МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Турчинов не братиме полонених

02/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Прес-служба БЮТ розповсюдила офіційне повідомлення у зв"язку з заявою Ріната Ахметова про об’єднання з Блоком Юлії Тимошенко:

Заяви представника Партії регіонів Ріната Ахметова про об’єднання з Блоком Юлії Тимошенко є ознакою наївної фантазії і свідчать про серйозну кризу в Партії регіонів.

Блок Юлії Тимошенко виступає за повне відділення капіталу від влади, усунення від управління державою кланів та мафії, тоді як команда Януковича-Ахметова прагне відродити панування тіньового капіталу і повернути залежність влади від потужних корпорацій.

У нас різні світогляди, різна мета, різні методи політичної діяльності. Ми не маємо жодних спільних інтересів.

Наша політична сила прагне побудувати вільне демократичне суспільство, а клан Януковича-Ахметова - лише реставрувати кучмізм та занурити країну в безодню тоталітарного правління.

Ми не зважаємо на мрії команди Януковича та Ахметова щодо об’єднання, і будемо рішуче та безкомпромісно усувати їх від влади. Захищати народ від такої команди – наше першочергове завдання.

Коментар Олександра Турчинова з приводу заяви Ріната Ахметова: - Заява Ахметова свідчить про серйозну кризу в Партії регіонів та про прагнення приховати фатальні провали уряду Януковича. Нам таке об’єднання не потрібне. Ми не беремо полонених. Нас влаштує тільки їх повна капітуляція у формі відставки Уряду Януковича, розпуску антикризової коаліції та дострокових виборів до парламенту.

Відповіді

  • 2007.02.16 | Hoja_Nasreddin

    Мріяли якось за чаркою "шахтарі" янукович та ахмєтов :)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua