 | один_козак

   Ще один "Гулак АртЬОмовський". Сміятися чи плакати?..

 • 2007.02.14 | Руслан Николаевич

  Спасите землю Донбасса от "регионалов"

  Хаос и беспредел с распоряжением "регионалами" земельными участками на Донбассе просто офигенный - где же обещанные "прозрачные" аукционы по их продаже?????? В том же Луганске не было ни одного! Почти год продолжают втихаря "дерибан". Одна надежда на Юльку и БЮТ, что схватит за ж... местные советы и заставит проводить аукционы!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.14 | Альберт

   Надія у нас була - на вас.

   І поки Ви, шановний, не зрозумієте, що саме Ви могли б зробити нам шалений подарунок, за котрий сторіч віддячено було б - вибачте, але доти всіх нас і будуть "мати"!...
 • 2007.02.14 | mmykh

  Re: Божевільня

  а на мою думку, він виглядає значно нормальнішим, аніж більшість депутатів. Так тримати, Бєлаш! У Раді -- ані дня без рядка, у хвіст та гриву. Значно веселіше за, скажімо, кендзьора, який вирячує очі на своєму лисому крейні та клацає кащєєвою щелепою "аГГенти КаДеБє занапастили рідну Україну, і серед них (буд-яке ім*я)" і шиза далі у тому ж дусі. Вперед Бєлаш, не розачоровуй. Вріж їм сексом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.15 | один_козак

   "Безкоштовний секс" - це вам не "поліпшення життя ВЖЕ СЬОГОДНІ"

   Треба питати, чим "атвєтіт за базар" :lol:
   Ой... :crazy:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.15 | mmykh

    Re: "Безкоштовний секс" - це вам не "поліпшення життя ВЖЕ СЬОГОДНІ"

    ну!
    Якщо Бєлаш теж по відомству пана Грача проходить, тоді ой-ой-ой.Типу Гуцола колишнього. Тоді п. Бєлашу для лікування -- вершки, зелений горошок, квасоля...:)))
  • 2007.02.15 | Сахаров

   Re: Божевільня

   Щось ви, пане mmykh, не зрозуміли. Обіцяти безкоштовно та ще й усім можна хіба що по пасивному. От у чому таємний зміст поетичних одкровень.
 • 2007.02.15 | один_козак

  Ні, це - не просто графоманія. "Смітана, яаайцы ііі марковка..."

  і прідсідааатілєеева дочь."

  :lol:

  Це - ознака! Символ!

  кОшмар
 • 2007.02.15 | Дядя Вова

  «А судьи кто?»

  М-да, тяжело у некоторых с юмором. Вы бы ещё отнеслись к этим стихам как к рецепту кекса. И ломали голову: «Почему же кекс никак не получается? Так кто тут из нас двоих - дурак?».

  Впрочем, я понимаю, что дело не в стихах, а в идеологической принадлежности их автора. Если бы оранжевый гений срифмовал «ботiнкi - полуботiнкi», то этот нетленный шедевр сейчас бы учили наши дети в школе.

  Я скорее рад, когда депутат может не просто пошутить, а пошутить над самим собой. Не всем же нам писать в человеконенавистническом стиле, например, как вам сей перл беспробудной злобы:
  > Графоманія є різновидом психічного розладу. А у нового нардепа ще й щось на зразок німфоманії. Бл..і у ВР вже були. А от курва (це та, яка не за гроші, а за так і з усіма) чоловічої статі - це раритет. Тепер слід спостерігати з ким цей панок товаришуватиме у ВР щоб пересвідчитись у кого там нетрадиційна орієнтація.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.15 | Koala

   Re: «А судьи кто?»

   Дядя Вова пише:
   > М-да, тяжело у некоторых с юмором. Вы бы ещё отнеслись к этим стихам как к рецепту кекса. И ломали голову: «Почему же кекс никак не получается? Так кто тут из нас двоих - дурак?».
   Тут одне з двох: або це - політик, і тоді в нього з головою негаразди, або це - гуморист, і гуморист невисокого пошибу, і теж з головою негаразди, бо до Ради лізе.

   > Впрочем, я понимаю, что дело не в стихах, а в идеологической принадлежности их автора. Если бы оранжевый гений срифмовал «ботiнкi - полуботiнкi», то этот нетленный шедевр сейчас бы учили наши дети в школе.
   Знаєте, серед помаранчевих досить багато поетів. Декого в школі вчать (а ви, як я розумію, у школі просто не вчилися, бо цього не знаєте), декого - ні. Залежно від таланту. Але професійних поетів-гумористів (тим більше, бездарних) серед помаранчевих не знаю, прошу.

   > Я скорее рад, когда депутат может не просто пошутить, а пошутить над самим собой. Не всем же нам писать в человеконенавистническом стиле, например, как вам сей перл беспробудной злобы:
   > > Графоманія є різновидом психічного розладу. А у нового нардепа ще й щось на зразок німфоманії. Бл..і у ВР вже були. А от курва (це та, яка не за гроші, а за так і з усіма) чоловічої статі - це раритет. Тепер слід спостерігати з ким цей панок товаришуватиме у ВР щоб пересвідчитись у кого там нетрадиційна орієнтація.
   Я теж зараз пожартую: коли стану депутатом, прийму закон, щоб таких покидьків, як Дядя Вова, прилюдно спалювали на площах. Смішно? Ось й мені не смішно від такого "гумору".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.15 | Хвізик

    Re: «А судьи кто?»

    Koala пише:
    > Я теж зараз пожартую: коли стану депутатом, прийму закон, щоб таких покидьків, як Дядя Вова, прилюдно спалювали на площах.
    якнайшвидше ідіть до влади!
    і не жартуйте
  • 2007.02.15 | ziggy_freud

   вірші не гірші ніж в Мороза

   Дядя Вова пише:
   > Если бы оранжевый гений срифмовал «ботiнкi - полуботiнкi», то этот нетленный шедевр сейчас бы учили наши дети в школе.

   Будь ласка, приклади.
   Жадан, який реально вміє писати вірші, відмовився від включення його в шкільну програму. Не кажучи, що література дозволяє йому обійтись без депутатства.

   > Я скорее рад, когда депутат может не просто пошутить, а пошутить над самим собой.

   Я теж. Мороз свої пише на повному серйозі. Хоча, звичайно, краще жартувати трохи більш художньо. Або просто качнути з сітки свіжих анекдотів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.15 | Чучхе

    Я вам, Зіггі скажу, как родному

    провівши дитинство в Донецькій області, і маючи там велику рідню, до якої регулярно приїжджаю, можу сказати, що тут ми маємо зразок типового "донецького поетярства", яке дуже поширено в регіоні, але мало відоме за його межами. це - таке собі школярське рифмування з претензією на гумор. це - стандарт. У мене є кілька подібних збірок місцевих піїтичних аматорів - можу показатри для порівняння. можете також порівняти з віршами такого собі Юхніци, які колись роздавалися безплатно в київських підземних переходах
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.15 | один_козак

     Це не той сухенький дядечко, що сам свої вірші роздавав?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.15 | Чучхе

      Точно не скажу, бо тут ми маємо справу з архетипом

      всі ці самодіяльні поети дуже схожі одне на одного

      але б щоб я був кіношником, обов"язково витягнув би цього піїта на якесь шоу (бо в газеті він не буде класно виглядіти)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.16 | ziggy_freud

       Юхніца був власником великого інформресурсу

       здається, видавничого дому, який звів на пси завдяки власній "художній просунутості". Часопис Артлайн та інші мудакуваті прожекти. Наприклад, дитячий часопис Піз%айко. Читати такоє можна лише в стані великого дефіціту інформації.

       Знаю багато людей, які пишуть аматорські вірші з римою "паздравляю - жилаю". Навіть один мій родич з Дніпропетровщини в це грався. Коли вчився в школі, в нашому класі було три самодіяльних літератора (я в цю тусівку не входив), і один, який називав це "туполітературним кружком". Так от, саме він став фаховим журналістом, якого іноді з задоволенням читаю ;-)
  • 2007.02.15 | OlalaZhm

   Re: «А судьи кто?»

   Сказати на ідіота, що він - ідіот, це жорстоко? Ну, ізвінітє...
  • 2007.02.16 | Чучхе

   Вот его стих, я так понял, о Януковиче

   За вечно впалые бока,
   За то, что все не так, как надо,
   Столкнуло с кручи вожака
   Вконец разгневанное стадо.
   Оравший громче всех козел,
   Пообещав еду и волю,
   Другой дорогою повел
   К тому же, где кормились, полю.
   При этом загнанного в гроб
   Ругал во всю, в себе скрывая,
   Что он и сам не знает троп
   К полям обещанного рая.
   Вкушая зыбкой власти мед,
   Напрасно совестью не мучась,
   Он верит в то, что обойдет
   Его предшественника участь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.16 | Shadow_Runner

    Re: Вот его стих, я так понял, о Януковиче

    Цей віршик доре демонструє, що рыгиАналы ставляться до вибрців як до козлів ...
  • 2007.02.17 | Сахаров

   Re: «А судьи кто?»

   Таки у когось з гумором дійсно тяжко. Про прийом "доведення до абсурду" не чули? Дуже корисна метода. Рекомендую. Доведення подібного до абсурду залишає саму лише дурь у дистильваному вигляді. Ідеологічна приналежність автора тут ні при чому. А от ошизіння ВР внаслідок появи у ній подібних депутатів безвідносно до партійної приналежності може стати реальністю.
 • 2007.02.15 | Navigator

  Як писав Жванецький - політик вгадує наші думки, а філософ викла

  дає свої.
  Тобто тут читаємо думки електорату, викладені політиком.
  Знає свій народ.
 • 2007.02.15 | Daisy

  Цікаво, а премію Шевченківську

  чи ще там якусь він скоро собі купить (чи ще якимось безкоштовним чином здобуде...)? Депутат же, як ніяк!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua