МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конфлікт між культурою і хамством

02/17/2007 | Василь Овсієнко
Пане Президенте України!

Пан В.Докаленко, Президент Національної телекомпанії України, очевидно ж, із благословення культурреґента України Табачника і міністра Богуцького, вирішив 9 березня, у святий для українців День пам`яті Тараса Шевченка, влаштувати «Вибірковий концерт Євробачення». Ці провокатори, що стоять поза українською культурою, не просто тицьнули пальцем у календар – вони задумали якнайдошкульніше принизити національну гідність українців. Реклама вже звучить по радіо. Отже, у традиційні Шевченківські дні весь інформаційний простір буде заповнений не Шевченком, а чимось таким, про що давно складено приказку: «Чорт ладу не питає, аби крик був».
Головним фіґурантом цієї «свистопляски» має виступати вульгарна істота, яка не володіє жодною мовою, не належить до жодної культури і до жодної статі, відома в народі як Вєрка Смердючка. ВОНО, ця карикатура на українство, на думку директора творчого об`єднання музичних та розважальних програм НТКУ Олени Мозгової, вважається найімовірнішим претендентом представляти Україну на Євробаченні! І це вже підтверджують опитування. Знають, кого питати.
Цілком у дусі «культурної політики» Табачника, яку, як відомо „нельзя вести…только в интересах узкого слоя украиноязычной интеллигенции, которая просто боится конкуренции во всем”. Культурна політика нинішнього уряду спрямована на приниження українства, на вульгаризацію української культури, на відвернення від неї людей, особливо молоді, на деморалізацію і моральне розтління молоді.
Пане Президенте, у Катехізисі сказано: «Поганих книжок і часописів не читати». У наш час це також означає не дивитися поганих телепередач, які розтлівають душу, особливо молоду. Закличте українську громадськість 9-10 березня повсюдно вшанувати Тараса Шевченка біля його пам`ятників, у клубах і будинках культури, у школах і вищих навчальних закладах, в установах і військових частинах, зобов`яжіть узяти в них участь голів обласних і районних адміністрацій, самі візьміть участь у покладанні квітів до пам`ятника Т.Шевченку в Києві чи в Каневі, побувайте на урочистих зборах і на концерті в Національній опері. Розпорядіться, нехай національне радіо в ці дні читає високі духом вірші Шевченка, хай транслює радіоспектаклі про нього, нехай національне телебачення показує фільми про Шевченка.
Пане Президенте, Національна рада Конґресу української інтеліґенції в кінці грудня 2006 року закликала всіх представників інтелектуальної праці бойкотувати зібрання і заходи, на яких передбачається присутність Табачника. Це означає, що і Вам, інтеліґентній людині, не личить з`являтися на людях поруч з особою, яка з цинічною погордою ставиться до корінного державотворчого українського народу. Підтримайте ініціативу громадськості усунути Табачника з посади прем`єр-міністра з гуманітарних питань.
Заодно я закликаю українські політичні та громадські організації, молодіжні організації у всі можливі способи захистити національну гідність українців. Національні громади неукраїнців закликаю до солідарності з корінним народом. Це конфлікт не між культурами і мовами. Це конфлікт між культурою і хамством.
Артистів Віталія Козловського, Євгенію Власову, Олену Гребенюк, Василя Бондарчука, гурти «Авіатор», «НеАнгели», «Godo» та інших учасників відбіркового концерту закликаю відмовитися від участі в ньому, якщо він не буде перенесений на інший день, і взагалі не ставати на один щабель з карикатурною Вєркою, бо ви й себе поставите поза культурою.

Василь Овсієнко, в минулому політв’язень, член Української Гельсінкської групи з 1978 року, лауреат премій імені Василя Стуса, Івана Огієнка та Фундації родини Воскобійників.
16 лютого 2007 року.

Відповіді

 • 2007.02.17 | bohun

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Mожливо це непоказово, бо живу за межами України, але я особисто ігнорую усі канали укр. радіо, за винятком Третього. Повністю підтримую п.Овсієнка.
 • 2007.02.17 | Сахаров

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Поява Сердючки у списку претендентів на представлення України на Євробаченні - це далеко не безвинний жартик. В разі якщо Сердючка буде внаслідок голосування глядачів "по приколу" затверджена як представник України, після провалу непрофесійних "Гринджол" і виступу Сердючки Україна набуде сталої слави країни дурнів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | ziggy_freud

   Re: Конфлікт між культурою і хамством

   Сахаров пише:
   > Поява Сердючки у списку претендентів на представлення України на Євробаченні - це далеко не безвинний жартик. В разі якщо Сердючка буде внаслідок голосування глядачів "по приколу" затверджена як представник України, після провалу непрофесійних "Гринджол" і виступу Сердючки Україна набуде сталої слави країни дурнів.

   Коли востаннє на Є-баченні перемагали англійці, німці, італійці? Але ці країни мають нормальні музичні культури, які жодним чином від Є-бачення не залежать. Ви б краще замислились, чому після Бортнянського і Березовського на Заході не знають практично жодного укр. композитора. І тих дехто вважає "рускімі".

   Звичайно, Руслані Є-бачення допомогло розкрутитись. Але всі перераховані конкуренти Сердючки теж не мають продукта, який комусь цікавий за межами рос-укр. рагульської тусівки. Ето, мягко говоря, нє АББА...
 • 2007.02.17 | ziggy_freud

  Якщо ваша ціль зняти Тоббачнєга, ви дієте собі на шкоду.

  Василь Овсієнко пише:
  > провокатори, що стоять поза українською культурою, не просто тицьнули пальцем у календар – вони задумали якнайдошкульніше принизити національну гідність українців.

  Ні, вони просто зайвий раз підкреслили своє знаходження поза укр. культурою. За словами пана автора. Особисто мою гідність скоріше принижує сам факт перебування Табачніка на посаді віце-прем*єра.

  > «Чорт ладу не питає, аби крик був».

  І пан автор робить в цей крик свій внесок.

  > Знають, кого питати.

  Жодних симпатій до Сердючки (Данилка). Вона (він) просто робить свою справу і заробляє гроші, розважаючи людей з вульгарним смаком. Чому пан не протестує проти _імпорту_ маскультового рагульства? Данилко принаймні більшу частину заробленого лишає в Україні і робить внесок в національну економіку.

  > Підтримайте ініціативу громадськості усунути Табачника з посади прем`єр-міністра з гуманітарних питань.

  Я сам таку ініціативу підтримаю. Якщо вона міститиме грунтовніші причини, ніж Сердючка і Є-бачення.

  > Це конфлікт не між культурами і мовами. Це конфлікт між культурою і хамством.

  Це зайвий Пі-Ар Сердючки. Якщо подібним чином будемо ставитись до своїх попсарів, їх місце займуть підмосковні.

  > Артистів Віталія Козловського, Євгенію Власову, Олену Гребенюк, Василя Бондарчука, гурти «Авіатор», «НеАнгели», «Godo» та інших учасників відбіркового концерту закликаю відмовитися від участі в ньому, якщо він не буде перенесений на інший день, і взагалі не ставати на один щабель з карикатурною Вєркою, бо ви й себе поставите поза культурою.

  Вони лише намагаються стояти на одному щаблі з Сердючкою. Номінація "поп". Рівень популярності значно нижчий. ХудІжня якість продукту така сама, або ще гірша. Можу це напевне стверджувати як людина, що слухає дуже багато музики, і займалась _фаховим_ дослідженням такого явища як маскульт.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | Горицвіт

   згоден

   Сердючка - задрібний привід для наїзду на Табачника (він дає потужніші; одна фраза про тонкую прослойку чого варта).

   Виступати "проти Сердючки" - це, виходить, підтримувати тих інших претендентів. Я їх жодного не знаю, але дозволю собі припущення, що ніхто з них за художнім рівнем не вищий за Сердючку. Чого це колоритний Данилко ганьбить Україну, а який-небудь сірий ніякий співак - не ганьбить? Знайшли за що боротися. Де підтримка якіснішої музики? Чого після від'їзду Козакєвіча зникли безплатні джазові концерти? І взагалі їх число різко зменшилось. Чого така ніяка підтримка україномовної пісенної культури (будь-якої, не кажемо про якість)?

   Сердючка не стане і популярним приводом для обурення Табачниом - бо Сердючка дуже популярна в народі.

   А з третього боку, якщо Данилко таки поїде на конкурс, то боротьба з ним в Україні зіграє йому тільки на руку :-)
  • 2007.02.17 | Пані

   Повністю підтримую

 • 2007.02.17 | Евген Шаповалов

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Ми з Дружківки. Табачник, як і Янукович з Азаровим діє, як дієвий агент Москви. А Данилко ж виріс на Україні. Може треба звертатися безпосередньо до нього. Знайти його сайт і стукати до його совісті?
 • 2007.02.17 | Микола Дмитренко

  Re: Конфлікт між культурою і хамством


  Не погоджуюсь із автором.
  Якби була конфліктна ситуація - були б якісь зміни.
  А так сьогоднішнє суспільство це лукавство влаштовує...
  Очевидний закон життя. Є сила - є право, немає сили - немає права.
  Силу кожної нації формує власна культура та її лідери.
  Виходячи з цієї тези, яких лідерів має та яку культуру захищає українська нація ....??? На які права вона може розраховувати....???
 • 2007.02.17 | Pavlo Z.

  Підтримую обурення. Але потрібні не напівкроки,

  а культурна революція.
 • 2007.02.17 | Юрко-птах

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  На превеликий жаль, виявляється, що всім володарям, від президента до начальника жеку, на Україну та українську культуру (не плутати з трипільською) глибоко начхати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | Михайло Свистович

   Re: Конфлікт між культурою і хамством

   Юрко-птах пише:
   > На превеликий жаль, виявляється, що всім володарям, від президента до начальника жеку, на Україну та українську культуру (не плутати з трипільською) глибоко начхати.

   Ви знаєте ставлення до української культури начальників всіх ЖЕКів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.18 | Юрко-птах

    Re: Конфлікт між культурою і хамством

    Трохи знаю, мав з ними справи, саме з цього приводу. Вам скільки треба відсотків? Чи може, у Вас є більш точна інформація, чи Ви можете назвати бодай декількох з вищезгаданих панів (знов-таки, від президента до ...), кому це не байдуже (тільки не на словах - на це вони багаті, а на реальних діях)? Буду вдячний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | Михайло Свистович

     Re: Конфлікт між культурою і хамством

     Юрко-птах пише:
     > Трохи знаю

     Але написали огульно

     > Вам скільки треба відсотків?

     Будь-яка цифра, аби не огульно

     > Чи може, у Вас є більш точна інформація, чи Ви можете назвати бодай декількох з вищезгаданих панів (знов-таки, від президента до ...), кому це не байдуже (тільки не на словах - на це вони багаті, а на реальних діях)?

     Можу, звичайно.
 • 2007.02.17 | Мартинюк

  Нехай з Данилком борються росіяни.

  Те що робить Данилко знаходиться в тому сегменті суржикоподіного мас-культу який знаходить на межі українського та російського кіч-арту.

  Якщо чесно то мені важко зрозуміти людей ( окрім звісно Алли Пугачової) для яких Данилко є катастрофою. Україну русифікують російськомовні групи "Віагра", "Тату" та інші "белки та стрелки", які співають і привчають українських тінейджерів співати також чистою російською мовою.
  Чомусь наші "борці" їх не помічають, а якщо й помічають то вони в них ніякого агресивно-діяльного ентузіазму не викликають - в найкращому випадку сумні безадресні зітхання про тяжку русифікацію.

  А от щодо Данилка який знаходить на межі між українським і неукраїнським - ну просто натхнення якесь нападає. Бо воно ж звісно - забирає виторги в російської попси, та ще й навіть на території Росії.

  Як на мене "Євробачення" - кухонний захід, і робити з нього політичні висоти для наступних боїв за неї безглуздо. Виграє там собі Данилко-Сердючка, то хай і виграє.

  Дурницею є ставти на герць за високу культуру у посередньому балагані. Те що в Євробаченні не витграють ні ьританці, ні фрацузи, ні італійці є прекрасною характиристикобю рівня цього заходу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | Сахаров

   Re: Нехай з Данилком борються росіяни.

   Мартинюк пише:
   > Те що робить Данилко знаходиться в тому сегменті суржикоподіного мас-культу який знаходить на межі українського та російського кіч-арту.
   >
   > Якщо чесно то мені важко зрозуміти людей ( окрім звісно Алли Пугачової) для яких Данилко є катастрофою. Україну русифікують російськомовні групи "Віагра", "Тату" та інші "белки та стрелки", які співають і привчають українських тінейджерів співати також чистою російською мовою.
   > Чомусь наші "борці" їх не помічають, а якщо й помічають то вони в них ніякого агресивно-діяльного ентузіазму не викликають - в найкращому випадку сумні безадресні зітхання про тяжку русифікацію.
   >
   > А от щодо Данилка який знаходить на межі між українським і неукраїнським - ну просто натхнення якесь нападає. Бо воно ж звісно - забирає виторги в російської попси, та ще й навіть на території Росії.
   > Як на мене "Євробачення" - кухонний захід, і робити з нього політичні висоти для наступних боїв за неї безглуздо. Виграє там собі Данилко-Сердючка, то хай і виграє.
   >
   >
   >
   > Дурницею є ставти на герць за високу культуру у посередньому балагані. Те що в Євробаченні не витграють ні ьританці, ні фрацузи, ні італійці є прекрасною характиристикобю рівня цього заходу.


   З Данилком боротися не треба. Він насправді і сам культурний маргінал і його "мистецтво" маргінальне і розраховане на споживання маргіналами. Подібні явища є в будь-якій культурі і зазвичай не відіграють помітної ролі. Говорити треба про загальну ситуацію в українській культурі і аналізувати та усувати причини, які призводять до зайняття Данилками, різного роду кроліками та іншими маргіналами неналежних їм місць. Можна говорити про нерейтинговість фестивалю Євробачення, про те, що не має значення хто там представлятиме Україну. Має. Бо яким би той фестиваль не був, на ньому представлені як правило, можливо і не найкращі але професійні національні співаки. І тут Україна виставляє маргінального клоуна з цицьками з презервативів, який ганьбить і українську культуру і мову і співає примітивні гоцалки. Яким би рівень Євробачення не був, це ганьба. Табачник це також як на сьогодні маргінальне явище української еліти. І з ним не треба боротися, використовуючи як опору у тій боротьбі Данилка. Це дійсно дрібно. Бо на тому рівні треба говорити вже не про Данилків і оперувати іншими категоріями - загального занепаду культури, небажання створення умов для її підтримки і розвитку, потуранні дешевим смакам. А Данилка все одно не варто допускати на той конкурс. Не треба створювати імідж України як країни дурнів і маргіналів.
   >
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.17 | Стась

    Механізм?

    Сахаров пише:
    > А Данилка все одно не варто допускати на той конкурс. Не треба створювати імідж України як країни дурнів і маргіналів.

    Я б написав - не варто було б. Насамперед Данилці. Але це його рішення. Не знаю, яка роль Табачника, але хто може заборонити популярному виконавцю прийняти учкасть у відкритому конкурсі? І він таки виграє вібірковий тур, і поїде до Ґельсінкі, якщо голосування буде без підтасовок. Данилко - це дзеркало нашої культури в цілому. Може, комусь стане моторошно від цього видовища, особливо в порівнянні з представниками інших країн - ну й то вже користь буде.
   • 2007.02.19 | Kohoutek

    Serdyuchka rules

    Сахаров пише:
    > З Данилком боротися не треба. Він насправді і сам культурний маргінал і його "мистецтво" маргінальне і розраховане на споживання маргіналами.

    Не згоден. Данилко - не маргінал, а експлуатує як би не національні архетипи, причому з великою іронією. Це - наш постмодернізм, оригінальний, незаємний, живий. І споживають його мистецтво не маргінали, а найширший загал, подивіться правді в очі.

    > Можна говорити про нерейтинговість фестивалю Євробачення, про те, що не має значення хто там представлятиме Україну. Має. Бо яким би той фестиваль не був, на ньому представлені як правило, можливо і не найкращі але професійні національні співаки. І тут Україна виставляє маргінального клоуна з цицьками з презервативів, який ганьбить і українську культуру і мову і співає примітивні гоцалки.

    За великим рахунком, на Євробаченні змагаються не країни, а виконавці. Оберуть Данилка голосуванням - нехай буде Данилко. Він вкрай оригінальний виконавець, нічого поганого для іміджу країни від нього не буде. На Євробаченні полюбляють фриків, як ось поточні переможці, фіни.

    > Яким би рівень Євробачення не був, це ганьба.

    Це не ганьба. Це Євробачення.

    І взагалі, полиште культуру у спокої, виживає життєздайний, а що гине, то приречене згинути. Не треба завжди з усім боротися, як не треба стригти все, що росте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | Svitlana

     Re: Сердючка,Тапбачник,Євробачення

     Я не прихильниця Сердючки, але я знімаю шляпу перед Данилком. Сам себе зробив.Має шалену популярність (на відміну від пана Табачника).
     І не треба ганьбити його за мову, за груди, за те, що виступає на російській естраді. Він талановита людина. Його талант в Україні не мав адекватної матеріальної оцінки - він поїхав у Москву. Адже їздять
     наші люди на заробітки у туж Росію, Іспанію, Чехію і т.п. Але мені здається він залишився українцем і патріотом України. Його образи - це такі собі кумедні, але щірі і микитуваті прості українці, язик і культура яких таки сплюндровані. Його герої,нажаль, взяті із життя.
     А що з того, що пан Табачник говорить майже бездоганною українською?
     Він ніколи не стане а ні українцем, а ні росіянином, хоча і виступає за російську мову.Він був євреєм, ним і залишиться. І це нормально.
     Але головне, що він в душі ніколи не стане громадянином незалежної України. Його самооцінка настільки завищена, що він з такою самооцінкою вже виглядає більшим клоуном, ніж Сердючка.
     На Євробачення я б Сердючку не посилала, бо вважаю, що це продукт для внутрішнього споживавння. Але не бачу нічого сташного, якщо народ прорголосує саме за нього (неї).
 • 2007.02.17 | Тодось Вечірко

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Пане Овсієнко, маєте рацію, але!... - більшість авторів відгуків теж мають рацію: Данилко влаштовує Україну. Він (вона - Сердючка) має так багато прихильників, що пора справді замислитися: чи не є Вєрка Сєрдючка знаковим явищем нинішньої української культури?!! Ви перегляньте бодай тиждень підряд програми УТБ, які стосуються культури - там суржик, примітив, а навіть якщо беруться за цікаву і серйозну тему - профанують все, що можна... Засилля суржику та російської мови - теж явище. Суржиком навіть Президент "цієї країни" розмовляє! Ганьба! "Не пускати" Вєрку на Євробачення тепер - все одно, що ридати за стятим волоссям,коли голова відрубана... Але я Вам дякую! Більше було б в України Овсієнків - була би й Україна.
  З повагою -
  Т.В.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.19 | Svitlana

   Re: Конфлікт між культурою і хамством

   Сковорода теж говорив суржиком, але ми його шануємо. Мова - це наша біль.Але, нажаль, одночасно не примусиш населення України спілкуватись українською. Треба мати витримку і наполегливість і тоді
   може станеться те про що мріється.
 • 2007.02.17 | діяспорник

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Євробачення держиться підспудною тугою за якоюсь новою АББА - яка однак не сповнюється, бо не виринають артисти з дійсно тривалим міжнародним смаком. А тоді також спостерігаються дегенеративні процеси притаманні диктату "оригінальности" і вимогам шов-бізнесу. Добре, що чимало бувших східноєвропейських країн використали цей "спектакл", щоб себе почерзі взаємно проголосувати на перше місце. Позбавлений тепер і такого політичного зацікавлення в Євробаченні, я просто ігнорую це нудне дійство.
 • 2007.02.18 | igorg

  Сердючка це явище не нове. Подібними Сердючками боровся із

  відродженням і зростанням українства і генерал-губернатор Києва Дринфельд. Із спогадів тих часів такими Сердюками і Сердючками було заповнено всі сцени. Дринфельд "благоволили" як і Табачник та Пуцін. Тож явище це зовсім не є невинним і рядовим. А вихід на загальноєвропейський конкурс цієї істоти є ганьбою для Українців. Тож самий час готуватися до голосувань та акцій. Шановне панство, ідеологічні питання є основними. І найкраще це розуміли комуністи і розуміють москалі і ПРУшники. Лишень проаналізуйте наше ТБ. Невже це еволюція, свобода і розвиток? Ану порахуйте скільки на каналах уже розвелося придуркуватих хохлів. Почати можна з Кузьми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.18 | ziggy_freud

   почати можна з багатьох хвігур

   лише визначитись, за якою ознакою.

   Масова музика, зроблена в Украіні останнім часом, містить значно більше нескмаку і "хахляцкого каларіта", ніж якихось позитивних елементів. Але, якщо порівняти з кінцем 90х, коли Тоббачнєгі і Кабзони практично все живе задавили і перестали пускати на публіку, то зараз не так усьо і погано.

   Коли інші артисти, десь пара десятків, навчаться робити хіти з трохи грамотнішою музикою, той самий Данілко візьметься за свої накладні цицьки і найме людей, які йому награють щось менш рагульське. Бо чує зараза така кон*юнктуру.

   Поки позитивних хітових співаків трохи менше. Руслана, Бурмака, з натяжкою Пономарьов, Лорак і фсьо. Решта вже в номінації рок. Естрадники або деградували, як "поп-символ" Білик, або ніколи не вміли, як дутий "залатой голос" Повалій чи Зібров.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.19 | igorg

    Ви знаєте, Україна переповнена золотими

    голосами. І лише наші працівники від естради та культури докладають неймовірних зусиль щоб ті голоси не дай боже хтось почув :).
    У мене є цікава гіпотеза. Українські співаки по типу Білик розкручуються саме на українській пісні, але коли вже голос пропадає то сідають на російську попсу :). Без голосу українською годі щось заспівати.
    Тож якщо не можуть співати то можуть гадити. Здається зараз нова хвиля - видати за украхнське всяке лайно і потім знизати плечима "ну что?". На їх жаль ту фігню українці не сприймають, бо мають вроджений смак. Це жуйка для хахлов і москалів. Але ж як вони те пихають :).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | ziggy_freud

     та знаю ;-|

     з гарними вокалістами в Україні жодних проблем. То треба вміти знайти якесь страшне безголосе чмо і тягти на естрадну зірку. З музикантами трохи гірше, але теж далеко не безнадійно. Є навіть такі, що відповідають умовному "світовому рівню".

     Чого напевне бракує, так це клепки та інформаційного ресурсу. На жаль, ті, хто агітує "за українську музику", часто мають на увазі абищо українське, або виключно самих себе, трохи жлобкуватих.

     igorg пише:
     > Тож якщо не можуть співати то можуть гадити. Здається зараз нова хвиля - видати за украхнське всяке лайно і потім знизати плечима "ну что?".

     Не така вже вона нова. Згадати, як колись Ротару забрали в Москву. І що від неї після того лишилось.
  • 2007.02.19 | mmykh

   Re: Сердючка це явище не нове. Подібними Сердючками боровся із

   ні, давайте вашими підляшками всі канали заполонимо.
   Вже було. Краще Кузьма, аніж ці шиплячі бабки "Як то було за ПольЩІ..." та придуркуваті народні бандуристи василі пиндики. Кобєти, варь*яти, тьху.

   А Сердючка буде гідним предстаВИДЛОМ України у Гельсінки. Має народну легітимність, на відміну від усіляких маргіналів із суперкультурними "дЮже сМіШниМи ПіСнЯмИ" типу "Скільки я порізав москаліііів, а скільки .....!!!Ой, ой, ой...Ляпота".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.19 | ziggy_freud

    і Кузьма знову на хворумі Майдану.

    mmykh пише:
    > Краще Кузьма, аніж ці шиплячі бабки "Як то було за ПольЩІ..." та придуркуваті народні бандуристи василі пиндики. Кобєти, варь*яти, тьху.

    аби товарісчь пояснив, чим краще, або для кого краще.

    Кузьма теж зовні не виглядає натуралом, шо отето за патли такіє, панімаєш, просто ужоснах, і музон в нього досить таки занудний, і навіть діялект явно западенський.

    Отже, номінація з Сердючкою одна, а народна популярність менша. Очевидно бракує накладних цицьок ;-)
   • 2007.02.20 | igorg

    Скажіть, а скільки за таку лайнову роботу платять?

    Що, воно того варто? Чи це, скажімо так, внутрєнній пазив :).
    Це свіженька тема я бачу підкинута від Вовочки. І для цього таки треба далеченько від України знаходитися, щоб таке верзти. Пальцем в дупу :).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.20 | mmykh

     Re: Скажіть, а скільки за таку лайнову роботу платять?

     Та ні, люди які знаходяться від України далеченько, часто вірять що тут у "культурі", окрім пиндиків та поплавських, ще щось путнє залишилося.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.20 | igorg

      Якщо це ваша особиста невіра то співчуваю

      Бо досить легко побачити іншу, талановиту Україну. Змініть стиль життя і розширте коло спілкування :).
 • 2007.02.19 | Navigator

  Італія не перемагає в Євробаченні, бо не змагається.

  У них є свій Сан-Ремо.
  Щодо Сердючки не був би настільки радикальний, бо переможець Євробачення 2006 фінська група Lordi з піснею "Hard Rock Hallelujah" (Алілуйя, хард-рок!)- та й сама Сердючка.
  І співати буде по-англійськи.
  Хоча в те, що ввійде в десятку, даю один шанс з десяти.
  ...
  Щодо розвитку україномовної естради, то тут ніби всі козирі на руках.
  Крім інерції і традиції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.20 | Navigator

   Народ не обманиш - голосування на "Кореспонденті":

   Кого б ви відправили виступати від України на Євробачення ?
   Вєрку Сердючку
   23.02%

   Євгенію Власову
   16.74%

   Віталія Козловського
   10.93%

   Олену Гребенюк
   1.40%

   Групу Авіатор
   2.09%

   Групу Не Ангели
   5.35%

   Василя Бондарчука
   2.09%

   Юрія Лук‘яненка
   0.23%

   Кого-небудь іншого
   24.19%

   Нікого не відправив би
   13.95%


   Загалом голосiв: 430
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.20 | igorg

    Хто що читає за те й голосує :) цільова аудиторія

 • 2007.02.19 | пан Roller

  Не ковыряйтесь в носу, и, вообще, отойдите от гроба.

  19-02-2007 16:45, пан Roller
  Не ковыряйтесь в носу, и, вообще, отойдите от гроба.
  Перекласти (eng рус укр)
  Василь Овсієнко пише:
  > Пане Президенте України!

  >

  > Пан В.Докаленко, Президент Національної телекомпанії України, очевидно ж, із благословення культурреґента України Табачника і міністра Богуцького, вирішив 9 березня, у святий для українців День пам`яті Тараса Шевченка, влаштувати «Вибірковий концерт Євробачення».


  А разве Евро концепция противоречит устремлениям Т.Г. Шевченко в Гамерику?
  Или пан за ЕЭП и фестиваль дружбы народов?

  9-е Березня знаменательная дате. И в этот день шануются не только Шевченко. Но, скажимо, Луценко, Шкиль.Весна, понимаете ли.


  Отже, у традиційні Шевченківські дні весь інформаційний простір буде заповнений не Шевченком, а чимось таким, про що давно складено приказку: «Чорт ладу не питає, аби крик був».

  Треба уважать евровыбор.

  > Головним фіґурантом цієї «свистопляски» має виступати вульгарна істота, яка не володіє жодною мовою, не належить до жодної культури і до жодної статі, відома в народі як Вєрка Смердючка.


  Напомню автору, что Верка Сердючка не истота, а сценический образ.Один их образов, но не единственный, артиста Данилко.

  Само выступление Данилко в конкурсе не противоречит правилам. А то, каким образом, или в каком образе он это сделает пока не известно. То, что автор намагается запретить выступление образа, говорит лишь о силе образа, или таланте артиста. Впрочем, это лишь повысит популярность. Все решают сборы, они и есть рейтинг, об этом можете узнать у самого Мозгового, а не у его жены.


  ВОНО, ця карикатура на українство, на думку директора творчого об`єднання музичних та розважальних програм НТКУ Олени Мозгової, вважається найімовірнішим претендентом представляти Україну на Євробаченні! І це вже підтверджують опитування. Знають, кого питати.

  Это ни какая ни карикатура, это отражение действительности. Образ потому и жив, что он реален. Поезжайте на Борщаговку, и убедитесь сами. Еще и похлеще увидите .Но, в основном схвачено точно. К тому же, кардебалет играет не меньшую роль. Он представляет народ с Верой.

  Если автор подвергает сомнению результаты опитывания, он может провести свое .Впрочем, это делать не обязательно, так как результаты голосования окажутся все равно точнее.

  Автор может повлиять на этот процесс. Ведь он говорит не только от своего имени, а и от имени какого-то конгресса, вернее национальной рады, какой-то интеллигенции.

  Вот пусть и выставят своего кандидата на конкурс, а мы зритель и выберем лучшего, сильнейшего. Мы разве против? И Шевченко не был бы против и Табачник. Кого вы выставите, может Поплавского? Не он ли кирует вашей культурой.

  > Закличте українську громадськість 9-10 березня повсюдно вшанувати Тараса Шевченка біля його пам`ятників, у клубах і будинках культури, у школах і вищих навчальних закладах, в установах і військових частинах, зобов`яжіть узяти в них участь голів обласних і районних адміністрацій, самі візьміть участь у покладанні квітів до пам`ятника Т.Шевченку в Києві чи в Каневі, побувайте на урочистих зборах і на концерті в Національній опері. Розпорядіться, нехай національне радіо в ці дні читає високі духом вірші Шевченка, хай транслює радіоспектаклі про нього, нехай національне телебачення показує фільми про Шевченка.


  Типичная совковость.


  > Артистів Віталія Козловського, Євгенію Власову, Олену Гребенюк, Василя Бондарчука, гурти «Авіатор», «НеАнгели», «Godo» та інших учасників відбіркового концерту закликаю відмовитися від участі в ньому, якщо він не буде перенесений на інший день, і взагалі не ставати на один щабель з карикатурною Вєркою, бо ви й себе поставите поза культурою.


  Я не совсем понимаю, что автор понимает под культурой. На мой взгляд Е-бачение, да и перечисленные авторы, не имеет никакого отношения к культуре. Культры не бывает массовой, как «осетрины второй свежести», она или есть, или ее нет, или она есть такой какой есть.

  В тоже время образ Верки Сердючки это культурное явище, не смотря на то что, взрос он в недрах шоу бизнеса. Требует ли это доказательств? Они перед вами. Ведь в Верки Сердючки нет украинского паспорта, ее нет в живых, в автор обращается к ней как к живой, как к Ленину, живее всех живых.

  Он(образ) вполне правдиво отвечает и презентует сучастное развитию культуры Украины. Измените развитие, изменится и Верка. Изменилась Ж.,Д и Верка не проводница.


  Не ругаете же вы термометр за температуру. Достаточно сравнить с жопастыми образами Поплавского, директора института Культуры.

  Или Поплавский и есть президент национальной, как ее, ну вы поняли, вышей этой, ну ….

  >

  > Василь Овсієнко, в минулому політв’язень, член Української Гельсінкської групи з 1978 року, лауреат премій імені Василя Стуса, Івана Огієнка та Фундації родини Воскобійників.

  > 16 лютого 2007 року.


  Вот именно, что в минулому. Хотите победить Данилку, выступайте. Не нравится е-бачение, сделайте свое. И вообще не ковыряйтесь в носу, и отойдите от гроба. "Ще не вмерла Украины…".

  Льются песни, пьются вина.....
  Ше не вмерла Украина.

  И что вы сказали бы Гитлеру, если Данилко займет первое место в Европе?

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.02.19 | Svitlana

  Re: Конфлікт між культурою і хамством

  Я думаю, що Докаленко "Відбірковий концерт Євробачення" призначив на 9 березня тому, що ця людина "від культури" ніколи не знала і не знає
  з ким пов"язана ця дата. А скоріше за все і Шевченка ніколи не читала.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua